Pohár mužů PBS
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2021/22
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní fáze | 1. kolo | 3 |
Sokol Horní Počernice B
Kačeři A
|
30. 9. 2021
18:15 |
Sokol Horní Počernice |
Klaudia Karwowska Michal Dub |
54
80
|
15
26
24
40
42
62 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 2 |
Porg Basket
Stavební fakulta B
|
30. 9. 2021
18:30 |
ZŠ a gymnázium Nový PORG |
Jan Kvoch Bára Nováková |
48
53
|
12
12
27
26
36
37 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 4 |
BC Pštrosi
Sokol Kbely C
|
1. 10. 2021
19:15 |
ZŠ Bratří Jandusů |
Jakub Vampola Radek Lahoda |
46
74
|
14
17
22
31
30
59 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 1 |
VŠTJ Medicina B
Sokol Kbely D
|
29. 9. 2021
20:10 |
Gym. Na Vítězné pláni |
Dennis Billík Radek Lahoda |
58
33
|
22
0
33
8
43
20 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 7 |
Kačeři A
Sokol Pražský B
|
3. 12. 2021
19:00 |
ZŠ Předškolní |
Lukáš Balog Jan Lejčko |
65
73
|
9
16
28
32
36
55 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 8 |
Sokol Kbely C
TJ ČSA
|
3. 12. 2021
19:40 |
hala Třinecká |
Michal Bukovský Jakub Vampola |
42
67
|
13
16
22
35
31
43 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 6 |
Stavební fakulta B
BK Meteor Praha A
|
9. 12. 2021
19:50 |
ZŠ Hovorčovická |
Michal Bukovský Ivo Melichárek |
53
68
|
7
26
18
41
33
54 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 5 |
VŠTJ Medicina B
Danube Mavericks
|
24. 11. 2021
20:05 |
Gym. Na Vítězné pláni |
Ondřej Melzer Matěj Barták |
63
64
|
6
14
20
18
19
11
18
21 |
Review | |
Základní fáze | 3. kolo | 12 |
TJ ČSA
Stavební fakulta A
|
5. 1. 2022
18:40 |
Gym. Arabská |
Lukáš Balog Dominik Kočovský |
63
76
|
22
19
34
39
52
54 |
Review | |
Základní fáze | 3. kolo | 9 |
Danube Mavericks
TJ Košíře A
|
3. 2. 2022
20:00 |
Hala Královka, plocha B |
Roman Kejklíček Daniel Čížek |
65
89
|
12
25
28
49
45
72 |
Review | |
Základní fáze | 3. kolo | 11 |
Sokol Pražský B
VŠTJ Medicina A
|
26. 1. 2022
20:10 |
Sokol pražský |
Martin Kučírek Jan Musil |
56
52
|
18
13
28
33
38
39 |
Review | |
Základní fáze | 3. kolo | 10 |
BK Meteor Praha A
Žižkov Falcons B
|
28. 1. 2022
20:35 |
SH Folimanka |
Martin Buršík Lukáš Balog |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BK Meteor Praha A
|
Review | |
Základní fáze | semifinále | 13 |
TJ Košíře A
BK Meteor Praha A
|
Bude upřesněno
- |
Hala Šantrochova |
20
0
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch TJ Košíře A
|
Review | ||
Základní fáze | semifinále | 14 |
BK Meteor Praha A
TJ Košíře A
|
Bude upřesněno
- |
0
20
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch TJ Košíře A
|
Review | |||
Základní fáze | semifinále | 15 |
Stavební fakulta A
Sokol Pražský B
|
7. 3. 2022
19:00 |
hala ČVUT |
Matej Kovačovič Vojta Schaffner |
76
53
|
19
18
36
28
63
42 |
Review | |
Základní fáze | semifinále | 16 |
Sokol Pražský B
Stavební fakulta A
|
14. 3. 2022
20:15 |
Sokol pražský |
Jan Hošek Lukáš Ulrych |
68
61
|
14
10
38
23
56
41 |
Review | |
Základní fáze | finále | 18 |
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
|
25. 4. 2022
19:00 |
hala ČVUT |
Jan Baloun Tomáš Linhart |
75
87
|
17
18
31
40
48
61 |
Review | |
Základní fáze | finále | 17 |
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
|
6. 4. 2022
20:15 |
Hala Šantrochova |
Marek Vondráček Matěj Barták |
84
88
|
28
19
51
38
68
61 |
Review |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vampola Jakub | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Ulrych Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Schaffner Vojta | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Nováková Bára | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Musil Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Melzer Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Melichárek Ivo | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Linhart Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Lejčko Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Lahoda Radek | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kvoch Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kučírek Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kovačovič Matej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kočovský Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kejklíček Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Karwowska Klaudia | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hošek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Čížek Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Buršík Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bukovský Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Barták Matěj | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Baloun Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Balog Lukáš | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře