Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina G 1. kolo 15170
BK Snakes Orlová
BK Krnov
7. 10. 2020
15:30
Hala Gymnázia Bára Nováková
Natálie Grobelná
87
54
25
11
48
22
65
35
Review
Skupina G 1. kolo 15171
BK Příbor
BK NH Ostrava B
12. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
73
36
20
11
35
16
47
23
Review
Skupina G 1. kolo 15172
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
12. 9. 2020
17:00
1. ZŠ Frýdek-Místek Matouš Přidal
Jan Hrabec
84
23
25
2
46
9
69
16
Review
Skupina G 2. kolo 15174
BK Snakes Orlová
SK Bruntál
13. 9. 2020
10:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Ondřej Skácel
76
80
20
27
47
45
64
55
Review
Skupina G 2. kolo 15175
BK Příbor
BK Opava B
13. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
88
60
31
12
54
28
70
43
Review
Skupina G 2. kolo 15176
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
13. 9. 2020
10:15
1. ZŠ Frýdek-Místek Matouš Přidal
Jan Hrabec
90
65
23
20
46
37
77
49
Review
Skupina G 3. kolo 15177
BK NH Ostrava B
Sokol Karviná
26. 9. 2020
16:00
SH Ostrava-Tatran Jan Posker
Marek Pilch
75
28
16
5
38
26
60
19
Review
Skupina G 3. kolo 15178
BK Opava B
BK Snakes Orlová
26. 9. 2020
16:00
Víceúčelová hala Opava Jonáš Kavan
Jakub Kremser
60
56
13
20
26
30
43
48
Review
Skupina G 3. kolo 15179
SK Bruntál
BK Příbor
23. 9. 2020
17:30
Sportovní hala Bruntál Veronika Balušková
53
63
11
26
29
35
38
45
Review
Skupina G 3. kolo 15180
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
26. 9. 2020
09:30
Hala TJ Lokomotiva 64
93
11
28
29
54
40
75
Review
Skupina G 4. kolo 15182
Sokol Karviná
BK Opava B
27. 9. 2020
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Marek Pilch
Jan Posker
42
75
16
21
28
37
33
60
Review
Skupina G 4. kolo 15183
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
27. 9. 2020
09:00
Sportovní hala Bruntál 61
110
16
31
33
62
53
81
Review
Skupina G 4. kolo 15184
BK Krnov
BK Příbor
22. 9. 2020
19:00
Hala TJ Lokomotiva Kamil Vavrečka
René Klapetek
64
100
12
24
29
57
41
83
Review
Skupina G 5. kolo 15185
Sokol Karviná
BK Příbor
10. 10. 2020
09:00
ZŠ Družby Karviná 17
128
6
33
6
68
10
104
Review
Skupina G 5. kolo 15186
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
10. 10. 2020
17:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
48
74
12
11
19
25
36
59
Review
Skupina G 5. kolo 15187
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
10. 10. 2020
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 5. kolo 15188
BK Opava B
BK Krnov
10. 10. 2020
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 6. kolo 15189
Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
11. 10. 2020
09:00
ZŠ Majakovského Karviná 23
97
14
36
14
52
18
76
Review
Skupina G 6. kolo 15190
BK Snakes Orlová
BK Příbor
11. 10. 2020
15:00
Hala Gymnázia Marek Pilch
Jan Posker
41
108
6
31
15
61
28
83
Review
Skupina G 6. kolo 15191
BK NH Ostrava B
BK Krnov
11. 10. 2020
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina G 6. kolo 15192
BK Opava B
SK Bruntál
11. 10. 2020
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 12. kolo 15214
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava B
27. 9. 2020
15:00
Hala Gymnázia Jan Posker
Marek Pilch
113
44
17
14
54
21
86
29
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jelínek BK Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kött PŘÍ 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
David Motyčka BK Opava B 15
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 26 10 2 7 4
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 0 0 0 0 0
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Jan Heřman BK Sokolov 15
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Štěpán Vaníček BLNP 14
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 0 0 0 0 0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Radim Jelínek BK Krnov 15 4 2 0 0 3
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Jakub Kött PŘÍ 15 0 0 0 0 0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Krnov 3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
BK Příbor 6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
SK Bruntál 3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
BK Teplice 3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
BA Tygři Louny 5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
BK Kralupy 3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
BK Sokolov 6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
BK Brandýs n.L. 5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
BA Lynx Liberec 6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
Slovan Varnsdorf 4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
Kaplice Grizzlies 5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
BK Pelhřimov 5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
Sokol Vyšehrad 3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
BC Vysočina 5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
SŠB Pardubice 6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
Královští Sokoli 6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
BK Vysoká nad Labem 6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
SK Týniště nad Orlicí 6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
Sokol Nová Paka 6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
kanonýři Josefov 6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
BK Přelouč 6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
SKB Česká Třebová 6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
BBK Blansko 4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
SK Žabovřesky 2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
Spartak Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
Slavia Kroměříž 4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
Basket Valmez 4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
SK UP Olomouc B 6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
BC Nový Jičín 4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
STRABAG Zlín 6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
BK Mohelnice 6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
TBS Přerov 4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
Basketpoint F-M 6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
NH Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
Slavoj Litoměřice 4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
BK Beroun 5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
BC Kolín 3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
NBK Juventa Milovice 4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
BK Velké Meziříčí 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Strakonice 4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
BC Benešov 3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
ADFORS Basket Litomyšl 4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
kelti Nové Strašecí 4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
BA Roudnice n.L. 4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
BA Lynx Liberec B 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5