Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina G | 1. kolo | 15171 |
BK Příbor
BK NH Ostrava B
|
12. 9. 2020
09:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík |
73
36
|
20
11
35
16
47
23 |
Review | |
Skupina G | 1. kolo | 15170 |
BK Snakes Orlová
BK Krnov
|
7. 10. 2020
15:30 |
Hala Gymnázia |
Bára Nováková Natálie Grobelná |
87
54
|
25
11
48
22
65
35 |
Review | |
Skupina G | 1. kolo | 15172 |
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava B
|
12. 9. 2020
17:00 |
1. ZŠ Frýdek-Místek |
Matouš Přidal Jan Hrabec |
84
23
|
25
2
46
9
69
16 |
Review | |
Skupina G | 2. kolo | 15175 |
BK Příbor
BK Opava B
|
13. 9. 2020
09:00 |
tělocvična Masarykova gymnázia |
Jan Menšík |
88
60
|
31
12
54
28
70
43 |
Review | |
Skupina G | 2. kolo | 15174 |
BK Snakes Orlová
SK Bruntál
|
13. 9. 2020
10:00 |
Hala Gymnázia |
Marek Pilch Ondřej Skácel |
76
80
|
20
27
47
45
64
55 |
Review | |
Skupina G | 2. kolo | 15176 |
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava B
|
13. 9. 2020
10:15 |
1. ZŠ Frýdek-Místek |
Matouš Přidal Jan Hrabec |
90
65
|
23
20
46
37
77
49 |
Review | |
Skupina G | 3. kolo | 15180 |
BK Krnov
Basketpoint Frýdek-Místek
|
26. 9. 2020
09:30 |
Hala TJ Lokomotiva |
64
93
|
11
28
29
54
40
75 |
Review | ||
Skupina G | 3. kolo | 15177 |
BK NH Ostrava B
Sokol Karviná
|
26. 9. 2020
16:00 |
SH Ostrava-Tatran |
Jan Posker Marek Pilch |
75
28
|
16
5
38
26
60
19 |
Review | |
Skupina G | 3. kolo | 15178 |
BK Opava B
BK Snakes Orlová
|
26. 9. 2020
16:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Jonáš Kavan Jakub Kremser |
60
56
|
13
20
26
30
43
48 |
Review | |
Skupina G | 3. kolo | 15179 |
SK Bruntál
BK Příbor
|
23. 9. 2020
17:30 |
Sportovní hala Bruntál |
Veronika Balušková |
53
63
|
11
26
29
35
38
45 |
Review | |
Skupina G | 4. kolo | 15182 |
Sokol Karviná
BK Opava B
|
27. 9. 2020
09:00 |
ZŠ Majakovského Karviná |
Marek Pilch Jan Posker |
42
75
|
16
21
28
37
33
60 |
Review | |
Skupina G | 4. kolo | 15183 |
SK Bruntál
Basketpoint Frýdek-Místek
|
27. 9. 2020
09:00 |
Sportovní hala Bruntál |
61
110
|
16
31
33
62
53
81 |
Review | ||
Skupina G | 4. kolo | 15184 |
BK Krnov
BK Příbor
|
22. 9. 2020
19:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Kamil Vavrečka René Klapetek |
64
100
|
12
24
29
57
41
83 |
Review | |
Skupina G | 5. kolo | 15187 |
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
|
10. 10. 2020
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina G | 5. kolo | 15188 |
BK Opava B
BK Krnov
|
10. 10. 2020
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina G | 5. kolo | 15185 |
Sokol Karviná
BK Příbor
|
10. 10. 2020
09:00 |
ZŠ Družby Karviná |
17
128
|
6
33
6
68
10
104 |
Review | ||
Skupina G | 5. kolo | 15186 |
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek
|
10. 10. 2020
17:00 |
Hala Gymnázia |
Marek Pilch Jan Posker |
48
74
|
12
11
19
25
36
59 |
Review | |
Skupina G | 6. kolo | 15191 |
BK NH Ostrava B
BK Krnov
|
11. 10. 2020
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina G | 6. kolo | 15192 |
BK Opava B
SK Bruntál
|
11. 10. 2020
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina G | 6. kolo | 15189 |
Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
|
11. 10. 2020
09:00 |
ZŠ Majakovského Karviná |
23
97
|
14
36
14
52
18
76 |
Review | ||
Skupina G | 6. kolo | 15190 |
BK Snakes Orlová
BK Příbor
|
11. 10. 2020
15:00 |
Hala Gymnázia |
Marek Pilch Jan Posker |
41
108
|
6
31
15
61
28
83 |
Review | |
Skupina G | 12. kolo | 15214 |
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava B
|
27. 9. 2020
15:00 |
Hala Gymnázia |
Jan Posker Marek Pilch |
113
44
|
17
14
54
21
86
29 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | NH Ostrava B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Sokol Karviná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | SK Bruntál | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | BK Krnov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | BK Příbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Basketpoint F-M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | BK Opava B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | BK Snakes Orlová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Krnov | 3 | 25.0 | 0.3 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 18.3 |
BK Příbor | 6 | 37.8 | 3.0 | 8.7 /19.9 | 43.7 | 14.3 |
SK Bruntál | 3 | 6.7 | 0.7 | 2.3 /4.3 | 53.8 | 3.0 |
BK Teplice | 3 | 28.7 | 3.7 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 13.7 |
BA Tygři Louny | 5 | 23.4 | 2.4 | 7.8 /21.2 | 36.8 | 17.8 |
BK Kralupy | 3 | 5.3 | 0.0 | 0.7 /5.7 | 11.8 | 5.3 |
BK Sokolov | 6 | 31.5 | 0.2 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 16.5 |
BK Brandýs n.L. | 5 | 37.0 | 2.6 | 9.0 /24.8 | 36.3 | 18.8 |
BA Lynx Liberec | 6 | 36.0 | 1.7 | 9.5 /21.2 | 44.9 | 15.3 |
TJ AŠ Mladá Boleslav | 4 | 15.3 | 0.0 | 5.0 /17.5 | 28.6 | 9.5 |
Slovan Varnsdorf | 4 | 32.8 | 2.8 | 10.5 /26.8 | 39.3 | 18.3 |
Kaplice Grizzlies | 5 | 34.6 | 0.2 | 8.6 /23.2 | 37.1 | 19.2 |
BK Pelhřimov | 5 | 29.0 | 0.2 | 6.4 /17.2 | 37.2 | 13.2 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 28.3 | 1.3 | 3.7 /11.7 | 31.4 | 19.3 |
BC Vysočina | 5 | 71.4 | 4.4 | 16.0 /29.6 | 54.1 | 15.8 |
SŠB Pardubice | 6 | 30.3 | 1.5 | 4.7 /12.7 | 36.8 | 17.5 |
Královští Sokoli B | 6 | 32.5 | 1.3 | 5.5 /13.3 | 41.3 | 14.7 |
BK NAPOS Vysoká n. L. | 6 | 34.8 | 4.3 | 7.8 /18.5 | 42.3 | 16.2 |
SK Týniště nad Orlicí | 6 | 25.2 | 0.2 | 12.5 /26.3 | 47.5 | 9.7 |
Sokol Nová Paka | 6 | 31.0 | 0.8 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 20.7 |
kanonýři Josefov | 6 | 20.5 | 2.7 | 8.2 /20.5 | 39.8 | 14.0 |
BK Přelouč | 6 | 31.3 | 0.5 | 5.3 /13.3 | 40.0 | 13.5 |
SKB Česká Třebová | 6 | 22.7 | 2.2 | 5.3 /11.6 | 45.7 | 12.5 |
BBK Blansko | 4 | 12.0 | 1.3 | 5.0 /12.3 | 40.8 | 10.5 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 41.0 | 3.5 | 5.8 /14.3 | 40.4 | 17.0 |
SK Žabovřesky "B" | 2 | 25.5 | 0.0 | 6.5 /22.5 | 28.9 | 17.0 |
Spartak Uh. Brod | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Šumperk | 6 | 19.0 | 1.7 | 7.3 /15.8 | 46.3 | 12.2 |
Slavia Kroměříž | 4 | 51.5 | 1.8 | 6.3 /15.6 | 40.3 | 14.0 |
Basket Valmez | 4 | 38.3 | 2.8 | 6.5 /11.0 | 59.1 | 12.5 |
SK UP Olomouc B | 6 | 15.2 | 0.3 | 2.8 /12.1 | 23.3 | 6.8 |
BC Nový Jičín | 4 | 34.8 | 0.5 | 7.3 /10.8 | 67.4 | 17.3 |
FASTAV Zlín | 6 | 31.0 | 1.8 | 8.8 /21.6 | 40.8 | 16.5 |
BK Mohelnice | 6 | 32.0 | 4.5 | 6.2 /10.5 | 58.7 | 0.0 |
TBS Přerov | 4 | 36.3 | 1.8 | 9.3 /17.6 | 52.9 | 12.0 |
Basketpoint F-M | 6 | 31.2 | 6.3 | 10.0 /25.8 | 38.7 | 18.3 |
NH Ostrava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Sokol Karviná | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Opava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Snakes Orlová | 6 | 26.3 | 3.7 | 6.5 /14.0 | 46.4 | 20.3 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 29.5 | 2.0 | 9.3 /20.3 | 45.7 | 12.5 |
BK Beroun | 5 | 20.0 | 2.0 | 6.2 /17.2 | 36.0 | 17.2 |
BC Kolín | 3 | 48.0 | 1.3 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 21.0 |
NBK Juventa Milovice | 4 | 23.0 | 1.8 | 8.8 /24.8 | 35.4 | 16.5 |
BK Velké Meziříčí | 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SKB Strakonice | 4 | 18.3 | 0.5 | 2.8 /11.1 | 25.0 | 14.0 |
BC Benešov | 3 | 27.0 | 0.0 | 1.3 /9.3 | 14.3 | 20.7 |
ADFORS Basket Litomyšl | 4 | 56.0 | 2.3 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 15.8 |
SK Renocar Podolí | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
kelti Nové Strašecí | 4 | 27.5 | 1.0 | 7.0 /18.5 | 37.8 | 16.3 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 45.0 | 3.5 | 7.0 /15.8 | 44.4 | 11.0 |
BA Lynx Liberec B | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Jiskra Kyjov | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Válečníci Děčín B | 2 | 11.0 | 2.0 | 0.5 /5.5 | 9.1 | 18.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel David | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Volný David | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vlach Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vildová Linda | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vavrečka Kamil | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tejček Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Šuranský Radek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Šmíd Pavel | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Střítežský Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Skácel Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sádovský Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Růžek Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pletánek Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Píval Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Novotná Klára | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nováková Bára | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Novák Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinovská Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mainuš Michal | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Liška Jaroslav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kvíz Leoš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kult Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Krajcigrová Adéla | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Koch Augustin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kohout Marek | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koc Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jeřábek Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chocholoušová Karla | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabec Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Grobelná Natálie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Fučík Bohumír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fiala Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dospíšil Josef | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Dočkal Petr | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Cibulka Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Brandejs Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Beránek Martin | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baudyš Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Balušková Veronika | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Baldíková Bára | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře