Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina F 1. kolo 15229
Basket Valmez
BK Mohelnice
12. 9. 2020
11:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
54
87
20
29
35
50
43
63
Review
Skupina F 1. kolo 15230
BC Nový Jičín
TJ Šumperk
12. 9. 2020
10:00
SH Krytý bazén Zdeněk Latík
Michal Mainuš
89
54
29
11
56
22
74
38
Review
Skupina F 1. kolo 15231
SK UP Olomouc B
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina F 1. kolo 15232
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
12. 9. 2020
17:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
56
82
18
20
32
34
47
59
Review
Skupina F 2. kolo 15233
Basket Valmez
TJ Šumperk
13. 9. 2020
10:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Bešina
Ladislav Sokolovský
87
25
28
2
51
10
75
17
Review
Skupina F 2. kolo 15234
BC Nový Jičín
BK Mohelnice
13. 9. 2020
10:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Michal Mainuš
42
83
5
32
27
51
38
68
Review
Skupina F 2. kolo 15235
SK UP Olomouc B
TJ Slavia Kroměříž
13. 9. 2020
14:15
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Antonín Kapl
28
149
4
41
14
79
20
117
Review
Skupina F 2. kolo 15236
STRABAG Zlín
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina F 3. kolo 15237
BK Mohelnice
TBS Přerov
26. 9. 2020
15:00
Tělocvična ZŠ Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
69
46
25
9
40
22
55
35
Review
Skupina F 3. kolo 15238
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
26. 9. 2020
10:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Vojtěch Jurník
27
138
9
32
17
68
20
104
Review
Skupina F 3. kolo 15239
Basket Valmez
SK UP Olomouc B
26. 9. 2020
11:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Michal Mainuš
160
32
48
4
86
11
126
23
Review
Skupina F 3. kolo 15240
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
26. 9. 2020
12:30
SH Krytý bazén Marek Slovák
Michal Slovák
49
102
17
18
24
46
35
75
Review
Skupina F 4. kolo 15241
BK Mohelnice
TJ Slavia Kroměříž
27. 9. 2020
10:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
73
89
16
29
34
52
53
68
Review
Skupina F 4. kolo 15242
TJ Šumperk
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina F 4. kolo 15243
Basket Valmez
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina F 4. kolo 15244
BC Nový Jičín
SK UP Olomouc B
27. 9. 2020
12:30
SH Krytý bazén Michal Slovák
Marek Slovák
133
19
12
4
55
10
73
15
Review
Skupina F 5. kolo 15245
SK UP Olomouc B
BK Mohelnice
10. 10. 2020
12:00
SH UP Olomouc Linda Vildová
Dominik Krčmář
55
118
13
29
30
63
40
87
Review
Skupina F 5. kolo 15246
STRABAG Zlín
TJ Šumperk
10. 10. 2020
13:00
Městská SH Zelené Petr Nedbálek
Břetislav Kraváček
74
48
16
13
41
22
57
34
Review
Skupina F 5. kolo 15247
TBS Přerov
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vojtěch Dostal
Lukáš Kaprál
Preview
Skupina F 5. kolo 15248
TJ Slavia Kroměříž
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 6. kolo 15249
SK UP Olomouc B
TJ Šumperk
11. 10. 2020
09:30
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Radek Šuranský
33
111
6
23
23
51
27
81
Review
Skupina F 6. kolo 15250
STRABAG Zlín
BK Mohelnice
11. 10. 2020
12:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Petr Nedbálek
60
72
19
13
40
33
52
56
Review
Skupina F 6. kolo 15251
TBS Přerov
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Skupina F 6. kolo 15252
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia Břetislav Kraváček
Josef Slavík
Preview
Skupina F 7. kolo 15225
Basket Valmez
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina F 7. kolo 15226
SK UP Olomouc B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina F 7. kolo 15227
TBS Přerov
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Skupina F 7. kolo 15228
BK Mohelnice
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina F 8. kolo 15253
BC Nový Jičín
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina F 8. kolo 15254
STRABAG Zlín
SK UP Olomouc B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina F 8. kolo 15255
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 8. kolo 15256
TJ Šumperk
BK Mohelnice
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina F 9. kolo 15257
TJ Šumperk
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina F 9. kolo 15258
BK Mohelnice
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina F 9. kolo 15259
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 9. kolo 15260
TBS Přerov
STRABAG Zlín
13. 9. 2020
08:15
Sokolovna Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
70
58
23
13
40
30
55
43
Review
Skupina F 10. kolo 15261
BK Mohelnice
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina F 10. kolo 15262
TJ Šumperk
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina F 10. kolo 15263
TBS Přerov
SK UP Olomouc B
12. 9. 2020
09:00
Sokolovna Marek Bešina
145
38
33
13
67
22
112
30
Review
Skupina F 10. kolo 15264
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 11. kolo 15265
TJ Slavia Kroměříž
BK Mohelnice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 11. kolo 15266
TBS Přerov
TJ Šumperk
27. 9. 2020
10:00
Sokolovna Michal Mainuš
87
37
23
10
43
11
58
27
Review
Skupina F 11. kolo 15267
STRABAG Zlín
Basket Valmez
27. 9. 2020
12:00
Městská SH Zelené Linda Vildová
Břetislav Kraváček
108
64
20
15
52
38
83
53
Review
Skupina F 11. kolo 15268
SK UP Olomouc B
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina F 12. kolo 15269
TBS Přerov
BK Mohelnice
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Skupina F 12. kolo 15270
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Skupina F 12. kolo 15271
SK UP Olomouc B
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina F 12. kolo 15272
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina F 13. kolo 15273
TJ Šumperk
SK UP Olomouc B
Bude upřesněno
-
Tyršův stadion Šumperk
Preview
Skupina F 13. kolo 15274
BK Mohelnice
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina F 13. kolo 15275
BC Nový Jičín
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina F 13. kolo 15276
Basket Valmez
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina F 14. kolo 15277
BK Mohelnice
SK UP Olomouc B
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina F 14. kolo 15278
TJ Šumperk
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Tyršův stadion Šumperk
Preview
Skupina F 14. kolo 15279
Basket Valmez
TBS Přerov
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina F 14. kolo 15280
BC Nový Jičín
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jelínek BK Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kött PŘÍ 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
David Motyčka BK Opava B 15
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 26 10 2 7 4
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 0 0 0 0 0
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Jan Heřman BK Sokolov 15
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Štěpán Vaníček BLNP 14
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 0 0 0 0 0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Radim Jelínek BK Krnov 15 4 2 0 0 3
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Jakub Kött PŘÍ 15 0 0 0 0 0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Krnov 3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
BK Příbor 6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
SK Bruntál 3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
BK Teplice 3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
BA Tygři Louny 5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
BK Kralupy 3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
BK Sokolov 6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
BK Brandýs n.L. 5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
BA Lynx Liberec 6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
Slovan Varnsdorf 4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
Kaplice Grizzlies 5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
BK Pelhřimov 5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
Sokol Vyšehrad 3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
BC Vysočina 5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
SŠB Pardubice 6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
Královští Sokoli 6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
BK Vysoká nad Labem 6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
SK Týniště nad Orlicí 6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
Sokol Nová Paka 6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
kanonýři Josefov 6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
BK Přelouč 6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
SKB Česká Třebová 6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
BBK Blansko 4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
SK Žabovřesky 2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
Spartak Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
Slavia Kroměříž 4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
Basket Valmez 4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
SK UP Olomouc B 6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
BC Nový Jičín 4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
STRABAG Zlín 6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
BK Mohelnice 6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
TBS Přerov 4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
Basketpoint F-M 6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
NH Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
Slavoj Litoměřice 4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
BK Beroun 5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
BC Kolín 3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
NBK Juventa Milovice 4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
BK Velké Meziříčí 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Strakonice 4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
BC Benešov 3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
ADFORS Basket Litomyšl 4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
kelti Nové Strašecí 4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
BA Roudnice n.L. 4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
BA Lynx Liberec B 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5