Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 57
ADFORS Basket Litomyšl
SK Renocar Podolí
27. 9. 2020
11:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Brandejs
Marek Kohout
121
76
34
13
67
28
91
54
Review
Skupina E 1. kolo 58
ADFORS Basket Litomyšl
SK Renocar Podolí
27. 9. 2020
12:45
Městská hala Litomyšl Marek Kohout
Tomáš Brandejs
139
42
32
18
62
31
89
33
Review
Skupina E 1. kolo 59
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
26. 9. 2020
09:00
SH Blansko Libor Chaloupka
Josef Dospíšil
31
113
5
30
16
55
27
78
Review
Skupina E 1. kolo 60
BBK Blansko
Basketbal TJ Svitavy
26. 9. 2020
10:30
SH Blansko Libor Chaloupka
Josef Dospíšil
45
90
7
28
22
51
33
72
Review
Skupina E 1. kolo 63
SK Žabovřesky
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2020
14:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Aleš Chlup
45
52
7
9
22
29
32
47
Review
Skupina E 1. kolo 64
SK Žabovřesky
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2020
16:00
SH Rosnička Brno Vojtěch Marek
Aleš Chlup
70
56
23
16
38
29
54
41
Review
Skupina E 2. kolo 65
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
10. 10. 2020
09:00
SH Podolí u Brna Petr Mynarčík
Karel Janík
62
82
18
18
34
41
48
58
Review
Skupina E 2. kolo 66
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
10. 10. 2020
11:00
SH Podolí u Brna Petr Mynarčík
Karel Janík
59
90
18
24
33
44
49
59
Review
Skupina E 2. kolo 69
Basketbal TJ Svitavy
Jiskra Kyjov
10. 10. 2020
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Petr Dočkal
Karel Němec
103
71
23
14
52
30
78
55
Review
Skupina E 2. kolo 70
Basketbal TJ Svitavy
Jiskra Kyjov
10. 10. 2020
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Němec
Petr Dočkal
87
59
23
19
44
23
66
46
Review
Skupina E 2. kolo 71
ADFORS Basket Litomyšl
BBK Blansko
10. 10. 2020
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
139
25
31
6
67
13
98
23
Review
Skupina E 2. kolo 72
ADFORS Basket Litomyšl
BBK Blansko
10. 10. 2020
10:45
Hala Jiskra Litomyšl Vladislav Trmač
Roman Mareš
96
30
35
9
56
17
74
28
Review
Skupina E 3. kolo 73
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 3. kolo 74
BBK Blansko
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 3. kolo 75
Jiskra Kyjov
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 3. kolo 76
Jiskra Kyjov
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 3. kolo 77
SK Žabovřesky
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 3. kolo 78
SK Žabovřesky
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 4. kolo 83
Basketbal TJ Svitavy
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 4. kolo 84
Basketbal TJ Svitavy
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 4. kolo 85
ADFORS Basket Litomyšl
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 4. kolo 86
ADFORS Basket Litomyšl
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 4. kolo 87
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 4. kolo 88
BBK Blansko
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 5. kolo 89
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 5. kolo 90
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 5. kolo 91
SK Žabovřesky
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 5. kolo 92
SK Žabovřesky
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 5. kolo 93
Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 5. kolo 94
Spartak Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 6. kolo 103
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 6. kolo 104
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 6. kolo 97
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 6. kolo 98
SK Renocar Podolí
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 6. kolo 101
BBK Blansko
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 6. kolo 102
BBK Blansko
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 7. kolo 105
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 7. kolo 106
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 7. kolo 107
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 7. kolo 108
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 7. kolo 111
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 7. kolo 112
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 8. kolo 113
SK Renocar Podolí
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 8. kolo 114
SK Renocar Podolí
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 8. kolo 115
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 8. kolo 116
Basketbal TJ Svitavy
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 8. kolo 119
Spartak Uherský Brod
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 8. kolo 120
Spartak Uherský Brod
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 9. kolo 121
Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 9. kolo 122
Spartak Uherský Brod
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 9. kolo 125
Jiskra Kyjov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 9. kolo 126
Jiskra Kyjov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 9. kolo 127
BBK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 9. kolo 128
BBK Blansko
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 10. kolo 129
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 10. kolo 130
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 10. kolo 131
ADFORS Basket Litomyšl
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 10. kolo 132
ADFORS Basket Litomyšl
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 10. kolo 133
Basketbal TJ Svitavy
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 10. kolo 134
Basketbal TJ Svitavy
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 11. kolo 139
Spartak Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 11. kolo 140
Spartak Uherský Brod
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 11. kolo 141
SK Žabovřesky
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 11. kolo 142
SK Žabovřesky
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 11. kolo 143
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 11. kolo 144
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 12. kolo 145
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 12. kolo 146
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 12. kolo 147
BBK Blansko
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 12. kolo 148
BBK Blansko
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Skupina E 12. kolo 149
ADFORS Basket Litomyšl
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 12. kolo 150
ADFORS Basket Litomyšl
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 13. kolo 153
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 13. kolo 154
Basketbal TJ Svitavy
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Gymnasium Svitavy, Sokolovská
Preview
Skupina E 13. kolo 157
Spartak Uherský Brod
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 13. kolo 158
Spartak Uherský Brod
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina E 13. kolo 159
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 13. kolo 160
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina E 14. kolo 161
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 14. kolo 162
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Skupina E 14. kolo 163
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 14. kolo 164
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Skupina E 14. kolo 167
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Skupina E 14. kolo 168
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jelínek BK Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kött PŘÍ 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
David Motyčka BK Opava B 15
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 26 10 2 7 4
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 0 0 0 0 0
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Jan Heřman BK Sokolov 15
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Štěpán Vaníček BLNP 14
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 0 0 0 0 0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Radim Jelínek BK Krnov 15 4 2 0 0 3
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Jakub Kött PŘÍ 15 0 0 0 0 0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Krnov 3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
BK Příbor 6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
SK Bruntál 3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
BK Teplice 3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
BA Tygři Louny 5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
BK Kralupy 3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
BK Sokolov 6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
BK Brandýs n.L. 5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
BA Lynx Liberec 6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
Slovan Varnsdorf 4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
Kaplice Grizzlies 5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
BK Pelhřimov 5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
Sokol Vyšehrad 3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
BC Vysočina 5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
SŠB Pardubice 6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
Královští Sokoli 6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
BK Vysoká nad Labem 6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
SK Týniště nad Orlicí 6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
Sokol Nová Paka 6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
kanonýři Josefov 6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
BK Přelouč 6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
SKB Česká Třebová 6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
BBK Blansko 4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
SK Žabovřesky 2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
Spartak Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
Slavia Kroměříž 4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
Basket Valmez 4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
SK UP Olomouc B 6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
BC Nový Jičín 4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
STRABAG Zlín 6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
BK Mohelnice 6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
TBS Přerov 4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
Basketpoint F-M 6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
NH Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
Slavoj Litoměřice 4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
BK Beroun 5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
BC Kolín 3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
NBK Juventa Milovice 4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
BK Velké Meziříčí 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Strakonice 4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
BC Benešov 3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
ADFORS Basket Litomyšl 4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
kelti Nové Strašecí 4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
BA Roudnice n.L. 4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
BA Lynx Liberec B 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5