Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina D | 1. kolo | 15113 |
Kanonýři Josefov
BLNP
|
13. 9. 2020
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 1. kolo | 15114 |
Kanonýři Josefov
BLNP
|
13. 9. 2020
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 1. kolo | 15001 |
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
13. 9. 2020
09:00 |
SH ZŠ Nová Paka |
Petr Baudyš Ondřej Vlach |
42
55
|
6
19
16
34
31
46 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15003 |
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
|
13. 9. 2020
09:00 |
Tělocvična SŠŘ |
Michal Kult Tomáš Polda |
32
91
|
7
19
14
38
24
58 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15007 |
Královští Sokoli B
SK Týniště nad Orlicí
|
12. 9. 2020
09:00 |
hala Sokol Hradec Králové |
Petr Dočkal Marek Kohout |
105
46
|
17
11
43
22
80
36 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15005 |
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
|
13. 9. 2020
09:30 |
hala VOŠ a SŠ |
Karla Chocholoušová |
68
65
|
15
11
30
29
50
46 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15002 |
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
13. 9. 2020
11:00 |
SH ZŠ Nová Paka |
Ondřej Vlach Petr Baudyš |
65
82
|
21
22
34
40
49
58 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15004 |
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
|
13. 9. 2020
11:00 |
Tělocvična SŠŘ |
Tomáš Polda Michal Kult |
49
79
|
16
18
29
38
34
66 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15008 |
Královští Sokoli B
SK Týniště nad Orlicí
|
12. 9. 2020
11:00 |
hala Sokol Hradec Králové |
Marek Kohout Petr Dočkal |
96
54
|
15
15
50
23
72
35 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 15006 |
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
|
13. 9. 2020
11:15 |
hala VOŠ a SŠ |
Karla Chocholoušová |
58
65
|
18
12
34
30
41
50 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15115 |
BLNP
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ZŠ T.G.M. |
Otto Jarolímek |
|
Preview | ||
Skupina D | 2. kolo | 15116 |
BLNP
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ZŠ T.G.M. |
Otto Jarolímek |
|
Preview | ||
Skupina D | 2. kolo | 15011 |
SŠB Pardubice
Královští Sokoli B
|
26. 9. 2020
09:00 |
SH ZŠ Studánka |
Radek Cibulka Matěj Pletánek |
70
62
|
16
13
40
27
56
45 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15012 |
SŠB Pardubice
Královští Sokoli B
|
26. 9. 2020
11:00 |
SH ZŠ Studánka |
Matěj Pletánek Radek Cibulka |
54
70
|
8
13
21
38
38
48 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15009 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
|
26. 9. 2020
12:30 |
SH Vysoká nad Labem |
Martin Beránek Adam Dvořák |
118
55
|
21
9
52
27
87
39 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15015 |
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
|
26. 9. 2020
13:00 |
SH ZŠ Nová Paka |
73
68
|
18
14
38
38
54
52 |
Review | ||
Skupina D | 2. kolo | 15013 |
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
|
26. 9. 2020
14:00 |
Sportovní hala Přelouč |
Klára Novotná Pavel Šmíd |
68
47
|
18
21
35
30
47
44 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15010 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
|
26. 9. 2020
14:15 |
SH Vysoká nad Labem |
Adam Dvořák Martin Beránek |
124
48
|
24
12
66
19
98
32 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 15016 |
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
|
26. 9. 2020
15:00 |
SH ZŠ Nová Paka |
90
57
|
23
12
45
30
63
41 |
Review | ||
Skupina D | 2. kolo | 15014 |
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
|
26. 9. 2020
16:00 |
Sportovní hala Přelouč |
Klára Novotná Pavel Šmíd |
77
60
|
16
6
37
21
60
43 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15117 |
Královští Sokoli B
BLNP
|
10. 10. 2020
- |
SH Třebeš Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina D | 3. kolo | 15118 |
Královští Sokoli B
BLNP
|
10. 10. 2020
- |
SH Třebeš Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina D | 3. kolo | 15017 |
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
10. 10. 2020
09:00 |
Tělocvična SŠŘ |
Bára Baldíková Pavel Šmíd |
67
101
|
18
22
33
52
50
81 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15019 |
SKB Česká Třebová
Sokol Nová Paka
|
10. 10. 2020
10:00 |
hala VOŠ a SŠ |
Matouš Fiala |
57
77
|
25
18
35
36
48
53 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15023 |
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
|
10. 10. 2020
10:00 |
hala U dubu |
Tomáš Brandejs Marek Kohout |
82
88
|
20
17
40
49
69
61 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15018 |
Kanonýři Josefov
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
10. 10. 2020
11:00 |
Tělocvična SŠŘ |
Pavel Šmíd Bára Baldíková |
70
63
|
10
17
34
30
54
49 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15020 |
SKB Česká Třebová
Sokol Nová Paka
|
10. 10. 2020
11:45 |
hala VOŠ a SŠ |
Matouš Jelínek |
53
80
|
15
16
31
33
47
50 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15024 |
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
|
10. 10. 2020
12:00 |
hala U dubu |
Marek Kohout Tomáš Brandejs |
95
77
|
24
20
52
34
69
54 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15021 |
Královští Sokoli B
BK Přelouč
|
10. 10. 2020
15:30 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Jan Bubeníček Martin Beránek |
62
44
|
14
8
34
22
45
36 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 15022 |
Královští Sokoli B
BK Přelouč
|
10. 10. 2020
17:30 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Michaela Bubeníčková Jan Bubeníček |
52
58
|
11
15
27
35
42
40 |
Review | |
Skupina D | 4. kolo | 15025 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15026 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15027 |
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15028 |
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15029 |
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Nová Paka |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15030 |
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Nová Paka |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15031 |
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična SŠŘ |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15032 |
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična SŠŘ |
|
Preview | |||
Skupina D | 4. kolo | 15119 |
BLNP
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 4. kolo | 15120 |
BLNP
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15033 |
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 5. kolo | 15034 |
SKB Česká Třebová
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 5. kolo | 15035 |
Královští Sokoli B
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15036 |
Královští Sokoli B
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15037 |
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15038 |
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15039 |
SŠB Pardubice
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15040 |
SŠB Pardubice
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15121 |
SŠB Pardubice
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 5. kolo | 15122 |
SŠB Pardubice
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 6. kolo | 15041 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15042 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15043 |
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Nová Paka |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15123 |
BLNP
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ZŠ T.G.M. |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15044 |
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Nová Paka |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15124 |
BLNP
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ZŠ T.G.M. |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15045 |
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 6. kolo | 15046 |
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 6. kolo | 15047 |
SKB Česká Třebová
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 15048 |
SKB Česká Třebová
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 15125 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 15126 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 15049 |
Královští Sokoli B
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15050 |
Královští Sokoli B
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15051 |
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15052 |
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15053 |
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15054 |
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 7. kolo | 15055 |
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 15056 |
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 15127 |
BLNP
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 8. kolo | 15128 |
BLNP
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 8. kolo | 15057 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 15058 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 15059 |
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 15060 |
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 15061 |
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 8. kolo | 15062 |
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 8. kolo | 15063 |
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 8. kolo | 15064 |
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15129 |
BLNP
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15130 |
BLNP
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15065 |
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15066 |
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15067 |
Královští Sokoli B
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15068 |
Královští Sokoli B
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15069 |
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15070 |
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15071 |
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 9. kolo | 15072 |
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15131 |
SKB Česká Třebová
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15132 |
SKB Česká Třebová
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15073 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 15074 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 15075 |
Sokol Nová Paka
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15076 |
Sokol Nová Paka
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15077 |
BK Přelouč
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 15078 |
BK Přelouč
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 15079 |
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 10. kolo | 15080 |
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15133 |
BLNP
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15134 |
BLNP
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15081 |
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15082 |
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15083 |
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15084 |
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15085 |
Královští Sokoli B
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15086 |
Královští Sokoli B
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 11. kolo | 15087 |
SKB Česká Třebová
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 11. kolo | 15088 |
SKB Česká Třebová
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 15135 |
SK Týniště nad Orlicí
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15136 |
SK Týniště nad Orlicí
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15089 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 15090 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 15091 |
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15092 |
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15093 |
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15094 |
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 12. kolo | 15095 |
BK Přelouč
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 15096 |
BK Přelouč
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 15137 |
BLNP
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15138 |
BLNP
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15097 |
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 15098 |
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Přelouč |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 15099 |
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15100 |
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15101 |
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15102 |
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15103 |
Královští Sokoli B
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 13. kolo | 15104 |
Královští Sokoli B
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15139 |
BK Přelouč
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15140 |
BK Přelouč
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15105 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 15106 |
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli B
|
Bude upřesněno
- |
SH Vysoká nad Labem |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 15107 |
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 15108 |
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 15109 |
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15110 |
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15111 |
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 14. kolo | 15112 |
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 15. kolo | 15141 |
BLNP
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 15. kolo | 15142 |
BLNP
BK NAPOS Vysoká n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 16. kolo | 15143 |
Sokol Nová Paka
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina D | 16. kolo | 15144 |
Sokol Nová Paka
BLNP
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK NAPOS Vysoká n. L. | 6 | 5 | 1 | 543 | 347 | 11 | |
2. | BK Přelouč | 6 | 5 | 1 | 417 | 302 | 11 | |
3. | Královští Sokoli B | 6 | 4 | 2 | 447 | 326 | 10 | |
4. | Sokol Nová Paka | 6 | 4 | 2 | 427 | 372 | 10 | |
5. | SŠB Pardubice | 6 | 3 | 3 | 419 | 435 | 9 | |
6. | SKB Česká Třebová | 6 | 1 | 5 | 343 | 432 | 7 | |
7. | kanonýři Josefov | 6 | 1 | 5 | 343 | 497 | 7 | |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 6 | 1 | 5 | 380 | 608 | 7 | |
9. | BLNP | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Krnov | 3 | 25.0 | 0.3 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 18.3 |
BK Příbor | 6 | 37.8 | 3.0 | 8.7 /19.9 | 43.7 | 14.3 |
SK Bruntál | 3 | 6.7 | 0.7 | 2.3 /4.3 | 53.8 | 3.0 |
BK Teplice | 3 | 28.7 | 3.7 | 9.7 /19.7 | 49.2 | 13.7 |
BA Tygři Louny | 5 | 23.4 | 2.4 | 7.8 /21.2 | 36.8 | 17.8 |
BK Kralupy | 3 | 5.3 | 0.0 | 0.7 /5.7 | 11.8 | 5.3 |
BK Sokolov | 6 | 31.5 | 0.2 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 16.5 |
BK Brandýs n.L. | 5 | 37.0 | 2.6 | 9.0 /24.8 | 36.3 | 18.8 |
BA Lynx Liberec | 6 | 36.0 | 1.7 | 9.5 /21.2 | 44.9 | 15.3 |
TJ AŠ Mladá Boleslav | 4 | 15.3 | 0.0 | 5.0 /17.5 | 28.6 | 9.5 |
Slovan Varnsdorf | 4 | 32.8 | 2.8 | 10.5 /26.8 | 39.3 | 18.3 |
Kaplice Grizzlies | 5 | 34.6 | 0.2 | 8.6 /23.2 | 37.1 | 19.2 |
BK Pelhřimov | 5 | 29.0 | 0.2 | 6.4 /17.2 | 37.2 | 13.2 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 28.3 | 1.3 | 3.7 /11.7 | 31.4 | 19.3 |
BC Vysočina | 5 | 71.4 | 4.4 | 16.0 /29.6 | 54.1 | 15.8 |
SŠB Pardubice | 6 | 30.3 | 1.5 | 4.7 /12.7 | 36.8 | 17.5 |
Královští Sokoli B | 6 | 32.5 | 1.3 | 5.5 /13.3 | 41.3 | 14.7 |
BK NAPOS Vysoká n. L. | 6 | 34.8 | 4.3 | 7.8 /18.5 | 42.3 | 16.2 |
SK Týniště nad Orlicí | 6 | 25.2 | 0.2 | 12.5 /26.3 | 47.5 | 9.7 |
Sokol Nová Paka | 6 | 31.0 | 0.8 | 6.7 /17.5 | 38.1 | 20.7 |
kanonýři Josefov | 6 | 20.5 | 2.7 | 8.2 /20.5 | 39.8 | 14.0 |
BK Přelouč | 6 | 31.3 | 0.5 | 5.3 /13.3 | 40.0 | 13.5 |
SKB Česká Třebová | 6 | 22.7 | 2.2 | 5.3 /11.6 | 45.7 | 12.5 |
BBK Blansko | 4 | 12.0 | 1.3 | 5.0 /12.3 | 40.8 | 10.5 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 41.0 | 3.5 | 5.8 /14.3 | 40.4 | 17.0 |
SK Žabovřesky "B" | 2 | 25.5 | 0.0 | 6.5 /22.5 | 28.9 | 17.0 |
Spartak Uh. Brod | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Šumperk | 6 | 19.0 | 1.7 | 7.3 /15.8 | 46.3 | 12.2 |
Slavia Kroměříž | 4 | 51.5 | 1.8 | 6.3 /15.6 | 40.3 | 14.0 |
Basket Valmez | 4 | 38.3 | 2.8 | 6.5 /11.0 | 59.1 | 12.5 |
SK UP Olomouc B | 6 | 15.2 | 0.3 | 2.8 /12.1 | 23.3 | 6.8 |
BC Nový Jičín | 4 | 34.8 | 0.5 | 7.3 /10.8 | 67.4 | 17.3 |
FASTAV Zlín | 6 | 31.0 | 1.8 | 8.8 /21.6 | 40.8 | 16.5 |
BK Mohelnice | 6 | 32.0 | 4.5 | 6.2 /10.5 | 58.7 | 0.0 |
TBS Přerov | 4 | 36.3 | 1.8 | 9.3 /17.6 | 52.9 | 12.0 |
Basketpoint F-M | 6 | 31.2 | 6.3 | 10.0 /25.8 | 38.7 | 18.3 |
NH Ostrava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Sokol Karviná | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Opava B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Snakes Orlová | 6 | 26.3 | 3.7 | 6.5 /14.0 | 46.4 | 20.3 |
Slavoj Litoměřice | 4 | 29.5 | 2.0 | 9.3 /20.3 | 45.7 | 12.5 |
BK Beroun | 5 | 20.0 | 2.0 | 6.2 /17.2 | 36.0 | 17.2 |
BC Kolín | 3 | 48.0 | 1.3 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 21.0 |
NBK Juventa Milovice | 4 | 23.0 | 1.8 | 8.8 /24.8 | 35.4 | 16.5 |
BK Velké Meziříčí | 5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SKB Strakonice | 4 | 18.3 | 0.5 | 2.8 /11.1 | 25.0 | 14.0 |
BC Benešov | 3 | 27.0 | 0.0 | 1.3 /9.3 | 14.3 | 20.7 |
ADFORS Basket Litomyšl | 4 | 56.0 | 2.3 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 15.8 |
SK Renocar Podolí | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
kelti Nové Strašecí | 4 | 27.5 | 1.0 | 7.0 /18.5 | 37.8 | 16.3 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 4 | 45.0 | 3.5 | 7.0 /15.8 | 44.4 | 11.0 |
BA Lynx Liberec B | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Jiskra Kyjov | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Válečníci Děčín B | 2 | 11.0 | 2.0 | 0.5 /5.5 | 9.1 | 18.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel David | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Volný David | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Vlach Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vildová Linda | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vavrečka Kamil | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tejček Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Šuranský Radek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Šmíd Pavel | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Střítežský Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Skácel Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sádovský Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Růžek Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pletánek Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Píval Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Novotná Klára | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nováková Bára | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Novák Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinovská Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Mainuš Michal | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Liška Jaroslav | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kvíz Leoš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kult Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Krajcigrová Adéla | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Koch Augustin | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kohout Marek | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koc Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kapaňa Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jeřábek Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chocholoušová Karla | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabec Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Grobelná Natálie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Fučík Bohumír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fiala Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dospíšil Josef | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Dočkal Petr | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Cibulka Radek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Brandejs Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Beránek Martin | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baudyš Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Balušková Veronika | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Baldíková Bára | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře