Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 15001
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
13. 9. 2020
09:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Baudyš
Ondřej Vlach
42
55
6
19
16
34
31
46
Review
Skupina D 1. kolo 15002
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
13. 9. 2020
11:00
SH ZŠ Nová Paka Ondřej Vlach
Petr Baudyš
65
82
21
22
34
40
49
58
Review
Skupina D 1. kolo 15003
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
13. 9. 2020
09:00
Tělocvična SŠŘ Michal Kult
Tomáš Polda
32
91
7
19
14
38
24
58
Review
Skupina D 1. kolo 15004
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
13. 9. 2020
11:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Michal Kult
49
79
16
18
29
38
34
66
Review
Skupina D 1. kolo 15005
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
13. 9. 2020
09:30
hala VOŠ a SŠ Karla Chocholoušová
68
65
15
11
30
29
50
46
Review
Skupina D 1. kolo 15006
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
13. 9. 2020
11:15
hala VOŠ a SŠ Karla Chocholoušová
58
65
18
12
34
30
41
50
Review
Skupina D 1. kolo 15007
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
12. 9. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Dočkal
Marek Kohout
105
46
17
11
43
22
80
36
Review
Skupina D 1. kolo 15008
Královští Sokoli
SK Týniště nad Orlicí
12. 9. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové Marek Kohout
Petr Dočkal
96
54
15
15
50
23
72
35
Review
Skupina D 1. kolo 15113
Kanonýři Josefov
BLNP
13. 9. 2020
-
Preview
Skupina D 1. kolo 15114
Kanonýři Josefov
BLNP
13. 9. 2020
-
Preview
Skupina D 2. kolo 15009
BK Vysoká nad Labem
SK Týniště nad Orlicí
26. 9. 2020
12:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
Adam Dvořák
118
55
21
9
52
27
87
39
Review
Skupina D 2. kolo 15010
BK Vysoká nad Labem
SK Týniště nad Orlicí
26. 9. 2020
14:15
SH Vysoká nad Labem Adam Dvořák
Martin Beránek
124
48
24
12
66
19
98
32
Review
Skupina D 2. kolo 15011
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
26. 9. 2020
09:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
Matěj Pletánek
70
62
16
13
40
27
56
45
Review
Skupina D 2. kolo 15012
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
26. 9. 2020
11:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Radek Cibulka
54
70
8
13
21
38
38
48
Review
Skupina D 2. kolo 15013
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
26. 9. 2020
14:00
Sportovní hala Přelouč Klára Novotná
Pavel Šmíd
68
47
18
21
35
30
47
44
Review
Skupina D 2. kolo 15014
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
26. 9. 2020
16:00
Sportovní hala Přelouč Klára Novotná
Pavel Šmíd
77
60
16
6
37
21
60
43
Review
Skupina D 2. kolo 15015
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
26. 9. 2020
13:00
SH ZŠ Nová Paka
73
68
18
14
38
38
54
52
Review
Skupina D 2. kolo 15016
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
26. 9. 2020
15:00
SH ZŠ Nová Paka
90
57
23
12
45
30
63
41
Review
Skupina D 2. kolo 15115
BLNP
SKB Česká Třebová
26. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M. Otto Jarolímek
Preview
Skupina D 2. kolo 15116
BLNP
SKB Česká Třebová
26. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M. Otto Jarolímek
Preview
Skupina D 3. kolo 15017
Kanonýři Josefov
BK Vysoká nad Labem
10. 10. 2020
09:00
Tělocvična SŠŘ Bára Baldíková
Pavel Šmíd
67
101
18
22
33
52
50
81
Review
Skupina D 3. kolo 15018
Kanonýři Josefov
BK Vysoká nad Labem
10. 10. 2020
11:00
Tělocvična SŠŘ Pavel Šmíd
Bára Baldíková
70
63
10
17
34
30
54
49
Review
Skupina D 3. kolo 15019
SKB Česká Třebová
Sokol Nová Paka
10. 10. 2020
10:00
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
57
77
25
18
35
36
48
53
Review
Skupina D 3. kolo 15020
SKB Česká Třebová
Sokol Nová Paka
10. 10. 2020
11:45
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
53
80
15
16
31
33
47
50
Review
Skupina D 3. kolo 15021
Královští Sokoli
BK Přelouč
10. 10. 2020
15:30
SH Třebeš Hradec Králové Jan Bubeníček
Martin Beránek
62
44
14
8
34
22
45
36
Review
Skupina D 3. kolo 15022
Královští Sokoli
BK Přelouč
10. 10. 2020
17:30
SH Třebeš Hradec Králové Michaela Bubeníčková
Jan Bubeníček
52
58
11
15
27
35
42
40
Review
Skupina D 3. kolo 15023
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
10. 10. 2020
10:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
82
88
20
17
40
49
69
61
Review
Skupina D 3. kolo 15024
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
10. 10. 2020
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
95
77
24
20
52
34
69
54
Review
Skupina D 3. kolo 15117
Královští Sokoli
BLNP
10. 10. 2020
-
SH Třebeš Hradec Králové
Preview
Skupina D 3. kolo 15118
Královští Sokoli
BLNP
10. 10. 2020
-
SH Třebeš Hradec Králové
Preview
Skupina D 4. kolo 15025
BK Vysoká nad Labem
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 4. kolo 15026
BK Vysoká nad Labem
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 4. kolo 15027
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 4. kolo 15028
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 4. kolo 15029
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 4. kolo 15030
Sokol Nová Paka
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 4. kolo 15031
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
Skupina D 4. kolo 15032
Kanonýři Josefov
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
Skupina D 4. kolo 15119
BLNP
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 4. kolo 15120
BLNP
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15033
SKB Česká Třebová
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 5. kolo 15034
SKB Česká Třebová
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 5. kolo 15035
Královští Sokoli
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15036
Královští Sokoli
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15037
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15038
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15039
SŠB Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15040
SŠB Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15121
SŠB Pardubice
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 5. kolo 15122
SŠB Pardubice
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 6. kolo 15041
BK Vysoká nad Labem
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 6. kolo 15042
BK Vysoká nad Labem
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 6. kolo 15043
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 6. kolo 15123
BLNP
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
Skupina D 6. kolo 15044
Sokol Nová Paka
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina D 6. kolo 15124
BLNP
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ T.G.M.
Preview
Skupina D 6. kolo 15045
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 6. kolo 15046
Kanonýři Josefov
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 6. kolo 15047
SKB Česká Třebová
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 6. kolo 15048
SKB Česká Třebová
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 7. kolo 15125
BK Vysoká nad Labem
BLNP
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 7. kolo 15126
BK Vysoká nad Labem
BLNP
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 7. kolo 15049
Královští Sokoli
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15050
Královští Sokoli
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15051
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15052
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15053
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15054
SŠB Pardubice
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 7. kolo 15055
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 7. kolo 15056
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 8. kolo 15127
BLNP
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 8. kolo 15128
BLNP
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 8. kolo 15057
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 8. kolo 15058
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 8. kolo 15059
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 8. kolo 15060
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 8. kolo 15061
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 8. kolo 15062
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 8. kolo 15063
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 8. kolo 15064
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15129
BLNP
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15130
BLNP
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15065
SK Týniště nad Orlicí
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15066
SK Týniště nad Orlicí
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15067
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15068
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15069
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15070
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15071
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 9. kolo 15072
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15131
SKB Česká Třebová
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15132
SKB Česká Třebová
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15073
BK Vysoká nad Labem
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 10. kolo 15074
BK Vysoká nad Labem
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 10. kolo 15075
Sokol Nová Paka
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15076
Sokol Nová Paka
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15077
BK Přelouč
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 10. kolo 15078
BK Přelouč
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 10. kolo 15079
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 10. kolo 15080
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15133
BLNP
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15134
BLNP
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15081
SŠB Pardubice
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15082
SŠB Pardubice
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15083
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15084
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15085
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15086
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 11. kolo 15087
SKB Česká Třebová
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 11. kolo 15088
SKB Česká Třebová
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 12. kolo 15135
SK Týniště nad Orlicí
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15136
SK Týniště nad Orlicí
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15089
BK Vysoká nad Labem
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 12. kolo 15090
BK Vysoká nad Labem
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 12. kolo 15091
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15092
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15093
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15094
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 12. kolo 15095
BK Přelouč
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 12. kolo 15096
BK Přelouč
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 13. kolo 15137
BLNP
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15138
BLNP
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15097
BK Přelouč
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 13. kolo 15098
BK Přelouč
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
Skupina D 13. kolo 15099
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15100
SŠB Pardubice
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15101
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15102
SK Týniště nad Orlicí
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15103
Královští Sokoli
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 13. kolo 15104
Královští Sokoli
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15139
BK Přelouč
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15140
BK Přelouč
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15105
BK Vysoká nad Labem
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 14. kolo 15106
BK Vysoká nad Labem
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
Skupina D 14. kolo 15107
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 14. kolo 15108
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina D 14. kolo 15109
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15110
Kanonýři Josefov
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15111
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 14. kolo 15112
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 15. kolo 15141
BLNP
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 15. kolo 15142
BLNP
BK Vysoká nad Labem
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 16. kolo 15143
Sokol Nová Paka
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina D 16. kolo 15144
Sokol Nová Paka
BLNP
Bude upřesněno
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 9 1.0 22.0 7.6 1.6 2.2/3.4 64.5 1.4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 8 1.0 24.4 8.3 0.0 7.9/13.6 57.8 1.4
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 8 1.0 22.3 7.5 2.1 0.9/2.5 35.0 2.0
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 8 1.0 13.5 5.3 0.5 1.5/3.4 44.4 2.6
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 7 1.0 13.4 4.6 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Matěj Krátký BK Sokolov 12 4 1.0 21.8 10.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
Jonáš Škop ČT 15 8 1.0 10.0 2.9 1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 6 1.0 11.7 4.8 0.0 2.0/4.5 44.4 1.8
David Motyčka BK Opava B 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/3.0 27.8 2.5
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 4 1.0 13.3 6.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.8
Michal Kropáček BC Kolín 15 3 1.0 17.3 7.0 0.3 2.3/3.3 70.0 1.7
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.7 43.8 1.8
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13 4 1.0 12.5 5.3 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 4 1.0 12.0 4.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 3.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 2 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 5 1.0 8.8 3.6 0.2 1.0/2.4 41.7 1.2
Antonín Vonderka Var U14 14 4 1.0 10.8 4.5 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 4 1.0 10.5 3.5 1.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 6 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.3 53.8 2.0
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15 5 1.0 7.2 2.0 0.6 1.4/3.2 43.8 1.6
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 4 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 5 1.0 6.0 2.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 3 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/5.0 20.0 1.3
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 4 1.0 6.3 2.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 4 1.0 4.5 0.8 0.8 0.8/2.0 37.5 0.5
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 3 1.0 4.7 1.0 0.7 0.7/1.3 0.0* 0.7
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Mainuš BK Lipník 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Jan Heřman BK Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Čermáková BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vaníček BLNP 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Ulrich NH Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mrva NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Tichý BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jelínek BK Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Foltýn NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pěnták NH B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Spousta SAM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Křivan BA Tygři Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kött PŘÍ 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Stehlík BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježák Valmez 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 42 19 5 8 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 92 30 8 16 4
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 104 38 0 34 6
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 87 36 9 6 6
Ondřej Šimek STRABAG Zlín 15 60 22 4 8 8
Michal Kejmar BK Brandýs n. L. 15 56 16 8 12 8
Matěj Krátký BK Sokolov 12
Jonáš Škop ČT 15 42 18 10 8 8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 19 8 0 4 3
David Motyčka BK Opava B 15
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 28 14 0 4 8
Mikuláš Langer Basket Valmez 15 16 8 1 1 3
Michal Kropáček BC Kolín 15 27 11 1 5 3
Matěj Šrámek BK Přelouč 15 16 6 1 3 4
Vladimír Krýsl BK Sokolov 13
Jan Doležal SŠB Pardubice 15 42 14 4 2 6
Matěj Šupina TJ Šumperk 14 33 15 0 5 5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 32 16 0 0 2
Antonín Vonderka Var U14 14 16 6 1 2 3
Tadeáš Tichý BK Ústí nad Orlicí - 13 9 3 1 0 2
Michal Daněk Sl.Kroměříž B 15 24 12 0 0 8
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 24 12 2 0 4
Filip Vagai Tigers Č. Budějovice 14 42 16 1 7 5
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín 15
Matyáš Kment BK Vysoká nad Labem 15 12 6 0 0 2
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 16 15 6 0 3 2
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 36 18 0 0 9
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 14 10 5 0 2 5
Pavel Prchal BK Pelhřimov 16 17 8 0 1 4
Petr Bukáček SK Žabovřesky 15 36 16 0 4 6
David Hájek NBK Juventa Milovice 15 22 8 0 14 10
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 26 10 2 7 4
Vojtěch Zakopal SŠB Pardubice 14
Václav Smrčka Šumperk 15 14 6 0 4 4
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 16 14 2 3 2 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 15 19 7 2 1 5
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 0 1 1
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L 13 2 1 0 0 0
Samuel Wangle Slavoj Litoměřice 15
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 10 5 0 0 3
Jakub Jícha Snakes Ostrava 15 0 0 0 0 0
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13
Vít Gabzdyl BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Martin Zedníček Tygři Brno 15 10 5 0 0 3
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc 14 6 3 0 0 2
Václav Kefurt Kelti U13B(mix) 13
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 15 31 8 5 3 4
Jakub Mainuš BK Lipník 15
Ondřej Vaněk BC Benešov 15 3 1 0 1 4
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 15 31 11 4 3 4
Jan Stěhulka TJ Turnov 12 4 2 0 0 0
Matyáš Zána SKB Strakonice 13 2 1 0 0 3
Lukáš Bouda Tygři Louny 15
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 15
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1 0 0 1
Jan Heřman BK Sokolov 15
Magdaléna Čermáková BLNP 13
Štěpán Vaníček BLNP 14
Jakub Špaňhel BK Snakes Orlová 15 0 0 0 0 0
Jiří Halačka BK Vlci Žďár 14
Vojtěch Šulek Spartak Kaplice 12 3 1 0 1 0
Daniel Horváth Renocar Podolí 15
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 6 2 1 1 3
Ladislav Dostál BK Sokolobv 15
Lukáš Doležal SK Žabovvřesky 14
Filip Ulrich NH Ostrava 13
Jiří Štýbnar BCM Olomouc 13
Ondřej Mrva NH MOaP 12
Matěj Sedlatý BA Lynx Liberec 14
Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14
František Tichý BARoun.l. U17B 15
Michal Srp BK Lions J. Hradec 15 13 6 0 1 2
Radim Jelínek BK Krnov 15 4 2 0 0 3
Jan Foltýn NH Ostrava 15
David Král AŠ Mladá Boleslav 15 11 5 0 3 3
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 15
Filip Sýkora BC Kolín 15
Isa Halilaj BK Teplice 14
Michal Pěnták NH B 15
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad B 15 16 8 0 1 3
Vilém Prodělal TJ Třebíč 15
Radek Spousta SAM Brno 15
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14
Adam Čečotka Sokol Karviná 15
Lukáš Ladman TJ Třebíč 13
Jakub Jón Spartak Uh. Brod 15
Matěj Buben Válečníci Děčín 12 4 0 0 4 4
Tomáš Harabiš SK Bruntál 13
Dominik Prát Renocar Podolí 13
Adam Křivan BA Tygři Louny 16
Adéla Michlíčková BK Velké Meziříčí 14
Jakub Kött PŘÍ 15 0 0 0 0 0
Ondřej Šlemr BK Kralupy 14
Michael Stehlík BK Beroun 15
Daniel Sertič Válečníci Děčín B 14
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13
Adam Ježák Valmez 13
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Krnov 3 25.0 0.3 9.7 /19.7 49.2 18.3
BK Příbor 6 37.8 3.0 8.7 /19.9 43.7 14.3
SK Bruntál 3 6.7 0.7 2.3 /4.3 53.8 3.0
BK Teplice 3 28.7 3.7 9.7 /19.7 49.2 13.7
BA Tygři Louny 5 23.4 2.4 7.8 /21.2 36.8 17.8
BK Kralupy 3 5.3 0.0 0.7 /5.7 11.8 5.3
BK Sokolov 6 31.5 0.2 6.7 /17.5 38.1 16.5
BK Brandýs n.L. 5 37.0 2.6 9.0 /24.8 36.3 18.8
BA Lynx Liberec 6 36.0 1.7 9.5 /21.2 44.9 15.3
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 15.3 0.0 5.0 /17.5 28.6 9.5
Slovan Varnsdorf 4 32.8 2.8 10.5 /26.8 39.3 18.3
Kaplice Grizzlies 5 34.6 0.2 8.6 /23.2 37.1 19.2
BK Pelhřimov 5 29.0 0.2 6.4 /17.2 37.2 13.2
Sokol Vyšehrad 3 28.3 1.3 3.7 /11.7 31.4 19.3
BC Vysočina 5 71.4 4.4 16.0 /29.6 54.1 15.8
SŠB Pardubice 6 30.3 1.5 4.7 /12.7 36.8 17.5
Královští Sokoli 6 32.5 1.3 5.5 /13.3 41.3 14.7
BK Vysoká nad Labem 6 34.8 4.3 7.8 /18.5 42.3 16.2
SK Týniště nad Orlicí 6 25.2 0.2 12.5 /26.3 47.5 9.7
Sokol Nová Paka 6 31.0 0.8 6.7 /17.5 38.1 20.7
kanonýři Josefov 6 20.5 2.7 8.2 /20.5 39.8 14.0
BK Přelouč 6 31.3 0.5 5.3 /13.3 40.0 13.5
SKB Česká Třebová 6 22.7 2.2 5.3 /11.6 45.7 12.5
BBK Blansko 4 12.0 1.3 5.0 /12.3 40.8 10.5
Basketbal TJ Svitavy 4 41.0 3.5 5.8 /14.3 40.4 17.0
SK Žabovřesky 2 25.5 0.0 6.5 /22.5 28.9 17.0
Spartak Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 6 19.0 1.7 7.3 /15.8 46.3 12.2
Slavia Kroměříž 4 51.5 1.8 6.3 /15.6 40.3 14.0
Basket Valmez 4 38.3 2.8 6.5 /11.0 59.1 12.5
SK UP Olomouc B 6 15.2 0.3 2.8 /12.1 23.3 6.8
BC Nový Jičín 4 34.8 0.5 7.3 /10.8 67.4 17.3
STRABAG Zlín 6 31.0 1.8 8.8 /21.6 40.8 16.5
BK Mohelnice 6 32.0 4.5 6.2 /10.5 58.7 0.0
TBS Přerov 4 36.3 1.8 9.3 /17.6 52.9 12.0
Basketpoint F-M 6 31.2 6.3 10.0 /25.8 38.7 18.3
NH Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Karviná 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 6 26.3 3.7 6.5 /14.0 46.4 20.3
Slavoj Litoměřice 4 29.5 2.0 9.3 /20.3 45.7 12.5
BK Beroun 5 20.0 2.0 6.2 /17.2 36.0 17.2
BC Kolín 3 48.0 1.3 7.3 /19.3 37.9 21.0
NBK Juventa Milovice 4 23.0 1.8 8.8 /24.8 35.4 16.5
BK Velké Meziříčí 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Strakonice 4 18.3 0.5 2.8 /11.1 25.0 14.0
BC Benešov 3 27.0 0.0 1.3 /9.3 14.3 20.7
ADFORS Basket Litomyšl 4 56.0 2.3 5.0 /11.0 45.5 15.8
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
kelti Nové Strašecí 4 27.5 1.0 7.0 /18.5 37.8 16.3
BA Roudnice n.L. 4 45.0 3.5 7.0 /15.8 44.4 11.0
BA Lynx Liberec B 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 2 11.0 2.0 0.5 /5.5 9.1 18.5