Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina B | 1. kolo | 57 |
USK Praha
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 58 |
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 59 |
Sokol Pražský
Jižní supi
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 60 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 2. kolo | 61 |
USK Praha
Válečníci Děčín
|
12. 9. 2020
13:30 |
SH Folimanka |
Miloslav Jon Barbora Kopecká |
90
41
|
24
10
49
21
70
33 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 64 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Jižní supi
|
12. 9. 2020
15:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Dominik Štancl Vojtěch Krejsa |
161
26
|
42
6
80
14
129
18 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 63 |
BA Nymburk
Sokol Pražský
|
12. 9. 2020
15:30 |
ZŠ Komenského |
Jaroslav Poživil Richard Menšík |
73
102
|
19
28
37
53
57
74 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 62 |
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
|
12. 9. 2020
18:00 |
ZŠ Albrechtická |
Jakub Petrák Klaudia Karwowska |
76
64
|
21
14
41
31
62
47 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 65 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
13. 9. 2020
10:00 |
SH Folimanka |
Miloslav Jon Barbora Kopecká |
98
42
|
22
14
38
24
67
34 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 66 |
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
|
13. 9. 2020
10:00 |
ZŠ Albrechtická |
Jakub Petrák Klaudia Karwowska |
64
44
|
20
13
32
19
54
28 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 67 |
BA Nymburk
Jižní supi
|
13. 9. 2020
10:00 |
ZŠ Komenského |
Jaroslav Poživil Richard Menšík |
122
31
|
30
6
75
16
99
27 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 68 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Pražský
|
13. 9. 2020
10:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Dominik Štancl Vojtěch Krejsa |
70
89
|
12
17
24
36
42
71 |
Review | |
Skupina B | 4. kolo | 69 |
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 71 |
USK Praha
BA Nymburk
|
26. 9. 2020
14:00 |
SH Folimanka |
Michal Scholze Michal Kult |
86
58
|
12
15
35
26
62
44 |
Review | |
Skupina B | 4. kolo | 70 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní supi
|
26. 9. 2020
14:30 |
SPŠ spojů |
Tomáš Mašek Vladimír Kesler |
94
42
|
27
14
46
22
74
34 |
Review | |
Skupina B | 4. kolo | 72 |
TJ Sokol Kbely
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
26. 9. 2020
18:00 |
ZŠ Albrechtická |
Martin Koudela Michal Vyhlídal |
49
97
|
10
16
22
48
30
71 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 73 |
Válečníci Děčín
Jižní supi
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 74 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 75 |
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
27. 9. 2020
10:00 |
SH Folimanka |
Daniel Čížek Miloslav Jon |
58
63
|
18
12
33
29
51
48 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 76 |
TJ Sokol Kbely
BA Nymburk
|
27. 9. 2020
10:00 |
ZŠ Albrechtická |
Martin Koudela Michal Vyhlídal |
43
76
|
17
14
31
38
41
54 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 78 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
10. 10. 2020
13:30 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Lukáš Hartig Michaela Bubeníčková |
114
76
|
41
22
74
43
93
62 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 80 |
Jižní supi
TJ Sokol Kbely
|
10. 10. 2020
15:30 |
TJ Sokol Petrovice |
Michal Kult Michal Vyhlídal |
45
87
|
9
26
18
48
32
65 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 77 |
BA Nymburk
Válečníci Děčín
|
10. 10. 2020
16:00 |
ZŠ Komenského |
Tomáš Mašek Michal Kocián |
115
48
|
35
7
59
25
83
39 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 79 |
Sokol Pražský
USK Praha
|
10. 10. 2020
16:00 |
Sokol pražský |
Pavel Matys Jakub Vampola |
95
74
|
33
15
56
30
67
51 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 83 |
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
|
11. 10. 2020
10:30 |
Sokol pražský |
Matěj Barták Jakub Vampola |
116
38
|
46
11
68
18
87
25 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 81 |
BA Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
11. 10. 2020
11:00 |
ZŠ Komenského |
Tomáš Mašek Michal Kocián |
94
41
|
14
8
42
14
64
26 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 84 |
Jižní supi
USK Praha
|
11. 10. 2020
12:30 |
TJ Sokol Petrovice |
Martin Svoboda Michal Vyhlídal |
38
65
|
8
15
19
35
21
52 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 82 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
|
11. 10. 2020
13:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Lukáš Hartig Michaela Bubeníčková |
144
52
|
42
16
82
29
113
41 |
Review | |
Skupina B | 8. kolo | 85 |
TJ Sokol Kbely
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Litvínovská |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 86 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 87 |
Jižní supi
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Petrovice |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 88 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 89 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 90 |
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 91 |
Jižní supi
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Petrovice |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 92 |
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 93 |
Válečníci Děčín
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 94 |
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 95 |
Sokol Pražský
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 96 |
Jižní supi
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Petrovice |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 97 |
Jižní supi
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Petrovice |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 99 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 100 |
BA Nymburk
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 98 |
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
|
27. 9. 2020
13:00 |
Sokol pražský |
Lucie Peterková Michal Kult |
115
56
|
38
12
63
24
90
32 |
Review | |
Skupina B | 12. kolo | 101 |
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 102 |
Jižní supi
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Petrovice |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 103 |
BA Nymburk
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 104 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 105 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 106 |
Válečníci Děčín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 107 |
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Litvínovská |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 108 |
USK Praha
Jižní supi
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
Skupina B | 14. kolo | 109 |
Válečníci Děčín
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 14. kolo | 110 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala UJEP |
|
Preview | |||
Skupina B | 14. kolo | 111 |
USK Praha
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
Skupina B | 14. kolo | 112 |
TJ Sokol Kbely
Jižní supi
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Litvínovská |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 6 | 5 | 1 | 649 | 350 | 11 | |
2. | Sokol Pražský | 5 | 5 | 0 | 517 | 311 | 10 | |
3. | BA Nymburk | 6 | 4 | 2 | 538 | 351 | 10 | |
4. | USK Praha | 6 | 4 | 2 | 471 | 337 | 10 | |
5. | TJ Sokol Kbely | 6 | 3 | 3 | 357 | 442 | 9 | |
6. | SLUNETA Ústí n.L. | 6 | 1 | 5 | 373 | 539 | 7 | |
7. | Jižní supi | 5 | 0 | 5 | 182 | 529 | 5 | |
8. | Válečníci Děčín | 4 | 0 | 4 | 185 | 413 | 4 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Levharti Chomutov | 5 | 12.6 | 0.2 | 5.6 /15.8 | 35.4 | 15.0 |
Tygři Praha | 6 | 25.8 | 4.7 | 11.7 /21.4 | 54.7 | 19.5 |
BA Grizzlies Plzeň | 5 | 24.0 | 5.6 | 13.2 /21.0 | 62.9 | 16.4 |
BA Sparta | 5 | 24.8 | 2.8 | 10.2 /21.0 | 48.6 | 16.2 |
USK Praha | 6 | 27.8 | 4.7 | 8.8 /15.5 | 57.0 | 17.2 |
BA Nymburk | 6 | 31.3 | 5.5 | 10.5 /18.5 | 56.8 | 17.8 |
SLUNETA Ústí n.L. | 6 | 23.8 | 2.5 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 15.0 |
Jižní supi | 5 | 13.2 | 1.8 | 4.6 /16.8 | 27.4 | 17.8 |
TJ Sokol Kbely | 6 | 25.2 | 0.0 | 9.2 /23.4 | 39.3 | 15.5 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 6 | 43.0 | 3.0 | 13.2 /27.9 | 47.3 | 18.8 |
SAM Brno | 6 | 25.2 | 4.7 | 11.7 /21.5 | 54.3 | 20.0 |
NH Ostrava | 4 | 31.8 | 4.8 | 12.8 /20.6 | 62.2 | 16.3 |
BCM Orli Prostějov | 4 | 26.0 | 2.0 | 10.5 /19.0 | 55.3 | 14.5 |
Snakes Ostrava | 4 | 29.0 | 3.3 | 13.8 /20.8 | 66.3 | 21.8 |
Tygři Brno | 5 | 23.8 | 3.0 | 8.4 /19.0 | 44.2 | 13.2 |
BK Opava | 4 | 30.0 | 2.8 | 12.8 /24.8 | 51.5 | 18.0 |
Vlci Žďár | 5 | 39.6 | 2.0 | 12.0 /23.8 | 50.4 | 22.2 |
SKUP-BCM Olomouc | 4 | 26.0 | 1.8 | 14.8 /30.1 | 49.2 | 20.8 |
Sokol Písek | 5 | 30.8 | 7.0 | 12.0 /19.0 | 63.2 | 22.8 |
BK Jiskra Domažlice | 4 | 28.5 | 4.0 | 8.8 /16.8 | 52.2 | 16.5 |
Sokol Pražský | 5 | 39.2 | 4.8 | 10.6 /23.2 | 45.7 | 20.8 |
BK Lions J. Hradec | 4 | 20.0 | 3.8 | 9.3 /20.6 | 45.1 | 14.5 |
Válečníci Děčín | 4 | 16.3 | 2.3 | 7.0 /13.3 | 52.8 | 16.3 |
Lokomotiva Plzeň | 2 | 17.0 | 6.0 | 9.5 /15.5 | 61.3 | 20.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zámostný Jindřich | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Vyhlídal Michal | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.8 | 1.1 | 1.4 |
Vaníček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.5 | 1.8 |
Štancl Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Šmíd Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Syrovátka František | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Svoboda Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Schambergerová Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Salvetr Rudolf | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Renc Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Račanský Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Poživil Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Podhůrský Pavel | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Petrák Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Pazourek Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Mynarčík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Menšík Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 3.5 | 2.5 | 3.0 |
Mašek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.3 |
Lejčko Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Kuncl Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.8 | 1.6 |
Kult Michal | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
Kubeš Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Křičková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Krejsa Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.8 | 1.9 |
Kozel Martin | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.3 | 1.3 |
Koudela Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Kopecká Barbora | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kočárník Vojta | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kesler Vladimír | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Karwowska Klaudia | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Karabínová Natálie | 2 | 2 | 0 | 0 | 3.0 | 1.5 | 2.3 |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.3 | 1.8 |
Josefus Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 1.3 | 1.9 |
Jon Miloslav | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Jodl Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.3 | 1.6 |
Janík Karel | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.7 | 1.3 |
Jakubík Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Hudec Filip | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Holeš Daniel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Holaň Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Hejduk Jakub | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 2.2 | 1.8 |
Hartig Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hackl Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
Dolejš Václav | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.4 | 1.5 | 1.4 |
Čížek Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Bubeníčková Michaela | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bešina Marek | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.3 | 1.2 | 1.3 |
Barták Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Balog Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Anton Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře