Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina E | 1. kolo | 17074 |
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
Ondřej Josefus Natálie Kunclová |
|
Preview | ||
Skupina E | 1. kolo | 17075 |
TJ Třebíč
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 1. kolo | 17076 |
TJ Třebíč
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 1. kolo | 17077 |
SAM Brno B
SK Žabovřesky
|
4. 10. 2020
15:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Karel Janík Roman Slovák |
94
63
|
20
13
43
26
64
44 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 17078 |
SAM Brno B
SK Žabovřesky
|
4. 10. 2020
16:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Karel Janík Roman Slovák |
86
67
|
20
22
41
39
65
55 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 17073 |
Basket Kohouti
SK Renocar Podolí
|
6. 10. 2020
18:15 |
Základní škola |
Ondřej Josefus Štěpán Urbánek |
83
53
|
27
6
43
24
68
38 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 17079 |
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 17080 |
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 17081 |
Sokol Šlapanice
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 17082 |
Sokol Šlapanice
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 17083 |
Basket Kohouti
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 17084 |
Basket Kohouti
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17085 |
TJ Třebíč
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17086 |
TJ Třebíč
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17087 |
SAM Brno B
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17088 |
SAM Brno B
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17089 |
SK Žabovřesky
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 17090 |
SK Žabovřesky
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17091 |
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17092 |
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17093 |
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17094 |
Basket Kohouti
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17095 |
TJ Třebíč
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 4. kolo | 17096 |
TJ Třebíč
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17097 |
SAM Brno B
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17098 |
SAM Brno B
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17099 |
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17100 |
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17101 |
Sokol Šlapanice
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 5. kolo | 17102 |
Sokol Šlapanice
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17103 |
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17104 |
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17105 |
Sokol Šlapanice
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17106 |
Sokol Šlapanice
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17107 |
SK Žabovřesky
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 17108 |
SK Žabovřesky
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17109 |
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17110 |
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17111 |
SAM Brno B
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17112 |
SAM Brno B
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17113 |
TJ Třebíč
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 17114 |
TJ Třebíč
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17115 |
SK Renocar Podolí
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17116 |
SK Renocar Podolí
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17117 |
Basket Kohouti
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17118 |
Basket Kohouti
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17119 |
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 17120 |
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17125 |
SAM Brno B
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17126 |
SAM Brno B
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ nám. Svornosti |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17121 |
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17122 |
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17123 |
SK Žabovřesky
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 17124 |
SK Žabovřesky
Basket Kohouti
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17127 |
SK Renocar Podolí
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17128 |
SK Renocar Podolí
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17129 |
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17130 |
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17131 |
Basket Kohouti
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 17132 |
Basket Kohouti
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Základní škola |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SAM Brno B | 2 | 2 | 0 | 180 | 130 | 4 | |
2. | Basket Kohouti | 1 | 1 | 0 | 83 | 53 | 2 |
|
3. | SK Žabovřesky | 2 | 0 | 2 | 130 | 180 | 2 | |
4. | Renocar Podolí | 1 | 0 | 1 | 53 | 83 | 1 |
|
5. | TJ Třebíč | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | Sokol Šlapanice | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Jiskra Domažlice (MS) | 2 | 33.0 | 3.0 | 6.5 /16.0 | 40.6 | 17.0 |
BK Sokolov | 2 | 27.5 | 3.5 | 7.5 /16.5 | 45.5 | 15.0 |
BK Příbram 2000 | 2 | 18.0 | 0.5 | 7.0 /17.5 | 40.0 | 15.5 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4 | 26.0 | 3.5 | 12.3 /24.6 | 50.0 | 23.5 |
Tigers Č. Budějovice | 4 | 35.8 | 3.3 | 12.3 /18.6 | 66.2 | 15.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 6.5 | 2.5 | 1.5 /6.5 | 23.1 | 5.5 |
BK Č. Brod | 2 | 17.0 | 1.5 | 6.0 /12.0 | 50.0 | 6.5 |
LYNX Liberec | 3 | 14.7 | 2.7 | 2.7 /13.7 | 19.5 | 17.0 |
Slovan Varnsdorf | 4 | 36.5 | 3.3 | 5.5 /14.5 | 37.9 | 13.5 |
BA 2006´Roudnice n. L. | 2 | 28.0 | 1.5 | 3.5 /12.0 | 29.2 | 15.0 |
ADFORS Basket Litomyšl | 4 | 37.8 | 5.5 | 9.0 /15.5 | 58.1 | 19.0 |
NAPOS Vysoká n. L. | 4 | 27.5 | 4.0 | 9.5 /21.3 | 44.7 | 14.3 |
Královští Sokoli | 2 | 38.5 | 0.5 | 4.0 /11.5 | 34.8 | 14.0 |
BK Bizoni Náchod | 4 | 14.0 | 0.5 | 3.0 /14.3 | 21.1 | 12.3 |
Sl.Kroměříž B | 2 | 41.0 | 2.0 | 8.5 /13.0 | 65.4 | 13.5 |
BK Lipník | 2 | 13.0 | 2.0 | 4.5 /14.0 | 32.1 | 7.5 |
Start Havířov | 2 | 27.5 | 1.0 | 6.0 /25.0 | 24.0 | 16.0 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 2 | 25.5 | 5.0 | 8.5 /12.0 | 70.8 | 18.0 |
Krnov | 2 | 24.0 | 1.5 | 8.5 /20.0 | 42.5 | 17.5 |
BK Opava B | 1 | 22.0 | 2.0 | 13.0 /37.0 | 35.1 | 20.0 |
Tygři Praha B | 2 | 23.5 | 4.0 | 7.0 /16.0 | 43.8 | 0.0 |
Sokol Písek Sršni B | 2 | 33.0 | 4.0 | 15.5 /25.0 | 62.0 | 19.5 |
Válečníci Děčín B | 2 | 16.5 | 3.0 | 7.0 /12.0 | 58.3 | 11.5 |
SŠB Pardubice | 4 | 21.0 | 3.5 | 4.0 /13.3 | 30.2 | 15.5 |
SK Týniště nad Orlicí | 4 | 24.5 | 1.0 | 5.5 /19.0 | 28.9 | 12.0 |
TBS Přerov | 2 | 26.0 | 4.5 | 12.5 /19.5 | 64.1 | 22.5 |
Šumperk | 2 | 30.0 | 3.5 | 10.5 /30.5 | 34.4 | 19.0 |
Thermia K. Vary | 1 | 31.0 | 0.0 | 9.0 /17.0 | 52.9 | 20.0 |
BK Beroun | 1 | 17.0 | 1.0 | 16.0 /30.0 | 53.3 | 0.0 |
BK Kladno | 1 | 29.0 | 4.0 | 5.0 /13.0 | 38.5 | 28.0 |
SKB Rokycany | 1 | 25.0 | 6.0 | 5.0 /14.0 | 35.7 | 13.0 |
ŠSK Slaný | 1 | 37.0 | 0.0 | 1.0 /9.0 | 11.1 | 16.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BC Kolín | 1 | 17.0 | 1.0 | 8.0 /21.0 | 38.1 | 29.0 |
Basketbal TJ Svitavy | 2 | 33.0 | 6.0 | 2.5 /11.5 | 21.7 | 15.0 |
SKB Česká Třebová | 2 | 15.0 | 2.5 | 2.5 /7.0 | 35.7 | 10.5 |
TJ Třebíč | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Sokol Šlapanice | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basket Valmez | 1 | 32.0 | 3.0 | 2.0 /4.0 | 50.0 | 15.0 |
SK UP Olomouc B | 1 | 25.0 | 1.0 | 7.0 /18.0 | 38.9 | 20.0 |
BC Nový Jičín | 1 | 18.0 | 7.0 | 5.0 /5.0 | 100.0 | 13.0 |
BA Grizzlies Plzeň | 1 | 16.0 | 4.0 | 5.0 /15.0 | 33.3 | 15.0 |
Spartak Rychnov nad Kněžnou | 2 | 39.5 | 1.5 | 5.0 /13.5 | 37.0 | 13.0 |
SAM Brno B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SK Žabovřesky | 2 | 25.5 | 0.5 | 12.5 /26.0 | 48.1 | 11.0 |
Basket Kohouti | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Renocar Podolí | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselý Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vávra Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Tomášek Daniel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Tauber Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Štych Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Šrámek Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Strnad Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Slavík Josef | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Skořepa Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Siegfried Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Schaffner Vojta | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Sádovský Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Petrisko Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Minich Radovan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martinovská Michaela | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Machálek Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Liška Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Križanová Johana | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Krčmář Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kohout Marek | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kašpar Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jeřábek Antonín | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Jelínek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jaroš Milan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chodura Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Hošek Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Galajda Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Stanislav | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Adam | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Dostal Vojtěch | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Bukovský Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Brandejs Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bočková Lenka | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře