Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 17295
BK Příbram 2000
Sršni Sokol Písek B
7. 11. 2020
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina B 1. kolo 17296
Sokol Vyšehrad B
BŠ Tygři Praha B
7. 11. 2020
-
ZŠ Plamínková
Preview
Skupina B 2. kolo 17297
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad B
19. 9. 2020
17:30
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Daniel Tomášek
103
44
27
6
55
19
80
26
Review
Skupina B 2. kolo 17298
BK Příbram 2000
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 9. 2020
13:00
ZŠ Březové Hory Jan Machálek
48
91
10
24
14
47
27
70
Review
Skupina B 3. kolo 17299
Tigers Basketball České Budějovice
BŠ Tygři Praha B
20. 9. 2020
11:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Martin Šlehofer
77
57
24
10
42
27
56
38
Review
Skupina B 3. kolo 17300
Sršni Sokol Písek B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 9. 2020
13:00
Sportovní hala Sokol Jan Průša
Fedor Lysov
97
69
29
16
50
34
64
57
Review
Skupina B 4. kolo 17301
Sokol Vyšehrad B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. 10. 2020
11:30
Sokolovna Vyšehrad Vojta Schaffner
Zuzana Kotrbatá
40
78
7
14
17
41
31
54
Review
Skupina B 4. kolo 17302
Tigers Basketball České Budějovice
BK Příbram 2000
3. 10. 2020
14:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Daniel Tomášek
109
41
28
13
52
24
80
31
Review
Skupina B 5. kolo 17303
BŠ Tygři Praha B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
4. 10. 2020
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Pavel Strnad
Lukáš Mrzena
75
61
20
15
39
36
59
47
Review
Skupina B 5. kolo 17304
Tigers Basketball České Budějovice
Sršni Sokol Písek B
4. 10. 2020
10:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
85
90
22
19
41
45
58
73
Review
Skupina B 6. kolo 17305
BK Příbram 2000
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina B 6. kolo 17306
Sršni Sokol Písek B
BŠ Tygři Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina B 6. kolo 17307
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Kotlina
Preview
Skupina B 7. kolo 17308
BK Příbram 2000
BŠ Tygři Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina B 7. kolo 17309
Sršni Sokol Písek B
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina B 8. kolo 17310
Sršni Sokol Písek B
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina B 8. kolo 17311
BŠ Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 9. kolo 17312
BŠ Tygři Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 9. kolo 17313
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sršni Sokol Písek B
Bude upřesněno
-
Kotlina
Preview
Skupina B 10. kolo 17314
Sokol Vyšehrad B
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková
Preview
Skupina B 10. kolo 17315
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Kotlina
Preview
Skupina B 11. kolo 17316
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BŠ Tygři Praha B
Bude upřesněno
-
Kotlina
Preview
Skupina B 11. kolo 17317
Sršni Sokol Písek B
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina B 12. kolo 17318
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vyšehrad B
Bude upřesněno
-
Kotlina
Preview
Skupina B 12. kolo 17319
BK Příbram 2000
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina B 13. kolo 17320
BŠ Tygři Praha B
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 13. kolo 17321
Sokol Vyšehrad B
Sršni Sokol Písek B
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková
Preview
Skupina B 14. kolo 17322
Sokol Vyšehrad B
BK Příbram 2000
Bude upřesněno
-
ZŠ Plamínková
Preview
Skupina B 14. kolo 17323
BŠ Tygři Praha B
Sršni Sokol Písek B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina B 14. kolo 17324
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 4 1.0 24.8 9.3 1.0 3.3/3.8 86.7 1.5
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 24.5 5.5 4.5 0.0/1.5 0.0* 3.0
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 11.8 4.3 0.5 1.8/4.0 43.8 1.3
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 2 1.0 22.0 7.5 1.5 2.5/5.0 50.0 5.0
Jan Klajl LYNX Liberec 16 3 1.0 14.3 5.7 1.0 0.0/2.0 0.0 2.7
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 3.0
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 2 1.0 18.0 5.0 2.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 4 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 3.3
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 6 1.0 5.7 1.5 0.8 0.2/0.5 0.0* 2.3
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16 4 1.0 6.5 2.0 0.5 / 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.8
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 4 1.0 5.5 1.5 0.3 1.8/4.8 36.8 3.3
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 1 1.0 20.0 7.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.3
Robin Klapetek BK Opava B 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jiří Janásek Basket Kohouti 16 2 1.0 9.5 3.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 3.5
Václav Smrčka Šumperk 15 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
František Kolář Levharti Chomutov 17 1 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Lukáš Hurta BK Příbor 16 4 1.0 4.5 1.3 0.3 1.3/3.0 41.7 1.8
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 3 1.0 6.0 2.0 0.3 1.0/2.0 50.0 0.3
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 3 1.0 4.3 1.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 2 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/10.0 40.0 0.5
Ondřej Růžička BK Lipník 17 1 1.0 11.0 0.0 3.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jáchym Schveinert BKKla 17 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Filip Zálešák Basket Brno 16 2 8.5 2.5 1.0 0.0 / 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Jakub Král ŠSK Slaný 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Švéda Sokol Pražský 16 2 5.0 1.5 0.0 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Moravec Tygři Praha B 16 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Jakub Očenáš ČT 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Gryč BC Kolín 16 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozák BA Nymburk 16 2 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Blahovec SKB Rokycany 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Andrej Puš SAM Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Beneš Renocar Podolí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kincl TJ Třebíč C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šenk SAM Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jirák BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Votavová BK Beroun 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bratránek TJ Třebíč 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Suchánek Sokol Písek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Palička KRN 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Friš BK Skuteč 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 45 16 4 7 4
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 28 6 6 0 5
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 17
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 48 22 0 4 10
Jan Klajl LYNX Liberec 16 17 8 3 0 4
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 17 50 22 0 6 8
Martin Kopřiva TBS Přerov 16 18 5 2 2 2
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16
Matěj Baldík NAPOS Vysoká n. L. 17 12 6 0 0 4
Matyáš Ježek Slovan Varnsdorf 16
Jan Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17 10 3 1 4 5
Michal Metz BP Frýdek-Místek 16 0 0 0 0 0
Gabriel Gombík SKB Tišnov 17 28 9 1 7 2
19 David Vlasák Tesla Pardubice 17 12 6 0 4 4
Robin Klapetek BK Opava B 17
Jiří Janásek Basket Kohouti 16
Václav Smrčka Šumperk 15 11 4 1 2 4
František Kolář Levharti Chomutov 17 12 5 0 2 4
Lukáš Hurta BK Příbor 16 16 8 0 0 3
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 18 8 2 4 2
Filip Odložil Sl.Kroměříž B 16 28 14 0 0 2
Matyáš Klvaň Pod U17B 16 9 3 0 3 3
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 15 7 2 0 5 1
Ondřej Růžička BK Lipník 17 11 0 3 2 1
Jonáš Šedivý BK Příbram 2000 17 10 4 0 2 2
Jáchym Schveinert BKKla 17 20 6 2 2 8
Tomáš Maleček Sršni Sokol Písek B 17 7 2 1 0 1
Michal Vosáhlo Loko Trutnov 17
Martin Hanzlík Spartak Rychnov nad Kněžnou 17
Leoš Sobotka Královští Sokoli 16 12 6 0 0 6
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 15 3 1 0 1 3
Filip Zálešák Basket Brno 16
Jakub Král ŠSK Slaný 17 4 2 0 0 1
Tomáš Randýsek BK Děčín juniorka 17
Jakub Švéda Sokol Pražský 16
Martin Moravec Tygři Praha B 16 3 0 1 0 0
Adam Kadeřábek STRABAG Zlín 17 28 12 2 4 3
Jakub Očenáš ČT 16 2 1 0 0 1
Adam Gryč BC Kolín 16 1 0 0 1 1
Vojtěch Andrla BA Lynx Liberec 18 10 5 1 1 5
ST Samuel Indruch Basket Valmez 18
Jan Kozák BA Nymburk 16 8 4 0 2 4
Tomáš Novotný Sokol Šlapanice 17
Radim Pavlík BKj Kralupy 17 14 7 0 0 2
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15
Damian Hepnar SK UP Olomouc B 17 0 0 0 0 2
Marek Blahovec SKB Rokycany 17 9 3 1 0 1
Andrej Puš SAM Brno B 16
Tomáš Rotrekl Basket Kohouti 14
Jan Beneš Renocar Podolí 17
Martin Kincl TJ Třebíč C 17
Dominik Šenk SAM Brno B 17
Matěj Jirák BC Vysočina 16 16 7 1 6 4
Štěpánka Votavová BK Beroun 19
Jan Bratránek TJ Třebíč 18
Lukáš Filipiak Start Havířov 17 0 0 0 0 0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 16 29 10 3 1 4
52 Jakub Korda AŠ Mladá Boleslav 18
Jan Štolba Sokol Vyšehrad B 16 0 0 0 0 1
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 11 4 0 3 0
Matyáš Prettl BK Klatovy 17 25 12 0 1 4
Jean-Paul Prajka BK Sokolov U 22 17 9 3 1 0 1
Jiří Vlášek BK Loko Plzeň 17
Marek Hostášek BK Lipník n.B 17
Vojtěch Benák BK Č. Brod 17 0 0 0 0 0
Matyáš Kalabza SKB Rokycany 16
František Suchánek Sokol Písek 15 16 5 1 3 2
Albert Palička KRN 17 3 0 1 0 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 16 0 0 0 0 0
Ondřej Kuman SK Žabovřesky 16
Martin Friš BK Skuteč 16 0 0 0 0 0
Jan Kalíšek Jiskra Domažlice (MS) 17
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Jiskra Domažlice (MS) 2 33.0 3.0 6.5 /16.0 40.6 17.0
BK Sokolov 2 27.5 3.5 7.5 /16.5 45.5 15.0
BK Příbram 2000 2 18.0 0.5 7.0 /17.5 40.0 15.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 26.0 3.5 12.3 /24.6 50.0 23.5
Tigers Č. Budějovice 4 35.8 3.3 12.3 /18.6 66.2 15.0
Sokol Vyšehrad B 2 6.5 2.5 1.5 /6.5 23.1 5.5
BK Č. Brod 2 17.0 1.5 6.0 /12.0 50.0 6.5
LYNX Liberec 3 14.7 2.7 2.7 /13.7 19.5 17.0
Slovan Varnsdorf 4 36.5 3.3 5.5 /14.5 37.9 13.5
BA 2006´Roudnice n. L. 2 28.0 1.5 3.5 /12.0 29.2 15.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 37.8 5.5 9.0 /15.5 58.1 19.0
NAPOS Vysoká n. L. 4 27.5 4.0 9.5 /21.3 44.7 14.3
Královští Sokoli 2 38.5 0.5 4.0 /11.5 34.8 14.0
BK Bizoni Náchod 4 14.0 0.5 3.0 /14.3 21.1 12.3
Sl.Kroměříž B 2 41.0 2.0 8.5 /13.0 65.4 13.5
BK Lipník 2 13.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 7.5
Start Havířov 2 27.5 1.0 6.0 /25.0 24.0 16.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 25.5 5.0 8.5 /12.0 70.8 18.0
Krnov 2 24.0 1.5 8.5 /20.0 42.5 17.5
BK Opava B 1 22.0 2.0 13.0 /37.0 35.1 20.0
Tygři Praha B 2 23.5 4.0 7.0 /16.0 43.8 0.0
Sršni Sokol Písek B 2 33.0 4.0 15.5 /25.0 62.0 19.5
Válečníci Děčín B 2 16.5 3.0 7.0 /12.0 58.3 11.5
SŠB Pardubice 4 21.0 3.5 4.0 /13.3 30.2 15.5
SK Týniště nad Orlicí 4 24.5 1.0 5.5 /19.0 28.9 12.0
TBS Přerov 2 26.0 4.5 12.5 /19.5 64.1 22.5
Šumperk 2 30.0 3.5 10.5 /30.5 34.4 19.0
Thermia K. Vary 1 31.0 0.0 9.0 /17.0 52.9 20.0
BK Beroun 1 17.0 1.0 16.0 /30.0 53.3 0.0
BK Kladno 1 29.0 4.0 5.0 /13.0 38.5 28.0
SKB Rokycany 1 25.0 6.0 5.0 /14.0 35.7 13.0
ŠSK Slaný 1 37.0 0.0 1.0 /9.0 11.1 16.0
AŠ Mladá Boleslav 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Kolín 1 17.0 1.0 8.0 /21.0 38.1 29.0
Basketbal TJ Svitavy 2 33.0 6.0 2.5 /11.5 21.7 15.0
SKB Česká Třebová 2 15.0 2.5 2.5 /7.0 35.7 10.5
TJ Třebíč 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol Šlapanice 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 1 32.0 3.0 2.0 /4.0 50.0 15.0
SK UP Olomouc B 1 25.0 1.0 7.0 /18.0 38.9 20.0
BC Nový Jičín 1 18.0 7.0 5.0 /5.0 100.0 13.0
BA Grizzlies Plzeň 1 16.0 4.0 5.0 /15.0 33.3 15.0
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 39.5 1.5 5.0 /13.5 37.0 13.0
SAM Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Žabovřesky 2 25.5 0.5 12.5 /26.0 48.1 11.0
Basket Kohouti 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Renocar Podolí 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0