Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 1. kolo 4
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 2. kolo 5
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
19. 9. 2020
10:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Anna Vagnerova
31
105
8
11
18
33
22
70
Review
skupina A 2. kolo 6
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
19. 9. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jindřich Zámostný
106
57
28
9
65
24
85
35
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
19. 9. 2020
16:00
SH BK Klatovy Lukáš Ulrych
Ondřej Svejkovský
68
59
13
14
32
27
49
51
Review
skupina A 2. kolo 8
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 3. kolo 9
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
20. 9. 2020
14:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Barbora Schambergerová
71
76
17
21
33
31
53
52
Review
skupina A 3. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
20. 9. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Roman Kejklíček
Pavel Šenk
65
70
15
15
33
32
50
51
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 3. kolo 12
BA Sparta Praha
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 4. kolo 13
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
3. 10. 2020
09:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Vojtěch Šmíd
87
63
21
23
46
37
68
52
Review
skupina A 4. kolo 14
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 4. kolo 15
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 4. kolo 16
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
3. 10. 2020
16:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Pavel Šenk
66
100
10
25
35
47
49
76
Review
skupina A 5. kolo 17
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 18
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
4. 10. 2020
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karel Anton
Michael Mycak
58
53
17
18
30
33
42
44
Review
skupina A 5. kolo 19
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 5. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
4. 10. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Musil
Vojtěch Šmíd
80
75
27
19
46
42
65
56
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 6. kolo 22
BA Sparta Praha
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 6. kolo 23
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina A 6. kolo 24
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 7. kolo 26
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 7. kolo 27
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 7. kolo 28
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 8. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 30
BA Sparta Praha
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 8. kolo 31
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 8. kolo 32
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 33
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 34
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 35
Válečníci Děčín
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 9. kolo 36
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 10. kolo 37
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 38
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 10. kolo 39
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 10. kolo 40
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 11. kolo 41
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 11. kolo 42
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 43
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 12. kolo 45
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 12. kolo 46
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 12. kolo 48
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 13. kolo 49
BA Tygři Louny
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 13. kolo 50
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 51
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 52
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 14. kolo 53
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 54
BA Tygři Louny
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 14. kolo 55
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 14. kolo 56
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Šindelář BK Přelouč 17 7 1.0 12.4 4.4 0.6 1.9/2.6 72.2 1.9
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 17 4 1.0 19.3 6.3 1.0 3.8/7.5 50.0 1.8
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 8 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 1.6
Sebastian Křemen BA Nymburk 15 6 1.0 11.0 2.2 1.5 2.2/3.3 65.0 2.3
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 17 8 1.0 8.3 3.4 0.3 0.8/2.8 27.3 1.4
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 15.5 4.5 1.3 2.8/3.0 91.7 3.5
19 Martin Černý BK SLUNETA Ústí n.L. 15 6 1.0 9.2 3.7 0.0 1.8/4.0 45.8 2.7
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Max Hrabovský BA Sparta 15 5 1.0 9.2 3.2 0.2 2.2/4.0 55.0 2.2
Matěj Šperl BK Lions J. Hradec 17 4 1.0 11.3 4.3 0.5 1.3/5.0 25.0 2.0
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 4 1.0 10.8 4.0 0.3 2.0/4.3 47.1 2.5
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 2 1.0 19.5 2.5 3.0 5.5/6.5 84.6 1.0
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 15 2 1.0 19.0 7.5 1.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Erik Havel BK Příbor 17 4 1.0 9.0 1.8 1.5 / 2.5 1.0/1.5 0.0* 2.8
Tadeáš Šruc BCM Orli Prostějov B 17 3 1.0 11.0 3.0 1.3 / 3.0 1.0/1.3 0.0* 2.0
Robert Lízálek Sokol Pražský 16 5 22.8 6.4 2.2 0.4 / 2.6 0.8/1.6 0.0* 3.6
Milan Machala NH Ostrava 17 3 21.0 10.3 0.7 2.0 / 3.7 3.0/4.0 75.0 2.0
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 6 24.2 5.2 1.7 0.3 / 1.3 0.8/1.3 0.0* 2.7
Jakub Louda Jižní Supi 17 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Robin Klapetek BK Opava 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 4.0
Tomáš Hlaváček Tygři Louny 16 3 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 3.3
Filip Hampl Pod U17B 17 3 1.0 6.3 2.0 0.0 2.3/2.7 87.5 2.3
Petr Mondschein USK 17 4 27.3 4.5 1.8 0.0 / 0.3 1.0/2.3 44.4 4.0
Matěj Trnka BC Vysočina 17 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.3
David Nejezchleb Tygři Brno 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Richard El Karib Tygři Praha B 16 4 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.8
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec B 16 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Michal Slovák Tygři Brno 16 2 18.5 4.5 2.0 0.0 / 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Adam Polanský Vlci Žďár 16 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Tomáš Halámek BK Přeštice 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/8.0 0.0 0.0
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec 17 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Jan Grmolenský BA Nymburk 17 4 8.3 1.3 0.0 0.3 / 0.8 0.5/0.5 0.0* 0.3
Jakub Semrád BA Sparta Praha 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matouš Brunner USK 17 1 14.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Vít Straška Levharti Chomutov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Petr Dvořák BA Sparta Praha 17 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Václav Hylmar VYS 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Faust BK Klatovy U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kraml BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák Basket Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kryzan Sojky Pelhřimov 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Michna NH Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Fröhlich Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Vejr Basket Kohouti D 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kala Slavoj Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kaiser BK Loko Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Suttner Basket Poděbrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kováč BK Levharti Chomutov 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čech BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drahanský SAM Brno C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Šindelář BK Přelouč 17 50 22 2 6 8
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 17 28 10 2 7 5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 16 8 1 4 4
Sebastian Křemen BA Nymburk 15 15 3 2 3 4
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 17 30 10 2 10 8
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17 36 14 4 8 8
19 Martin Černý BK SLUNETA Ústí n.L. 15
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 10 5 0 1 1
Max Hrabovský BA Sparta 15 5 2 0 1 1
Matěj Šperl BK Lions J. Hradec 17 17 8 1 2 4
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 34 16 2 6 8
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 20 4 4 6 1
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 15
Erik Havel BK Příbor 17 52 10 8 8 6
Tadeáš Šruc BCM Orli Prostějov B 17
Robert Lízálek Sokol Pražský 16 24 12 0 0 6
Milan Machala NH Ostrava 17 8 3 0 2 5
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 0 0 0 0 0
Jakub Louda Jižní Supi 17 16 8 0 2 8
Robin Klapetek BK Opava 17 12 6 0 0 2
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 16 8 0 0 10
Tomáš Hlaváček Tygři Louny 16 14 6 0 2 8
Filip Hampl Pod U17B 17 13 5 0 4 4
Petr Mondschein USK 17
Matěj Trnka BC Vysočina 17 20 8 0 4 4
David Nejezchleb Tygři Brno 15
Richard El Karib Tygři Praha B 16 19 6 1 6 4
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec B 16 20 7 4 3 4
Michal Slovák Tygři Brno 16
Adam Polanský Vlci Žďár 16 6 2 0 2 4
Tomáš Halámek BK Přeštice 17 11 4 1 3 2
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec 17 4 1 1 2 3
Ondřej Urban Vlci Žďár 15
Jan Grmolenský BA Nymburk 17
Jakub Semrád BA Sparta Praha 17 16 6 0 4 1
Matouš Brunner USK 17 38 18 3 5 5
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 4 0 0 4 0
Vít Straška Levharti Chomutov 16 4 2 0 0 0
Petr Dvořák BA Sparta Praha 17 2 0 0 2 2
Václav Hylmar VYS 16 21 5 2 7 5
Václav Faust BK Klatovy U19 16
Jiří Kraml BK Klatovy 17
Adam Novák Basket Brno 16 13 6 0 1 1
Jakub Kryzan Sojky Pelhřimov 17 4 2 0 0 1
Lukáš Michna NH Ostrava B 16 15 6 0 3 2
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17
Filip Fröhlich Baník Most 16 10 5 0 3 4
Dan Vejr Basket Kohouti D 17 10 3 1 3 3
Michal Kala Slavoj Litoměřice 17 13 6 1 1 4
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16
Jakub Kaiser BK Loko Plzeň 16 13 5 0 3 4
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17
Patrik Suttner Basket Poděbrady 17 31 8 3 6 4
Tomáš Kováč BK Levharti Chomutov 15
Martin Čech BK Teplice 16 11 5 0 4 5
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 0 0 0 0 2
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 18 6 1 3 4
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 16 13 6 2 3 3
Patrik Drahanský SAM Brno C 17 48 24 0 0 2
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 17 39 6 7 6 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 2 14.5 3.5 11.5 /21.0 54.8 25.5
Levharti Chomutov 3 30.0 4.7 13.3 /25.0 53.3 15.0
Slavoj Litoměřice 4 26.8 3.8 9.3 /24.3 38.1 17.5
Tygři Louny 3 21.3 4.0 9.0 /21.3 42.2 23.3
BK Klatovy 2 16.5 7.0 17.5 /22.5 77.8 18.5
Sluneta Ústí n. L. 3 17.3 4.3 10.7 /22.0 48.5 21.7
Tesla Pardubice 4 19.3 6.3 16.0 /28.8 55.7 18.0
BK Brandýs n. L. 4 27.8 7.5 8.5 /18.0 47.2 23.0
BVK Holice 4 23.8 2.3 10.8 /21.1 51.2 18.3
Basket Poděbrady 4 18.8 2.0 15.8 /26.3 60.0 25.3
BK Lions J. Hradec 4 24.8 4.5 9.3 /21.1 44.0 18.5
Jižní Supi 4 28.0 4.0 11.8 /23.1 51.1 17.0
BC Vysočina 4 31.8 3.0 8.8 /21.3 41.2 19.3
Sokol Žižkov 4 19.0 2.0 11.3 /27.6 40.9 24.8
SK UP-BCM Olomouc 4 18.0 1.5 12.3 /26.6 46.2 17.3
Tygři Brno B 4 36.3 2.3 12.5 /26.3 47.6 18.3
Jiskra Kyjov 4 31.0 3.3 11.3 /21.8 51.7 23.0
BK Příbor 4 16.8 4.8 11.3 /25.8 43.7 16.5
Slavia Kroměříž 4 29.3 3.5 11.0 /22.0 50.0 15.8
BK Opava 4 25.8 6.8 11.0 /20.5 53.7 24.8
STRABAG Zlín 4 21.8 1.5 8.0 /18.8 42.7 15.8
Vlci Žďár 4 27.8 1.8 13.0 /24.0 54.2 21.5
BA Sparta Praha 1 27.0 9.0 19.0 /28.0 67.9 17.0