Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 19179
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
9. 10. 2020
17:00
Sokolov Petr Fiala
Christian Rychnavský
49
56
19
12
24
27
36
39
Review
Skupina A 1. kolo 19180
BK Mariánské Lázně
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2020
16:00
Městská sportovní hala
102
74
23
22
52
39
72
54
Review
Skupina A 1. kolo 19181
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
10. 10. 2020
15:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Stanislav Dvořák
Lukáš Petrisko
47
60
15
12
31
35
38
45
Review
Skupina A 1. kolo 19182
BK Klatovy
BK Přeštice
11. 10. 2020
13:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Karel Kuška
120
52
28
8
62
15
84
37
Review
Skupina A 2. kolo 19183
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 2. kolo 19184
SKB Rokycany
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 2. kolo 19185
Tigers Basketball České Budějovice
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 2. kolo 19186
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Skupina A 3. kolo 19187
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 3. kolo 19188
BK Medvědi Tábor
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 3. kolo 19189
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 3. kolo 19190
BK Přeštice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 4. kolo 19191
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 4. kolo 19192
Tigers Basketball České Budějovice
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 4. kolo 19193
BK Sokolov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview
Skupina A 4. kolo 19194
BK Mariánské Lázně
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 5. kolo 19195
BK Medvědi Tábor
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 5. kolo 19196
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 5. kolo 19197
BK Přeštice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 5. kolo 19198
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 6. kolo 19199
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 6. kolo 19200
BK Sokolov
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview
Skupina A 6. kolo 19201
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 6. kolo 19202
BK Medvědi Tábor
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 7. kolo 19203
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 7. kolo 19204
BK Přeštice
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 7. kolo 19205
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 7. kolo 19206
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 8. kolo 19207
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 8. kolo 19208
Tigers Basketball České Budějovice
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 8. kolo 19209
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 8. kolo 19210
BK Přeštice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 9. kolo 19211
BK Přeštice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 9. kolo 19212
BK Klatovy
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 9. kolo 19213
BK Medvědi Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 9. kolo 19214
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 10. kolo 19215
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 10. kolo 19216
BK Sokolov
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview
Skupina A 10. kolo 19217
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 10. kolo 19218
SKB Rokycany
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 11. kolo 19219
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 11. kolo 19220
BK Přeštice
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 11. kolo 19221
BK Klatovy
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 11. kolo 19222
BK Medvědi Tábor
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 12. kolo 19223
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 12. kolo 19224
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 12. kolo 19225
BK Sokolov
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview
Skupina A 12. kolo 19226
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 13. kolo 19227
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 13. kolo 19228
SKB Rokycany
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Skupina A 13. kolo 19229
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Skupina A 13. kolo 19230
BK Klatovy
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 14. kolo 19231
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
KV aréna
Preview
Skupina A 14. kolo 19232
BK Medvědi Tábor
BK Přeštice
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina A 14. kolo 19233
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 14. kolo 19234
BK Sokolov
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Sokolov
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Klatovy 1 1 0 120 52 2
2. BK Mariánské Lázně 1 1 0 102 74 2
3. SKB Rokycany 1 1 0 60 47 2
4. Thermia K. Vary (MS) 1 1 0 56 49 2
5. BK Sokolov 1 0 1 49 56 1
6. BK Medvědi Tábor 1 0 1 47 60 1
7. Tigers Č. Budějovice 1 0 1 74 102 1
8. BK Přeštice 1 0 1 52 120 1
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 4 1.0 14.8 5.0 1.0 1.8/3.3 53.8 0.8
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 7 1.0 7.9 2.4 0.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Tomáš Sýkora CBU 18 3 1.0 16.7 4.0 2.3 1.7/3.3 50.0 3.0
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 2 6.5 16.0 4.5 1.5 / 0.5 2.5/3.0 83.3 2.5
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 1.0 23.0 7.0 1.0 6.0/10.0 60.0 3.0
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 4 18.3 5.3 2.0 0.0 / 1.8 1.3/2.0 62.5 2.0
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 1 1.0 20.0 4.0 3.0 3.0/6.0 50.0 5.0
David Fraňo Levharti Chomutov 18 3 1.0 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jan Kolář BKj Kralupy 19 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16 4 15.3 3.5 0.5 0.8 / 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.0
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/1.5 0.0* 3.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Janota BA Nymburk 16 4 10.5 2.5 0.8 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Jan Kříž Sokol Písek B 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Igor Janouch BK Tábor 18 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Vojtěch Konečný Basket Brno 17 2 12.5 1.0 0.5 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Jelínek SA Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 František Horák Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lašák Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Kočvara Basket Kohouti D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šesták SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Choma BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurman BK Teplice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Helvig Sokol pražský 18 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Fousek BC Benešov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bartoš BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řánek TJ Loko Cheb 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Davies Lipník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blaštík BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Klapetek Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář Bra 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál NH Ostrava 17 2 16.0 0.0 0.0 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 42 16 4 6 2
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 81 27 6 9 6
Tomáš Sýkora CBU 18
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 32 14 0 4 6
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 78 20 12 2 4
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 24 12 0 4 4
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 20 4 3 3 5
David Fraňo Levharti Chomutov 18
Jan Kolář BKj Kralupy 19
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1 0 0 0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 12 4 1 1 1
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 6 2 1 1 2
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 9 4 0 2 4
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 7 3 1 1 2
Jonáš Janota BA Nymburk 16
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19
Jan Kříž Sokol Písek B 19
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18
Igor Janouch BK Tábor 18 10 2 0 6 2
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 5 1 1 0 1
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18
Vojtěch Konečný Basket Brno 17
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19
Jan Jelínek SA Brno 19
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 20 10 1 2 2
14 František Horák Tesla Pardubice 19
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18
Jakub Musil Loko Břeclav 20
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18
Dominik Brož BK Přeštice 16
David Lašák Jižní Supi B 19
Max Kočvara Basket Kohouti D 18
Matěj Šesták SK Bruntál 18
Vítek Bis TJ Znojmo 18
Jakub Choma BK Krnov 19
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19
Vojtěch Jurman BK Teplice 18
Adam Helvig Sokol pražský 18
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18
Tadeáš Fousek BC Benešov 19
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 3 1 0 1 1
Václav Bartoš BC Benešov 18
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 20 10 0 0 1
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0 0 1 0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 5 2 0 1 4
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19
David Řánek TJ Loko Cheb 19 4 2 0 0 0
Tomáš Davies Lipník 19 0 0 0 0 3
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 7 2 1 0 1
Jan Sklenář Měl 19
Jan Blaštík BK Opava 19
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 16 2 3 3 0
Aleš Kejmar BraB 18
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18
Robin Klapetek Opava B 17
Lukáš Holman BK Teplice 19
Šimon Kolář Bra 18
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 19
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 5 2 1 1 5
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19
David Mihál NH Ostrava 17
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BKj Kralupy 2 29.5 4.0 11.0 /17.5 62.9 14.5
BK Teplice 1 23.0 3.0 4.0 /13.0 30.8 15.0
Jižní Supi B 2 27.0 5.0 5.5 /8.5 64.7 10.5
BC Benešov 2 14.0 2.5 4.0 /11.5 34.8 12.0
Loko Břeclav 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BBK DS Brno 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basketbal TJ Svitavy 4 17.3 2.8 8.8 /14.1 62.5 11.8
Kanonýři Josefov 4 24.5 6.3 4.8 /10.8 44.2 16.5
TJ Spartak Uherský Brod 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Znojmo 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Baník Most 1 29.0 4.0 15.0 /26.0 57.7 15.0
Válečníci Děčín B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tesla Pardubice 4 33.5 3.5 9.3 /17.1 54.4 11.5
Loko Trutnov 2 16.5 2.5 4.0 /6.5 61.5 9.5
SAM Brno C 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Vyškov 2 23.5 2.5 12.0 /21.0 57.1 25.5
BK Sokolov 1 16.0 3.0 8.0 /14.0 57.1 11.0
Thermia K. Vary (MS) 1 18.0 3.0 11.0 /16.0 68.8 14.0
BK Medvědi Tábor 1 15.0 2.0 11.0 /28.0 39.3 12.0
SKB Rokycany 1 22.0 3.0 7.0 /13.0 53.8 25.0
BK Mariánské Lázně 1 34.0 9.0 7.0 /10.0 70.0 8.0
Tigers Č. Budějovice 1 28.0 3.0 9.0 /12.0 75.0 10.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 46.5 1.5 7.0 /14.0 50.0 11.5
Snakes Ostrava B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Lipník n.B 1 17.0 4.0 13.0 /26.0 50.0 15.0
Tygři JBC Brno 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Tišnov 2 26.0 2.5 4.0 /5.5 72.7 15.0
BBK Blansko 2 18.5 2.5 6.5 /13.5 48.1 12.0
BK Klatovy 1 41.0 11.0 5.0 /13.0 38.5 25.0
BK Přeštice 1 19.0 3.0 5.0 /25.0 20.0 0.0
BK Brandýs n. L. 1 25.0 2.0 6.0 /15.0 40.0 14.0