Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 113
TJ Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 1. kolo 114
SK Brno Žabovřesky
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 1. kolo 115
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov B
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 1. kolo 116
BK Opava
BK Hladnov Ostrava
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 2. kolo 117
TJ Sokol Karviná
BK Opava
26. 9. 2020
17:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
80
111
17
35
42
66
54
93
Review
skupina C 2. kolo 118
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
26. 9. 2020
16:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Václav Sýkora
Filip Hudec
68
82
20
19
36
38
55
57
Review
skupina C 2. kolo 119
SK Brno Žabovřesky
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 2. kolo 120
SAM Brno B
BCM Orli Prostějov B
26. 9. 2020
17:30
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
124
63
37
18
64
25
100
40
Review
skupina C 3. kolo 121
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
27. 9. 2020
09:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
54
81
14
15
28
37
41
60
Review
skupina C 3. kolo 122
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
27. 9. 2020
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Václav Sýkora
Filip Hudec
47
128
4
38
19
65
31
96
Review
skupina C 3. kolo 123
SK Brno Žabovřesky
BCM Orli Prostějov B
27. 9. 2020
09:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Jan Bráblík
108
53
28
14
56
24
92
42
Review
skupina C 3. kolo 124
SAM Brno B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 4. kolo 125
BK Opava
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 4. kolo 126
BK Hladnov Ostrava
BCM Orli Prostějov B
10. 10. 2020
18:00
Gymnázium Hladnov Jonáš Kavan
Bára Nováková
54
58
12
17
23
26
33
42
Review
skupina C 4. kolo 127
TJ Sokol Karviná
SK Brno Žabovřesky
10. 10. 2020
15:30
Tělocvična ZŠ Družby Jakub Kremser
Tomáš Kraina
57
101
8
24
29
45
48
70
Review
skupina C 4. kolo 128
Basketpoint Frýdek-Místek
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina C 5. kolo 129
BK Opava
BCM Orli Prostějov B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 5. kolo 130
BK Hladnov Ostrava
STRABAG Zlín
11. 10. 2020
12:00
Gymnázium Hladnov Jonáš Kavan
Bára Nováková
92
71
22
22
45
37
72
51
Review
skupina C 5. kolo 131
TJ Sokol Karviná
SAM Brno B
11. 10. 2020
09:00
Tělocvična ZŠ Družby Jan Menšík
Tomáš Kraina
68
78
11
26
25
34
42
58
Review
skupina C 5. kolo 132
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina C 6. kolo 133
SK Brno Žabovřesky
BK Opava
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 6. kolo 134
SAM Brno B
BK Hladnov Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 6. kolo 135
STRABAG Zlín
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 6. kolo 136
BCM Orli Prostějov B
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 7. kolo 137
SK Brno Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 7. kolo 138
SAM Brno B
BK Opava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 7. kolo 139
STRABAG Zlín
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 7. kolo 140
BCM Orli Prostějov B
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 8. kolo 141
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina C 8. kolo 142
SAM Brno B
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 8. kolo 143
BCM Orli Prostějov B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 8. kolo 144
BK Hladnov Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 9. kolo 145
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 9. kolo 146
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 9. kolo 147
BCM Orli Prostějov B
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 9. kolo 148
STRABAG Zlín
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 10. kolo 149
BK Opava
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 10. kolo 150
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 10. kolo 151
STRABAG Zlín
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 10. kolo 152
BCM Orli Prostějov B
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 11. kolo 153
BCM Orli Prostějov B
BK Opava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 11. kolo 154
STRABAG Zlín
BK Hladnov Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 11. kolo 155
SAM Brno B
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 156
SK Brno Žabovřesky
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 12. kolo 157
STRABAG Zlín
BK Opava
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
skupina C 12. kolo 158
BCM Orli Prostějov B
BK Hladnov Ostrava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
skupina C 12. kolo 159
SK Brno Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 12. kolo 160
SAM Brno B
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 13. kolo 161
BK Hladnov Ostrava
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 13. kolo 162
BK Opava
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 13. kolo 163
Basketpoint Frýdek-Místek
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
skupina C 13. kolo 164
TJ Sokol Karviná
BCM Orli Prostějov B
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 14. kolo 165
BK Opava
SK Brno Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 14. kolo 166
BK Hladnov Ostrava
SAM Brno B
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava
Preview
skupina C 14. kolo 167
TJ Sokol Karviná
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 14. kolo 168
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov B
Bude upřesněno
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
10 Lukáš Olbort Tygři Brno 17 4 29.8 23.5 4.0 2.8 / 6.8 7.3/8.3 87.9 1.5
Ondřej Zhasil BK Hladnov 19 4 1.0 17.5 7.0 0.5 2.0/3.8 53.3 1.3
Filip Sertič Válečníci Děčín 18 3 1.0 22.3 5.0 2.0 / 0.3 6.3/10.3 61.3 1.0
Matěj Rychtecký Basket Brno 17 4 35.8 16.5 6.5 0.8 / 2.8 1.3/3.8 33.3 3.8
Kryštof Kavan BK Opava 19 2 1.0 23.5 9.0 1.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Ondřej Zajíček BA Sparta A 19 3 1.0 14.7 1.3 3.7 / 3.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 18 2 1.0 19.5 5.0 1.5 5.0/7.0 71.4 2.5
Adam Sabol BCM Orli Prostějov B 16 6 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 17 4 23.0 7.5 1.8 1.0 / 4.5 1.0/1.5 0.0* 2.0
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.2
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 16 2 38.0 14.0 4.0 1.5 / 6.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Jáchym Choc Tygři Praha 19 4 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.3 0.0* 1.0
Adam Černý Basket Poděbrady 18 4 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 3.0
Tomáš Houzar Renocar Podolí 19 3 1.0 8.3 1.3 1.7 0.7/0.7 0.0* 3.0
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův 18 2 1.0 12.5 5.0 0.5 1.0/4.5 22.2 3.0
Kryštof Havlíček USK 17 4 19.5 6.0 2.5 0.3 / 0.3 0.3/1.8 0.0* 3.5
Jan Neuwirth BC VYSOČINA B 19 2 1.0 12.0 3.5 0.0 5.0/9.5 52.6 5.0
Tadeáš Hauf Basket Brno 19 2 4.0 12.0 4.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Lukáš Rozsypal Sokol pražský 19 2 25.5 12.0 4.5 0.5 / 3.5 1.5/2.0 75.0 2.0
Petr Kouba BK Přelouč 18 3 1.0 7.0 2.0 0.3 2.0/3.7 54.5 1.7
Miroslav Markov BC Spartak Rychnov n 19 1 1.0 19.0 6.0 2.0 1.0/2.0 50.0 2.0
David Paluv Karviná B 19 2 1.0 9.5 2.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Jan Žalud BA Nymburk 16 4 21.8 4.3 1.8 0.3 / 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
František Šeda TJ Třebíč C 18 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/6.5 23.1 1.0
14 Jan Palička Slavia Praha B 19 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Schneider PV 19 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 4 19.5 3.8 1.0 0.3 / 0.8 1.0/2.3 44.4 1.5
Vít Stankuš Snakes Ostrava 17 3 12.0 4.0 1.7 0.0 / 1.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Radek Valenta BK Levharti Chomutov 18 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jan Sáss BK Ber 18 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Michal Schneider Zlín B 19 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Daniel Kotil Basketbal Polabí 18 3 14.3 2.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Petr Přibyl BK REAL Roudnice n.L. 19 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Strýhal ŠSKSla 19 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Hugo Kanda Tygři Praha B 17 2 1.0 2.5 0.5 0.5 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n.L. 19 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Vojtěch Trojan Jižní Supi 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
11 Benjamín Navrátil OVA 16 2 10.5 1.5 0.0 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Blačinský Hladnov Slezská 19 3 1.0 1.0 0.0 0.0 / 1.0 1.0/1.3 0.0* 0.0
Ondřej Týfa Královští Sokoli 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18 2 7.5 0.5 0.0 0.0 / 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Štěpán Kocourek BA Louny 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Chmelík BVK Holice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 18 1 14.0 0.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Radoš NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plášil GBA Lions J. Hradec B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Eduard Miklenda OLM 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jelínek STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BP Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Dolanský BK Levharti Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Maščuch Slovan Varnsdorf 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Matoničkin BSK Fenix Modřany A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Benák LJH 18 5 2.4 0.0 0.0 0.0 / 0.2 0.0/0.8 0.0* 2.0
Sebastian Tvarog SK Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Vítek KolB 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BK Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dvořák Slovan Č. Pole Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
10 Lukáš Olbort Tygři Brno 17 17 1 5 0 2
Ondřej Zhasil BK Hladnov 19 25 10 1 5 2
Filip Sertič Válečníci Děčín 18 74 18 10 24 4
Matěj Rychtecký Basket Brno 17 23 9 1 2 2
Kryštof Kavan BK Opava 19 72 30 3 12 9
Ondřej Zajíček BA Sparta A 19 42 3 12 0 6
Adam Fiala Sokol Vyšehrad B 18 60 18 6 15 9
Adam Sabol BCM Orli Prostějov B 16 13 3 2 1 0
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 17 20 5 2 4 2
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 12 5 0 2 3
Ondřej Novák BK Loko Plzeň 16 6 1 1 2 3
Jáchym Choc Tygři Praha 19 11 3 1 4 3
Adam Černý Basket Poděbrady 18 24 10 0 4 8
Tomáš Houzar Renocar Podolí 19 11 4 1 0 2
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův 18
Kryštof Havlíček USK 17 16 8 0 4 3
Jan Neuwirth BC VYSOČINA B 19 42 15 0 18 15
Tadeáš Hauf Basket Brno 19 69 27 0 15 3
Lukáš Rozsypal Sokol pražský 19
Petr Kouba BK Přelouč 18 18 8 0 10 6
Miroslav Markov BC Spartak Rychnov n 19 12 2 2 2 4
David Paluv Karviná B 19 39 9 9 0 6
Jan Žalud BA Nymburk 16 5 2 0 1 1
František Šeda TJ Třebíč C 18
14 Jan Palička Slavia Praha B 19 9 2 2 3 3
Jakub Schneider PV 19 13 5 1 1 2
Štěpán Vlček BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 7 3 0 3 3
Vít Stankuš Snakes Ostrava 17 14 4 2 1 3
Radek Valenta BK Levharti Chomutov 18 20 4 4 0 8
Jan Sáss BK Ber 18 23 9 1 2 3
Michal Schneider Zlín B 19 7 2 1 0 3
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18 16 8 0 0 6
Daniel Kotil Basketbal Polabí 18 9 4 0 1 3
Petr Přibyl BK REAL Roudnice n.L. 19 12 6 0 0 0
Filip Strýhal ŠSKSla 19 0 0 0 0 1
Hugo Kanda Tygři Praha B 17
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n.L. 19 11 5 0 2 5
Vojtěch Trojan Jižní Supi 19 2 1 0 0 2
11 Benjamín Navrátil OVA 16
Vojtěch Blačinský Hladnov Slezská 19 92 26 10 10 2
Ondřej Týfa Královští Sokoli 19 2 1 0 0 2
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18 48 14 2 14 8
Štěpán Kocourek BA Louny 18 9 1 2 1 3
Jan Chmelík BVK Holice "B" 18 18 7 1 1 1
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 18 9 2 1 2 2
Vojtěch Radoš NH Ostrava 18
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 18 33 9 4 3 0
Ondřej Plášil GBA Lions J. Hradec B 17
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 0 0 0 0 3
Eduard Miklenda OLM 19 12 4 1 5 4
Jakub Jelínek STRABAG Zlín 18
Daniel Mlčoch STRABAG Zlín 18 16 2 4 0 1
Lukáš Hanzelka BP Frýdek-Místek 18
Marek Dolanský BK Levharti Chomutov 19 11 2 2 1 1
Dominik Maščuch Slovan Varnsdorf 17 32 9 4 7 3
Marko Matoničkin BSK Fenix Modřany A 19 15 3 3 0 5
Pavel Benák LJH 18 40 16 0 8 8
Sebastian Tvarog SK Žabovřesky 19 2 1 0 0 0
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19
Zdeněk Vítek KolB 19 9 4 0 2 3
Jan Gabriel Slavoj BK Litoměřice "B" 19 10 2 2 2 4
Dominik Krmášek BK Vlci Žďár 19
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov B 18 10 4 0 2 3
Štěpán Dvořák Slovan Č. Pole Brno 18 2 1 0 0 3
Ondřej Melzer VSK MFF UK A 19 4 1 1 2 4
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Levharti Chomutov 3 18.3 7.3 8.7 /18.0 48.1 17.7
Tygři Praha 4 27.8 7.5 9.5 /16.5 57.6 18.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 17.0 5.0 10.7 /20.7 51.6 16.3
Tygři Praha B 4 16.8 7.8 8.5 /16.3 52.3 22.0
Sokol Žižkov 3 20.7 3.0 8.3 /18.0 46.3 19.3
Kondoři Liberec 4 24.5 4.3 11.3 /18.3 61.6 13.0
GBA Lions J. Hradec B 1 23.0 5.0 15.0 /27.0 55.6 21.0
Jižní Supi 2 22.0 6.5 12.5 /16.5 75.8 21.5
BC Vysočina 2 17.0 5.5 15.0 /38.0 39.5 25.5
Královští Sokoli 3 18.0 5.3 8.7 /16.0 54.2 17.3
BVK Holice 2 22.0 5.5 11.0 /20.0 55.0 20.0
Basket Poděbrady 3 24.0 4.0 16.0 /28.7 55.8 23.0
BP Frýdek-Místek 2 20.0 4.5 4.0 /4.0 100.0 14.0
BK Hladnov 4 26.8 5.0 8.8 /18.6 47.3 15.8
Sokol Karviná 4 16.0 6.8 12.5 /18.5 67.6 16.0
BK Opava 2 39.0 9.5 13.0 /23.0 56.5 17.0
SAM Brno B 2 37.0 5.0 12.0 /14.5 82.8 19.0
BCM Orli Prostějov B 3 18.3 4.0 9.3 /17.3 53.8 14.3
BA Sparta Praha 1 20.0 9.0 9.0 /9.0 100.0 20.0
Sojky Pelhřimov 1 34.0 10.0 10.0 /15.0 66.7 21.0
SK Brno Žabovřesky 2 39.0 6.0 8.5 /16.0 53.1 16.0
Válečníci Děčín 2 19.0 6.5 13.0 /26.5 49.1 21.5
Sokol Vyšehrad 2 16.5 10.0 10.0 /13.0 76.9 15.0
STRABAG Zlín 1 17.0 10.0 7.0 /13.0 53.8 11.0