Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 1. kolo 2
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 1. kolo 3
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 1. kolo 4
Basket Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 1. kolo 5
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 1. kolo 6
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 2. kolo 7
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 2. kolo 8
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2020
18:00
Městská sportovní hala Roman Kejklíček
Lukáš Balog
95
92
18
34
43
58
73
78
Review
základní část 2. kolo 9
USK Praha
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 2. kolo 10
Slavoj BK Litoměřice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 2. kolo 11
Sokol pražský
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 2. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
26. 9. 2020
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Musil
Ondřej Svejkovský
77
103
15
27
34
52
55
78
Review
základní část 3. kolo 13
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 3. kolo 14
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 3. kolo 15
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 3. kolo 16
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 3. kolo 17
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
27. 9. 2020
11:00
Sokol pražský Lucie Peterková
Michal Kult
63
96
22
24
33
44
54
72
Review
základní část 3. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Brno
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
základní část 4. kolo 19
BK NH Ostrava
Basket Brno
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
10. 10. 2020
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Michal Mrázek
82
91
26
15
39
34
59
60
Review
základní část 4. kolo 21
BA Nymburk
Sokol pražský
10. 10. 2020
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Mašek
Michal Kocián
107
84
21
22
44
50
76
62
Review
základní část 4. kolo 22
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 4. kolo 23
Sokol Písek Sršni
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 4. kolo 24
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 5. kolo 25
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 5. kolo 26
BK Snakes Ostrava
Basket Brno
11. 10. 2020
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Michal Mrázek
68
78
17
21
43
49
58
63
Review
základní část 5. kolo 27
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 5. kolo 28
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
8. 10. 2020
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Martin Svoboda
97
85
25
22
55
36
74
60
Review
základní část 5. kolo 29
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 5. kolo 30
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 6. kolo 31
USK Praha
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 6. kolo 32
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 6. kolo 33
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 6. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 6. kolo 35
Basket Brno
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 6. kolo 36
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 7. kolo 37
USK Praha
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 7. kolo 38
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 7. kolo 39
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 7. kolo 40
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 7. kolo 41
Basket Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 7. kolo 42
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 8. kolo 43
BK NH Ostrava
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 8. kolo 44
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 8. kolo 45
Sokol Písek Sršni
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 8. kolo 46
GBA Lions Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 8. kolo 47
USK Praha
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 8. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 49
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 9. kolo 50
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 9. kolo 51
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 9. kolo 52
GBA Lions Jindřichův Hradec
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 9. kolo 53
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 9. kolo 54
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 10. kolo 55
Sokol pražský
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 10. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 10. kolo 57
Basket Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 10. kolo 58
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 10. kolo 59
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 10. kolo 60
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 11. kolo 61
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 11. kolo 62
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 11. kolo 63
Basket Brno
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 11. kolo 64
BCM Orli Prostějov
USK Praha
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 11. kolo 65
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 11. kolo 66
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 12. kolo 67
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 12. kolo 68
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 69
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 12. kolo 70
BCM Orli Prostějov
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 12. kolo 71
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 12. kolo 72
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 13. kolo 73
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 13. kolo 74
BK NH Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 13. kolo 75
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 13. kolo 76
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 13. kolo 77
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 13. kolo 78
Basket Brno
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 14. kolo 79
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 14. kolo 80
BK Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 14. kolo 81
BA Nymburk
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 14. kolo 82
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 14. kolo 83
Basket Brno
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 14. kolo 84
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 15. kolo 85
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 15. kolo 86
Basket Brno
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 15. kolo 87
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 15. kolo 88
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 15. kolo 89
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 15. kolo 90
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
11. 10. 2020
12:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Dominik Výborný
72
59
18
4
40
28
56
45
Review
základní část 16. kolo 91
Basket Brno
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 16. kolo 92
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 16. kolo 93
Sokol pražský
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 16. kolo 94
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 16. kolo 95
USK Praha
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 16. kolo 96
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
10. 10. 2020
17:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jaroslav Pazourek
54
98
14
28
28
52
45
72
Review
základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 98
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 17. kolo 99
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 100
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 17. kolo 101
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 17. kolo 102
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 18. kolo 103
BK NH Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 18. kolo 104
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 18. kolo 105
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 18. kolo 106
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 18. kolo 107
BA Nymburk
Basket Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 18. kolo 108
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 19. kolo 109
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 19. kolo 110
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 19. kolo 111
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 19. kolo 112
Basket Brno
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 19. kolo 113
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 19. kolo 114
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 20. kolo 115
BA Nymburk
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 20. kolo 116
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 20. kolo 117
Basket Brno
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
základní část 20. kolo 118
BCM Orli Prostějov
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 20. kolo 119
Sokol pražský
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 20. kolo 120
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 121
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 122
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 21. kolo 123
Slavoj BK Litoměřice
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 21. kolo 124
USK Praha
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 21. kolo 125
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 126
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 22. kolo 127
BK NH Ostrava
Sokol pražský
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 22. kolo 128
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 22. kolo 129
USK Praha
Basket Brno
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 22. kolo 130
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 131
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 22. kolo 132
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Patrik Šeda USK Praha 18 26 1.0 3.5 1.5 / 1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.9
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 4 41.3 22.5 6.8 / 13.8 49.1 1.3 / 7.0 17.9 5.3/6.5 80.8 1.8 6.5 8.3 4.3 5.0 2.8 0.4 6.0 2.0 27.5
Jan Mička BK Opava "B" 19 5 1.0 17.2 4.8 / 0.4 0.0* 1.6 / 0.6 0.0* 2.8/5.0 56.0 1.0 0.4 1.4 0.2 0.0 0.2 0.2 0.6 1.2 2.6
Matouš Jurman Měl 18 5 1.0 17.0 3.6 / 2.4 150.0 3.2 / 5.0 64.0 0.2/0.4 0.0* 1.2 1.4 2.6 1.0 1.6 1.0 0.2 0.4 1.8 9.4
Radek Janisch Snakes Ostrava 19 3 41.0 24.7 8.7 / 15.7 55.3 1.7 / 3.3 50.0 2.3/5.7 41.2 2.0 3.0 5.0 6.0 2.3 6.0 0.3 4.7 0.7 24.0
Šimon Klein SA KOMFORT Brno 19 6 4.0 10.3 2.8 / 0.2 0.0* 0.8 / 0.5 0.0* 2.2/3.0 72.2 0.2 0.2 0.3 0.2 0.3 0.3 0.1 0.7 2.0 0.3
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 6 14.0 9.8 2.5 / 3.8 65.2 1.5 / 4.5 33.3 0.3/0.5 0.0* 0.5 2.2 2.7 2.3 0.7 1.8 0.2 1.2 1.3 7.7
Matyáš Brož BA Nymburk 18 23 3.0 2.5 1.1 / 1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.5 1.2
David Frič BA Nymburk 17 4 31.8 12.5 2.8 / 7.0 39.3 1.8 / 5.3 33.3 1.8/3.5 50.0 1.5 8.3 9.8 4.3 1.0 6.5 0.2 6.8 3.3 15.0
Jakub Zvolánek NH Ostrava 15 3 27.7 13.7 3.7 / 9.7 37.9 1.0 / 2.0 50.0 3.3/4.3 76.9 2.0 4.0 6.0 1.7 2.0 3.7 0.2 5.3 4.3 14.0
Ondřej Švec USK Praha B 18 4 9.0 10.3 2.3 / 5.5 40.9 0.8 / 4.0 18.8 3.5/4.8 73.7 0.8 6.3 7.0 3.0 1.3 1.5 0.5 5.8 2.5 16.0
Ondřej Zajíček BK Loko Plzeň 19 2 12.5 20.0 2.0 / 4.0 50.0 5.0 / 10.0 50.0 1.0/1.0 0.0* 1.0 4.0 5.0 2.0 0.0 6.0 0.2 3.0 0.0 17.0
13 Pavel Novák KOL 18 9 4.3 4.3 1.0 / 0.3 0.0* 0.7 / 0.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.8 0.3
František Rylich BA Nymburk 19 5 4.8 7.2 2.4 / 4.0 60.0 0.6 / 1.2 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.4 1.8 2.2 1.2 1.0 0.6 0.4 0.6 1.2 7.8
Mikuláš Kramosil USK 16 4 24.8 8.3 2.3 / 5.3 42.9 1.0 / 5.0 20.0 0.8/1.3 0.0* 0.5 2.5 3.0 2.5 1.8 2.5 0.3 1.0 0.8 5.8
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 16 4 25.3 7.8 2.0 / 9.0 22.2 0.5 / 3.3 15.4 2.3/3.5 64.3 1.8 5.0 6.8 2.3 1.8 3.3 0.2 5.0 3.5 7.5
Ondřej Chvála Sokol Písek 17 4 27.3 7.8 0.8 / 2.8 27.3 1.3 / 4.5 27.8 2.5/3.5 71.4 0.8 2.5 3.3 3.5 2.8 3.3 0.3 2.8 2.3 8.5
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 3 31.0 8.3 2.3 / 6.7 35.0 0.7 / 3.3 20.0 1.7/5.0 33.3 2.3 4.7 7.0 1.0 2.7 2.3 0.1 5.0 3.0 8.3
Michal Pěkný Bra 18 4 1.0 6.0 1.8 / 0.0 0.0* 0.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
Matyáš Janů PCE 19 2 1.0 12.0 2.0 / 4.0 50.0 2.0 / 3.5 57.1 2.0/3.0 66.7 0.5 1.0 1.5 1.5 0.5 1.5 0.5 2.0 2.5 9.0
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 3 23.7 8.0 3.0 / 6.3 47.4 0.7 / 3.3 20.0 0.0/0.7 0.0* 2.7 1.7 4.3 2.0 1.7 2.3 0.3 1.0 1.3 6.7
Adam Košnar BKSad 18 2 1.0 11.5 2.0 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 0.0
10 Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 18 2 28.5 8.5 0.5 / 2.0 25.0 2.0 / 7.5 26.7 1.5/1.5 0.0* 0.5 1.5 2.0 1.0 0.0 0.5 1.0 1.0 3.5 1.5
Jan Hanslbauer Sokol Písek B 19 1 1.0 13.0 4.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 2.0/4.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
Patrik Cais CBU 19 2 1.0 6.0 3.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
41 Kryštof Pytelka BK Klatovy 18 3 1.0 3.7 1.3 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.0
7 Matěj Wiesner UNL 18 7 3.4 1.1 0.1 / 0.1 0.0* 0.3 / 0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 1.3
Jan Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 19 3 2.0 2.3 0.7 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 -0.3
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice "B" 18 1 1.0 7.0 2.0 / 4.0 50.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 5.0 2.0
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 2 28.5 3.5 1.0 / 4.0 25.0 0.0 / 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0 1.0 3.0 3.0 1.5 5.0 0.3 2.0 1.5 0.0
Adam Šiška STRABAG Zlín 18 1 11.0 6.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 6.0/8.0 75.0 1.0 2.0 3.0 2.0 0.0 1.0 2.0 5.0 1.0 12.0
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 18 1 10.0 6.0 0.0 / 2.0 0.0 1.0 / 1.0 0.0* 3.0/3.0 100.0 1.0 1.0 2.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0 6.0
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n.L. 18 2 1.0 2.5 1.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
Martin Štrobl Sokol Písek 19 2 1.0 2.5 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.5
35 Jan Trávníček OLO 19 7 5.1 0.4 0.1 / 0.4 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.3 0.1 0.0 0.1 0.1 0.4
Matěj Dáňa BC Vysočina 17 1 1.0 1.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Hauf Basket Brno 19 1 7.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.0 -3.0
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Staniszewski Sokol Pražský 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 Jiří Svojanovský SVI 18 1 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Lorenz ČBr 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Štiak NH Ostrava B 17 2 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Růžička DEC 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 3 10.7 0.0 0.0 / 0.7 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/1.3 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 2.3 -3.0
Nikita Shevchenko LJH 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Vojtěch Kalný PCE 19 3 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 2 3.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Ondřej Novotný PLZ 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tadeáš Vlček Tesla Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Baselides BK Klatovy 18 2 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lubomír David BK Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Patrik Šeda USK Praha 18
Radovan Mrázek BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 14 4 2 0 0 4 4 2 1 3 1 1 14
Jan Mička BK Opava "B" 19 64 18 6 10 6 26 28 10 6 8 18 8 60
Matouš Jurman Měl 18 38 10 12 0 6 6 10 4 6 6 2 6 36
Radek Janisch Snakes Ostrava 19 58 20 4 6 8 6 14 16 8 14 10 2 66
Šimon Klein SA KOMFORT Brno 19
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 60 12 12 6 6 24 24 15 6 15 12 9 60
Matyáš Brož BA Nymburk 18
David Frič BA Nymburk 17
Jakub Zvolánek NH Ostrava 15
Ondřej Švec USK Praha B 18 45 12 0 21 3 45 48 18 6 6 39 6 96
Ondřej Zajíček BK Loko Plzeň 19 20 2 5 1 1 4 5 2 0 6 3 0 17
13 Pavel Novák KOL 18 12 6 0 0 0 4 4 4 4 0 0 4 14
František Rylich BA Nymburk 19 57 15 9 0 3 9 12 12 6 6 0 9 51
Mikuláš Kramosil USK 16
Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 16 15 6 1 3 1 5 6 5 3 3 3 4 19
Ondřej Chvála Sokol Písek 17
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17
Michal Pěkný Bra 18 6 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
Matyáš Janů PCE 19
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 0 0 0 0 1 1 2 0 0 1 0 2 -3
Adam Košnar BKSad 18
10 Martin Kheil GBA Sojky Pelhřimov 18 20 2 4 4 6 6 10 4 1 1 3 3 25
Jan Hanslbauer Sokol Písek B 19
Patrik Cais CBU 19
41 Kryštof Pytelka BK Klatovy 18
7 Matěj Wiesner UNL 18
Jan Rolenc BK VIVIDBOOKS Pardubice 19
Petr Krupka Slavoj BK Litoměřice "B" 18 14 4 2 0 0 4 4 0 0 4 2 10 4
Vojtěch Klička BK Loko Plzeň 17 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0 -1
Adam Šiška STRABAG Zlín 18
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 18 17 6 0 5 1 4 5 2 1 5 8 4 13
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n.L. 18
Martin Štrobl Sokol Písek 19
35 Jan Trávníček OLO 19 26 11 1 5 2 7 9 4 3 3 6 4 28
Matěj Dáňa BC Vysočina 17
Tadeáš Hauf Basket Brno 19 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2 3 -3
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18
Vladimír Kořínek BA LYNX Liberec 19 11 4 0 3 3 3 6 5 1 2 8 1 20
Filip Staniszewski Sokol Pražský 19 13 3 1 4 3 5 8 3 3 4 6 3 12
5 Jiří Svojanovský SVI 18 10 3 2 1 4 8 12 3 5 2 2 5 20
David Lorenz ČBr 18
Adam Štiak NH Ostrava B 17
Adam Růžička DEC 16 18 7 1 1 4 5 9 4 3 5 3 2 27
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 0 0 0 0 0 5 5 0 0 3 2 4 0
Nikita Shevchenko LJH 18
7 Vojtěch Kalný PCE 19 13 6 0 1 4 6 10 5 1 0 1 3 24
9 Tomáš Jansa BRN 19 4 2 0 0 2 4 6 2 1 2 0 2 2
Ondřej Novotný PLZ 19 14 4 2 0 0 2 2 4 2 8 0 10 0
Tadeáš Vlček Tesla Pardubice 19 20 7 2 0 1 6 7 2 1 5 3 1 24
Michal Baselides BK Klatovy 18 9 1 2 1 3 2 5 2 1 1 1 1 8
Lubomír David BK Pelhřimov 18 9 0 3 0 1 4 5 4 0 0 0 0 12
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Loko Plzeň 1 20.0 10.0 7.0 /13.0 53.8 8.0 29.0 37.0 13.0 12.0 29.0 11.0 25.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 28.3 8.7 14.0 /22.7 61.8 13.0 32.7 45.7 18.0 14.7 17.7 21.7 18.0 2.3
GBA Lions J. Hradec 3 23.7 7.0 15.7 /29.7 52.8 17.7 37.7 55.3 14.0 12.3 18.3 24.7 17.7 5.0
Snakes Ostrava 3 23.7 7.0 12.3 /21.0 58.7 12.3 33.7 46.0 13.7 10.7 17.0 19.3 17.3 2.3
Sokol pražský 3 22.0 8.3 8.3 /14.6 56.8 15.3 27.3 42.7 17.7 12.7 20.3 17.7 19.7 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 34.0 9.0 2.0 /8.0 25.0 19.0 38.0 57.0 28.0 9.0 19.0 14.0 13.0 1.0
BA Nymburk 1 32.0 10.0 13.0 /24.0 54.2 17.0 37.0 54.0 27.0 8.0 16.0 22.0 18.0 0.0
Slavoj Litoměřice 1 16.0 4.0 10.0 /14.0 71.4 7.0 26.0 33.0 13.0 11.0 21.0 16.0 30.0 1.0
Basket Brno 1 26.0 6.0 8.0 /16.0 50.0 16.0 35.0 51.0 13.0 6.0 14.0 16.0 20.0 4.0
USK Praha 1 25.0 3.0 13.0 /18.0 72.2 15.0 47.0 62.0 12.0 6.0 23.0 18.0 26.0 8.0