Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
29. 9. 2020
18:45
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Miloslav Jon
88
13
21
6
46
10
65
13
Review
Skupina C 1. kolo 114
Sokol Pražský
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 1. kolo 115
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina C 2. kolo 116
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 2. kolo 117
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
19. 9. 2020
18:00
ZŠ Albrechtická Jaroslav Pazourek
Jan Hejnic
15
107
2
32
6
58
9
78
Review
Skupina C 2. kolo 118
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2020
13:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Anna Vagnerova
24
124
8
33
12
71
18
98
Review
Skupina C 3. kolo 121
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
20. 9. 2020
16:30
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Kalabza
Barbora Schambergerová
9
143
3
23
3
70
3
105
Review
Skupina C 3. kolo 119
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
20. 9. 2020
09:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Matys
Simona Jindřichová
145
13
41
0
79
3
116
3
Review
Skupina C 3. kolo 120
TJ Sokol Kbely
BK Brandýs nad Labem
20. 9. 2020
09:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Jan Hejnic
28
104
9
31
13
61
22
89
Review
Skupina C 4. kolo 122
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
3. 10. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Daniel Hušek
17
123
9
31
13
61
17
96
Review
Skupina C 4. kolo 123
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Brandýs nad Labem
3. 10. 2020
11:30
BK Real Michal Bukovský
Lucie Moravcová
15
177
0
43
5
86
12
137
Review
Skupina C 4. kolo 124
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 5. kolo 125
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
4. 10. 2020
14:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šenk
Vojtěch Šmíd
23
91
6
24
8
45
18
56
Review
Skupina C 5. kolo 126
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sokol Pražský
4. 10. 2020
10:00
BK Real Vlastimil Krob
Tomáš Morávek
7
198
0
45
3
102
3
158
Review
Skupina C 5. kolo 127
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
4. 10. 2020
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vojta Kočárník
115
19
29
3
62
9
92
13
Review
Skupina C 6. kolo 128
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
Skupina C 6. kolo 129
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 6. kolo 130
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 7. kolo 131
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Albrechtická
Preview
Skupina C 7. kolo 132
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 7. kolo 133
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 8. kolo 134
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 8. kolo 135
BK Brandýs nad Labem
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 8. kolo 136
BA 2006´Roudnice nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
28. 9. 2020
10:00
BK Real Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
34
96
11
24
19
44
25
64
Review
Skupina C 9. kolo 137
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina C 9. kolo 138
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 9. kolo 139
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 10. kolo 140
BA 2006´Roudnice nad Labem
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 10. kolo 141
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 10. kolo 142
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 11. kolo 143
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 11. kolo 144
Sokol Pražský
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 11. kolo 145
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 146
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina C 12. kolo 147
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina C 12. kolo 148
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina C 13. kolo 149
BA 2006´Roudnice nad Labem
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 13. kolo 150
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina C 13. kolo 151
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina C 14. kolo 152
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina C 14. kolo 153
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Skupina C 14. kolo 154
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Martin Vraspír BC Vysočina 14 6 1.0 22.8 8.8 0.3 4.2/7.3 56.8 2.5
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 10 1.0 12.0 5.1 0.0 1.8/3.7 48.6 2.1
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 14 4 1.0 29.8 11.8 1.3 2.5/9.8 25.6 2.8
Matěj Šupina BK Mohelnice 14 6 1.0 18.3 7.3 0.2 3.2/5.3 59.4 1.2
Šimon Brzák BK Brandýs n. L. 14 5 1.0 21.8 10.4 0.0 1.0/3.4 29.4 1.6
Jan Delevič Sokol Pražský 14 4 1.0 22.5 10.8 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 10 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/2.7 37.0 2.4
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 6 1.0 13.8 4.5 0.5 3.3/6.2 54.1 2.5
Filip Adamec SŠB Pardubice 14 6 1.0 13.2 6.5 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 6 1.0 12.7 5.2 0.3 1.3/2.5 53.3 1.8
Jan Ille Lions J. Hradec m 13 10 1.0 6.6 2.5 0.0 1.6/3.0 53.3 1.8
Lukáš Horák STRABAG Zlín 14 6 1.0 10.5 4.0 0.0 2.5/6.3 39.5 2.2
Pavel Bašta Jižní Supi 14 5 1.0 11.4 5.0 0.0 1.4/4.4 31.8 1.8
Jan Sýtař USK Praha 14 8 1.0 6.6 1.3 1.0 1.1/1.3 0.0* 0.9
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 14 5 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/4.0 25.0 1.4
Matyáš Zita Sokol Písek 14 3 1.0 15.7 6.7 0.0 2.3/2.7 87.5 2.0
Metoděj Pazdera BCM Olomouc 13 3 1.0 14.3 5.7 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Ondřej Bílek ADFORS Basket Litomyšl 14 4 1.0 10.5 4.5 0.3 0.8/1.5 0.0* 0.3
Daniel Šnaur NH Ostrava 13 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.4 0.0* 1.6
Jakub Řeha Snakes Ostrava 13 5 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/5.0 24.0 2.6
Adam Trejbal Sj. BK Litoměřice 14 3 1.0 13.0 5.7 0.0 1.7/4.3 38.5 3.7
Vilém Gabzdyl PŘÍ 14 9 1.0 4.1 1.4 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.7
Tobiáš Benda BANymU11B 11 2 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 13 2 1.0 18.0 7.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.0
Ondřej Nikodým kelti Nové Strašecí 13 2 1.0 17.0 6.0 1.5 0.5/3.5 14.3 0.0
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 14 9 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Martin Žák BK Kladno 14 5 1.0 6.0 2.4 0.2 0.6/2.6 23.1 2.0
Tomáš Procházka Sokol Kbely B 14 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/4.5 27.8 2.8
Antonín Fastner Loko Plzeň 13 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Štěpán Grygar Basket Valmez 14 4 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 14 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 5 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.8
Tomáš Horyna TJ Svitavy 12 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Daniel Ulman BCM Orli Prostějov 14 6 1.0 3.7 1.2 0.0 1.3/1.8 0.0* 0.7
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 3 1.0 7.3 1.3 0.7 2.7/6.0 44.4 4.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/3.8 21.1 0.6
Michal Glac TJ Start Havířov 13 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.6
Michal Hamtil BANymbU13B 13 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Petr Královští Sokoli 13 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.3
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Lubomír Kahánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.8 36.4 2.3
Nikolas Nezdařil NBK Juventa Milovice 14 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/6.0 16.7 2.5
Vojtěch Sedlák Olomouc 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Nikolas Hanuš Basketbal TJ Svitavy 14 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Václav Cápek SAM Brno 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Václav Pastrňák BC Nový Jičín 14 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Ondřej Soukup Bra U12B"A"(ms) 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Nikos Koulisianis SAM Brno 14 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.4
Marek Běťák BK Opava B 14 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 14 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.0
Marek Zelenka Sokol Písek Sršni B 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Radek Mesiarik Tygři Brno 14 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
Jakub Strnad Basket Poděbrady 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jan Fischer BK Ber U13(mix) 12 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonio Marek BK Snakes Orlová 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
6 Vojtěch Sazama BK Klatovy 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Adam Pázler BA Sparta 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dragoun BK Beroun 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Adam Sedlář Nový JIčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kuhn BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Skoupil Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Macháček BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Růžička Prostějov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Žůrek Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Kalousek Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šťastný STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Majda Tygři Brno 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Čičko Tygři U13B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mika Snakes Orlová 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mršťák NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Barčák BK Opava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Střelba BŠ Tygři Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sztolarik FM 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Malík Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sokol Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kos BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Zimák BA Roudnice n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Valenta Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mach Lokomotiva Plzeň 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hampl BA Sparta Praha 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Gola BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 54 21 3 6 0
Martin Vraspír BC Vysočina 14 84 36 3 21 12
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 34 16 0 6 8
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 14
Matěj Šupina BK Mohelnice 14 54 20 2 8 0
Šimon Brzák BK Brandýs n. L. 14 82 40 0 2 4
Jan Delevič Sokol Pražský 14 38 17 0 4 1
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 63 30 0 9 15
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 10 0 10 4
Filip Adamec SŠB Pardubice 14 20 10 0 2 6
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 63 27 0 9 3
Jan Ille Lions J. Hradec m 13 12 6 0 2 4
Lukáš Horák STRABAG Zlín 14 34 12 0 10 6
Pavel Bašta Jižní Supi 14 34 14 0 6 8
Jan Sýtař USK Praha 14 30 10 6 10 4
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 14 38 18 0 8 4
Matyáš Zita Sokol Písek 14 42 16 0 10 6
Metoděj Pazdera BCM Olomouc 13 84 40 0 16 10
Ondřej Bílek ADFORS Basket Litomyšl 14 12 4 1 1 2
Daniel Šnaur NH Ostrava 13 38 10 6 0 8
Jakub Řeha Snakes Ostrava 13 24 10 0 4 8
Adam Trejbal Sj. BK Litoměřice 14 48 24 0 10 8
Vilém Gabzdyl PŘÍ 14 18 8 2 2 2
Tobiáš Benda BANymU11B 11 11 5 2 1 2
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 13 4 1 0 2 1
Ondřej Nikodým kelti Nové Strašecí 13 16 8 0 0 4
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 14 20 6 2 4 4
Martin Žák BK Kladno 14 9 4 1 2 4
Tomáš Procházka Sokol Kbely B 14 57 24 0 9 12
Antonín Fastner Loko Plzeň 13 32 16 0 2 4
Štěpán Grygar Basket Valmez 14 3 0 1 0 1
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 14 64 26 4 6 4
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 12 6 0 2 8
Tomáš Horyna TJ Svitavy 12 3 1 0 1 4
Daniel Ulman BCM Orli Prostějov 14 18 8 0 2 8
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 28 6 2 10 10
Isa Halilaj BK Teplice 14 16 6 0 4 4
Michal Glac TJ Start Havířov 13 20 10 0 4 6
Michal Hamtil BANymbU13B 13
Robin Petr Královští Sokoli 13 0 0 0 0 1
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14
Lubomír Kahánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 8 4 0 0 5
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 30 11 1 8 3
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 10 4 0 6 8
Nikolas Nezdařil NBK Juventa Milovice 14 6 2 1 3 4
Vojtěch Sedlák Olomouc 14 12 6 0 0 4
Nikolas Hanuš Basketbal TJ Svitavy 14 16 8 0 2 8
Václav Cápek SAM Brno 14 8 4 0 0 4
Václav Pastrňák BC Nový Jičín 14 4 1 0 4 3
Ondřej Soukup Bra U12B"A"(ms) 12
Nikos Koulisianis SAM Brno 14 25 8 1 6 5
Marek Běťák BK Opava B 14 24 9 0 6 6
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 14 16 6 1 1 2
Marek Zelenka Sokol Písek Sršni B 14 4 2 0 0 4
Radek Mesiarik Tygři Brno 14 8 4 0 8 2
Jakub Strnad Basket Poděbrady 13 2 1 0 0 1
Jan Fischer BK Ber U13(mix) 12 0 0 0 0 0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 6 3 0 0 6
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 4 2 0 0 2
Antonio Marek BK Snakes Orlová 14 0 0 0 0 2
6 Vojtěch Sazama BK Klatovy 14 2 1 0 1 1
Adam Pázler BA Sparta 14 6 2 0 4 2
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 14 8 2 1 1 4
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 14 16 6 0 4 3
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 14
Matyáš Dragoun BK Beroun 14 4 2 0 0 2
Adam Sedlář Nový JIčín 13
Matyáš Kuhn BK Vyškov 13 17 6 0 5 3
Adam Skoupil Zlín 11
Vojtěch Macháček BCM Olomouc 11 2 1 0 0 0
Samuel Růžička Prostějov 13 0 0 0 0 2
Lukáš Žůrek Zlín 13
Robin Kalousek Kroměříž 13 6 3 0 0 1
David Šťastný STRABAG Zlín 14 13 5 1 0 5
Dominik Majda Tygři Brno 14 6 3 0 2 2
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 12 6 3 0 0 2
Patrik Čičko Tygři U13B 14
Ondřej Mika Snakes Orlová 13 4 2 0 0 3
Matěj Mršťák NH MOaP 12
Jan Barčák BK Opava 13 14 7 0 1 4
Matěj Střelba BŠ Tygři Praha 14 18 9 1 2 4
Martin Sztolarik FM 13 6 3 0 0 2
Vojtěch Malík Start Havířov 12 12 4 0 4 2
Tomáš Sokol Start Havířov 12
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 48 22 0 4 3
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 13 5 1 0 2
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 11
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 14 0 0 0 0 0
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 14 4 2 0 1 3
Ondřej Kos BC Vysočina 13 11 5 0 1 4
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 12
Josef Zimák BA Roudnice n.L. 14 13 3 1 4 1
Antonín Valenta Slavia Kroměříž 14
Matyáš Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 12 0 0 0 0 0
David Mach Lokomotiva Plzeň 14 8 4 0 0 4
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 12 5 0 2 3
Patrik Hampl BA Sparta Praha 14 0 0 0 0 2
Václav Gola BC Nový Jičín 14 25 11 1 3 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 4 27.0 2.0 11.3 /28.1 40.2 13.8
Jižní Supi 5 30.6 1.4 8.2 /23.2 35.3 23.8
Sokol Písek Sršni B 4 10.5 0.3 3.0 /10.0 30.0 18.3
Lokomotiva Plzeň 3 33.0 2.0 8.7 /21.7 40.0 20.3
BK Teplice 5 14.8 0.2 10.0 /23.6 42.4 11.0
BŠ Tygři Praha 5 40.6 2.6 8.2 /16.4 50.0 19.8
BA Sparta Praha 4 25.8 3.8 8.0 /18.5 43.2 19.5
BK Levharti Chomutov 5 17.4 0.8 7.2 /22.0 32.7 21.0
Sluneta Ústí n. L. 5 20.6 1.2 7.6 /17.2 44.2 19.0
BK Kladno 5 30.2 1.6 7.4 /15.2 48.7 18.0
Sokol Vyšehrad 3 6.7 0.0 2.0 /10.3 19.4 15.0
BK Brandýs n. L. 4 58.5 0.5 5.5 /13.0 42.3 12.5
TJ Sokol Kbely 4 17.3 0.0 3.0 /13.8 21.8 18.3
Sokol Pražský 4 65.5 2.0 5.8 /16.6 34.8 15.3
Královští Sokoli 4 30.0 0.3 7.8 /18.1 43.1 17.0
BK Pelhřimov 5 18.0 0.8 7.6 /14.8 51.4 14.4
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 49.0 3.5 9.5 /13.5 70.4 13.3
BC Vysočina 5 21.8 1.2 7.4 /19.0 38.9 15.8
Basketbal TJ Svitavy 4 18.3 1.8 8.3 /26.3 31.4 20.8
BA Nymburk 3 32.3 0.3 9.7 /27.4 35.4 24.3
Slavia Kroměříž 3 15.7 1.0 2.7 /10.4 25.8 17.3
Tygři JBC Brno 4 43.3 0.8 14.0 /31.0 45.2 16.8
Jiskra Kyjov 3 16.0 1.0 12.0 /30.0 40.0 18.0
SAM Brno 4 33.0 1.5 14.0 /26.3 53.3 18.5
BCM Orli Prostějov 2 20.5 0.0 6.5 /17.5 37.1 15.0
STRABAG Zlín 4 23.0 0.5 8.5 /18.8 45.3 19.8
TJ Start Havířov 5 12.6 0.6 6.2 /16.2 38.3 14.6
BK Snakes Ostrava B 5 26.2 0.4 7.4 /23.4 31.6 17.8
Basketpoint Frýdek-Místek 5 17.4 1.6 5.2 /14.0 37.1 23.8
BK Snakes Ostrava 5 53.8 3.0 10.6 /30.2 35.1 18.8
NH Ostrava 5 49.6 3.2 12.4 /21.4 57.9 17.6
BC Nový Jičín 5 16.6 1.0 6.6 /18.0 36.7 21.0
BK Opava 5 33.4 0.2 11.0 /27.4 40.1 19.8
Olomouc 5 28.2 0.6 16.2 /35.2 46.0 17.0
Sokol Písek 3 46.3 5.0 7.3 /14.0 52.4 16.3
BK Jiskra Domažlice 4 17.8 0.3 6.3 /23.1 27.2 16.5
USK Praha 5 35.2 2.6 9.8 /22.2 44.1 18.6
Válečníci Děčín 2 60.5 0.0 9.0 /26.5 34.0 18.5
Sj. BK Litoměřice 4 16.3 0.3 4.0 /16.8 23.9 14.8
Basket Poděbrady 3 21.7 3.3 6.3 /16.6 38.0 19.0
BK Mohelnice 4 44.5 4.3 10.3 /22.6 45.6 0.0
Medvědi Tábor 3 17.0 0.3 5.0 /12.7 39.5 17.3
BA Tygři Louny 4 11.5 1.0 4.5 /15.5 29.0 18.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 5.7 1.0 4.3 /8.6 50.0 5.7
BK Beroun 2 26.0 1.5 11.0 /28.0 39.3 7.5