Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 212
TJ Lokomotiva Krnov
Basket Valmez
12. 9. 2020
11:00
Hala TJ Lokomotiva
61
35
15
11
35
21
48
25
Review
Skupina E 1. kolo 213
SK Bruntál
STRABAG Zlín
12. 9. 2020
11:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Vojtěch Jurník
65
54
13
11
33
26
47
40
Review
Skupina E 2. kolo 215
TJ Lokomotiva Krnov
STRABAG Zlín
13. 9. 2020
11:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ondřej Chodura
73
57
21
15
44
24
60
40
Review
Skupina E 2. kolo 216
SK Bruntál
Basket Valmez
13. 9. 2020
11:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Vojtěch Jurník
70
30
19
3
38
7
59
17
Review
Skupina E 3. kolo 217
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava B
26. 9. 2020
16:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Petr Nedbálek
60
40
15
12
32
19
47
28
Review
Skupina E 3. kolo 218
Basket Valmez
Basket Ostrava B
26. 9. 2020
16:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Slovák
Michal Slovák
107
21
37
4
58
12
77
12
Review
Skupina E 3. kolo 219
SK Panter Javorník
TJ Lokomotiva Krnov
26. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ Zdeněk Latík
Jakub Válek
Preview
Skupina E 4. kolo 220
SBŠ Ostrava B
Basket Valmez
27. 9. 2020
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Matouš Přidal
Jan Hrabec
26
65
7
21
12
39
17
49
Review
Skupina E 4. kolo 221
STRABAG Zlín
Basket Ostrava B
27. 9. 2020
10:00
Městská SH Zelené Linda Vildová
Břetislav Kraváček
102
15
20
4
49
5
81
6
Review
Skupina E 4. kolo 222
SK Panter Javorník
SK Bruntál
27. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ Vojtěch Jurník
Preview
Skupina E 5. kolo 223
SBŠ Ostrava B
SK Bruntál
10. 10. 2020
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Jan Hrabec
52
45
21
10
27
21
41
33
Review
Skupina E 5. kolo 224
TJ Lokomotiva Krnov
Basket Ostrava B
10. 10. 2020
17:30
Hala TJ Lokomotiva
80
31
18
5
42
11
60
25
Review
Skupina E 5. kolo 225
Basket Valmez
SK Panter Javorník
10. 10. 2020
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 6. kolo 226
SBŠ Ostrava B
TJ Lokomotiva Krnov
11. 10. 2020
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Jan Hrabec
27
45
6
15
12
23
18
30
Review
Skupina E 6. kolo 227
SK Bruntál
Basket Ostrava B
11. 10. 2020
12:30
Sportovní hala Bruntál
106
35
31
10
57
19
82
29
Review
Skupina E 6. kolo 228
STRABAG Zlín
SK Panter Javorník
11. 10. 2020
-
Městská SH Zelené
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Nela Chlebíková Bruntál 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Elena Milotová Junior U13G 13
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 14 5 1 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Amálie Březinová USK Praha 13
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 0 0 0 0 0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 22 10 0 2 0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 24 6 4 2 3
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
BCM Sokolov 3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
TJ Sokol Toužim 3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
BC Kolín 4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
USK Praha B 5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
BC Benešov B 4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
Tigers Č. Budějovice 4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
Biž. Jablonec n. N. 4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vlčice BK Žďár n. S. 4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
Basketbal Dubňany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Panter Javorník 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Krnov 4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
SKB Zlín 4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
SBŠ Ostrava B 4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
Basket Ostrava B 4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Příbram 5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
BC Benešov 4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
BK Teplice 3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
Tatran Kraslice 4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
BA Tygřice Louny 2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
BKj. Kralupy n.V. 5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Sokol Lanžhot 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bruntál 4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
Slavoj BK Litoměřice 4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
Lokomotiva Liberec 2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
BK Sojky Pelhřimov 2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
Sokol Kladno 1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
AŠ Mladá Boleslav 2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0