Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 43
Bižuterie Jablonec n. Nisou
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 1. kolo 44
Slovan Varnsdorf
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 1. kolo 45
AŠ Mladá Boleslav
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 46
Bižuterie Jablonec n. Nisou
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 47
Slovan Varnsdorf
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 2. kolo 48
Válečnice Děčín
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I.
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 50
Slovan Varnsdorf
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 3. kolo 51
Válečnice Děčín
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 4. kolo 53
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 4. kolo 52
BK Kralupy junior
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou Karel Anton
Michael Mycak
Preview
Skupina C 4. kolo 54
TJ Lokomotiva Liberec I.
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina C 5. kolo 56
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 55
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 5. kolo 57
TJ Lokomotiva Liberec I.
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva Martin Boček
Václav Hošek
Preview
Skupina C 6. kolo 58
BK Kralupy junior
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 6. kolo 60
Basket Pastelka MB
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 6. kolo 59
AŠ Mladá Boleslav
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
IX. základní škola Josef Matějček
Vojtěch Deliš
Preview
Skupina C 7. kolo 61
BK Kralupy junior
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 63
Basket Pastelka MB
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 7. kolo 62
AŠ Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
IX. základní škola Tomáš Tejček
Dragan Panič
Preview
Skupina C 8. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 8. kolo 65
Válečnice Děčín
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 8. kolo 66
Basket Pastelka MB
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 9. kolo 67
BK Kralupy junior
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina C 9. kolo 68
Basket Pastelka MB
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 9. kolo 69
AŠ Mladá Boleslav
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 10. kolo 70
BK Kralupy junior
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Skupina C 10. kolo 71
AŠ Mladá Boleslav
Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 10. kolo 72
Basket Pastelka MB
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Skupina C 11. kolo 73
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 74
Válečnice Děčín
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 11. kolo 75
Slovan Varnsdorf
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 76
AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 77
Slovan Varnsdorf
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 12. kolo 78
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec I.
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 79
Válečnice Děčín
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 80
TJ Lokomotiva Liberec I.
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 13. kolo 81
Bižuterie Jablonec n. Nisou
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 82
Slovan Varnsdorf
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 83
Bižuterie Jablonec n. Nisou
AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina C 14. kolo 84
TJ Lokomotiva Liberec I.
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Biž. Jablonec n. N. 0 0 0
2. Pastelka MB 0 0 0
3. Slovan Varnsdorf 0 0 0
4. Válečnice Děčín 0 0 0
5. BKj. Kralupy n.V. 0 0 0
6. Lokomotiva Liberec 0 0 0
7. AŠ Mladá Boleslav 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Nela Chlebíková Bruntál 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Elena Milotová Junior U13G 13
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 14 5 1 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Amálie Březinová USK Praha 13
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 0 0 0 0 0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 22 10 0 2 0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 24 6 4 2 3
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
BCM Sokolov 3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
TJ Sokol Toužim 3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
BC Kolín 4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
USK Praha B 5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
BC Benešov B 4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
Tigers Č. Budějovice 4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
Biž. Jablonec n. N. 4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vlčice BK Žďár n. S. 4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
Basketbal Dubňany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Panter Javorník 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Krnov 4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
SKB Zlín 4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
SBŠ Ostrava B 4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
Basket Ostrava B 4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Příbram 5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
BC Benešov 4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
BK Teplice 3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
Tatran Kraslice 4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
BA Tygřice Louny 2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
BKj. Kralupy n.V. 5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Sokol Lanžhot 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bruntál 4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
Slavoj BK Litoměřice 4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
Lokomotiva Liberec 2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
BK Sojky Pelhřimov 2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
Sokol Kladno 1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
AŠ Mladá Boleslav 2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0