Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 1
BCM Sokolov
BSK Tatran Kraslice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 1. kolo 2
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina B 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice (MS)
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina B 2. kolo 4
BCM Sokolov
TJ Sokol Toužim (MS)
16. 9. 2020
17:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
115
38
35
10
62
11
91
21
Review
Skupina B 2. kolo 5
BA Tygřice Louny
Slavoj BK Litoměřice
12. 9. 2020
18:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
44
65
13
16
24
34
38
54
Review
Skupina B 2. kolo 6
TJ Sokol Kladno
BK Teplice (MS)
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno Filip Hackl
Rozálie Hacklová
Preview
Skupina B 3. kolo 7
BSK Tatran Kraslice (MS)
TJ Sokol Toužim (MS)
13. 9. 2020
10:00
Základní škola Vladimír Koranda
Petr Skořepa
112
48
30
15
51
30
76
37
Review
Skupina B 3. kolo 8
BA Tygřice Louny
BK Teplice (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Daniel Rom
Vladislav Lunhul
Preview
Skupina B 3. kolo 9
TJ Sokol Kladno
Slavoj BK Litoměřice
13. 9. 2020
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Machálek
Jiří Pavýza
48
60
9
16
16
21
40
38
Review
Skupina B 4. kolo 10
TJ Sokol Toužim (MS)
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města Petr Skořepa
Matěj Heřman
Preview
Skupina B 4. kolo 11
BA Tygřice Louny
BCM Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Roman Kinka
Preview
Skupina B 4. kolo 12
BSK Tatran Kraslice (MS)
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Základní škola Lucie Veselá
Vladimír Koranda
Preview
Skupina B 5. kolo 13
TJ Sokol Toužim (MS)
BK Teplice (MS)
27. 9. 2020
11:00
Sportovní hala města Tadeáš Čabala
Matěj Heřman
45
76
12
24
18
44
30
60
Review
Skupina B 5. kolo 14
BCM Sokolov
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tadeáš Čabala
Roman Kinka
Preview
Skupina B 5. kolo 15
BSK Tatran Kraslice (MS)
BA Tygřice Louny
27. 9. 2020
12:00
Základní škola Lucie Veselá
Vladimír Koranda
107
50
25
6
55
20
77
33
Review
Skupina B 6. kolo 16
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Sabina Vondráčková
Preview
Skupina B 6. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
BCM Sokolov
10. 10. 2020
15:00
Hala 6. ZŠ Daniel Hušek
Karolína Vostatková
51
66
12
15
20
36
34
53
Review
Skupina B 6. kolo 18
BK Teplice (MS)
BSK Tatran Kraslice (MS)
10. 10. 2020
14:30
Sokolovna Na Letné
52
51
8
15
27
22
42
42
Review
Skupina B 7. kolo 19
TJ Sokol Kladno
TJ Sokol Toužim (MS)
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
Preview
Skupina B 7. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
BSK Tatran Kraslice (MS)
11. 10. 2020
10:00
Hala 6. ZŠ Karolína Vostatková
Dennis Billík
74
44
23
11
46
22
59
34
Review
Skupina B 7. kolo 21
BK Teplice (MS)
BCM Sokolov
11. 10. 2020
09:00
Sokolovna Na Letné 27
66
5
23
12
39
21
51
Review
Skupina B 8. kolo 22
BSK Tatran Kraslice (MS)
BCM Sokolov
Bude upřesněno
-
Základní škola Barbora Schambergerová
Vladimír Koranda
Preview
Skupina B 8. kolo 23
TJ Sokol Kladno
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 24
BK Teplice (MS)
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 25
TJ Sokol Toužim (MS)
BSK Tatran Kraslice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 26
BK Teplice (MS)
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 9. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 28
TJ Sokol Toužim (MS)
BCM Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 30
BK Teplice (MS)
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 31
BK Teplice (MS)
TJ Sokol Toužim (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 32
TJ Sokol Kladno
BCM Sokolov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 11. kolo 33
BA Tygřice Louny
BSK Tatran Kraslice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 12. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Toužim (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 12. kolo 35
BCM Sokolov
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
Skupina B 12. kolo 36
TJ Sokol Kladno
BSK Tatran Kraslice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 37
TJ Sokol Toužim (MS)
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 38
BSK Tatran Kraslice (MS)
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 39
BCM Sokolov
BK Teplice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 40
TJ Sokol Toužim (MS)
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 41
BCM Sokolov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 42
BSK Tatran Kraslice (MS)
BK Teplice (MS)
Bude upřesněno
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Nela Chlebíková Bruntál 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Elena Milotová Junior U13G 13
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 14 5 1 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Amálie Březinová USK Praha 13
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 0 0 0 0 0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 22 10 0 2 0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 24 6 4 2 3
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
BCM Sokolov 3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
TJ Sokol Toužim 3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
BC Kolín 4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
USK Praha B 5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
BC Benešov B 4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
Tigers Č. Budějovice 4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
Biž. Jablonec n. N. 4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vlčice BK Žďár n. S. 4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
Basketbal Dubňany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Panter Javorník 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Krnov 4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
SKB Zlín 4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
SBŠ Ostrava B 4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
Basket Ostrava B 4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Příbram 5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
BC Benešov 4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
BK Teplice 3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
Tatran Kraslice 4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
BA Tygřice Louny 2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
BKj. Kralupy n.V. 5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Sokol Lanžhot 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bruntál 4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
Slavoj BK Litoměřice 4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
Lokomotiva Liberec 2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
BK Sojky Pelhřimov 2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
Sokol Kladno 1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
AŠ Mladá Boleslav 2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0