Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
Skupina A 1. kolo 2
BK Strakonice
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 1. kolo 4
HB Basket Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina A 2. kolo 5
DBaK
HB Basket Praha
12. 9. 2020
19:00
ZŠ Kožlany Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
52
70
18
14
25
34
40
55
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Klatovy
BA Sparta
8. 10. 2020
16:30
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
66
67
22
10
36
30
55
47
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
12. 9. 2020
15:00
STARZ aréna Václav Novák
Ondřej Koc
90
42
18
10
39
23
63
32
Review
Skupina A 2. kolo 8
BŠ Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 3. kolo 9
DBaK
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Skupina A 3. kolo 10
BK Klatovy
HB Basket Praha
13. 9. 2020
10:00
SH BK Klatovy Martin Kozel
Pavel Podhůrský
47
80
13
20
28
40
33
62
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
13. 9. 2020
12:00
STARZ aréna Václav Novák
Ondřej Koc
57
78
13
14
28
33
39
53
Review
Skupina A 3. kolo 12
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 4. kolo 13
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 9. 2020
15:15
sportovní hala Zličín Dalibor Kouba
Pavel Koudela
76
50
22
14
44
22
60
33
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2020
14:00
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Filip Hackl
53
82
10
23
22
47
37
65
Review
Skupina A 4. kolo 15
DBaK
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
BŠ Tygři Praha
26. 9. 2020
15:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Martin Kozel
46
85
13
15
20
45
33
71
Review
Skupina A 5. kolo 17
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
27. 9. 2020
13:30
sportovní hala Zličín Dalibor Kouba
Pavel Koudela
44
83
8
29
20
39
32
63
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA Sparta
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 9. 2020
13:00
Hala Kuncova Jiří Siegfried
Filip Hackl
68
46
14
9
29
24
39
38
Review
Skupina A 5. kolo 19
DBaK
BŠ Tygři Praha
27. 9. 2020
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Linda Bendová
43
80
7
15
19
42
25
63
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Klatovy
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 6. kolo 21
BK Strakonice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 6. kolo 22
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
10. 10. 2020
12:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
93
57
23
16
50
28
70
44
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary Karel Anton
Jindřich Nesper
Preview
Skupina A 6. kolo 24
BK Levhartice Chomutov
BK Klatovy
10. 10. 2020
16:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michael Mycak
107
30
34
3
62
8
80
20
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Strakonice
BA Sparta
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 7. kolo 26
BŠ Tygři Praha
HB Basket Praha
11. 10. 2020
12:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
78
53
18
8
42
30
60
47
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
11. 10. 2020
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Karel Anton
Jindřich Nesper
78
83
28
21
48
44
62
68
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Levhartice Chomutov
DBaK
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michael Mycak
Preview
Skupina A 8. kolo 29
BK Klatovy
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 8. kolo 30
BŠ Tygři Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 8. kolo 31
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 8. kolo 32
BA Sparta
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 9. kolo 33
BA Sparta
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 9. kolo 34
HB Basket Praha
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina A 9. kolo 35
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha
13. 9. 2020
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Michal Kuncl
33
85
7
21
15
39
26
66
Review
Skupina A 10. kolo 37
HB Basket Praha
DBaK
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina A 10. kolo 38
BA Sparta
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 10. kolo 40
BK Levhartice Chomutov
BŠ Tygři Praha
12. 9. 2020
09:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Vojta Kočárník
51
58
14
12
20
32
37
46
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 11. kolo 43
BŠ Tygři Praha
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 11. kolo 44
BK Strakonice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina A 12. kolo 46
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 12. kolo 47
BK Strakonice
DBaK
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
Skupina A 12. kolo 48
BŠ Tygři Praha
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 13. kolo 49
BA Sparta
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 13. kolo 50
HB Basket Praha
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina A 13. kolo 51
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Skupina A 13. kolo 52
DBaK
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
Skupina A 14. kolo 53
HB Basket Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina A 14. kolo 54
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 14. kolo 55
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
Skupina A 14. kolo 56
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 10 1.0 13.0 4.4 1.1 0.9/1.2 0.0* 0.8
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 6 1.0 14.3 6.2 0.3 1.0/2.3 42.9 2.5
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 6 1.0 12.7 3.8 0.5 3.5/4.0 87.5 2.7
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 5 1.0 12.2 5.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.6
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 3 1.0 16.0 5.0 1.3 2.0/3.3 60.0 2.0
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 5 1.0 8.2 3.4 0.2 0.8/2.0 40.0 0.6
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 3 1.0 13.3 6.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
Kristýna Vaňková DBaK B 15 3 1.0 11.0 4.7 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 4 1.0 8.0 2.8 0.0 2.5/4.3 58.8 2.8
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/0.8 0.0* 3.3
Tereza Nováková USK Praha B 15 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Monika Olečková KP Brno 15 2 1.0 12.5 4.5 1.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 6 1.0 4.2 1.2 0.2 1.3/2.8 47.1 0.7
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Natálie Machačová BA Sparta 14 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/2.3 28.6 2.7
Nella Bernasová BK Strakonice 15 2 22.0 8.0 2.0 1.0 / 3.0 1.0/1.0 0.0* 3.5
Eliška Salaková HB Basket 14 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.8
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.0
Barbora Čechová BS Český Brod 15 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.7
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Adéla Linhartová USK Praha 15 2 22.5 4.5 2.0 0.0 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 4.5
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/6.0 16.7 0.0
Alžběta Križanová BKHAV 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Vendula Čiklová KP Brno B 15 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 4 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Struhárová Klatovy U15 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová BK Strakonice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Nenadálová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bělicová BK Havířov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 38 12 4 4 4
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 17 8 1 3 3
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 44 16 2 26 6
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 38 16 0 6 8
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 57 21 6 9 9
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 40 16 2 4 2
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 4 1 0 2 0
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 14 7 0 2 5
Kristýna Vaňková DBaK B 15 48 24 0 15 12
Amálie Štenclová HB Basket B 15 32 16 2 8 8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 9 4 0 5 5
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 11 4 1 3 5
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 18 9 1 3 5
Tereza Nováková USK Praha B 15 18 8 0 6 8
Monika Olečková KP Brno 15 70 26 6 20 6
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 21 3 0 15 9
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 6 3 0 1 3
Natálie Machačová BA Sparta 14 12 4 0 4 4
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 13 5 1 4 3
Nella Bernasová BK Strakonice 15 29 11 1 7 0
Eliška Salaková HB Basket 14 8 4 0 2 1
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 6 3 1 0 3
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 12 6 0 4 3
Barbora Čechová BS Český Brod 15 42 14 6 2 6
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15
Adéla Linhartová USK Praha 15 19 8 1 3 5
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 6 2 0 2 4
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 14 6 0 2 4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 2 0 0 2
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 17 5 0 7 4
Alžběta Križanová BKHAV 15 3 1 0 1 2
Vendula Čiklová KP Brno B 15 4 2 0 1 4
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 2 1 0 0 2
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 18 9 0 2 4
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 11 5 1 1 4
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 27 11 1 5 3
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 6 2 2 0 3
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 9 3 1 0 1
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 0 0 0 0 2
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 2 1 0 1 3
Barbora Struhárová Klatovy U15 15
Anna Davidová BK Strakonice 14
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 3 1 0 1 0
Ela Nenadálová USK Praha 13 4 1 0 2 0
Jana Bělicová BK Havířov 15 9 3 1 4 4
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 7 3 0 1 0
Vanda Ospalá KP Brno 14
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Sparta 4 23.0 0.5 13.8 /31.3 44.0 18.8
BK Levhartice Chomutov 5 35.6 0.2 8.4 /19.2 43.8 20.2
BK Klatovy 5 17.0 2.4 12.8 /26.4 48.5 15.8
BŠ Tygři Praha 6 32.3 3.0 6.2 /16.9 36.6 17.5
HB Basket 5 28.0 1.0 5.6 /18.2 30.8 16.2
BK Loko K. Vary 5 19.8 1.0 7.2 /15.6 46.2 23.2
Studánka Pardubice 6 13.5 1.0 4.0 /11.0 36.4 15.8
Loko Trutnov 5 29.2 1.0 12.8 /22.4 57.1 11.6
USK Praha 5 27.4 0.6 9.8 /21.0 46.7 17.8
BSK TJ Jičín 6 27.5 2.2 14.8 /26.5 56.0 17.5
ŠBK P-H Sadská 6 31.0 0.5 8.0 /17.8 44.9 19.0
Basket Slovanka 6 24.7 2.5 5.2 /17.7 29.2 16.2
K2 Prostějov 4 26.3 2.8 9.8 /16.3 60.0 17.8
KP Brno 4 18.0 3.0 10.3 /23.8 43.2 18.8
SBŠ Ostrava 5 17.2 4.2 8.8 /17.0 51.8 11.4
OSK Olomouc 6 18.0 2.0 8.0 /17.0 47.1 11.5
BK Havířov 4 20.0 0.8 9.3 /20.3 45.7 12.3
Basket Ostrava 4 24.5 2.3 13.3 /26.8 49.5 16.3
DBaK 2 20.0 0.5 6.0 /14.0 42.9 20.5
BK Brandýs n. L. 5 18.6 1.4 9.6 /18.2 52.7 14.8
Sokol H. Králové 4 38.8 4.5 12.3 /23.1 53.3 24.3
Sokol Nusle 5 18.2 3.6 10.4 /20.8 50.0 16.8
Žabiny Brno 3 29.0 2.0 10.0 /21.3 46.9 21.7
BK Strakonice 2 27.5 1.0 15.5 /30.0 51.7 0.0