Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 227
SK Bruntál
SBŠ Ostrava B
19. 9. 2020
-
Tělocvična SOŠ Bruntál
Preview
Skupina E 1. kolo 85
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
19. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Miroslav Slovák
43
91
14
25
26
50
33
69
Review
Skupina E 1. kolo 86
Basket Ostrava B
Gepardi Rožnov p/R
20. 9. 2020
12:00
Trojhalí Petr Novák
René Klapetek
77
54
24
10
41
24
55
37
Review
Skupina E 2. kolo 228
Gepardi Rožnov p/R
SBŠ Ostrava B
3. 10. 2020
12:30
SEZŠ Rožnov p/R Jan Posker
54
72
14
16
33
36
40
48
Review
Skupina E 2. kolo 87
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava B
3. 10. 2020
17:00
SH SPŠ Frýdek Místek Filip Hudec
Matouš Přidal
52
77
19
14
30
41
39
63
Review
Skupina E 2. kolo 88
SK Bruntál
BK Příbor
3. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Nikol Kuspišová
101
29
21
11
42
19
75
23
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 3 1.0 16.3 6.3 0.3 2.7/4.3 61.5 1.0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 3 1.0 16.0 7.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 2 1.0 21.5 10.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 4 1.0 9.0 2.8 0.8 1.3/3.0 41.7 2.0
Eliška Mátlová KP Brno B 17 5 1.0 5.6 2.2 0.4 0.0/1.0 0.0* 1.6
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Malá BC Slaný 17 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 2 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Čechová Basket Říčany 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Eliška Hupačová DBaK B 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Natálie Křížová Baník Most 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 6 3.8 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Johanka Kindermannová BCSla 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Najmanová BS Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Brodová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zábojová BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Pecková Basket Říčany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Sedláková BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zlámalová Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grundová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Sedláková BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pechová BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 42 16 0 10 0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 44 20 0 4 2
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 16 7 0 2 3
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 15 6 1 0 4
Eliška Mátlová KP Brno B 17
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 42 15 0 12 9
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 10 5 0 1 3
Tereza Malá BC Slaný 17 10 5 1 1 0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 18 2 4 2 4
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 10 3 2 0 4
Karolína Čechová Basket Říčany 17
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 7 3 0 3 3
Eliška Hupačová DBaK B 17 8 3 0 2 1
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15 8 4 0 0 3
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 16 6 0 4 6
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17
Natálie Křížová Baník Most 16 6 3 0 0 0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 5 2 0 1 0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 7 3 1 0 2
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 28 12 0 4 4
Petra Havlínová HB Basket B 16 11 3 0 5 3
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 8 3 0 2 1
Johanka Kindermannová BCSla 17 26 12 0 4 4
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 4 2 0 0 5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 8 4 0 0 2
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 6 3 0 1 3
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17
Anežka Najmanová BS Český Brod 17
Klára Brodová OSK Olomouc 16
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 0 0 0 0 0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15
Kristýna Zábojová BK Blansko 17
Agáta Pecková Basket Říčany 17
Barbora Sedláková BK Blansko 13
Nela Harabišová SK Bruntál 17
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 0 0 0 0 0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 0 0 0 0 0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17
Tereza Zlámalová Přerov 17
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 0 0 0 0 0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17
Veronika Grundová Tygřice Louny 16
Tereza Trávníčková KP Brno 16
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15
Monika Sedláková BK Blansko 16
Vendula Pechová BC Vysočina 14 2 1 0 1 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol H. Počernice 3 37.3 0.7 8.3 /16.0 52.1 15.0
BK Medvědi Tábor 3 21.3 1.3 7.3 /18.3 40.0 9.3
SKB Česká Třebová 3 19.3 3.0 8.3 /16.0 52.1 12.0
Sokol Hradec Králové "C" 3 32.3 2.0 6.0 /13.7 43.9 18.0
SKB Tišnov 2 13.0 3.5 8.5 /14.5 58.6 11.5
BK Blansko 2 20.0 2.0 3.5 /7.5 46.7 12.5
STRABAG Zlín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 2 25.0 1.0 2.5 /12.5 20.0 17.0
BK Příbor 2 12.0 2.0 6.0 /20.0 30.0 13.0
BK Frýdek-Místek 2 19.5 0.5 5.0 /8.5 58.8 8.5
BS Český Brod 3 21.0 0.7 9.3 /18.0 51.9 17.7
Vlčice Žďár 2 28.0 1.0 3.0 /8.0 37.5 24.0
Renocar Podolí 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Ostrava B 2 31.5 1.5 9.5 /15.0 63.3 14.5
Gepardi Rožnov p/R 2 23.0 0.5 6.5 /18.5 35.1 14.0
ASK Lovosice 2 20.0 0.5 5.5 /11.0 50.0 12.5
Baník Most 1 45.0 2.0 5.0 /9.0 55.6 11.0
Tygři Praha B 2 38.5 5.5 2.0 /9.0 22.2 13.5
DBaK B 2 14.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 11.5
BC Slaný 2 28.0 1.0 10.5 /15.0 70.0 15.5
BK M. Lázně 2 21.0 1.0 9.0 /14.0 64.3 9.5
Basket Říčany 1 29.0 0.0 5.0 /7.0 71.4 15.0
BC Vysočina 2 18.5 1.0 12.5 /29.5 42.4 10.5
Basket Valmez 1 22.0 1.0 9.0 /20.0 45.0 13.0
Přerov 1 21.0 1.0 18.0 /37.0 48.6 20.0
SK Bruntál 1 43.0 3.0 6.0 /19.0 31.6 15.0
SBŠ Ostrava B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tygřice Louny 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0