Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina B | 1. kolo | 126 |
BS Český Brod
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 127 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Medvědi Tábor
|
19. 9. 2020
11:00 |
Sokol Horní Počernice |
Pavel Strnad Lukáš Paukner |
91
46
|
26
10
50
22
66
34 |
Review | |
Skupina B | 1. kolo | 125 |
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "C"
|
19. 9. 2020
15:15 |
hala VOŠ a SŠ |
Matouš Fiala |
61
66
|
12
16
26
32
39
47 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 129 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 2. kolo | 128 |
BS Český Brod
BK Medvědi Tábor
|
20. 9. 2020
09:30 |
Sportovní hala |
Petr Vávra Lukáš Mrzena |
78
62
|
17
16
35
29
57
46 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 132 |
Sokol Hradec Králové "C"
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
3. 10. 2020
09:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Antonín Beran Michaela Bubeníčková |
55
75
|
11
17
27
37
40
56 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 130 |
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
|
3. 10. 2020
10:00 |
Sportovní hala Říčany |
Petr Buršík Milan Rýdl |
63
54
|
14
12
27
23
41
38 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 131 |
SKB Česká Třebová
BS Český Brod
|
3. 10. 2020
17:30 |
hala VOŠ a SŠ |
Matouš Fiala Dominik Štancl |
53
33
|
5
9
20
18
40
28 |
Review | |
Skupina B | 4. kolo | 134 |
Sokol Hradec Králové "C"
BS Český Brod
|
4. 10. 2020
12:30 |
Tělocvična TJ Sokol |
Antonín Beran Bára Baldíková |
109
49
|
10
37
5
68
15
87
35 |
Review | |
Skupina B | 4. kolo | 133 |
SKB Česká Třebová
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
4. 10. 2020
14:15 |
hala VOŠ a SŠ |
Matouš Jelínek |
54
88
|
12
23
23
45
42
70 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 135 |
BS Český Brod
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 136 |
Basket Říčany
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 137 |
BK Medvědi Tábor
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 138 |
Basket Říčany
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Říčany |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 139 |
BK Medvědi Tábor
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 140 |
BK Medvědi Tábor
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 141 |
Basket Říčany
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 8. kolo | 142 |
Sokol Hradec Králové "C"
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 143 |
Basket Říčany
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 8. kolo | 144 |
BK Medvědi Tábor
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 145 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 146 |
BS Český Brod
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 147 |
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 148 |
BS Český Brod
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 149 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 150 |
Sokol Hradec Králové "C"
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 11. kolo | 151 |
SKB Česká Třebová
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 152 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 153 |
SKB Česká Třebová
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 154 |
Sokol Hradec Králové "C"
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 155 |
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 13. kolo | 156 |
BS Český Brod
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 13. kolo | 157 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 14. kolo | 158 |
BS Český Brod
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 14. kolo | 159 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 15. kolo | 160 |
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 15. kolo | 161 |
SKB Česká Třebová
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina B | 15. kolo | 162 |
Sokol Hradec Králové "C"
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 16. kolo | 163 |
SKB Česká Třebová
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 16. kolo | 164 |
Sokol Hradec Králové "C"
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 17. kolo | 165 |
BS Český Brod
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 17. kolo | 166 |
Basket Říčany
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 17. kolo | 167 |
BK Medvědi Tábor
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 18. kolo | 168 |
Basket Říčany
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 18. kolo | 169 |
BK Medvědi Tábor
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 19. kolo | 170 |
BK Medvědi Tábor
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 19. kolo | 171 |
Basket Říčany
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 20. kolo | 172 |
Sokol Hradec Králové "C"
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 20. kolo | 173 |
Basket Říčany
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 20. kolo | 174 |
BK Medvědi Tábor
Basketbal Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 21. kolo | 175 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 21. kolo | 176 |
BS Český Brod
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 22. kolo | 177 |
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina B | 22. kolo | 178 |
BS Český Brod
SKB Česká Třebová
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 22. kolo | 179 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
Sokol Hradec Králové "C"
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 23. kolo | 180 |
Sokol Hradec Králové "C"
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 23. kolo | 181 |
SKB Česká Třebová
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 24. kolo | 182 |
Basketbal Sokol Horní Počernice
BS Český Brod
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Skupina B | 24. kolo | 183 |
SKB Česká Třebová
Basket Říčany
|
Bude upřesněno
- |
hala VOŠ a SŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 24. kolo | 184 |
Sokol Hradec Králové "C"
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol H. Počernice | 3 | 3 | 0 | 254 | 155 | 6 | |
2. | Sokol Hradec Králové "C" | 3 | 2 | 1 | 230 | 185 | 5 | |
3. | SKB Česká Třebová | 3 | 1 | 2 | 168 | 187 | 4 | |
4. | BS Český Brod | 3 | 1 | 2 | 160 | 224 | 4 | |
5. | BK Medvědi Tábor | 3 | 0 | 3 | 162 | 232 | 3 | |
6. | Basket Říčany | 1 | 1 | 0 | 63 | 54 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol H. Počernice | 3 | 37.3 | 0.7 | 8.3 /16.0 | 52.1 | 15.0 |
BK Medvědi Tábor | 3 | 21.3 | 1.3 | 7.3 /18.3 | 40.0 | 9.3 |
SKB Česká Třebová | 3 | 19.3 | 3.0 | 8.3 /16.0 | 52.1 | 12.0 |
Sokol Hradec Králové "C" | 3 | 32.3 | 2.0 | 6.0 /13.7 | 43.9 | 18.0 |
SKB Tišnov | 2 | 13.0 | 3.5 | 8.5 /14.5 | 58.6 | 11.5 |
BK Blansko | 2 | 20.0 | 2.0 | 3.5 /7.5 | 46.7 | 12.5 |
FASTAV Zlín | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Šumperk | 2 | 25.0 | 1.0 | 2.5 /12.5 | 20.0 | 17.0 |
BK Příbor | 2 | 12.0 | 2.0 | 6.0 /20.0 | 30.0 | 13.0 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 19.5 | 0.5 | 5.0 /8.5 | 58.8 | 8.5 |
BS Český Brod | 3 | 21.0 | 0.7 | 9.3 /18.0 | 51.9 | 17.7 |
Vlčice Žďár | 2 | 28.0 | 1.0 | 3.0 /8.0 | 37.5 | 24.0 |
Renocar Podolí | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basket Ostrava B | 2 | 31.5 | 1.5 | 9.5 /15.0 | 63.3 | 14.5 |
Gepardi Rožnov p/R | 2 | 23.0 | 0.5 | 6.5 /18.5 | 35.1 | 14.0 |
ASK Lovosice | 2 | 20.0 | 0.5 | 5.5 /11.0 | 50.0 | 12.5 |
Baník Most | 1 | 45.0 | 2.0 | 5.0 /9.0 | 55.6 | 11.0 |
Tygři Praha B | 2 | 38.5 | 5.5 | 2.0 /9.0 | 22.2 | 13.5 |
DBaK B | 2 | 14.0 | 0.0 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 11.5 |
BC Slaný | 2 | 28.0 | 1.0 | 10.5 /15.0 | 70.0 | 15.5 |
BK M. Lázně | 2 | 21.0 | 1.0 | 9.0 /14.0 | 64.3 | 9.5 |
Basket Říčany | 1 | 29.0 | 0.0 | 5.0 /7.0 | 71.4 | 15.0 |
BC Vysočina | 2 | 18.5 | 1.0 | 12.5 /29.5 | 42.4 | 10.5 |
Basket Valmez | 1 | 22.0 | 1.0 | 9.0 /20.0 | 45.0 | 13.0 |
Přerov | 1 | 21.0 | 1.0 | 18.0 /37.0 | 48.6 | 20.0 |
SK Bruntál | 1 | 43.0 | 3.0 | 6.0 /19.0 | 31.6 | 15.0 |
SBŠ Ostrava B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tygřice Louny | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
Sokol H. Počernice | 42 | 1 | 11/27 | 18 |
BK Medvědi Tábor | 23 | 3 | 13/30 | 13 |
SKB Česká Třebová | 23 | 5 | 12/23 | 13 |
Sokol Hradec Králové "C" | 48 | 3 | 9/19 | 19 |
SKB Tišnov | 14 | 5 | 11/20 | 13 |
BK Blansko | 22 | 2 | 6/11 | 14 |
FASTAV Zlín | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
TJ Šumperk | 30 | 2 | 3/14 | 20 |
BK Příbor | 14 | 3 | 6/20 | 14 |
BK Frýdek-Místek | 39 | 1 | 10/17 | 17 |
BS Český Brod | 31 | 1 | 13/25 | 23 |
Vlčice Žďár | 29 | 2 | 6/11 | 30 |
Renocar Podolí | ||||
Basket Ostrava B | 34 | 2 | 13/21 | 16 |
Gepardi Rožnov p/R | 23 | 1 | 8/21 | 16 |
ASK Lovosice | 27 | 1 | 6/12 | 16 |
Baník Most | 45 | 2 | 5/9 | 11 |
Tygři Praha B | 49 | 10 | 2/14 | 15 |
DBaK B | 14 | 0 | 10/20 | 15 |
BC Slaný | 32 | 1 | 12/17 | 20 |
BK M. Lázně | 22 | 1 | 9/15 | 13 |
Basket Říčany | 29 | 0 | 5/7 | 15 |
BC Vysočina | 28 | 1 | 17/42 | 14 |
Basket Valmez | 22 | 1 | 9/20 | 13 |
Přerov | 21 | 1 | 18/37 | 20 |
SK Bruntál | 43 | 3 | 6/19 | 15 |
SBŠ Ostrava B | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Tygřice Louny | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vávra Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Štancl Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Strnad Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Miroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sekáč Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rýdl Milan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pistora Adam | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Paukner Lukáš | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Novák Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Matějček Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kuspišová Nikol | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jedličková Kateřina | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Fiala Matouš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dostal Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Buršík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Beran Antonín | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baldíková Bára | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře