Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 125
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "C"
19. 9. 2020
15:15
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
61
66
12
16
26
32
39
47
Review
Skupina B 1. kolo 126
BS Český Brod
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina B 1. kolo 127
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Medvědi Tábor
19. 9. 2020
11:00
Sokol Horní Počernice Pavel Strnad
Lukáš Paukner
91
46
26
10
50
22
66
34
Review
Skupina B 2. kolo 128
BS Český Brod
BK Medvědi Tábor
20. 9. 2020
09:30
Sportovní hala Petr Vávra
Lukáš Mrzena
78
62
17
16
35
29
57
46
Review
Skupina B 2. kolo 129
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 3. kolo 130
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
3. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Říčany Petr Buršík
Milan Rýdl
63
54
14
12
27
23
41
38
Review
Skupina B 3. kolo 131
SKB Česká Třebová
BS Český Brod
3. 10. 2020
17:30
hala VOŠ a SŠ Matouš Fiala
Dominik Štancl
53
33
5
9
20
18
40
28
Review
Skupina B 3. kolo 132
Sokol Hradec Králové "C"
Basketbal Sokol Horní Počernice
3. 10. 2020
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Beran
Michaela Bubeníčková
55
75
11
17
27
37
40
56
Review
Skupina B 4. kolo 133
SKB Česká Třebová
Basketbal Sokol Horní Počernice
4. 10. 2020
14:15
hala VOŠ a SŠ Matouš Jelínek
54
88
12
23
23
45
42
70
Review
Skupina B 4. kolo 134
Sokol Hradec Králové "C"
BS Český Brod
4. 10. 2020
12:30
Tělocvična TJ Sokol Antonín Beran
Bára Baldíková
109
49
10
37
5
68
15
87
35
Review
Skupina B 5. kolo 135
BS Český Brod
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 5. kolo 136
Basket Říčany
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina B 5. kolo 137
BK Medvědi Tábor
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 6. kolo 138
Basket Říčany
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Říčany
Preview
Skupina B 6. kolo 139
BK Medvědi Tábor
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 7. kolo 140
BK Medvědi Tábor
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 7. kolo 141
Basket Říčany
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 142
Sokol Hradec Králové "C"
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 8. kolo 143
Basket Říčany
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 8. kolo 144
BK Medvědi Tábor
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 9. kolo 145
Basketbal Sokol Horní Počernice
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 9. kolo 146
BS Český Brod
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 147
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 10. kolo 148
BS Český Brod
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 10. kolo 149
Basketbal Sokol Horní Počernice
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 11. kolo 150
Sokol Hradec Králové "C"
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 11. kolo 151
SKB Česká Třebová
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Tělocvična gymnázia
Preview
Skupina B 12. kolo 152
Basketbal Sokol Horní Počernice
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 12. kolo 153
SKB Česká Třebová
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina B 12. kolo 154
Sokol Hradec Králové "C"
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 13. kolo 155
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina B 13. kolo 156
BS Český Brod
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 13. kolo 157
Basketbal Sokol Horní Počernice
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 14. kolo 158
BS Český Brod
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 14. kolo 159
Basketbal Sokol Horní Počernice
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 15. kolo 160
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 15. kolo 161
SKB Česká Třebová
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična gymnázia
Preview
Skupina B 15. kolo 162
Sokol Hradec Králové "C"
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 16. kolo 163
SKB Česká Třebová
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina B 16. kolo 164
Sokol Hradec Králové "C"
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 17. kolo 165
BS Český Brod
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 17. kolo 166
Basket Říčany
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 17. kolo 167
BK Medvědi Tábor
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 18. kolo 168
Basket Říčany
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 18. kolo 169
BK Medvědi Tábor
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 19. kolo 170
BK Medvědi Tábor
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 19. kolo 171
Basket Říčany
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 20. kolo 172
Sokol Hradec Králové "C"
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 20. kolo 173
Basket Říčany
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 20. kolo 174
BK Medvědi Tábor
Basketbal Sokol Horní Počernice
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 21. kolo 175
Basketbal Sokol Horní Počernice
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 21. kolo 176
BS Český Brod
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 22. kolo 177
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
Skupina B 22. kolo 178
BS Český Brod
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina B 22. kolo 179
Basketbal Sokol Horní Počernice
Sokol Hradec Králové "C"
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 23. kolo 180
Sokol Hradec Králové "C"
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 23. kolo 181
SKB Česká Třebová
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina B 24. kolo 182
Basketbal Sokol Horní Počernice
BS Český Brod
Bude upřesněno
-
Sokol Horní Počernice
Preview
Skupina B 24. kolo 183
SKB Česká Třebová
Basket Říčany
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
Skupina B 24. kolo 184
Sokol Hradec Králové "C"
BK Medvědi Tábor
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 3 1.0 16.3 6.3 0.3 2.7/4.3 61.5 1.0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 3 1.0 16.0 7.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 2 1.0 21.5 10.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 4 1.0 9.0 2.8 0.8 1.3/3.0 41.7 2.0
Eliška Mátlová KP Brno B 17 5 1.0 5.6 2.2 0.4 0.0/1.0 0.0* 1.6
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Malá BC Slaný 17 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 2 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Čechová Basket Říčany 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Eliška Hupačová DBaK B 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Natálie Křížová Baník Most 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 6 3.8 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Johanka Kindermannová BCSla 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Najmanová BS Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Brodová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zábojová BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Pecková Basket Říčany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Sedláková BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zlámalová Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grundová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Sedláková BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pechová BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 42 16 0 10 0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 44 20 0 4 2
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 16 7 0 2 3
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 15 6 1 0 4
Eliška Mátlová KP Brno B 17
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 42 15 0 12 9
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 10 5 0 1 3
Tereza Malá BC Slaný 17 10 5 1 1 0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 18 2 4 2 4
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 10 3 2 0 4
Karolína Čechová Basket Říčany 17
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 7 3 0 3 3
Eliška Hupačová DBaK B 17 8 3 0 2 1
Alžběta Brzoňová Tygři Praha B 15 8 4 0 0 3
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 16 6 0 4 6
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17
Natálie Křížová Baník Most 16 6 3 0 0 0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 5 2 0 1 0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 7 3 1 0 2
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 28 12 0 4 4
Petra Havlínová HB Basket B 16 11 3 0 5 3
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 8 3 0 2 1
Johanka Kindermannová BCSla 17 26 12 0 4 4
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 4 2 0 0 5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 8 4 0 0 2
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 6 3 0 1 3
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17
Anežka Najmanová BS Český Brod 17
Klára Brodová OSK Olomouc 16
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 0 0 0 0 0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15
Kristýna Zábojová BK Blansko 17
Agáta Pecková Basket Říčany 17
Barbora Sedláková BK Blansko 13
Nela Harabišová SK Bruntál 17
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 0 0 0 0 0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 0 0 0 0 0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17
Tereza Zlámalová Přerov 17
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 0 0 0 0 0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17
Veronika Grundová Tygřice Louny 16
Tereza Trávníčková KP Brno 16
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15
Monika Sedláková BK Blansko 16
Vendula Pechová BC Vysočina 14 2 1 0 1 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol H. Počernice 3 37.3 0.7 8.3 /16.0 52.1 15.0
BK Medvědi Tábor 3 21.3 1.3 7.3 /18.3 40.0 9.3
SKB Česká Třebová 3 19.3 3.0 8.3 /16.0 52.1 12.0
Sokol Hradec Králové "C" 3 32.3 2.0 6.0 /13.7 43.9 18.0
SKB Tišnov 2 13.0 3.5 8.5 /14.5 58.6 11.5
BK Blansko 2 20.0 2.0 3.5 /7.5 46.7 12.5
STRABAG Zlín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Šumperk 2 25.0 1.0 2.5 /12.5 20.0 17.0
BK Příbor 2 12.0 2.0 6.0 /20.0 30.0 13.0
BK Frýdek-Místek 2 19.5 0.5 5.0 /8.5 58.8 8.5
BS Český Brod 3 21.0 0.7 9.3 /18.0 51.9 17.7
Vlčice Žďár 2 28.0 1.0 3.0 /8.0 37.5 24.0
Renocar Podolí 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Basket Ostrava B 2 31.5 1.5 9.5 /15.0 63.3 14.5
Gepardi Rožnov p/R 2 23.0 0.5 6.5 /18.5 35.1 14.0
ASK Lovosice 2 20.0 0.5 5.5 /11.0 50.0 12.5
Baník Most 1 45.0 2.0 5.0 /9.0 55.6 11.0
Tygři Praha B 2 38.5 5.5 2.0 /9.0 22.2 13.5
DBaK B 2 14.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 11.5
BC Slaný 2 28.0 1.0 10.5 /15.0 70.0 15.5
BK M. Lázně 2 21.0 1.0 9.0 /14.0 64.3 9.5
Basket Říčany 1 29.0 0.0 5.0 /7.0 71.4 15.0
BC Vysočina 2 18.5 1.0 12.5 /29.5 42.4 10.5
Basket Valmez 1 22.0 1.0 9.0 /20.0 45.0 13.0
Přerov 1 21.0 1.0 18.0 /37.0 48.6 20.0
SK Bruntál 1 43.0 3.0 6.0 /19.0 31.6 15.0
SBŠ Ostrava B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Tygřice Louny 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0