Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 114
Basket Ostrava
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina C 1. kolo 115
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 1. kolo 116
BK Studánka Pardubice
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina C 2. kolo 117
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice
19. 9. 2020
16:30
hala Sokol Hradec Králové Michal Kocián
Petr Havlíček
92
55
23
11
52
26
69
34
Review
skupina C 2. kolo 119
Basket Ostrava
Jiskra Kyjov
19. 9. 2020
17:00
Gymnázium Hladnov Petr Novák
René Klapetek
51
65
9
12
16
34
34
49
Review
skupina C 2. kolo 120
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
19. 9. 2020
15:30
Tělocvična Purkyňova 2 Jiří Fanta
Linda Vildová
51
85
8
17
30
40
43
59
Review
skupina C 3. kolo 121
Sokol Hradec Králové "B"
K2 Prostějov
20. 9. 2020
12:30
hala Sokol Hradec Králové Michal Kocián
Petr Havlíček
55
72
14
13
27
36
39
56
Review
skupina C 3. kolo 123
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno B
20. 9. 2020
10:00
Trojhalí Petr Novák
René Klapetek
82
86
18
21
37
46
69
70
Review
skupina C 3. kolo 124
KP Brno B
Jiskra Kyjov
20. 9. 2020
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Jiří Fanta
Linda Vildová
24
65
4
12
11
31
22
46
Review
skupina C 4. kolo 125
BK Studánka Pardubice
Jiskra Kyjov
3. 10. 2020
13:00
SH ZŠ Studánka Dominik Štancl
Jan Špaček
44
76
9
28
21
39
30
58
Review
skupina C 4. kolo 126
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
3. 10. 2020
18:00
ZŠ Palackého Václav Dolejš
Jan Bráblík
53
57
19
20
28
40
41
52
Review
skupina C 4. kolo 127
Sokol Hradec Králové "B"
Basket Ostrava
3. 10. 2020
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Roman Mareš
Petr Havlíček
76
49
22
13
43
29
61
41
Review
skupina C 5. kolo 129
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
4. 10. 2020
14:00
SH ZŠ Studánka Petr Baudyš
Jan Špaček
30
53
5
15
13
23
19
38
Review
skupina C 5. kolo 130
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
4. 10. 2020
11:30
ZŠ Palackého Václav Dolejš
Jan Bráblík
62
43
16
15
33
22
45
33
Review
skupina C 5. kolo 131
Sokol Hradec Králové "B"
KP Brno B
4. 10. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Havlíček
Vladislav Trmač
78
33
24
11
46
20
62
26
Review
skupina C 6. kolo 133
Basket Ostrava
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina C 6. kolo 134
KP Brno B
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina C 6. kolo 135
Jiskra Kyjov
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 7. kolo 137
Basket Ostrava
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina C 7. kolo 138
KP Brno B
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina C 7. kolo 140
BK Žabiny Brno B
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 142
KP Brno B
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina C 8. kolo 143
BK Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 144
K2 Prostějov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 9. kolo 145
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 9. kolo 147
BK Žabiny Brno B
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 9. kolo 148
Jiskra Kyjov
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 10. kolo 149
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina C 10. kolo 151
Jiskra Kyjov
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 10. kolo 152
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 11. kolo 153
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 11. kolo 154
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 11. kolo 155
KP Brno B
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina C 12. kolo 157
Jiskra Kyjov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 12. kolo 158
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 12. kolo 159
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina C 13. kolo 161
K2 Prostějov
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 13. kolo 162
BK Studánka Pardubice
KP Brno B
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina C 13. kolo 164
Sokol Hradec Králové "B"
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina C 14. kolo 165
BK Studánka Pardubice
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
skupina C 14. kolo 166
K2 Prostějov
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina C 14. kolo 167
Sokol Hradec Králové "B"
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 4 1.0 26.5 6.5 2.3 6.8/9.5 71.1 3.0
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 7 1.0 10.9 1.7 2.4 / 3.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 5 1.0 13.0 5.2 0.2 2.0/2.8 71.4 1.4
Sára Lišková Tygři Praha 17 5 1.0 10.8 3.8 0.4 / 0.6 2.0/4.2 47.6 0.8
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 3 1.0 14.3 3.0 2.3 1.3/2.3 57.1 3.3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 4 1.0 10.8 2.3 2.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 4 1.0 9.3 3.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 3.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 3 1.0 10.7 4.0 0.7 0.7/2.3 28.6 1.7
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 3 1.0 9.7 2.7 0.0 4.3/7.3 59.1 0.3
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Simona Pazourková USK Praha B 16 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.8
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.8
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 4 1.0 5.0 1.0 0.8 0.8/2.0 37.5 1.8
Anna Ženíšková HB Basket 16 4 7.3 4.8 0.8 0.5 / 0.5 1.8/3.5 50.0 2.8
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Marie Holá HB Basket 16 2 12.5 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16 2 22.5 6.0 2.0 0.5 / 3.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Ema Ospalá KP Brno B 16 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.5
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 2 8.0 3.5 1.5 0.0 / 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Karolína Bisová USK Praha 16 3 5.7 2.3 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.3
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Eliška Perglová Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Nyklová USK Praha 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Goliášová KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Holainová Basket Ostrava 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vaníková DBaK 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 64 16 6 22 8
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 40 8 8 0 8
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 40 14 2 6 2
Sára Lišková Tygři Praha 17 48 20 2 2 2
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 22 4 3 9 3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 16 3 3 1 4
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 32 16 2 4 10
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 22 8 0 6 6
Amálie Štenclová HB Basket B 15 19 6 1 4 4
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 18 5 1 5 5
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 34 10 0 14 0
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 20 7 0 8 4
Simona Pazourková USK Praha B 16 26 10 0 6 8
Zuzana Baštová USK Praha B 15
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 14 5 2 2 4
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 9 3 0 5 4
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 6 0 2 2 6
Anna Ženíšková HB Basket 16 5 2 1 0 4
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 12 5 1 2 4
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17
Marie Holá HB Basket 16 14 7 0 1 1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16
Ema Ospalá KP Brno B 16
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 6 2 0 4 5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 9 4 0 2 4
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 6 3 1 0 2
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 6 3 0 0 4
Karolína Bisová USK Praha 16
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 6 1 1 2 3
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 2 1 0 0 3
Eliška Perglová Sokol Kladno 15
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 4 2 0 0 1
Natálie Nyklová USK Praha 15
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 4 2 0 1 3
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 16 3 3 1 4
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 18 7 3 4 4
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16
Ema Kadlecová KP Brno B 15
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16
Eliška Mátlová KP Brno 17 4 2 0 0 2
Aneta Goliášová KP Brno 16 11 4 1 0 4
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 18 8 0 2 1
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17
Barbora Vaníková DBaK 17 0 0 0 0 0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Nusle 4 19.3 2.3 14.5 /25.0 58.0 16.3
BKj. Kralupy n.V. 4 15.0 5.8 6.3 /11.1 56.8 17.3
Loko Karlovy Vary 4 14.8 2.3 4.8 /9.3 51.4 17.3
BA Sparta B 4 24.0 4.0 15.8 /26.8 58.9 17.0
HB Basket B 4 18.3 3.3 8.8 /20.8 42.2 12.3
TJ Sokol Kladno 4 15.8 0.8 5.5 /16.3 33.8 15.8
DBaK 4 25.0 1.3 8.5 /18.8 45.3 23.0
Tygři Praha 4 36.3 5.5 8.3 /18.8 44.0 14.3
USK Praha B 3 18.3 1.0 7.3 /19.3 37.9 20.0
ŠBK P-H Sadská 3 26.3 4.7 12.0 /21.0 57.1 20.0
KP Brno B 3 12.7 1.7 5.7 /11.7 48.6 14.3
Žabiny Brno B 4 23.5 3.3 13.5 /22.3 60.7 12.8
Sokol H. Králové "B" 4 28.0 4.0 7.3 /17.8 40.8 16.8
Studánka Pardubice 3 15.7 1.7 6.7 /20.4 32.8 17.3
Basket Ostrava 3 23.3 2.0 8.0 /17.3 46.2 18.7
Jiskra Kyjov 4 22.3 2.3 11.0 /20.8 53.0 17.8
Basket Slovanka B 3 20.0 3.0 7.3 /24.6 29.7 20.7
K2 Prostějov 3 16.3 5.7 12.7 /24.4 52.1 19.3
Válečnice Děčín 2 25.0 1.0 10.5 /23.0 45.7 20.5
Basket Severočesko 2 17.5 1.0 13.0 /35.0 37.1 18.5
BK Brandýs n.L. 1 18.0 1.0 3.0 /14.0 21.4 0.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 39.0 2.0 15.0 /23.5 63.8 21.5