Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina C | 1. kolo | 114 |
Basket Ostrava
KP Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
skupina C | 1. kolo | 115 |
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 1. kolo | 116 |
BK Studánka Pardubice
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
skupina C | 2. kolo | 120 |
KP Brno B
Žabiny Brno B
|
19. 9. 2020
15:30 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Jiří Fanta Linda Vildová |
51
85
|
8
17
30
40
43
59 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 117 |
Sokol Hradec Králové B
BK Studánka Pardubice
|
19. 9. 2020
16:30 |
hala Sokol Hradec Králové |
Michal Kocián Petr Havlíček |
92
55
|
23
11
52
26
69
34 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 119 |
Basket Ostrava
Jiskra Kyjov
|
19. 9. 2020
17:00 |
Gymnázium Hladnov |
Petr Novák René Klapetek |
51
65
|
9
12
16
34
34
49 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 124 |
KP Brno B
Jiskra Kyjov
|
20. 9. 2020
09:00 |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Jiří Fanta Linda Vildová |
24
65
|
4
12
11
31
22
46 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 123 |
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
|
20. 9. 2020
10:00 |
Trojhalí |
Petr Novák René Klapetek |
82
86
|
18
21
37
46
69
70 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 121 |
Sokol Hradec Králové B
K2 Prostějov
|
20. 9. 2020
12:30 |
hala Sokol Hradec Králové |
Michal Kocián Petr Havlíček |
55
72
|
14
13
27
36
39
56 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 127 |
Sokol Hradec Králové B
Basket Ostrava
|
3. 10. 2020
11:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Roman Mareš Petr Havlíček |
76
49
|
22
13
43
29
61
41 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 125 |
BK Studánka Pardubice
Jiskra Kyjov
|
3. 10. 2020
13:00 |
SH ZŠ Studánka |
Dominik Štancl Jan Špaček |
44
76
|
9
28
21
39
30
58 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 126 |
K2 Prostějov
Žabiny Brno B
|
3. 10. 2020
18:00 |
ZŠ Palackého |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
53
57
|
19
20
28
40
41
52 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 131 |
Sokol Hradec Králové B
KP Brno B
|
4. 10. 2020
09:00 |
hala Sokol Hradec Králové |
Petr Havlíček Vladislav Trmač |
78
33
|
24
11
46
20
62
26 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 130 |
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
|
4. 10. 2020
11:30 |
ZŠ Palackého |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
62
43
|
16
15
33
22
45
33 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 129 |
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
|
4. 10. 2020
14:00 |
SH ZŠ Studánka |
Petr Baudyš Jan Špaček |
30
53
|
5
15
13
23
19
38 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 133 |
Basket Ostrava
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
skupina C | 6. kolo | 134 |
KP Brno B
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
skupina C | 6. kolo | 135 |
Jiskra Kyjov
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 137 |
Basket Ostrava
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 138 |
KP Brno B
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 140 |
Žabiny Brno B
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 142 |
KP Brno B
Basket Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 143 |
Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 144 |
K2 Prostějov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 145 |
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 147 |
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 148 |
Jiskra Kyjov
KP Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 149 |
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 151 |
Jiskra Kyjov
Basket Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 152 |
Žabiny Brno B
KP Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 153 |
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 154 |
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 155 |
KP Brno B
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 157 |
Jiskra Kyjov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 158 |
Žabiny Brno B
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 159 |
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové B
|
Bude upřesněno
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 161 |
K2 Prostějov
Basket Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 162 |
BK Studánka Pardubice
KP Brno B
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 164 |
Sokol Hradec Králové B
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 165 |
BK Studánka Pardubice
Basket Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 166 |
K2 Prostějov
KP Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 167 |
Sokol Hradec Králové B
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žabiny Brno B | 4 | 4 | 0 | 281 | 216 | 8 | |
2. | Sokol H. Králové B | 4 | 3 | 1 | 301 | 209 | 7 | |
3. | Jiskra Kyjov | 4 | 3 | 1 | 249 | 181 | 7 | |
4. | K2 Prostějov | 3 | 2 | 1 | 187 | 155 | 5 | |
5. | Basket Ostrava | 3 | 0 | 3 | 182 | 227 | 3 | |
6. | Studánka Pardubice | 3 | 0 | 3 | 129 | 221 | 3 | |
7. | KP Brno B | 3 | 0 | 3 | 108 | 228 | 3 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Nusle | 4 | 19.3 | 2.3 | 14.5 /25.0 | 58.0 | 16.3 |
BKj. Kralupy n.V. | 4 | 15.0 | 5.8 | 6.3 /11.1 | 56.8 | 17.3 |
Loko Karlovy Vary | 4 | 14.8 | 2.3 | 4.8 /9.3 | 51.4 | 17.3 |
BA Sparta B | 4 | 24.0 | 4.0 | 15.8 /26.8 | 58.9 | 17.0 |
HB Basket B | 4 | 18.3 | 3.3 | 8.8 /20.8 | 42.2 | 12.3 |
TJ Sokol Kladno | 4 | 15.8 | 0.8 | 5.5 /16.3 | 33.8 | 15.8 |
DBaK | 4 | 25.0 | 1.3 | 8.5 /18.8 | 45.3 | 23.0 |
Tygři Praha | 4 | 36.3 | 5.5 | 8.3 /18.8 | 44.0 | 14.3 |
USK Praha B | 3 | 18.3 | 1.0 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 20.0 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 26.3 | 4.7 | 12.0 /21.0 | 57.1 | 20.0 |
KP Brno B | 3 | 12.7 | 1.7 | 5.7 /11.7 | 48.6 | 14.3 |
Žabiny Brno B | 4 | 23.5 | 3.3 | 13.5 /22.3 | 60.7 | 12.8 |
Sokol H. Králové B | 4 | 28.0 | 4.0 | 7.3 /17.8 | 40.8 | 16.8 |
Studánka Pardubice | 3 | 15.7 | 1.7 | 6.7 /20.4 | 32.8 | 17.3 |
Basket Ostrava | 3 | 23.3 | 2.0 | 8.0 /17.3 | 46.2 | 18.7 |
Jiskra Kyjov | 4 | 22.3 | 2.3 | 11.0 /20.8 | 53.0 | 17.8 |
Basket Slovanka B | 3 | 20.0 | 3.0 | 7.3 /24.6 | 29.7 | 20.7 |
K2 Prostějov | 3 | 16.3 | 5.7 | 12.7 /24.4 | 52.1 | 19.3 |
Válečnice Děčín | 2 | 25.0 | 1.0 | 10.5 /23.0 | 45.7 | 20.5 |
Basket Severočesko | 2 | 17.5 | 1.0 | 13.0 /35.0 | 37.1 | 18.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 18.0 | 1.0 | 3.0 /14.0 | 21.4 | 0.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 39.0 | 2.0 | 15.0 /23.5 | 63.8 | 21.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyhlídal Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vildová Linda | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vagnerova Anna | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Trmač Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Špaček Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šmůla Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Syrovátka František | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Slanina Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Poláček Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Podhůrský Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Perlík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Novák Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nesper Jindřich | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 |
Menšík Richard | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Mašek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mareš Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kuncl Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Kubíček Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kozel Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kohout Radomír | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Klapetek René | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jindřichová Simona | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jelínek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hendrych Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Fanta Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Ďurana Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dolejš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.6 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bohata Pavel | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Blahout Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bendová Linda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bakajsa Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře