Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina B | 1. kolo | 57 |
USK Praha B
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 58 |
Basket Severočesko
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 59 |
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 60 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 62 |
Basket Slovanka B
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 63 |
Basket Severočesko
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 64 |
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 61 |
USK Praha B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
19. 9. 2020
13:00 |
Hala Královka, plocha B |
Michal Vyhlídal Vojtěch Poláček |
39
80
|
12
21
20
38
30
54 |
Review | |
skupina B | 3. kolo | 65 |
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala Královka, plocha B |
|
Preview | |||
skupina B | 3. kolo | 67 |
Basket Severočesko
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 3. kolo | 68 |
Válečnice Děčín
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 3. kolo | 66 |
Basket Slovanka B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
20. 9. 2020
13:00 |
ZŠ Hovorčovická |
Pavel Bohata Tomáš Mašek |
50
87
|
11
17
17
39
36
60 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 69 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 4. kolo | 72 |
Basket Slovanka B
Válečnice Děčín
|
3. 10. 2020
10:00 |
ZŠ Hovorčovická |
Pavel Bohata Linda Bendová |
50
58
|
18
18
27
31
35
39 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 71 |
USK Praha B
Basket Severočesko
|
3. 10. 2020
14:00 |
Hala Královka, plocha B |
Michal Perlík Anna Vagnerova |
51
50
|
15
17
30
20
50
35 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 70 |
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.
|
3. 10. 2020
15:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Vladimír Slanina Petr Šmůla |
42
102
|
11
32
19
67
24
84 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 74 |
BK Brandýs nad Labem
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 5. kolo | 75 |
USK Praha B
Válečnice Děčín
|
4. 10. 2020
10:00 |
Hala Královka, plocha B |
Simona Jindřichová Zuzana Kotrbatá |
51
69
|
16
12
26
31
40
50 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 76 |
Basket Slovanka B
Basket Severočesko
|
4. 10. 2020
13:00 |
ZŠ Hovorčovická |
Pavel Bohata Vladislav Lunhul |
69
52
|
17
12
38
27
52
44 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 73 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SLUNETA Ústí n.L.
|
4. 10. 2020
14:00 |
Hala ZŠ |
Pavel Matys Vojtěch Poláček |
69
96
|
12
29
27
49
44
68 |
Review | |
skupina B | 6. kolo | 77 |
Basket Severočesko
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 78 |
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 79 |
BK Lvice Litoměřice
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 80 |
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 81 |
Basket Severočesko
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 82 |
Válečnice Děčín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 83 |
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 84 |
SLUNETA Ústí n.L.
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum SLUNETA |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 85 |
Basket Slovanka B
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 86 |
Válečnice Děčín
Basket Severočesko
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 87 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 88 |
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 89 |
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 90 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 91 |
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Severočesko
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 92 |
BK Lvice Litoměřice
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 93 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 94 |
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 95 |
BK Lvice Litoměřice
Basket Severočesko
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 96 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 97 |
SLUNETA Ústí n.L.
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 98 |
BK Lvice Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 99 |
Válečnice Děčín
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 100 |
Basket Severočesko
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 101 |
BK Lvice Litoměřice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 102 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 103 |
Basket Severočesko
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 104 |
Válečnice Děčín
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 105 |
BK Brandýs nad Labem
Basket Severočesko
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 106 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 107 |
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 108 |
USK Praha B
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 109 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Severočesko
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 110 |
BK Brandýs nad Labem
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 111 |
USK Praha B
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 112 |
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŠBK P-H Sadská | 3 | 2 | 1 | 236 | 185 | 5 | |
2. | SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 2 | 0 | 198 | 111 | 4 | |
3. | Válečnice Děčín | 2 | 2 | 0 | 127 | 101 | 4 | |
4. | Basket Slovanka B | 3 | 1 | 2 | 169 | 197 | 4 | |
5. | USK Praha B | 3 | 1 | 2 | 141 | 199 | 4 | |
6. | Basket Severočesko | 2 | 0 | 2 | 102 | 120 | 2 | |
7. | BK Brandýs n.L. | 1 | 0 | 1 | 42 | 102 | 1 | |
8. | BK Lvice Litoměřice | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Nusle | 4 | 19.3 | 2.3 | 14.5 /25.0 | 58.0 | 16.3 |
BKj. Kralupy n.V. | 4 | 15.0 | 5.8 | 6.3 /11.1 | 56.8 | 17.3 |
Loko Karlovy Vary | 4 | 14.8 | 2.3 | 4.8 /9.3 | 51.4 | 17.3 |
BA Sparta B | 4 | 24.0 | 4.0 | 15.8 /26.8 | 58.9 | 17.0 |
HB Basket B | 4 | 18.3 | 3.3 | 8.8 /20.8 | 42.2 | 12.3 |
TJ Sokol Kladno | 4 | 15.8 | 0.8 | 5.5 /16.3 | 33.8 | 15.8 |
DBaK | 4 | 25.0 | 1.3 | 8.5 /18.8 | 45.3 | 23.0 |
Tygři Praha | 4 | 36.3 | 5.5 | 8.3 /18.8 | 44.0 | 14.3 |
USK Praha B | 3 | 18.3 | 1.0 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 20.0 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 26.3 | 4.7 | 12.0 /21.0 | 57.1 | 20.0 |
KP Brno B | 3 | 12.7 | 1.7 | 5.7 /11.7 | 48.6 | 14.3 |
Žabiny Brno B | 4 | 23.5 | 3.3 | 13.5 /22.3 | 60.7 | 12.8 |
Sokol H. Králové B | 4 | 28.0 | 4.0 | 7.3 /17.8 | 40.8 | 16.8 |
Studánka Pardubice | 3 | 15.7 | 1.7 | 6.7 /20.4 | 32.8 | 17.3 |
Basket Ostrava | 3 | 23.3 | 2.0 | 8.0 /17.3 | 46.2 | 18.7 |
Jiskra Kyjov | 4 | 22.3 | 2.3 | 11.0 /20.8 | 53.0 | 17.8 |
Basket Slovanka B | 3 | 20.0 | 3.0 | 7.3 /24.6 | 29.7 | 20.7 |
K2 Prostějov | 3 | 16.3 | 5.7 | 12.7 /24.4 | 52.1 | 19.3 |
Válečnice Děčín | 2 | 25.0 | 1.0 | 10.5 /23.0 | 45.7 | 20.5 |
Basket Severočesko | 2 | 17.5 | 1.0 | 13.0 /35.0 | 37.1 | 18.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 18.0 | 1.0 | 3.0 /14.0 | 21.4 | 0.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 39.0 | 2.0 | 15.0 /23.5 | 63.8 | 21.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyhlídal Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vildová Linda | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vagnerova Anna | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Trmač Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Špaček Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šmůla Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Syrovátka František | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Slanina Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Poláček Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Podhůrský Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Perlík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Novák Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nesper Jindřich | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 |
Menšík Richard | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Mašek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mareš Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kuncl Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Kubíček Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kozel Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kohout Radomír | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Klapetek René | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jindřichová Simona | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jelínek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hendrych Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Fanta Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Ďurana Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dolejš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.6 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bohata Pavel | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Blahout Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bendová Linda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bakajsa Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře