Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
USK Praha
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 1. kolo 2
BK Havířov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 1. kolo 4
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 1. kolo 5
BK Strakonice
BA Sparta
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 1. kolo 6
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 2. kolo 7
USK Praha
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 2. kolo 8
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
19. 9. 2020
15:00
ZŠ Na Slovance Marek Vošahlík
Pavel Bohata
40
91
6
27
20
49
30
69
Review
základní část 2. kolo 9
BK Havířov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 2. kolo 10
SBŠ Ostrava
BA Sparta
19. 9. 2020
19:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Ondřej Chodura
44
79
9
21
16
41
27
58
Review
základní část 2. kolo 11
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
19. 9. 2020
13:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
71
35
16
8
35
18
56
26
Review
základní část 2. kolo 12
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
19. 9. 2020
15:15
sportovní hala Zličín Antonín Ďurana
Richard Menšík
79
77
22
25
42
44
58
56
Review
základní část 3. kolo 13
USK Praha
Sokol Hradec Králové
20. 9. 2020
15:00
SH Královka Karel Anton
Vladimír Kesler
61
70
12
21
30
31
42
53
Review
základní část 3. kolo 14
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 3. kolo 15
BK Havířov
BA Sparta
20. 9. 2020
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Václav Sýkora
73
108
18
28
35
63
56
84
Review
základní část 3. kolo 16
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 3. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
BK Žabiny Brno
20. 9. 2020
12:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
65
54
15
13
34
21
48
35
Review
základní část 3. kolo 18
HB Basket Praha
KP Brno
20. 9. 2020
11:15
sportovní hala Zličín Jan Hendrych
Richard Menšík
50
49
16
15
29
27
39
32
Review
základní část 4. kolo 19
BK Loko Trutnov
KP Brno
3. 10. 2020
16:45
3. ZŠ Lukáš Hartig
Richard Menšík
59
74
17
23
24
39
44
59
Review
základní část 4. kolo 20
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
3. 10. 2020
13:00
SH Třebeš Hradec Králové Roman Mareš
Petr Havlíček
81
75
20
23
40
35
61
53
Review
základní část 4. kolo 21
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
3. 10. 2020
17:00
STARZ aréna Jan Lejčko
Jan Průša
69
76
20
21
29
32
46
47
60
60
Review
základní část 4. kolo 22
BA Sparta
HB Basket Praha
3. 10. 2020
10:00
Hala Kuncova Michal Horník
Michal Vyhlídal
107
60
33
9
52
29
83
48
Review
základní část 4. kolo 23
USK Praha
BK Havířov
3. 10. 2020
15:00
SH Královka Petr Baudyš
Michal Tesař
73
69
21
13
37
35
57
46
Review
základní část 4. kolo 24
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
3. 10. 2020
14:00
ZŠ Na Slovance Veronika Vávrová
Linda Bendová
81
57
26
19
40
34
55
45
Review
základní část 5. kolo 25
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
4. 10. 2020
09:00
3. ZŠ Lukáš Hartig
Richard Menšík
44
93
9
19
23
51
36
69
Review
základní část 5. kolo 26
Sokol Hradec Králové
KP Brno
4. 10. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Petr Havlíček
93
56
29
14
53
24
80
44
Review
základní část 5. kolo 27
BK Strakonice
HB Basket Praha
4. 10. 2020
10:00
STARZ aréna Jan Lejčko
Jan Průša
68
72
18
20
40
37
58
51
Review
základní část 5. kolo 28
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
4. 10. 2020
09:00
Hala Kuncova Michal Perlík
Jan Renc
81
89
26
14
55
44
68
64
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
SBŠ Ostrava
4. 10. 2020
12:00
SH Královka Marek Vondráček
Michal Tesař
87
49
20
11
42
19
63
32
Review
základní část 5. kolo 30
Basket Slovanka
BK Havířov
4. 10. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Veronika Vávrová
Linda Bendová
91
79
23
18
42
42
70
60
Review
základní část 6. kolo 31
BK Havířov
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 6. kolo 32
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 6. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 6. kolo 34
HB Basket Praha
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 6. kolo 35
KP Brno
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 6. kolo 36
BK Žabiny Brno
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 7. kolo 37
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 7. kolo 38
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 7. kolo 39
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 7. kolo 40
HB Basket Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 7. kolo 41
KP Brno
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 7. kolo 42
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 8. kolo 44
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 8. kolo 45
USK Praha
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 8. kolo 46
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 8. kolo 47
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 8. kolo 48
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 8. kolo 43
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 49
BK Loko Trutnov
BA Sparta
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 9. kolo 50
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 9. kolo 51
USK Praha
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 9. kolo 52
Basket Slovanka
KP Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 9. kolo 53
BK Havířov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 9. kolo 54
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 10. kolo 55
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 10. kolo 56
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 10. kolo 57
KP Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 10. kolo 58
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 10. kolo 59
BK Strakonice
USK Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 10. kolo 60
BA Sparta
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 61
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 11. kolo 62
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 11. kolo 63
KP Brno
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 11. kolo 64
BK Žabiny Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 65
BK Strakonice
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 11. kolo 66
BA Sparta
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 67
Basket Slovanka
USK Praha
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 12. kolo 68
SBŠ Ostrava
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 12. kolo 69
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 12. kolo 70
BK Žabiny Brno
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 12. kolo 71
BA Sparta
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 72
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 13. kolo 73
Sokol Hradec Králové
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 13. kolo 74
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 13. kolo 75
BA Sparta
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 13. kolo 76
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 13. kolo 77
BK Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 78
KP Brno
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 79
BK Loko Trutnov
USK Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 14. kolo 80
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 14. kolo 81
BK Strakonice
BK Havířov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 14. kolo 82
BA Sparta
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 14. kolo 83
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 84
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 85
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 86
KP Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 15. kolo 87
HB Basket Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 15. kolo 88
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 15. kolo 89
SBŠ Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 15. kolo 90
BK Havířov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 16. kolo 91
KP Brno
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 16. kolo 92
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 93
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 16. kolo 94
HB Basket Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 16. kolo 95
BK Havířov
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 16. kolo 96
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 97
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 17. kolo 98
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 17. kolo 99
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 17. kolo 100
USK Praha
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 17. kolo 101
BA Sparta
KP Brno
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 102
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 18. kolo 103
BK Loko Trutnov
BK Havířov
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 18. kolo 104
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 18. kolo 105
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 18. kolo 106
Basket Slovanka
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 18. kolo 107
BK Strakonice
KP Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 18. kolo 108
BA Sparta
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 109
BA Sparta
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 110
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 111
BK Žabiny Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 112
KP Brno
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 19. kolo 113
HB Basket Praha
BK Havířov
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 19. kolo 114
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 20. kolo 115
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 20. kolo 116
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 117
KP Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 118
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 20. kolo 119
BK Levhartice Chomutov
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 20. kolo 120
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 21. kolo 121
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 21. kolo 122
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 21. kolo 123
SBŠ Ostrava
KP Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 124
BK Havířov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 21. kolo 125
Basket Slovanka
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
základní část 21. kolo 126
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 127
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 22. kolo 128
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 22. kolo 129
BK Havířov
KP Brno
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 130
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 22. kolo 131
USK Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 132
Basket Slovanka
BA Sparta
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Barbora Soukupová Tigers Č. Budějovice 17 10 1.0 12.7 4.2 / 5.2 80.8 0.6 / 1.0 0.0* 2.5/3.0 83.3 0.6 1.8 2.4 1.0 0.6 1.4 0.1 1.6 1.7 6.6
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 7 9.3 15.4 3.4 / 8.6 40.0 2.1 / 6.1 34.9 2.1/3.3 65.2 1.3 1.1 2.4 2.1 3.3 2.1 0.1 2.6 2.3 11.4
Martina Šťovíčková HB Basket 17 6 10.5 9.3 3.3 / 5.7 58.8 0.5 / 1.5 0.0* 1.2/2.0 58.3 1.3 1.0 2.3 0.2 1.5 2.7 0.0 1.5 1.5 7.2
3 Dominika Paurová HKR 16 8 13.9 6.5 2.8 / 4.5 61.1 0.0 / 0.3 0.0* 1.0/1.3 0.0* 1.3 2.4 3.6 0.8 0.8 1.6 0.1 1.4 2.4 6.9
Zuzana Křížová Žabiny Brno 16 8 5.6 6.5 2.4 / 3.8 63.3 0.4 / 1.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.3 0.6 1.3 0.0 0.5 3.5 2.9
Lucie Válková BK Havířov 16 4 7.0 9.3 3.3 / 6.8 48.1 0.0 / 2.5 0.0 2.8/5.0 55.0 1.8 5.5 7.3 3.3 4.0 7.5 0.1 5.0 3.0 11.0
Barbora Krásná DBaK 17 1 1.0 23.0 11.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/5.0 20.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0
9 Luisa Vydrová STR 16 6 15.5 3.7 1.3 / 3.8 34.8 0.0 0.0* 1.0/1.2 0.0* 1.8 0.7 2.5 0.7 1.3 1.0 0.1 1.3 2.0 4.2
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 17 3 26.3 6.3 1.0 / 4.0 25.0 1.3 / 7.0 19.0 0.3/1.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 3.3 1.7 1.7 0.7 0.7 0.7 2.7
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 6 1.0 2.8 1.0 / 0.7 0.0* 0.2 / 0.3 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.0 0.0 0.5 0.0 0.3 1.8 1.0
16 Johana Staňková CHO 17 8 11.6 1.6 0.6 / 1.6 0.0* 0.0 / 0.1 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.9 1.1 0.3 0.1 0.8 0.0 0.6 1.6 0.3
Hana Kačírková USK Praha B 17 3 1.0 3.7 1.7 / 4.7 35.7 0.0 / 1.3 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.7 2.0 2.7 3.3 1.3 3.7 0.3 1.0 2.0 1.0
Alžběta Seifrtová Basket Poděbrady 17 1 1.0 11.0 2.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Zuzana Příhodová Basket Slovanka B 17 1 1.0 10.0 2.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 17 4 1.0 2.3 1.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Klára Balážová HB Basket B 17 1 1.0 9.0 3.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.0/2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Bára Hlaváčková BSK CTJ Jičín 16 4 1.0 2.3 1.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17 2 19.5 4.0 0.5 / 3.5 14.3 0.5 / 3.0 16.7 1.5/1.5 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.0 1.0 1.5 0.0 1.5 3.0 -0.5
Terezie Anabela Pavlíčková OSK Olomouc 17 1 1.0 7.0 2.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 1 1.0 5.0 1.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kamila Kusá Studánka Pardubice 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Nella Klapková SLO 15 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Monika Hacková BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michaela Cibulková SKB Tišnov 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 Nikol Wavrová SBŠ Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adéla Johanesová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Barbora Soukupová Tigers Č. Budějovice 17 28 8 4 8 4 12 14 6 4 6 8 6 30
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 22 8 5 4 3 4 7 4 7 3 7 5 18
Martina Šťovíčková HB Basket 17 16 6 2 2 3 2 5 0 3 7 3 3 13
3 Dominika Paurová HKR 16 33 16 1 1 6 7 13 4 5 9 4 5 30
Zuzana Křížová Žabiny Brno 16 26 8 2 4 2 16 18 2 4 6 4 10 18
Lucie Válková BK Havířov 16 28 12 0 16 8 16 24 14 10 26 18 10 46
Barbora Krásná DBaK 17 17 4 1 6 1 4 5 2 4 3 6 4 17
9 Luisa Vydrová STR 16 36 10 2 10 26 8 34 8 6 6 8 10 60
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 17 9 3 3 1 1 2 3 6 2 2 1 1 6
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 12 6 0 2 2 8 10 0 0 4 2 4 10
16 Johana Staňková CHO 17 6 2 0 4 5 13 18 2 0 3 3 5 15
Hana Kačírková USK Praha B 17 16 8 0 2 2 6 8 8 6 10 2 4 10
Alžběta Seifrtová Basket Poděbrady 17
Zuzana Příhodová Basket Slovanka B 17 12 4 0 4 2 4 4 4 4 12 4 6 12
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 17 4 1 0 2 1 4 5 3 1 1 2 2 8
Klára Balážová HB Basket B 17 6 2 0 4 2 4 6 1 2 8 3 4 -1
Bára Hlaváčková BSK CTJ Jičín 16 3 1 0 3 1 2 3 0 0 1 4 1 4
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17 8 1 1 3 3 1 4 0 1 2 2 3 4
Terezie Anabela Pavlíčková OSK Olomouc 17 4 2 0 1 2 6 6 3 3 5 1 4 5
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 7 2 1 0 1 2 3 0 1 3 2 4 7
Kamila Kusá Studánka Pardubice 16 16 6 1 5 2 5 7 1 3 5 5 3 12
15 Nella Klapková SLO 15 20 8 0 4 7 8 15 5 5 5 5 4 24
Monika Hacková BC Vysočina 17 11 3 0 5 6 4 10 1 2 5 5 3 12
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17
Michaela Cibulková SKB Tišnov 17 10 5 0 1 1 2 3 0 3 1 4 1 12
0 Nikol Wavrová SBŠ Ostrava 17
Adéla Johanesová BK Strakonice 17
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Levhartice Chomutov 4 22.8 4.5 16.3 /25.8 63.1 17.3 36.0 53.3 9.8 10.3 15.8 21.0 18.0 3.3
KP Brno 4 20.8 1.8 6.8 /12.3 55.1 5.3 14.5 19.8 0.8 2.0 10.3 7.0 16.5 1.3
Basket Slovanka 3 18.0 8.3 9.7 /20.4 47.5 23.7 30.0 53.7 17.3 15.0 24.3 17.7 22.7 2.0
Sokol H. Králové 4 31.5 3.5 10.3 /16.8 61.2 12.8 19.8 32.5 5.8 10.3 12.5 10.0 16.0 2.8
HB Basket 4 20.5 2.0 18.3 /33.1 55.3 10.8 13.8 24.5 4.3 5.5 14.0 13.3 20.3 3.3
Žabiny Brno 4 26.3 4.0 10.3 /18.1 56.9 5.5 20.3 25.8 2.8 4.3 8.5 9.3 21.8 0.3
BK Havířov 3 22.0 2.3 22.7 /35.0 64.8 19.7 32.7 52.3 10.0 13.0 36.0 25.7 19.3 4.0
BK Strakonice 2 20.5 4.5 14.0 /23.0 60.9 13.0 32.0 45.0 16.0 14.0 22.5 19.5 26.0 4.0
SBŠ Ostrava 3 13.7 3.0 13.7 /21.7 63.1 9.7 22.3 32.0 5.0 6.3 19.0 12.7 19.7 1.0
BA Sparta 4 27.8 6.0 20.3 /29.3 69.2 14.5 20.5 35.0 12.0 16.0 12.8 15.0 24.0 1.0
USK Praha 3 25.3 2.0 17.0 /25.3 67.1 27.7 36.3 64.0 15.3 13.0 23.7 20.3 20.7 2.7
Loko Trutnov 2 14.0 3.0 14.5 /30.5 47.5 15.0 18.0 33.0 2.5 6.0 12.0 24.0 16.0 0.0