Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 19541
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Antonín Jeřábek
Preview
Skupina A 1. kolo 19542
BC Slaný
Sokol Nusle B
26. 9. 2020
14:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Lucie Moravcová
59
64
11
8
25
30
41
48
Review
Skupina A 1. kolo 19543
TJ Slovan Litoměřice B
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Kalich aréna Jan Kout
Preview
Skupina A 2. kolo 19544
BC Slaný
BŠ Tygři Praha
27. 9. 2020
11:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Lucie Moravcová
66
64
11
17
33
30
51
51
Review
Skupina A 2. kolo 19545
TJ Slovan Litoměřice B
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Kalich aréna Jan Kout
Mathias Kundert
Preview
Skupina A 3. kolo 19546
Sokol Nusle B
BŠ Tygři Praha
10. 10. 2020
14:00
TJ Sokol Nusle Michal Horník
Jan Průša
74
78
10
14
30
34
51
57
69
69
Review
Skupina A 3. kolo 19547
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
10. 10. 2020
16:00
Hala TJ Lokomotiva Jaroslav Poživil
Jan Kout
62
39
13
13
29
25
44
33
Review
Skupina A 3. kolo 19548
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice B
10. 10. 2020
09:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Filip Růžek
46
40
15
12
27
19
32
30
Review
Skupina A 4. kolo 19549
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Litoměřice B
11. 10. 2020
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Kout
Vladimír Kesler
48
46
15
11
22
19
37
32
Review
Skupina A 4. kolo 19550
Válečnice Děčín
BC Slaný
11. 10. 2020
15:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Asztalos
60
58
12
14
29
27
42
45
Review
Skupina A 5. kolo 19551
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 5. kolo 19552
Sokol Nusle B
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 5. kolo 19553
BŠ Tygři Praha
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 6. kolo 19554
Sokol Nusle B
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 6. kolo 19555
BŠ Tygři Praha
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 7. kolo 19556
BŠ Tygři Praha
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 7. kolo 19557
Sokol Nusle B
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 8. kolo 19558
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 8. kolo 19559
Sokol Nusle B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 8. kolo 19560
BŠ Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 9. kolo 19561
TJ Slovan Litoměřice B
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 9. kolo 19562
BC Slaný
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 10. kolo 19563
BŠ Tygři Praha
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 10. kolo 19564
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 10. kolo 19565
TJ Slovan Litoměřice B
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 11. kolo 19566
Válečnice Děčín
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 11. kolo 19567
TJ Lokomotiva Liberec
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 12. kolo 19568
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 12. kolo 19569
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 12. kolo 19570
Válečnice Děčín
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 13. kolo 19571
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 13. kolo 19572
BC Slaný
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 13. kolo 19573
TJ Slovan Litoměřice B
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 14. kolo 19574
BC Slaný
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 14. kolo 19575
TJ Slovan Litoměřice B
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 15. kolo 19576
Sokol Nusle B
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 15. kolo 19577
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 15. kolo 19578
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 16. kolo 19579
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 16. kolo 19580
Válečnice Děčín
BC Slaný
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 17. kolo 19581
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 17. kolo 19582
Sokol Nusle B
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 17. kolo 19583
BŠ Tygři Praha
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 18. kolo 19584
Sokol Nusle B
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 18. kolo 19585
BŠ Tygři Praha
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 19. kolo 19586
BŠ Tygři Praha
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 19. kolo 19587
Sokol Nusle B
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 20. kolo 19588
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 20. kolo 19589
Sokol Nusle B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
ZŠ Olešská
Preview
Skupina A 20. kolo 19590
BŠ Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 21. kolo 19591
TJ Slovan Litoměřice B
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 21. kolo 19592
BC Slaný
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 22. kolo 19593
BŠ Tygři Praha
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 22. kolo 19594
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina A 22. kolo 19595
TJ Slovan Litoměřice B
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 23. kolo 19596
Válečnice Děčín
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Skupina A 23. kolo 19597
TJ Lokomotiva Liberec
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 24. kolo 19598
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina A 24. kolo 19599
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Nusle B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina A 24. kolo 19600
Válečnice Děčín
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Žabkovská BCSla 18 4 1.0 7.8 1.5 1.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Barbora Keliarová BC Vysočina 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 17 2 1.0 14.0 5.5 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 19 2 1.0 11.5 3.0 0.5 4.0/4.5 88.9 3.0
Veronika Bisová Slovan Litoměřice 19 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Jolana Halačková Velké Meziříčí 18 2 1.0 7.5 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Michaela Cibulková KP Brno 17 2 11.5 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
42 Veronika Tichá BŠ Tygři Praha 18 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jana Kozlová BK Příbor SBŠ 18 3 1.0 3.3 0.3 0.7 / 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
Denisa Klimenková Loko Krnov 18 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Natálie Čerebová BK Litomyšl 18 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Mašíková Slovan Litoměřice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Monika Vernerová KP Šlapanice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Langová BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Gharibova Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Bisová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kramplová SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Lukešová Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Sedláčková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Sykáčková BK Studánka Pardubice "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Konečná Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrabalová SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Klára Šmídová BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Ječmenová SK Bruntál 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Andrýsková OSK Olomouc 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jana Cimprychová Sokol Šlapanice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Slaný 3 22.0 1.7 5.3 /12.6 42.1 13.7
Sokol Nusle B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Liberec 2 22.0 2.0 5.0 /11.0 45.5 11.5
Válečnice Děčín 2 19.5 3.5 3.5 /10.0 35.0 14.0
TJ Třebíč 2 27.0 0.0 12.0 /31.0 38.7 16.0
BK Ústí n. O. 2 29.0 4.5 5.5 /10.5 52.4 25.0
BŠ Tygři Praha 2 16.0 9.5 10.5 /18.5 56.8 19.5
Slovan Litoměřice B 2 13.5 4.5 2.5 /5.0 50.0 8.5
Lokomotiva Krnov 1 28.0 7.0 8.0 /17.0 47.1 18.0
Uherský Brod 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0