Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | 1. kolo | 19541 |
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
Václav Hošek Antonín Jeřábek |
|
Preview | ||
Skupina A | 1. kolo | 19543 |
TJ Slovan Litoměřice B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
Jan Kout |
|
Preview | ||
Skupina A | 1. kolo | 19542 |
BC Slaný
Sokol Nusle B
|
26. 9. 2020
14:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Radek Šťavík Lucie Moravcová |
59
64
|
11
8
25
30
41
48 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 19545 |
TJ Slovan Litoměřice B
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
Jan Kout Mathias Kundert |
|
Preview | ||
Skupina A | 2. kolo | 19544 |
BC Slaný
Tygři Praha
|
27. 9. 2020
11:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Radek Šťavík Lucie Moravcová |
66
64
|
11
17
33
30
51
51 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 19548 |
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice B
|
10. 10. 2020
09:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Ondřej Asztalos Filip Růžek |
46
40
|
15
12
27
19
32
30 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 19546 |
Sokol Nusle B
Tygři Praha
|
10. 10. 2020
14:00 |
TJ Sokol Nusle |
Michal Horník Jan Průša |
74
78
|
10
14
30
34
51
57
69
69 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 19547 |
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
|
10. 10. 2020
16:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jaroslav Poživil Jan Kout |
62
39
|
13
13
29
25
44
33 |
Review | |
Skupina A | 4. kolo | 19549 |
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Litoměřice B
|
11. 10. 2020
10:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
Jan Kout Vladimír Kesler |
48
46
|
15
11
22
19
37
32 |
Review | |
Skupina A | 4. kolo | 19550 |
Válečnice Děčín
BC Slaný
|
11. 10. 2020
15:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Jan Kout Ondřej Asztalos |
60
58
|
12
14
29
27
42
45 |
Review | |
Skupina A | 5. kolo | 19551 |
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19552 |
Sokol Nusle B
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19553 |
Tygři Praha
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19554 |
Sokol Nusle B
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19555 |
Tygři Praha
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19556 |
Tygři Praha
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19557 |
Sokol Nusle B
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19558 |
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19559 |
Sokol Nusle B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19560 |
Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19561 |
TJ Slovan Litoměřice B
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19562 |
BC Slaný
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19563 |
Tygři Praha
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19564 |
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19565 |
TJ Slovan Litoměřice B
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19566 |
Válečnice Děčín
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19567 |
TJ Lokomotiva Liberec
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19568 |
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19569 |
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19570 |
Válečnice Děčín
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19571 |
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19572 |
BC Slaný
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19573 |
TJ Slovan Litoměřice B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19574 |
BC Slaný
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19575 |
TJ Slovan Litoměřice B
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 15. kolo | 19576 |
Sokol Nusle B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 15. kolo | 19577 |
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 15. kolo | 19578 |
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 16. kolo | 19579 |
TJ Lokomotiva Liberec
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 16. kolo | 19580 |
Válečnice Děčín
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 17. kolo | 19581 |
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 17. kolo | 19582 |
Sokol Nusle B
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 17. kolo | 19583 |
Tygři Praha
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 18. kolo | 19584 |
Sokol Nusle B
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 18. kolo | 19585 |
Tygři Praha
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 19. kolo | 19586 |
Tygři Praha
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 19. kolo | 19587 |
Sokol Nusle B
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 20. kolo | 19588 |
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 20. kolo | 19589 |
Sokol Nusle B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Olešská |
|
Preview | |||
Skupina A | 20. kolo | 19590 |
Tygři Praha
TJ Slovan Litoměřice B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 21. kolo | 19591 |
TJ Slovan Litoměřice B
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 21. kolo | 19592 |
BC Slaný
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 22. kolo | 19593 |
Tygři Praha
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 22. kolo | 19594 |
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 22. kolo | 19595 |
TJ Slovan Litoměřice B
Válečnice Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 23. kolo | 19596 |
Válečnice Děčín
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina A | 23. kolo | 19597 |
TJ Lokomotiva Liberec
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 24. kolo | 19598 |
TJ Slovan Litoměřice B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 24. kolo | 19599 |
TJ Lokomotiva Liberec
Sokol Nusle B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Skupina A | 24. kolo | 19600 |
Válečnice Děčín
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BC Slaný | 4 | 1 | 3 | 222 | 250 | 5 | |
2. | Loko Liberec | 2 | 2 | 0 | 110 | 85 | 4 | |
3. | Válečnice Děčín | 2 | 2 | 0 | 106 | 98 | 4 | |
4. | Tygři Praha | 2 | 1 | 1 | 142 | 140 | 3 | |
5. | Sokol Nusle B | 2 | 1 | 1 | 138 | 137 | 3 | |
6. | Slovan Litoměřice B | 2 | 0 | 2 | 86 | 94 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BC Slaný | 3 | 22.0 | 1.7 | 5.3 /12.6 | 42.1 | 13.7 |
Sokol Nusle B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Loko Liberec | 2 | 22.0 | 2.0 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 11.5 |
Válečnice Děčín | 2 | 19.5 | 3.5 | 3.5 /10.0 | 35.0 | 14.0 |
TJ Třebíč | 2 | 27.0 | 0.0 | 12.0 /31.0 | 38.7 | 16.0 |
BK Ústí n. O. | 2 | 29.0 | 4.5 | 5.5 /10.5 | 52.4 | 25.0 |
Tygři Praha | 2 | 16.0 | 9.5 | 10.5 /18.5 | 56.8 | 19.5 |
Slovan Litoměřice B | 2 | 13.5 | 4.5 | 2.5 /5.0 | 50.0 | 8.5 |
Lokomotiva Krnov | 1 | 28.0 | 7.0 | 8.0 /17.0 | 47.1 | 18.0 |
Uherský Brod | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Šťavík Radek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Růžek Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kout Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře