Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 113
OSK Olomouc
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
skupina C 1. kolo 114
BK Brandýs nad Labem
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 1. kolo 115
Basket Poděbrady
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 1. kolo 116
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 2. kolo 117
OSK Olomouc
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
skupina C 2. kolo 118
BK Vyškov
KP Brno B
26. 9. 2020
17:00
SH Za parkem Michal Mrázek
Ota Baďura
68
61
14
21
32
36
48
50
Review
skupina C 2. kolo 119
BK Brandýs nad Labem
Basket Poděbrady
26. 9. 2020
13:00
ZŠ Na Výsluní Barbora Kopecká
Michal Bakajsa
59
49
16
10
24
22
49
32
Review
skupina C 2. kolo 120
BC Vysočina
BSK Continental TJ Jičín
26. 9. 2020
15:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Šenk
Marek Vaníček
66
50
11
9
31
24
46
38
Review
skupina C 3. kolo 121
OSK Olomouc
KP Brno B
27. 9. 2020
09:00
Sportovní hala SŠP Jakub Válek
Antonín Kapl
67
57
17
16
30
30
50
39
Review
skupina C 3. kolo 122
BK Vyškov
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
skupina C 3. kolo 123
BK Brandýs nad Labem
BSK Continental TJ Jičín
27. 9. 2020
11:30
ZŠ Na Výsluní Barbora Kopecká
Michal Bakajsa
77
33
13
10
37
13
58
26
Review
skupina C 3. kolo 124
BC Vysočina
Basket Poděbrady
27. 9. 2020
08:30
Hala SMJ Jihlava Pavel Šenk
Marek Vaníček
48
52
12
15
23
28
35
40
Review
skupina C 4. kolo 125
BK Žabiny Brno B
Basket Poděbrady
10. 10. 2020
16:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Marek Vaníček
90
60
25
26
47
40
68
56
Review
skupina C 4. kolo 126
KP Brno B
BSK Continental TJ Jičín
10. 10. 2020
17:45
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Simona Jindřichová
61
64
8
14
33
33
46
50
Review
skupina C 4. kolo 127
OSK Olomouc
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2020
15:30
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Marek Bešina
58
67
24
22
35
33
47
44
Review
skupina C 4. kolo 128
BK Vyškov
BC Vysočina
10. 10. 2020
17:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Michal Kubeš
63
49
15
10
29
25
45
35
Review
skupina C 5. kolo 129
BK Žabiny Brno B
BSK Continental TJ Jičín
11. 10. 2020
12:30
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Klára Hynková
69
57
15
14
32
33
48
48
Review
skupina C 5. kolo 130
KP Brno B
Basket Poděbrady
11. 10. 2020
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Račanský
Simona Jindřichová
81
46
16
16
47
20
54
33
Review
skupina C 5. kolo 131
OSK Olomouc
BC Vysočina
11. 10. 2020
09:00
Sportovní hala SŠP Antonín Kapl
Marek Bešina
92
40
30
9
53
19
74
23
Review
skupina C 5. kolo 132
BK Vyškov
BK Brandýs nad Labem
11. 10. 2020
11:00
SH Za parkem Martin Sekáč
Michal Kubeš
56
90
14
27
32
45
44
69
Review
skupina C 6. kolo 133
BK Brandýs nad Labem
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 6. kolo 134
BC Vysočina
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 6. kolo 135
Basket Poděbrady
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 6. kolo 136
BSK Continental TJ Jičín
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 7. kolo 137
BK Brandýs nad Labem
KP Brno B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 7. kolo 138
BC Vysočina
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 7. kolo 139
Basket Poděbrady
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 7. kolo 140
BSK Continental TJ Jičín
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 8. kolo 141
BK Vyškov
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
skupina C 8. kolo 142
BC Vysočina
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 8. kolo 143
BSK Continental TJ Jičín
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 8. kolo 144
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 9. kolo 145
KP Brno B
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 9. kolo 146
BK Žabiny Brno B
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 9. kolo 147
BSK Continental TJ Jičín
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 9. kolo 148
Basket Poděbrady
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 10. kolo 149
BK Žabiny Brno B
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 10. kolo 150
KP Brno B
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 10. kolo 151
Basket Poděbrady
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 10. kolo 152
BSK Continental TJ Jičín
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 11. kolo 153
BSK Continental TJ Jičín
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 11. kolo 154
Basket Poděbrady
KP Brno B
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 11. kolo 155
BC Vysočina
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 11. kolo 156
BK Brandýs nad Labem
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 12. kolo 157
Basket Poděbrady
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina C 12. kolo 158
BSK Continental TJ Jičín
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
skupina C 12. kolo 159
BK Brandýs nad Labem
OSK Olomouc
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina C 12. kolo 160
BC Vysočina
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina C 13. kolo 161
KP Brno B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 13. kolo 162
BK Žabiny Brno B
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 13. kolo 163
BK Vyškov
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
skupina C 13. kolo 164
OSK Olomouc
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
skupina C 14. kolo 165
BK Žabiny Brno B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 14. kolo 166
KP Brno B
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
skupina C 14. kolo 167
OSK Olomouc
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SŠP
Preview
skupina C 14. kolo 168
BK Vyškov
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 3 1.0 19.7 8.0 0.3 2.7/5.3 50.0 2.0
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 4 1.0 14.8 6.0 0.0 2.8/4.3 64.7 0.8
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 4 1.0 13.8 4.8 0.8 2.0/3.3 61.5 0.5
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 5 1.0 8.6 2.2 0.4 3.0/4.4 68.2 2.2
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.7
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 4 1.0 8.5 2.8 0.3 2.3/4.0 56.3 2.0
Natalie Lukačková BA Sparta 19 3 1.0 10.3 2.7 0.7 / 1.7 3.0/4.3 69.2 2.0
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 2 1.0 11.5 3.0 0.5 4.0/4.5 88.9 3.0
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 3 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/3.3 20.0 1.0
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Sára Faustová BK Klatovy 19 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 3.7
Veronika Vůchová DBaK 19 4 1.0 4.3 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 3 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.7
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Laura Hanousková OLM 19 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.0
Klára Balážová HB Basket B 17 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/3.0 16.7 2.5
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.2
Nikola Marková HB Basket 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 2 15.0 2.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nádvorníková SLO 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mahulena Srbová HB Basket 19 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zachová VSP 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Karásková Pod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 2 2.5 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Kačírková USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Johánková BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Lipavská Black Cats 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 22 9 1 6 3
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 54 21 0 18 3
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 34 14 2 14 2
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 30 10 2 12 10
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 14 7 0 0 3
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 30 10 2 10 8
Natalie Lukačková BA Sparta 19 60 12 3 27 6
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 13 4 1 6 4
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 18 6 4 2 4
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 5 2 0 1 3
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 20 8 1 1 4
Sára Faustová BK Klatovy 19 8 3 0 2 5
Veronika Vůchová DBaK 19 16 4 0 8 8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 5 2 0 3 4
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 6 1 1 2 3
Laura Hanousková OLM 19 15 5 1 5 2
Klára Balážová HB Basket B 17 9 3 1 0 1
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 11 3 1 5 5
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 5 1 1 1 4
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 30 12 0 10 4
Nikola Marková HB Basket 18 2 1 0 0 0
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 4 2 0 1 3
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 5 2 0 1 1
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 5 1 1 0 0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 9 3 1 2 1
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 17 4 3 3 3
Markéta Nádvorníková SLO 18 18 6 2 2 1
Mahulena Srbová HB Basket 19 6 2 1 1 3
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17
Karolína Zachová VSP 18
Tereza Trávníčková KP Brno 16 13 4 1 2 1
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 11 5 1 2 3
Andrea Karásková Pod 18 10 5 0 0 2
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0 0 1 0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 9 3 1 0 0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19
Hana Kačírková USK Praha B 17
Zuzana Johánková BK Klatovy 19
Michaela Lipavská Black Cats 19
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Basket Pastelka MB 3 21.3 2.0 20.0 /34.3 58.3 19.0
Sokol Nusle 3 22.0 2.0 14.3 /26.3 54.4 21.0
Sokol Kladno 2 22.5 3.0 13.5 /23.0 58.7 16.0
Tygřice Louny 2 21.0 6.5 11.0 /21.0 52.4 17.0
HB Basket B 3 15.0 3.0 6.3 /13.0 48.7 14.7
Tigers Č. Budějovice 3 28.3 1.0 8.7 /18.4 47.3 18.3
Aritma Praha 3 15.0 1.0 14.7 /26.0 56.4 15.7
BK Klatovy 3 30.0 0.0 8.3 /15.3 54.3 16.3
DBaK 4 31.0 2.3 9.8 /17.8 54.9 17.8
Levhartice Chomutov 4 27.0 4.5 9.3 /15.1 61.7 21.0
Basket Slovanka B 3 15.7 7.0 8.7 /16.7 52.0 21.3
BKj. Kralupy n.V. 3 24.7 2.0 5.0 /14.0 35.7 17.3
Sluneta Ústí n.L. 4 24.5 3.8 10.5 /20.3 51.9 19.5
BK Brandýs n.L. 4 23.0 6.0 9.3 /15.8 58.7 12.8
Basket Poděbrady 4 20.5 1.3 7.0 /14.0 50.0 17.3
BC Vysočina 4 18.3 1.8 9.0 /17.0 52.9 18.0
BSK CTJ Jičín 4 16.0 3.8 7.8 /16.8 46.3 11.3
BK Vyškov 3 20.3 5.0 6.7 /14.4 46.5 19.0
KP Brno B 4 23.0 3.8 7.8 /18.3 42.5 17.8
USK Praha B 1 23.0 4.0 26.0 /39.0 66.7 0.0
OSK Olomouc 3 24.3 5.0 8.7 /20.4 42.6 15.0
Slovan Litoměřice 2 25.0 1.5 9.5 /15.5 61.3 12.0
Žabiny Brno B 2 25.0 5.5 13.0 /22.0 59.1 11.0
B. Jablonec n. N. 1 33.0 2.0 6.0 /17.0 35.3 12.0