Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
Basket Pastelka MB
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 1. kolo 58
BK Kralupy junior
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 1. kolo 59
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 1. kolo 60
Basket Slovanka B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 2. kolo 61
Basket Pastelka MB
Basket Slovanka B
26. 9. 2020
14:00
IX. základní škola Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
60
64
14
20
30
36
41
47
Review
skupina B 2. kolo 62
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 2. kolo 63
BK Kralupy junior
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 9. 2020
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Anton
Michael Mycak
61
68
16
18
34
44
42
56
Review
skupina B 2. kolo 64
USK Praha B
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 3. kolo 65
Basket Pastelka MB
Sokol Nusle
25. 9. 2020
18:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
77
79
22
18
38
35
57
59
Review
skupina B 3. kolo 66
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 3. kolo 67
BK Kralupy junior
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 3. kolo 68
USK Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 9. 2020
12:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Lukáš Kalabza
84
81
27
24
45
38
65
66
Review
skupina B 4. kolo 69
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí nad Labem
10. 10. 2020
18:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Toboláková
Klaudia Karwowska
64
76
14
13
25
36
36
48
Review
skupina B 4. kolo 70
Sokol Nusle
TJ Slovan Litoměřice
10. 10. 2020
10:00
TJ Sokol Nusle Barbora Kopecká
Vojtěch Šmíd
48
62
8
18
25
25
34
46
Review
skupina B 4. kolo 71
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
10. 10. 2020
16:00
IX. základní škola Jan Musil
Linda Bendová
69
61
20
17
45
27
57
48
Review
skupina B 4. kolo 72
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 5. kolo 73
Basket Slovanka B
TJ Slovan Litoměřice
11. 10. 2020
13:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Toboláková
Klaudia Karwowska
55
66
11
16
29
39
44
52
Review
skupina B 5. kolo 74
Sokol Nusle
SLUNETA Ústí nad Labem
11. 10. 2020
11:00
TJ Sokol Nusle Barbora Kopecká
Vojtěch Šmíd
66
58
18
15
39
24
47
46
Review
skupina B 5. kolo 75
Basket Pastelka MB
USK Praha B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 5. kolo 76
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Kralupy junior
11. 10. 2020
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jiří Siegfried
Jan Lejčko
78
59
19
13
37
29
60
43
Review
skupina B 6. kolo 77
BK Kralupy junior
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 6. kolo 78
USK Praha B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 6. kolo 79
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 6. kolo 80
TJ Slovan Litoměřice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 81
BK Kralupy junior
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 7. kolo 82
USK Praha B
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 7. kolo 83
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 7. kolo 84
TJ Slovan Litoměřice
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 8. kolo 85
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 8. kolo 86
USK Praha B
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 8. kolo 87
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 8. kolo 88
Sokol Nusle
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina B 9. kolo 89
Sokol Nusle
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina B 9. kolo 90
Basket Slovanka B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 9. kolo 91
TJ Slovan Litoměřice
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 9. kolo 92
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 10. kolo 93
Basket Slovanka B
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 10. kolo 94
Sokol Nusle
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina B 10. kolo 95
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 10. kolo 96
TJ Slovan Litoměřice
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 11. kolo 97
TJ Slovan Litoměřice
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 11. kolo 98
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 11. kolo 99
USK Praha B
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 11. kolo 100
BK Kralupy junior
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 12. kolo 101
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 12. kolo 102
TJ Slovan Litoměřice
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
skupina B 12. kolo 103
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina B 12. kolo 104
USK Praha B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 13. kolo 105
Sokol Nusle
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina B 13. kolo 106
Basket Slovanka B
USK Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 13. kolo 107
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SLUNETA Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 13. kolo 108
Basket Pastelka MB
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 14. kolo 109
Basket Slovanka B
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 14. kolo 110
Sokol Nusle
USK Praha B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina B 14. kolo 111
Basket Pastelka MB
SLUNETA Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
skupina B 14. kolo 112
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 3 1.0 19.7 8.0 0.3 2.7/5.3 50.0 2.0
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 4 1.0 14.8 6.0 0.0 2.8/4.3 64.7 0.8
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 4 1.0 13.8 4.8 0.8 2.0/3.3 61.5 0.5
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 5 1.0 8.6 2.2 0.4 3.0/4.4 68.2 2.2
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.7
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 4 1.0 8.5 2.8 0.3 2.3/4.0 56.3 2.0
Natalie Lukačková BA Sparta 19 3 1.0 10.3 2.7 0.7 / 1.7 3.0/4.3 69.2 2.0
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 2 1.0 11.5 3.0 0.5 4.0/4.5 88.9 3.0
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 3 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/3.3 20.0 1.0
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Sára Faustová BK Klatovy 19 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 3.7
Veronika Vůchová DBaK 19 4 1.0 4.3 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 3 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.7
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Laura Hanousková OLM 19 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.0
Klára Balážová HB Basket B 17 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/3.0 16.7 2.5
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.2
Nikola Marková HB Basket 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 2 15.0 2.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nádvorníková SLO 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mahulena Srbová HB Basket 19 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zachová VSP 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Karásková Pod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 2 2.5 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Kačírková USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Johánková BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Lipavská Black Cats 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 22 9 1 6 3
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 54 21 0 18 3
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 34 14 2 14 2
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 30 10 2 12 10
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 14 7 0 0 3
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 30 10 2 10 8
Natalie Lukačková BA Sparta 19 60 12 3 27 6
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 13 4 1 6 4
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 18 6 4 2 4
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 5 2 0 1 3
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 20 8 1 1 4
Sára Faustová BK Klatovy 19 8 3 0 2 5
Veronika Vůchová DBaK 19 16 4 0 8 8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 5 2 0 3 4
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 6 1 1 2 3
Laura Hanousková OLM 19 15 5 1 5 2
Klára Balážová HB Basket B 17 9 3 1 0 1
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 11 3 1 5 5
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 5 1 1 1 4
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 30 12 0 10 4
Nikola Marková HB Basket 18 2 1 0 0 0
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 4 2 0 1 3
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 5 2 0 1 1
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 5 1 1 0 0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 9 3 1 2 1
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 17 4 3 3 3
Markéta Nádvorníková SLO 18 18 6 2 2 1
Mahulena Srbová HB Basket 19 6 2 1 1 3
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17
Karolína Zachová VSP 18
Tereza Trávníčková KP Brno 16 13 4 1 2 1
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 11 5 1 2 3
Andrea Karásková Pod 18 10 5 0 0 2
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0 0 1 0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 9 3 1 0 0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19
Hana Kačírková USK Praha B 17
Zuzana Johánková BK Klatovy 19
Michaela Lipavská Black Cats 19
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Basket Pastelka MB 3 21.3 2.0 20.0 /34.3 58.3 19.0
Sokol Nusle 3 22.0 2.0 14.3 /26.3 54.4 21.0
Sokol Kladno 2 22.5 3.0 13.5 /23.0 58.7 16.0
Tygřice Louny 2 21.0 6.5 11.0 /21.0 52.4 17.0
HB Basket B 3 15.0 3.0 6.3 /13.0 48.7 14.7
Tigers Č. Budějovice 3 28.3 1.0 8.7 /18.4 47.3 18.3
Aritma Praha 3 15.0 1.0 14.7 /26.0 56.4 15.7
BK Klatovy 3 30.0 0.0 8.3 /15.3 54.3 16.3
DBaK 4 31.0 2.3 9.8 /17.8 54.9 17.8
Levhartice Chomutov 4 27.0 4.5 9.3 /15.1 61.7 21.0
Basket Slovanka B 3 15.7 7.0 8.7 /16.7 52.0 21.3
BKj. Kralupy n.V. 3 24.7 2.0 5.0 /14.0 35.7 17.3
Sluneta Ústí n.L. 4 24.5 3.8 10.5 /20.3 51.9 19.5
BK Brandýs n.L. 4 23.0 6.0 9.3 /15.8 58.7 12.8
Basket Poděbrady 4 20.5 1.3 7.0 /14.0 50.0 17.3
BC Vysočina 4 18.3 1.8 9.0 /17.0 52.9 18.0
BSK CTJ Jičín 4 16.0 3.8 7.8 /16.8 46.3 11.3
BK Vyškov 3 20.3 5.0 6.7 /14.4 46.5 19.0
KP Brno B 4 23.0 3.8 7.8 /18.3 42.5 17.8
USK Praha B 1 23.0 4.0 26.0 /39.0 66.7 0.0
OSK Olomouc 3 24.3 5.0 8.7 /20.4 42.6 15.0
Slovan Litoměřice 2 25.0 1.5 9.5 /15.5 61.3 12.0
Žabiny Brno B 2 25.0 5.5 13.0 /22.0 59.1 11.0
B. Jablonec n. N. 1 33.0 2.0 6.0 /17.0 35.3 12.0