Extraliga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK Havířov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 1. kolo 2
HB Basket Praha
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 1. kolo 3
USK Praha
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 1. kolo 4
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 1. kolo 5
Basket Slovanka
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 1. kolo 6
BK Žabiny Brno
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 2. kolo 7
BK Havířov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 2. kolo 8
SBŠ Ostrava
KP Brno
26. 9. 2020
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Jakub Kremser
61
78
9
25
24
37
44
54
Review
základní část 2. kolo 9
HB Basket Praha
Basket Slovanka
26. 9. 2020
13:00
sportovní hala Zličín Dalibor Kouba
Ondřej Koc
71
94
10
31
29
53
45
71
Review
základní část 2. kolo 10
BA Sparta Praha
BK Strakonice
26. 9. 2020
12:00
Hala Kuncova Lukáš Hartig
Martin Svoboda
72
53
25
10
43
29
59
44
Review
základní část 2. kolo 11
USK Praha
Sokol Hradec Králové
26. 9. 2020
13:30
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Lukáš Kalabza
69
83
26
16
44
42
56
68
Review
základní část 2. kolo 12
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 3. kolo 13
BK Havířov
KP Brno
27. 9. 2020
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Jan Menšík
63
72
12
18
25
28
45
48
Review
základní část 3. kolo 14
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 3. kolo 15
HB Basket Praha
BK Strakonice
27. 9. 2020
11:15
sportovní hala Zličín Dalibor Kouba
Ondřej Koc
97
73
17
14
43
33
69
56
Review
základní část 3. kolo 16
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
27. 9. 2020
11:00
Hala Kuncova Lukáš Hartig
Jan Hošek
47
74
5
15
12
37
31
57
Review
základní část 3. kolo 17
USK Praha
BK Loko Trutnov
27. 9. 2020
10:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Lukáš Kalabza
93
54
32
17
53
30
68
44
Review
základní část 3. kolo 18
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 4. kolo 19
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
10. 10. 2020
18:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Marek Vaníček
74
83
22
14
35
39
55
62
Review
základní část 4. kolo 20
KP Brno
BK Loko Trutnov
10. 10. 2020
12:45
Městská hala míčových sportů - stará hala Petr Novák
Vojtěch Dostal
48
55
10
6
20
23
31
37
Review
základní část 4. kolo 21
Basket Slovanka
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 4. kolo 22
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 4. kolo 23
BK Havířov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 4. kolo 24
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 5. kolo 25
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
11. 10. 2020
10:30
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Marek Vaníček
70
63
18
24
35
35
51
49
Review
základní část 5. kolo 26
KP Brno
Sokol Hradec Králové
11. 10. 2020
09:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Petr Novák
Vojtěch Dostal
53
49
10
14
23
20
32
36
Review
základní část 5. kolo 27
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Slovance
Preview
základní část 5. kolo 28
BK Strakonice
USK Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 5. kolo 29
BK Havířov
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 5. kolo 30
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 6. kolo 31
HB Basket Praha
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 6. kolo 32
BA Sparta Praha
KP Brno
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 6. kolo 33
USK Praha
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 6. kolo 34
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 6. kolo 35
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 6. kolo 36
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 7. kolo 37
HB Basket Praha
KP Brno
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
základní část 7. kolo 38
BA Sparta Praha
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 7. kolo 39
USK Praha
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 7. kolo 40
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 7. kolo 41
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 7. kolo 42
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 8. kolo 43
BK Žabiny Brno
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 8. kolo 44
KP Brno
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 8. kolo 45
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 8. kolo 46
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 8. kolo 47
HB Basket Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 8. kolo 48
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 9. kolo 49
BK Žabiny Brno
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 9. kolo 50
KP Brno
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 9. kolo 51
BK Havířov
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 9. kolo 52
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 9. kolo 53
HB Basket Praha
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 9. kolo 54
BA Sparta Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 10. kolo 55
USK Praha
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 10. kolo 56
BK Studánka Pardubice
KP Brno
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 10. kolo 57
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 10. kolo 58
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 10. kolo 59
Basket Slovanka
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 10. kolo 60
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 11. kolo 61
USK Praha
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 11. kolo 62
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 11. kolo 63
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 11. kolo 64
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 11. kolo 65
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 11. kolo 66
BK Strakonice
BK Havířov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 12. kolo 67
SBŠ Ostrava
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 12. kolo 68
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 69
BK Studánka Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 12. kolo 70
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 12. kolo 71
BK Strakonice
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 12. kolo 72
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 13. kolo 73
KP Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 13. kolo 74
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 75
BK Strakonice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 13. kolo 76
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 13. kolo 77
BK Loko Trutnov
USK Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 13. kolo 78
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 14. kolo 79
BK Žabiny Brno
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 14. kolo 80
KP Brno
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 81
Basket Slovanka
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 14. kolo 82
BK Strakonice
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 14. kolo 83
Sokol Hradec Králové
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 14. kolo 84
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 15. kolo 85
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 15. kolo 86
Sokol Hradec Králové
KP Brno
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 15. kolo 87
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 15. kolo 88
USK Praha
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 15. kolo 89
BA Sparta Praha
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 15. kolo 90
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 16. kolo 91
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 16. kolo 92
BK Loko Trutnov
KP Brno
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 16. kolo 93
USK Praha
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 16. kolo 94
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 16. kolo 95
HB Basket Praha
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 16. kolo 96
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 97
KP Brno
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 17. kolo 98
BK Žabiny Brno
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 17. kolo 99
SBŠ Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 17. kolo 101
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 17. kolo 102
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 18. kolo 103
BK Žabiny Brno
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 18. kolo 104
KP Brno
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 18. kolo 105
BK Havířov
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 18. kolo 106
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 18. kolo 107
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 18. kolo 108
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 109
BK Strakonice
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 19. kolo 110
Basket Slovanka
KP Brno
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 19. kolo 111
BK Loko Trutnov
BK Havířov
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 19. kolo 112
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 19. kolo 113
BK Studánka Pardubice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 19. kolo 114
USK Praha
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 20. kolo 115
Basket Slovanka
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 20. kolo 116
BK Strakonice
KP Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
základní část 20. kolo 117
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní část 20. kolo 118
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
základní část 20. kolo 119
USK Praha
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 20. kolo 120
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 21. kolo 121
KP Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 21. kolo 122
BK Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 21. kolo 123
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 21. kolo 124
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 21. kolo 125
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
základní část 21. kolo 126
BK Havířov
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 127
BK Žabiny Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 22. kolo 128
KP Brno
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 22. kolo 129
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 22. kolo 130
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 22. kolo 131
BK Havířov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 132
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
7 Petra Malíková SLO 18 20 24.6 14.1 4.6 / 8.8 51.7 0.8 / 2.9 26.3 2.7/3.7 74.0 1.8 2.5 4.3 2.2 1.7 2.8 0.0 3.1 2.4 13.3
1 Simona Fišerová HKR 19 21 16.7 8.0 3.1 / 5.1 60.7 0.1 / 1.3 0.0* 1.3/1.9 0.0* 3.1 4.1 7.3 1.4 1.0 1.8 0.0 2.0 1.7 13.0
1 Eliška Kubíčková OVA 18 16 21.8 7.8 1.8 / 3.9 46.0 0.8 / 3.4 22.2 1.9/2.6 73.2 0.8 1.3 2.1 1.4 1.3 1.0 0.1 1.9 1.4 6.6
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 4 15.5 17.5 4.3 / 8.5 50.0 2.3 / 4.5 50.0 2.3/3.3 69.2 1.3 1.5 2.8 1.5 3.3 1.5 0.3 2.8 2.8 16.5
4 Petra Knoflíčková KPB 18 4 1.0 14.8 4.8 / 8.5 55.9 1.3 / 4.0 31.3 1.5/2.3 66.7 0.5 3.3 3.8 1.8 1.5 1.0 0.4 2.3 1.0 15.0
28 Barbora Suchanová STR 18 12 9.6 3.8 0.9 / 2.4 37.9 0.3 / 1.1 0.0* 1.2/1.5 0.0* 0.3 1.4 1.8 0.5 0.1 1.4 0.0 1.1 1.0 2.2
Barbora Soukupová BA Sparta 17 4 21.8 10.0 3.0 / 6.5 46.2 0.5 / 1.3 0.0* 2.5/3.0 83.3 0.8 2.3 3.0 1.3 0.8 1.8 0.2 2.0 2.3 8.3
Martina Šťovíčková HB Basket 17 4 15.3 9.8 3.5 / 5.5 63.6 0.8 / 1.8 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.5 1.0 2.5 0.0 1.0 2.3 0.0 1.0 2.3 6.5
Lucie Válková BK Havířov 16 3 34.3 11.7 4.0 / 8.3 48.0 0.0 / 3.0 0.0 3.7/6.0 61.1 2.0 6.0 8.0 3.7 4.0 8.3 0.1 5.7 3.7 12.7
Natalie Lukačková BA Sparta Praha 19 4 14.8 5.5 2.0 / 7.5 26.7 0.5 / 2.5 20.0 0.0/1.0 0.0* 1.0 3.0 4.0 0.5 0.5 2.5 0.1 2.5 1.0 0.5
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 18 4 20.5 4.8 2.0 / 4.0 50.0 0.0 / 2.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.3 1.0 1.3 2.0 1.5 1.0 0.5 1.3 1.0 4.0
Eliška Zahradníková HB Basket 19 4 7.5 4.0 1.8 / 3.0 58.3 0.0 / 0.3 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.0 0.3 1.3 0.8 1.0 1.0 0.2 0.8 3.5 -2.3
Kateřina Andresková Žabiny Brno 17 2 12.5 7.0 2.0 / 4.5 44.4 1.0 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.5 1.5 0.0 1.0 2.0 3.5
Veronika Szabó BK Havířov 18 3 13.0 4.3 1.3 / 3.0 44.4 0.3 / 3.0 11.1 0.7/1.3 0.0* 0.7 2.7 3.3 1.0 0.7 1.3 0.3 2.0 1.3 4.0
Lucie Čadková BK Strakonice 17 2 37.0 6.5 3.0 / 9.5 31.6 0.0 / 0.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.5 6.0 6.5 2.5 0.5 1.0 1.3 1.5 2.0 6.5
12 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 17 3 19.3 4.3 1.7 / 4.3 38.5 0.0 / 2.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.3 0.7 1.0 1.3 1.3 2.7 0.2 1.7 1.3 -0.3
Kateřina Medáková KP Brno B 16 2 1.0 6.5 1.5 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
16 Jesika Hibalová CHO 17 9 10.9 1.3 0.4 / 1.0 0.0* 0.0 / 0.4 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.1 0.7 0.8 1.4 0.4 1.0 0.2 0.9 0.8 2.1
Hana Kačírková USK Praha 17 3 23.7 3.7 1.7 / 4.7 35.7 0.0 / 1.3 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.7 2.0 2.7 3.3 1.3 3.7 0.3 1.0 2.0 1.0
Kristýna Helebrantová BA Sparta 19 2 22.5 5.0 2.0 / 3.0 66.7 0.0 / 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5 3.5 4.0 1.0 1.0 2.0 0.3 1.5 2.5 5.0
Kateřina Kejíková KP Brno 17 4 10.8 2.3 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 1.5 1.8 0.0 0.0 0.8 0.0 0.5 1.5 1.5
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17 2 19.5 4.0 0.5 / 3.5 14.3 0.5 / 3.0 16.7 1.5/1.5 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.0 1.0 1.5 0.0 1.5 3.0 -0.5
Jana Kozlová SBŠ Ostrava 18 1 1.0 5.0 0.0 / 0.0 0.0* 1.0 / 1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.0
Karolína Baloušková BK Strakonice B 18 1 1.0 4.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Němcová Žabiny Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Martina Pokorná ZAB 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Stela Vajglová Havířov B 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikola Zdeňková VSP 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Nepodalová BK Strakonice 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sára Ryšavá KP Brno C 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Michaela Zvancigerová TJ Jiskra Havlíčkův 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
7 Petra Malíková SLO 18 69 33 0 6 9 21 30 12 9 18 6 6 63
1 Simona Fišerová HKR 19 44 18 0 10 22 32 48 6 6 14 10 6 80
1 Eliška Kubíčková OVA 18 33 9 4 3 5 6 11 4 7 7 4 2 42
Charlotte Velichová Sokol H. Králové 17 15 3 3 3 3 2 5 4 5 4 3 2 9
4 Petra Knoflíčková KPB 18 96 40 16 16 4 24 24 12 12 12 24 8 104
28 Barbora Suchanová STR 18 20 10 2 4 5 4 9 2 5 5 3 4 17
Barbora Soukupová BA Sparta 17
Martina Šťovíčková HB Basket 17 13 5 0 3 1 2 3 1 3 6 3 0 12
Lucie Válková BK Havířov 16 2 1 0 0 1 4 5 2 4 5 3 1 6
Natalie Lukačková BA Sparta Praha 19 6 3 1 0 1 4 5 1 1 3 3 4 5
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 18 24 9 0 6 3 6 6 12 9 12 9 6 27
Eliška Zahradníková HB Basket 19 0 0 0 0 4 2 6 4 6 6 4 6 -8
Kateřina Andresková Žabiny Brno 17 4 1 0 2 2 4 6 1 1 2 1 1 6
Veronika Szabó BK Havířov 18 16 4 2 2 4 8 12 2 4 4 4 6 10
Lucie Čadková BK Strakonice 17
12 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 17
Kateřina Medáková KP Brno B 16 0 0 0 0 1 4 5 1 1 1 1 1 8
16 Jesika Hibalová CHO 17 34 8 4 6 4 18 22 12 12 16 10 4 52
Hana Kačírková USK Praha 17
Kristýna Helebrantová BA Sparta 19 9 2 0 5 4 7 11 0 3 3 4 4 18
Kateřina Kejíková KP Brno 17
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17
Jana Kozlová SBŠ Ostrava 18 5 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 2 3
Karolína Baloušková BK Strakonice B 18 3 1 0 1 1 3 4 0 2 2 2 4 5
Barbora Němcová Žabiny Brno 19
14 Martina Pokorná ZAB 19
Stela Vajglová Havířov B 18
Nikola Zdeňková VSP 18
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 19
Tereza Nepodalová BK Strakonice 19
Sára Ryšavá KP Brno C 18
10 Michaela Zvancigerová TJ Jiskra Havlíčkův 19
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BA Sparta Praha 2 18.0 3.0 14.5 /20.5 70.7 14.0 36.0 50.0 3.5 9.5 22.0 23.0 16.5 0.5
BK Strakonice 2 20.5 4.5 8.5 /14.5 58.6 16.5 24.0 40.5 5.0 15.5 21.5 18.0 22.5 0.0
SBŠ Ostrava 1 15.0 6.0 13.0 /22.0 59.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0 0.0
KP Brno 4 17.0 5.3 13.0 /19.5 66.7 9.0 26.3 35.3 6.8 8.8 16.0 12.0 13.8 1.0
HB Basket 2 31.0 4.0 10.0 /17.0 58.8 21.0 26.5 47.5 14.0 20.0 26.0 15.5 15.0 1.5
Basket Slovanka 2 31.5 4.5 7.5 /13.0 57.7 21.5 30.0 51.5 15.0 14.0 21.0 13.5 16.0 5.0
USK Praha 2 30.5 3.0 11.0 /20.0 55.0 10.0 36.5 46.5 23.0 10.0 20.5 19.0 17.0 4.0
Sokol H. Králové 3 25.0 3.7 10.7 /15.4 69.6 23.7 27.3 51.0 14.3 16.0 13.3 15.0 17.7 4.3
BK Havířov 1 19.0 6.0 7.0 /12.0 58.3 14.0 27.0 41.0 13.0 17.0 23.0 14.0 18.0 3.0
Loko Trutnov 3 12.0 7.0 12.3 /17.3 71.2 12.7 30.0 42.7 10.3 12.7 18.3 15.3 15.0 1.7
Žabiny Brno 2 24.0 4.0 12.0 /16.5 72.7 20.5 35.5 56.0 10.5 8.0 21.5 15.0 18.0 1.5