2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 73
Basket Poděbrady
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 1. kolo 74
SK Bruntál
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
19. 9. 2020
17:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kremser
Adam Giecek
83
50
22
17
45
35
66
46
Review
skupina B 1. kolo 75
SK UP Olomouc
Vlčice Žďár
19. 9. 2020
14:15
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Filip Hudec
66
60
25
15
41
28
54
44
Review
skupina B 2. kolo 76
SK Bruntál
Vlčice Žďár
20. 9. 2020
09:00
Sportovní hala Bruntál Jakub Kremser
Adam Giecek
78
43
17
21
40
29
56
35
Review
skupina B 2. kolo 77
SK UP Olomouc
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
20. 9. 2020
13:30
SH UP Olomouc Ivo Melichárek
Filip Hudec
77
73
15
21
39
34
54
51
69
69
Review
skupina B 3. kolo 78
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Vlčice Žďár
3. 10. 2020
17:10
Městská hala Litomyšl Vojtěch Krejsa
Vladislav Trmač
61
50
19
5
31
16
47
32
Review
skupina B 3. kolo 79
BK Příbor SBŠ
SK Bruntál
3. 10. 2020
14:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ondřej Veselý
Tomáš Nevřela
78
88
16
18
39
46
54
75
Review
skupina B 3. kolo 80
Basket Ostrava
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 4. kolo 81
BK Příbor SBŠ
SK UP Olomouc
4. 10. 2020
11:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ota Baďura
Ondřej Veselý
72
64
19
19
38
33
58
46
Review
skupina B 4. kolo 82
Basket Ostrava
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
skupina B 5. kolo 83
SK Bruntál
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina B 5. kolo 84
SK UP Olomouc
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 5. kolo 85
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 86
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 87
SK Bruntál
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina B 6. kolo 88
SK UP Olomouc
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 6. kolo 89
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 6. kolo 90
Vlčice Žďár
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 91
BK Příbor SBŠ
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina B 7. kolo 92
Basket Poděbrady
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 7. kolo 93
Basketball Nymburk
Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 8. kolo 94
Basket Poděbrady
Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 8. kolo 95
Basketball Nymburk
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 9. kolo 96
SK Bruntál
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina B 9. kolo 97
BK Příbor SBŠ
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina B 9. kolo 98
Basket Ostrava
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 10. kolo 99
BK Příbor SBŠ
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina B 10. kolo 100
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 11. kolo 101
Vlčice Žďár
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 102
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 12. kolo 103
Basketball Nymburk
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 12. kolo 104
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 12. kolo 105
Vlčice Žďár
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 106
SK UP Olomouc
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 13. kolo 107
SK Bruntál
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina B 14. kolo 108
Vlčice Žďár
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 14. kolo 109
SK Bruntál
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
skupina B 14. kolo 110
SK UP Olomouc
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina B 15. kolo 111
Basketball Nymburk
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 15. kolo 112
Basket Poděbrady
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 15. kolo 113
Basket Ostrava
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 15. kolo 114
BK Příbor SBŠ
Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina B 16. kolo 115
Basket Poděbrady
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 16. kolo 116
Basketball Nymburk
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 16. kolo 117
BK Příbor SBŠ
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
skupina B 16. kolo 118
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 17. kolo 119
Vlčice Žďár
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 17. kolo 120
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 121
Basket Ostrava
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
Preview
skupina B 18. kolo 122
ADFORS Basket SECCON Litomyšl
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 18. kolo 123
Vlčice Žďár
Basketball Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
skupina B 19. kolo 124
Basketball Nymburk
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
skupina B 19. kolo 125
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 20. kolo 126
SK UP Olomouc
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina B 20. kolo 127
Basket Poděbrady
BK Příbor SBŠ
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 20. kolo 128
Basketball Nymburk
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
96 Simona Růžková STR 22 14 32.4 10.6 2.6 0.9 / 3.3 2.9/4.0 73.2 3.4
Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 32 3 1.0 20.0 7.0 0.3 5.0/7.0 71.4 3.7
Michaela Šandová SK Bruntál 44 3 1.0 19.0 2.3 3.3 4.3/5.0 86.7 3.7
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 33 4 1.0 13.3 5.0 0.0 3.3/5.8 56.5 1.8
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 31 3 1.0 13.0 3.3 0.3 5.3/8.3 64.0 3.3
Kateřina Kudějová HB Basket 27 3 1.0 8.3 2.0 0.3 3.3/4.3 76.9 1.3
Anna Jeřábková BK Litomyšl 25 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Denisa Bezpalcová DBaK 29 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.8
Jana Nenutilová BK Příbor SBŠ 31 2 1.0 9.5 1.5 1.0 3.5/5.5 63.6 2.0
16 Anna Rylichová TRU 21 1 1.0 17.0 3.0 1.0 8.0/9.0 88.9 1.0
Hana Krajáková BA Čel 21 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Miroslava Jurmanová UP Olomouc B 22 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 0.0
9 Dagmar Hrabovská CHO 19 5 5.6 2.2 0.2 0.4 / 0.8 0.6/0.8 0.0* 0.4
Věra Reisingerová BK Strakonice B 40 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Roubová BK Přelouč 24 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Tereza Fekarová BCKol 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 21 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Zdeňka Paroubková SKB Strakonice 28 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Kateřina Tmějová Slovan Litoměřice 24 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Tereza Jochová Studánka Pardubice 21 3 11.7 1.3 0.7 0.0 / 1.7 0.0/0.7 0.0* 1.7
Anna Rosecká BA Sparta 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Kocmanová Slovan Litoměřice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bachorová Levhartice Chomutov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Soukupová BK Pelhřimov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Dolejšová Basket Ostrava 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Kosová Black Cats 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Kyselová BaK Plzeň "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Martincová Pod 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Froňková Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Mikšovská Basketball Nymburk 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Strakonice B 3 21.0 6.0 15.7 /15.7 100.0 0.0
DBaK 4 18.8 3.3 9.0 /15.5 58.1 20.8
SKB Strakonice 3 25.3 3.3 7.7 /14.7 52.3 16.0
HB Basket 4 17.5 3.8 8.0 /10.8 74.4 18.3
Lokomotiva Liberec 3 25.7 2.7 16.7 /27.4 61.0 17.0
Levhartice Chomutov B 3 15.3 3.7 14.3 /20.6 69.4 24.0
SK UP Olomouc 3 18.7 6.0 13.7 /20.7 66.1 0.0
Vlčice Žďár 3 12.3 4.3 13.3 /22.3 59.7 15.3
SK Bruntál 3 22.0 9.7 10.0 /14.3 69.8 18.7
BK Litomyšl 3 17.3 6.0 8.7 /14.0 61.9 20.0
Ško-Energo MB 4 33.0 2.0 14.8 /24.6 60.2 13.5
Slovan Litoměřice 2 19.0 1.5 11.0 /15.0 73.3 13.5
Black Cats 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Příbor SBŠ 2 26.5 3.5 11.5 /17.0 67.6 16.5