2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SKB Strakonice
HB Basket Praha
19. 9. 2020
16:30
STARZ aréna Lucie Peterková
Pavel Matys
69
51
17
10
36
20
51
38
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Strakonice B
DBaK
19. 9. 2020
14:30
STARZ aréna Lucie Peterková
Pavel Matys
88
58
22
10
45
23
71
42
Review
skupina A 1. kolo 3
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Levhartice Chomutov B
19. 9. 2020
17:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Musil
Jakub Hejduk
94
66
26
13
51
25
69
45
Review
skupina A 1. kolo 4
ŠKO-ENERGO MB
Slovan Litoměřice
10. 10. 2020
18:30
IX. základní škola Jan Musil
Linda Bendová
80
49
18
12
48
15
61
33
Review
skupina A 2. kolo 5
SKB Strakonice
DBaK
20. 9. 2020
11:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Jiří Siegfried
64
46
17
21
33
27
46
36
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Strakonice B
HB Basket Praha
20. 9. 2020
13:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Jiří Siegfried
65
57
19
16
17
13
17
11
12
17
Review
skupina A 2. kolo 7
TJ Lokomotiva Liberec I
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 2. kolo 8
ŠKO-ENERGO MB
BK Levhartice Chomutov B
20. 9. 2020
10:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Lukáš Hartig
Josef Frátrik
88
54
25
13
54
26
71
34
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Levhartice Chomutov B
Slovan Litoměřice
3. 10. 2020
11:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Vojtěch Šmíd
48
58
17
12
27
21
34
44
Review
skupina A 3. kolo 10
HB Basket Praha
TJ Lokomotiva Liberec I
3. 10. 2020
18:15
sportovní hala Zličín Štěpán Pokorný
Barbora Toboláková
58
70
14
25
29
44
42
62
Review
skupina A 3. kolo 11
DBaK
ŠKO-ENERGO MB
3. 10. 2020
10:30
Městská sportovní hala Jiří Siegfried
Jan Jelínek
55
86
14
16
26
39
44
57
Review
skupina A 3. kolo 12
Black Cats Č. Budějovice
BK Strakonice B
3. 10. 2020
16:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kocián
Lukáš Kalabza
32
74
8
21
13
32
21
52
Review
skupina A 4. kolo 13
HB Basket Praha
ŠKO-ENERGO MB
4. 10. 2020
09:00
sportovní hala Zličín Štěpán Pokorný
Barbora Toboláková
51
93
13
27
23
44
32
62
Review
skupina A 4. kolo 14
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
4. 10. 2020
11:15
Městská sportovní hala Lukáš Balog
Miloslav Jon
66
64
15
14
28
37
49
51
Review
skupina A 4. kolo 15
Black Cats Č. Budějovice
SKB Strakonice
4. 10. 2020
12:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Lukáš Kalabza
25
72
2
19
12
29
22
43
Review
skupina A 5. kolo 16
SKB Strakonice
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 5. kolo 17
ŠKO-ENERGO MB
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 5. kolo 18
BK Levhartice Chomutov B
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 19
Slovan Litoměřice
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 20
TJ Lokomotiva Liberec I
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 6. kolo 21
BK Levhartice Chomutov B
DBaK
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 6. kolo 22
Slovan Litoměřice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 7. kolo 23
HB Basket Praha
DBaK
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 7. kolo 24
Black Cats Č. Budějovice
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 7. kolo 25
SKB Strakonice
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 7. kolo 26
BK Strakonice B
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 27
Black Cats Č. Budějovice
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 8. kolo 28
SKB Strakonice
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 29
BK Strakonice B
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 30
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 9. kolo 31
BK Levhartice Chomutov B
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 32
Slovan Litoměřice
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 33
DBaK
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 34
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 35
Slovan Litoměřice
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 36
HB Basket Praha
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 11. kolo 37
DBaK
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 38
HB Basket Praha
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 11. kolo 39
Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 40
BK Levhartice Chomutov B
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 41
HB Basket Praha
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 42
DBaK
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 43
BK Levhartice Chomutov B
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 44
Slovan Litoměřice
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 45
ŠKO-ENERGO MB
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 13. kolo 46
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 13. kolo 47
SKB Strakonice
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 14. kolo 48
Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 14. kolo 50
ŠKO-ENERGO MB
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 14. kolo 51
BK Strakonice B
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 15. kolo 52
Black Cats Č. Budějovice
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 15. kolo 53
DBaK
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 15. kolo 54
HB Basket Praha
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 16. kolo 55
BK Strakonice B
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 16. kolo 56
Black Cats Č. Budějovice
ŠKO-ENERGO MB
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 16. kolo 57
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 16. kolo 58
DBaK
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 17. kolo 59
BK Levhartice Chomutov B
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 17. kolo 60
ŠKO-ENERGO MB
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 17. kolo 61
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 62
DBaK
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 63
Slovan Litoměřice
Black Cats Č. Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I
SKB Strakonice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 65
ŠKO-ENERGO MB
BK Strakonice B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 19. kolo 66
BK Strakonice B
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 19. kolo 67
SKB Strakonice
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 19. kolo 68
Black Cats Č. Budějovice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 20. kolo 69
ŠKO-ENERGO MB
TJ Lokomotiva Liberec I
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 20. kolo 70
SKB Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 20. kolo 71
BK Strakonice B
Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 20. kolo 72
Black Cats Č. Budějovice
DBaK
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
96 Simona Růžková STR 22 14 32.4 10.6 2.6 0.9 / 3.3 2.9/4.0 73.2 3.4
Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 32 3 1.0 20.0 7.0 0.3 5.0/7.0 71.4 3.7
Michaela Šandová SK Bruntál 44 3 1.0 19.0 2.3 3.3 4.3/5.0 86.7 3.7
Markéta Dřevová Ško-Energo MB 33 4 1.0 13.3 5.0 0.0 3.3/5.8 56.5 1.8
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 31 3 1.0 13.0 3.3 0.3 5.3/8.3 64.0 3.3
Kateřina Kudějová HB Basket 27 3 1.0 8.3 2.0 0.3 3.3/4.3 76.9 1.3
Anna Jeřábková BK Litomyšl 25 2 1.0 11.5 3.0 1.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Denisa Bezpalcová DBaK 29 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.8
Jana Nenutilová BK Příbor SBŠ 31 2 1.0 9.5 1.5 1.0 3.5/5.5 63.6 2.0
16 Anna Rylichová TRU 21 1 1.0 17.0 3.0 1.0 8.0/9.0 88.9 1.0
Hana Krajáková BA Čel 21 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Miroslava Jurmanová UP Olomouc B 22 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 0.0
9 Dagmar Hrabovská CHO 19 5 5.6 2.2 0.2 0.4 / 0.8 0.6/0.8 0.0* 0.4
Věra Reisingerová BK Strakonice B 40 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Roubová BK Přelouč 24 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
Tereza Fekarová BCKol 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 21 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Zdeňka Paroubková SKB Strakonice 28 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Kateřina Tmějová Slovan Litoměřice 24 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Tereza Jochová Studánka Pardubice 21 3 11.7 1.3 0.7 0.0 / 1.7 0.0/0.7 0.0* 1.7
Anna Rosecká BA Sparta 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Kocmanová Slovan Litoměřice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bachorová Levhartice Chomutov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Soukupová BK Pelhřimov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Dolejšová Basket Ostrava 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Kosová Black Cats 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Kyselová BaK Plzeň "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Bubeníčková BK NAPOS Vysoká n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Martincová Pod 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Froňková Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Mikšovská Basketball Nymburk 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Strakonice B 3 21.0 6.0 15.7 /15.7 100.0 0.0
DBaK 4 18.8 3.3 9.0 /15.5 58.1 20.8
SKB Strakonice 3 25.3 3.3 7.7 /14.7 52.3 16.0
HB Basket 4 17.5 3.8 8.0 /10.8 74.4 18.3
Lokomotiva Liberec 3 25.7 2.7 16.7 /27.4 61.0 17.0
Levhartice Chomutov B 3 15.3 3.7 14.3 /20.6 69.4 24.0
SK UP Olomouc 3 18.7 6.0 13.7 /20.7 66.1 0.0
Vlčice Žďár 3 12.3 4.3 13.3 /22.3 59.7 15.3
SK Bruntál 3 22.0 9.7 10.0 /14.3 69.8 18.7
BK Litomyšl 3 17.3 6.0 8.7 /14.0 61.9 20.0
Ško-Energo MB 4 33.0 2.0 14.8 /24.6 60.2 13.5
Slovan Litoměřice 2 19.0 1.5 11.0 /15.0 73.3 13.5
Black Cats 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Příbor SBŠ 2 26.5 3.5 11.5 /17.0 67.6 16.5