1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
USK Praha
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 1. kolo 2
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 1. kolo 3
Sokol Nusle
BC Benešov
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 1. kolo 4
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 1. kolo 5
Aritma Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 1. kolo 6
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 2. kolo 7
USK Praha
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 2. kolo 8
TJ Sokol Pečky
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2020
14:45
Městská sportovní hala Vladimír Slanina
Jiří Siegfried
83
82
22
14
43
31
61
54
Review
základní část 2. kolo 9
BK Havířov
Aritma Praha
19. 9. 2020
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Václav Sýkora
65
55
19
9
34
30
50
40
Review
základní část 2. kolo 10
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
18. 9. 2020
16:30
hala Sportovní gymnázium Michal Kult
Roman Mareš
41
79
7
20
18
39
30
60
Review
základní část 2. kolo 11
Sokol Nusle
KP Brno B
19. 9. 2020
17:00
TJ Sokol Nusle Ondřej Koc
Jan Jelínek
97
76
22
17
42
31
73
56
Review
základní část 2. kolo 12
BC Benešov
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 3. kolo 13
USK Praha
BK Brandýs nad Labem
20. 9. 2020
09:00
SH Královka Petr Blahout
Barbora Toboláková
84
43
23
12
47
25
72
34
Review
základní část 3. kolo 14
TJ Sokol Pečky
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 3. kolo 15
BK Havířov
BA Sparta
20. 9. 2020
11:15
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
67
21
21
34
33
62
45
Review
základní část 3. kolo 16
BK Studánka Pardubice
Aritma Praha
20. 9. 2020
18:30
hala Sportovní gymnázium Michal Kult
Roman Mareš
48
52
6
11
23
21
39
39
Review
základní část 3. kolo 17
Sokol Nusle
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 3. kolo 18
BC Benešov
KP Brno B
20. 9. 2020
14:00
SH Benešov Tomáš Linhart
Pavel Hendrich
76
80
27
14
42
33
63
57
Review
základní část 4. kolo 19
Bižuterie Jablonec n.N.
KP Brno B
3. 10. 2020
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
71
52
21
13
34
27
56
39
Review
základní část 4. kolo 20
BK Brandýs nad Labem
BK Žabiny Brno B
3. 10. 2020
17:00
Sportcentrum Petr Hruša
Patricie-Anna Reitzová
51
73
10
13
26
37
41
59
Review
základní část 4. kolo 21
Aritma Praha
Sokol Nusle
3. 10. 2020
18:00
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Pavel Koudela
65
90
17
26
40
44
54
63
Review
základní část 4. kolo 22
BA Sparta
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 4. kolo 23
USK Praha
BK Havířov
3. 10. 2020
13:00
SH Královka Petr Baudyš
Michal Tesař
71
31
18
12
43
18
62
22
Review
základní část 4. kolo 24
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
3. 10. 2020
14:45
Městská sportovní hala Matěj Barták
Jakub Hejduk
67
60
15
9
27
18
50
33
Review
základní část 5. kolo 25
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Žabiny Brno B
4. 10. 2020
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
65
72
18
19
39
36
55
52
Review
základní část 5. kolo 26
BK Brandýs nad Labem
KP Brno B
4. 10. 2020
10:00
Sportcentrum Martin Kučírek
Patricie-Anna Reitzová
72
54
28
15
45
24
58
38
Review
základní část 5. kolo 27
Aritma Praha
BC Benešov
4. 10. 2020
10:30
SK Aritma Praha Marek Vošahlík
Pavel Koudela
68
75
12
13
34
31
44
47
59
59
Review
základní část 5. kolo 28
BA Sparta
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BK Studánka Pardubice
4. 10. 2020
10:00
SH Královka Marek Vondráček
Michal Tesař
66
49
19
13
29
23
48
39
Review
základní část 5. kolo 30
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
4. 10. 2020
09:15
Městská sportovní hala Matěj Barták
Jakub Hejduk
83
61
13
10
37
26
56
41
Review
základní část 6. kolo 31
BK Havířov
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 6. kolo 32
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 6. kolo 33
Sokol Nusle
USK Praha
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 6. kolo 34
BC Benešov
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 6. kolo 35
KP Brno B
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 6. kolo 36
BK Žabiny Brno B
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 7. kolo 37
BK Havířov
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 7. kolo 38
BK Studánka Pardubice
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 7. kolo 39
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 7. kolo 40
BC Benešov
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 7. kolo 41
KP Brno B
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 7. kolo 42
BK Žabiny Brno B
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 8. kolo 43
Bižuterie Jablonec n.N.
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 8. kolo 44
BK Brandýs nad Labem
BA Sparta
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 8. kolo 45
USK Praha
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 8. kolo 46
TJ Sokol Pečky
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 8. kolo 47
BK Havířov
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 8. kolo 48
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 9. kolo 49
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 9. kolo 50
BK Brandýs nad Labem
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 9. kolo 51
USK Praha
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 9. kolo 52
TJ Sokol Pečky
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 9. kolo 53
BK Havířov
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 9. kolo 54
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 10. kolo 55
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 10. kolo 56
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 10. kolo 57
KP Brno B
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 10. kolo 58
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 10. kolo 59
Aritma Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 10. kolo 60
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 11. kolo 61
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 11. kolo 62
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 11. kolo 63
KP Brno B
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 11. kolo 64
BK Žabiny Brno B
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 11. kolo 65
Aritma Praha
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 11. kolo 66
BA Sparta
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 67
TJ Sokol Pečky
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 12. kolo 68
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 12. kolo 69
BC Benešov
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 12. kolo 70
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 12. kolo 71
BA Sparta
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 12. kolo 72
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 13. kolo 73
BK Brandýs nad Labem
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 13. kolo 74
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 13. kolo 75
BA Sparta
BK Havířov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 13. kolo 76
Aritma Praha
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 13. kolo 77
BK Žabiny Brno B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 13. kolo 78
KP Brno B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 79
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 14. kolo 80
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 14. kolo 81
Aritma Praha
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 14. kolo 82
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 14. kolo 83
KP Brno B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 14. kolo 84
BK Žabiny Brno B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 85
BK Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 86
KP Brno B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 15. kolo 87
BC Benešov
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 15. kolo 88
Sokol Nusle
BA Sparta
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 15. kolo 89
BK Studánka Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 15. kolo 90
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 16. kolo 91
KP Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 16. kolo 92
BK Žabiny Brno B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 16. kolo 93
Sokol Nusle
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 16. kolo 94
BC Benešov
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 16. kolo 95
BK Havířov
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 16. kolo 96
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 17. kolo 97
BK Brandýs nad Labem
BK Havířov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 17. kolo 98
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 17. kolo 99
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 100
USK Praha
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 17. kolo 101
BA Sparta
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 17. kolo 102
Aritma Praha
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 18. kolo 103
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 18. kolo 104
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 18. kolo 105
USK Praha
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 18. kolo 106
TJ Sokol Pečky
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 18. kolo 107
Aritma Praha
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 18. kolo 108
BA Sparta
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 109
BA Sparta
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 19. kolo 110
Aritma Praha
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 19. kolo 111
BK Žabiny Brno B
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 19. kolo 112
KP Brno B
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 19. kolo 113
BC Benešov
BK Havířov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 19. kolo 114
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 20. kolo 115
Aritma Praha
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
základní část 20. kolo 116
BA Sparta
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
základní část 20. kolo 117
KP Brno B
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů-nová
Preview
základní část 20. kolo 118
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 20. kolo 119
Sokol Nusle
BK Havířov
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
základní část 20. kolo 120
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
základní část 21. kolo 121
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 21. kolo 122
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 21. kolo 123
BK Studánka Pardubice
KP Brno B
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 21. kolo 124
BK Havířov
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 21. kolo 125
TJ Sokol Pečky
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 21. kolo 126
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 127
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
základní část 22. kolo 128
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
základní část 22. kolo 129
BK Havířov
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 22. kolo 130
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 22. kolo 131
USK Praha
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
základní část 22. kolo 132
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
5 Natálie Stoupalová ZAB 22 17 22.4 11.9 3.9 / 7.9 50.0 0.5 / 1.8 0.0* 2.5/2.6 95.5 1.0 4.6 5.6 0.8 0.6 2.2 0.0 3.2 2.6 12.6
Veronika Šípová VSP 22 15 4.1 9.6 3.5 / 6.5 53.1 0.2 / 0.6 0.0* 2.1/2.9 72.1 1.8 2.4 4.2 0.9 2.1 0.7 0.1 2.0 1.4 12.7
Natálie Rašková Havířov 21 17 4.2 5.8 1.2 / 3.5 33.3 0.6 / 2.4 24.4 1.7/2.8 61.7 0.6 2.6 3.2 3.2 0.9 2.8 0.1 2.6 1.8 6.1
11 Ludmila Dudáčková KPB 21 16 13.9 4.9 1.6 / 4.0 40.6 0.1 / 0.6 0.0* 1.5/1.9 0.0* 0.9 0.9 1.8 0.8 0.4 0.7 0.1 1.8 1.6 4.2
Sarah Švagerová Žabiny Brno B 21 4 18.5 14.0 7.0 / 8.0 87.5 0.0 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.5 2.0 0.5 0.0 1.5 0.1 1.0 1.0 11.5
21 Alžběta Levínská HKR 20 11 11.6 4.3 1.6 / 3.6 45.0 0.0 / 0.1 0.0* 1.0/1.4 0.0* 1.3 1.6 2.9 0.5 0.5 1.0 0.0 0.8 1.5 4.0
Karolína Kuthanová Aritma Praha 26 4 30.5 11.0 1.5 / 6.3 24.0 2.3 / 6.5 34.6 1.3/2.0 62.5 0.5 2.3 2.8 0.3 1.0 1.8 0.0 2.0 2.3 3.5
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 28 4 18.8 8.3 2.3 / 4.8 47.4 0.5 / 0.8 0.0* 2.3/2.8 81.8 1.0 1.0 2.0 0.0 0.5 0.8 0.0 2.0 0.8 8.0
13 Andrea Ondroušková SLO 19 6 20.3 5.0 1.0 / 3.5 28.6 0.7 / 3.0 22.2 1.0/1.3 0.0* 0.2 1.2 1.3 1.0 0.7 2.2 0.1 2.0 3.0 -0.3
Adéla Grindlerová Sokol Nusle 22 2 28.5 12.5 4.5 / 10.0 45.0 0.5 / 1.5 0.0* 2.0/3.5 57.1 0.0 0.0 0.0 3.0 0.5 2.5 0.6 2.0 1.0 6.5
Martina Janouchová BC Benešov 30 2 19.5 12.0 4.0 / 9.5 42.1 1.0 / 2.0 50.0 1.0/1.0 0.0* 1.0 5.5 6.5 1.5 1.0 1.5 0.5 1.5 3.0 12.5
6 Barbora Čmejrková CHO 24 11 9.0 1.5 0.3 / 1.2 0.0* 0.2 / 0.5 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.0 0.9 0.9 0.5 0.2 1.5 0.0 0.4 1.4 -0.8
Monika Novotná Studánka Pardubice 32 2 27.5 6.5 3.0 / 7.0 42.9 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 2.5 4.0 6.5 0.5 2.0 2.0 0.1 2.0 3.5 8.5
Barbora Schambergerová BSK T. Kraslice 21 1 1.0 9.0 3.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Krejčová BenB 23 1 1.0 6.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Klára Matiášková SLA 21 6 3.8 0.3 0.0 / 0.3 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5 0.3 0.0
11 Sarah Nicol Gallasová STR 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Písková Havířov B 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Kouřilová VSK UNI Brno Jun 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Radka Štěpánková BCKol 25 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
17 Veronika Kracíková Sokol Pečky 29 3 4.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 -1.7
Tereza Havlíková Univerzita Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Gabriela Novotná Univerzita 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eva Moučková BA Sparta 24 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Červenková B. Jablonec n. N. 25 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jana Vrtělová KP Brno C 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Studánka Pardubice 3 16.0 2.3 10.7 /19.4 55.2 15.3 27.7 43.0 9.7 7.3 24.7 21.0 18.3 1.3
BA Sparta 2 22.0 6.5 9.5 /12.5 76.0 16.0 26.5 42.5 10.0 14.0 19.0 16.5 18.5 1.0
Sokol Pečky 3 23.3 5.0 16.0 /22.7 70.6 18.0 27.0 45.0 19.7 12.7 14.7 20.3 22.3 2.0
BK Brandýs n.L. 4 19.3 3.5 13.0 /21.0 61.9 14.5 19.5 34.0 5.5 4.3 19.5 18.5 18.0 1.3
BK Havířov 4 16.5 5.8 9.0 /13.3 67.9 15.5 28.5 44.0 11.8 9.0 18.5 15.3 14.3 3.3
Aritma Praha 4 20.0 3.5 9.5 /14.5 65.5 13.5 27.0 40.5 6.0 5.3 12.5 14.8 18.8 1.3
Sokol Nusle 2 27.5 6.5 19.0 /27.0 70.4 15.5 33.5 49.0 13.5 5.0 10.0 22.5 19.0 3.0
KP Brno B 4 17.8 5.5 13.5 /21.3 63.5 11.3 26.8 38.0 7.3 7.5 18.3 20.5 18.8 1.0
USK Praha 2 28.5 3.0 11.5 /16.5 69.7 13.5 34.5 48.0 23.0 16.0 14.5 16.0 15.5 2.0
BC Benešov 2 24.5 5.0 11.5 /14.5 79.3 9.0 24.5 33.5 9.5 7.5 16.5 16.5 16.0 3.5
B. Jablonec n. N. 2 22.0 4.0 12.0 /15.0 80.0 20.0 39.0 59.0 15.0 6.5 18.5 16.5 21.0 1.0
Žabiny Brno B 2 30.5 1.0 8.5 /13.5 63.0 11.0 21.0 32.0 3.5 3.0 8.5 14.5 13.0 0.0