1. liga
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina VÝCHOD | 1. kolo | 93 |
FASTAV Zlín
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 1. kolo | 95 |
BCM Orli Prostějov
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 1. kolo | 91 |
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
|
18. 9. 2020
19:00 |
SH Gymnázia Olomouc |
Lukáš Kapaňa Jan Kovář |
Zdeněk Valoušek |
79
78
|
20
18
40
35
54
59 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 1. kolo | 92 |
BC Nový Jičín
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
18. 9. 2020
19:30 |
SH Krytý bazén |
Michal Kubiš Jiří Fanta |
Renáta Kašparová |
87
104
|
22
31
41
51
56
73 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 1. kolo | 94 |
Basket Opava 2010
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
18. 9. 2020
20:00 |
Víceúčelová hala Opava |
Tomáš Holubek Robin Petrák |
Oldřich Sládek |
80
72
|
20
20
43
44
64
59 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 2. kolo | 98 |
BC Vysočina
Basket Opava 2010
|
27. 9. 2020
15:30 |
Hala SMJ Jihlava |
Kamil Karafiát Michal Škaroupka |
Jiří Süss |
79
49
|
21
14
41
22
55
29 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 2. kolo | 96 |
Snakes Ostrava
SA KOMFORT Brno
|
27. 9. 2020
17:00 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Ivor Matějek Jonáš Kavan |
Antonín Kapl |
76
82
|
21
18
46
43
60
60 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 2. kolo | 99 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
FASTAV Zlín
|
25. 9. 2020
19:00 |
Městská sportovní hala |
Marek Vošahlík Matěj Barták |
Petr Buršík |
95
54
|
21
17
46
33
70
42 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 2. kolo | 100 |
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
|
25. 9. 2020
19:00 |
SH Gymnázia Olomouc |
Ivo Melichárek Lenka Křičková |
Zdeněk Latík |
87
96
|
20
20
49
39
72
60 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 2. kolo | 97 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
|
25. 9. 2020
20:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Blahout Pavel Šenk |
Pavel Hlaváček |
102
110
|
24
30
47
62
69
86 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 3. kolo | 103 |
Basket Opava 2010
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 3. kolo | 104 |
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
|
4. 10. 2020
17:00 |
Sportcentrum DDM 1 |
Pavel Nehoda Petr Novák |
Zdeněk Valoušek |
70
107
|
18
32
35
46
49
87 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 3. kolo | 102 |
FASTAV Zlín
Basketbal Olomouc
|
2. 10. 2020
19:00 |
Městská SH Zelené |
Michal Kubiš Tomáš Holubek |
Jiří Süss |
84
77
|
18
19
42
31
59
53 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 3. kolo | 101 |
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
|
2. 10. 2020
19:30 |
SH Krytý bazén |
Ondřej Zatloukal Václav Sýkora |
Renáta Kašparová |
86
89
|
22
23
44
45
63
66 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 3. kolo | 105 |
SA KOMFORT Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
2. 10. 2020
19:45 |
SH Morenda |
Jiří Jedlička Jan Renc |
Petr Reichl |
112
111
|
20
14
37
36
67
63
92
92
102
102 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 4. kolo | 106 |
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 4. kolo | 107 |
BC Vysočina
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 4. kolo | 108 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 4. kolo | 110 |
BC Nový Jičín
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 4. kolo | 109 |
Basketbal Olomouc
Basket Opava 2010
|
9. 10. 2020
19:00 |
SH Gymnázia Olomouc |
Ivo Melichárek Michal Komprs |
Pavel Večeřa |
73
80
|
11
16
26
37
57
63 |
Review |
Skupina VÝCHOD | 5. kolo | 111 |
FASTAV Zlín
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 5. kolo | 112 |
Basket Opava 2010
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 5. kolo | 113 |
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 5. kolo | 114 |
SA KOMFORT Brno
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 5. kolo | 115 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 6. kolo | 116 |
Snakes Ostrava
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 6. kolo | 117 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 6. kolo | 118 |
Basketbal Olomouc
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 6. kolo | 120 |
FASTAV Zlín
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 6. kolo | 119 |
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 7. kolo | 123 |
SA KOMFORT Brno
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 7. kolo | 124 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 7. kolo | 125 |
BC Vysočina
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 7. kolo | 121 |
Basket Opava 2010
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 7. kolo | 122 |
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 8. kolo | 126 |
Snakes Ostrava
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 8. kolo | 127 |
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 8. kolo | 128 |
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 8. kolo | 129 |
FASTAV Zlín
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 8. kolo | 130 |
Basket Opava 2010
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 9. kolo | 131 |
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 9. kolo | 132 |
SA KOMFORT Brno
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 9. kolo | 133 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 9. kolo | 134 |
BC Vysočina
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 9. kolo | 135 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 10. kolo | 136 |
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 10. kolo | 137 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 10. kolo | 138 |
BC Vysočina
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 10. kolo | 139 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 10. kolo | 140 |
SA KOMFORT Brno
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 11. kolo | 141 |
SA KOMFORT Brno
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 11. kolo | 142 |
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 11. kolo | 143 |
Basket Opava 2010
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 11. kolo | 144 |
FASTAV Zlín
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 11. kolo | 145 |
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 12. kolo | 146 |
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 12. kolo | 147 |
Basketbal Olomouc
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 12. kolo | 148 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 12. kolo | 149 |
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 12. kolo | 150 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 13. kolo | 151 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 13. kolo | 152 |
SA KOMFORT Brno
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 13. kolo | 153 |
BCM Orli Prostějov
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 13. kolo | 154 |
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 13. kolo | 155 |
FASTAV Zlín
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 14. kolo | 156 |
Snakes Ostrava
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 14. kolo | 157 |
BC Nový Jičín
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 14. kolo | 158 |
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 14. kolo | 159 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 14. kolo | 160 |
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 15. kolo | 161 |
BC Vysočina
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 15. kolo | 162 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 15. kolo | 163 |
SA KOMFORT Brno
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 15. kolo | 164 |
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 15. kolo | 165 |
Basket Opava 2010
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 16. kolo | 166 |
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 16. kolo | 167 |
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 16. kolo | 168 |
BC Nový Jičín
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 16. kolo | 169 |
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 16. kolo | 170 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 17. kolo | 171 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec
Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 17. kolo | 172 |
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 17. kolo | 173 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 17. kolo | 174 |
SA KOMFORT Brno
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 17. kolo | 175 |
BCM Orli Prostějov
Basket Opava 2010
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 18. kolo | 176 |
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 18. kolo | 177 |
Basket Opava 2010
SA KOMFORT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 18. kolo | 178 |
FASTAV Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 18. kolo | 179 |
BC Nový Jičín
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Skupina VÝCHOD | 18. kolo | 180 |
Basketbal Olomouc
GBA LIONS Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázia Olomouc |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Basket Opava 2010 | 3 | 2 | 1 | 209 | 224 | 5 | |
2. | Basketbal Olomouc | 4 | 1 | 3 | 316 | 338 | 5 | |
3. | BC Vysočina | 2 | 2 | 0 | 186 | 119 | 4 | |
4. | GBA LIONS Jindřichův Hradec | 2 | 2 | 0 | 199 | 141 | 4 | |
5. | SA KOMFORT Brno | 2 | 2 | 0 | 194 | 187 | 4 | |
6. | Snakes Ostrava | 3 | 1 | 2 | 243 | 247 | 4 | |
7. | BC Nový Jičín | 3 | 1 | 2 | 269 | 280 | 4 | |
8. | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 3 | 0 | 3 | 285 | 302 | 3 | |
9. | BCM Orli Prostějov | 2 | 1 | 1 | 180 | 209 | 3 | |
10. | FASTAV Zlín | 2 | 1 | 1 | 138 | 172 | 3 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Vyšehrad | 2 | 13.0 | 9.5 | 11.5 /15.0 | 76.7 | 13.0 | 19.0 | 32.0 | 12.5 | 4.5 | 16.5 | 17.0 | 27.0 | 0.5 |
BK Lokomotiva Plzeň | 2 | 30.0 | 4.5 | 21.5 /38.5 | 55.8 | 11.0 | 29.5 | 40.5 | 20.0 | 8.0 | 16.0 | 31.5 | 26.0 | 0.5 |
GBA Sojky Pelhřimov | 2 | 17.5 | 8.0 | 20.0 /28.5 | 70.2 | 9.5 | 25.0 | 34.5 | 15.5 | 6.5 | 16.0 | 25.5 | 27.5 | 2.0 |
Slavoj BK Litoměřice | 2 | 19.5 | 7.0 | 17.5 /24.0 | 72.9 | 12.0 | 30.5 | 42.5 | 18.5 | 6.5 | 15.5 | 21.5 | 21.0 | 2.0 |
SK Slavia Praha | 1 | 25.0 | 3.0 | 14.0 /19.0 | 73.7 | 9.0 | 30.0 | 39.0 | 16.0 | 11.0 | 18.0 | 19.0 | 18.0 | 2.0 |
Basketbal Polabí | 3 | 21.0 | 9.7 | 17.3 /25.0 | 69.3 | 10.3 | 30.0 | 40.3 | 13.0 | 9.7 | 19.0 | 22.0 | 24.7 | 2.0 |
Basketbal Olomouc | 4 | 20.5 | 8.8 | 11.8 /19.8 | 59.5 | 16.5 | 28.0 | 44.5 | 18.5 | 9.3 | 22.0 | 22.5 | 22.8 | 1.8 |
Snakes Ostrava | 3 | 20.7 | 8.3 | 14.7 /23.4 | 62.9 | 9.0 | 16.0 | 25.0 | 10.7 | 9.0 | 9.3 | 11.7 | 24.0 | 1.0 |
BC Nový Jičín | 3 | 22.7 | 6.7 | 24.3 /29.3 | 83.0 | 9.7 | 25.0 | 34.7 | 17.0 | 9.3 | 15.7 | 23.0 | 18.0 | 0.7 |
GBA LIONS Jindřichův Hradec | 2 | 24.5 | 13.5 | 10.0 /13.5 | 74.1 | 11.0 | 31.0 | 42.0 | 27.0 | 10.5 | 14.0 | 15.0 | 20.5 | 3.5 |
Basket Opava 2010 | 3 | 20.7 | 6.0 | 10.3 /16.0 | 64.6 | 9.0 | 24.7 | 33.7 | 18.7 | 8.0 | 14.7 | 21.3 | 21.7 | 0.3 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 3 | 25.0 | 9.3 | 17.0 /25.7 | 66.2 | 16.0 | 31.3 | 47.3 | 19.7 | 9.7 | 21.3 | 25.7 | 25.3 | 1.7 |
USK Praha B | 1 | 25.0 | 5.0 | 15.0 /26.0 | 57.7 | 11.0 | 32.0 | 43.0 | 24.0 | 13.0 | 16.0 | 21.0 | 12.0 | 3.0 |
FASTAV Zlín | 2 | 17.0 | 6.0 | 17.0 /21.5 | 79.1 | 9.5 | 27.5 | 37.0 | 11.0 | 10.0 | 19.0 | 21.5 | 17.0 | 3.0 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 26.5 | 7.5 | 14.5 /20.0 | 72.5 | 11.0 | 29.0 | 40.0 | 22.0 | 9.5 | 18.5 | 19.0 | 19.5 | 1.0 |
Sršni Photomate Písek | 1 | 30.0 | 9.0 | 25.0 /37.0 | 67.6 | 24.0 | 30.0 | 54.0 | 31.0 | 17.0 | 10.0 | 24.0 | 19.0 | 1.0 |
SA KOMFORT Brno | 2 | 27.0 | 8.5 | 17.5 /30.0 | 58.3 | 9.5 | 20.0 | 29.5 | 10.5 | 5.5 | 14.0 | 16.5 | 35.5 | 1.0 |
BC Vysočina | 2 | 20.5 | 14.5 | 8.5 /18.0 | 47.2 | 12.5 | 25.0 | 37.5 | 20.0 | 9.0 | 11.5 | 21.5 | 17.5 | 0.5 |
Sokol Pražský | 2 | 22.5 | 6.0 | 18.0 /31.0 | 58.1 | 16.0 | 35.0 | 51.0 | 15.5 | 6.5 | 24.5 | 27.0 | 23.5 | 0.5 |
BK Levharti Chomutov | 2 | 30.5 | 11.5 | 11.0 /18.0 | 61.1 | 18.0 | 29.0 | 47.0 | 25.0 | 10.0 | 16.0 | 20.5 | 23.0 | 2.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|
Zatloukal Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 |
Výborný Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vošahlík Marek | 1 | 1 | 0 | 0 |
Vávrová Veronika | 1 | 1 | 0 | 0 |
Theodor Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 |
Škaroupka Michal | 1 | 0 | 1 | 0 |
Šenk Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 |
Šafařík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 |
Sýkora Václav | 1 | 0 | 1 | 0 |
Slanina Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 |
Renc Jan | 1 | 0 | 1 | 0 |
Pokorný Štěpán | 1 | 1 | 0 | 0 |
Petrák Robin | 1 | 0 | 1 | 0 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 |
Novák Petr | 1 | 0 | 1 | 0 |
Neuman Ladislav | 1 | 0 | 1 | 0 |
Nehoda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 |
Musil Jan | 1 | 0 | 1 | 0 |
Melichárek Ivo | 2 | 2 | 0 | 0 |
Matějek Ivor | 1 | 1 | 0 | 0 |
Mašek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kult Michal | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kubiš Michal | 2 | 2 | 0 | 0 |
Křičková Lenka | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kovář Jan | 1 | 0 | 1 | 0 |
Komprs Michal | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kocián Michal | 1 | 0 | 1 | 0 |
Kavan Jonáš | 1 | 0 | 1 | 0 |
Karafiát Kamil | 1 | 1 | 0 | 0 |
Kapaňa Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 |
Jedlička Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 |
Hruša Petr | 1 | 1 | 0 | 0 |
Hošek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 |
Holubek Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 |
Fanta Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 |
Bohata Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 |
Blahout Petr | 1 | 1 | 0 | 0 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 |
Barták Matěj | 1 | 0 | 1 | 0 |
Baloun Jan | 1 | 1 | 0 | 0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Výborný Rudolf | 2 | 7.000 | 7.500 | 8.000 | 0.500 |
Volejník Pavel | 4 | 7.000 | 7.625 | 9.000 | 0.820 |
Večeřa Pavel | 2 | 7.500 | 7.500 | 7.500 | 0.000 |
Valoušek Zdeněk | 4 | 5.500 | 7.125 | 8.000 | 0.960 |
Süss Jiří | 4 | 7.500 | 7.750 | 8.000 | 0.250 |
Smetana Jiří | 2 | 6.500 | 6.750 | 7.000 | 0.250 |
Sládek Oldřich | 2 | 7.500 | 7.750 | 8.000 | 0.250 |
Ringsmuth Zdeněk | 2 | 8.000 | 8.250 | 8.500 | 0.250 |
Reichl Petr | 2 | 7.500 | 7.750 | 8.000 | 0.250 |
Peška Petr | 2 | 7.000 | 7.250 | 7.500 | 0.250 |
Latík Zdeněk | 2 | 7.000 | 7.250 | 7.500 | 0.250 |
Kukla Jiří | 2 | 7.000 | 7.250 | 7.500 | 0.250 |
Kašparová Renáta | 4 | 7.500 | 7.750 | 8.000 | 0.250 |
Kapl Antonín | 2 | 6.500 | 7.500 | 8.500 | 1.000 |
Hlaváček Pavel | 2 | 7.000 | 7.500 | 8.000 | 0.500 |
Buršík Petr | 2 | 7.000 | 7.250 | 7.500 | 0.250 |
Beneš Otakar | 4 | 7.500 | 7.750 | 8.000 | 0.250 |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře