Oblastní přebor
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižáci U10
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | 1. kolo | 1 |
BK NH Ostrava
BK Snakes Orlová
|
3. 10. 2020
08:00 |
SH Ostrava-Tatran |
68
9
|
24
0
34
2
54
6 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 5 |
BK NH Slezská
TJ Start Havířov
|
4. 10. 2020
08:00 |
SH Ostrava-Tatran |
32
30
|
8
6
16
16
22
20
26
26 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 3 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Hladnov Ostrava
|
3. 10. 2020
08:30 |
1. ZŠ Frýdek-Místek |
18
16
|
6
2
8
10
14
14 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 2 |
BK NH Ostrava
BK Snakes Orlová
|
3. 10. 2020
09:30 |
SH Ostrava-Tatran |
68
9
|
20
4
42
4
62
8 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 6 |
BK NH Slezská
TJ Start Havířov
|
4. 10. 2020
09:30 |
SH Ostrava-Tatran |
26
22
|
6
4
12
10
20
16 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 4 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Hladnov Ostrava
|
3. 10. 2020
10:00 |
1. ZŠ Frýdek-Místek |
18
32
|
4
4
16
14
18
24 |
Review | ||
Skupina A | 7. kolo | 37 |
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
|
16. 1. 2021
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 38 |
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
|
16. 1. 2021
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 39 |
BK NH Slezská
BK Hladnov Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 40 |
BK NH Slezská
BK Hladnov Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 41 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK NH Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 42 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK NH Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 43 |
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
|
30. 1. 2021
- |
ZŠ Školní Orlová |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 44 |
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
|
30. 1. 2021
- |
ZŠ Školní Orlová |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 45 |
BK NH Ostrava
BK NH Slezská
|
30. 1. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 46 |
BK NH Ostrava
BK NH Slezská
|
30. 1. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 47 |
BK Hladnov Ostrava
TJ Start Havířov
|
30. 1. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 48 |
BK Hladnov Ostrava
TJ Start Havířov
|
30. 1. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 49 |
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
|
13. 2. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 50 |
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
|
13. 2. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 51 |
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava
|
13. 2. 2021
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 52 |
TJ Start Havířov
BK NH Ostrava
|
13. 2. 2021
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 53 |
BK NH Slezská
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
|
13. 2. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 54 |
BK NH Slezská
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
|
13. 2. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 55 |
BK Snakes Orlová
BK NH Slezská
|
6. 3. 2021
- |
ZŠ Školní Orlová |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 56 |
BK Snakes Orlová
BK NH Slezská
|
6. 3. 2021
- |
ZŠ Školní Orlová |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 57 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
TJ Start Havířov
|
6. 3. 2021
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 58 |
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
TJ Start Havířov
|
6. 3. 2021
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 59 |
BK NH Ostrava
BK Hladnov Ostrava
|
6. 3. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 60 |
BK NH Ostrava
BK Hladnov Ostrava
|
6. 3. 2021
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snakes Poruba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
2. | Start Havířov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
3. | FM "F" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
4. | NH Slezská | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
5. | NH Ostrava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
6. | Snakes Orlová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
7. | Hladnov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře