OP mladší minižákyně U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní 1. kolo 1
KP Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 1. kolo 2
KP Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 1. kolo 3
BK Žabiny Brno
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 1. kolo 4
BK Žabiny Brno
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 1. kolo 5
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 1. kolo 6
BK Blansko
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 2. kolo 7
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 2. kolo 8
BK Vyškov
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 2. kolo 9
Basketbal Dubňany
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 2. kolo 10
Basketbal Dubňany
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 2. kolo 11
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 2. kolo 12
KP Brno
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 3. kolo 13
BK Žabiny Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 3. kolo 14
BK Žabiny Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 3. kolo 15
BK Blansko
KP Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 3. kolo 16
BK Blansko
KP Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 3. kolo 17
Basketbal Dubňany
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 3. kolo 18
Basketbal Dubňany
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 4. kolo 19
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 4. kolo 20
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 4. kolo 21
KP Brno
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 4. kolo 22
KP Brno
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 4. kolo 23
BK Žabiny Brno
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 4. kolo 24
BK Žabiny Brno
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 5. kolo 25
BK Blansko
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 5. kolo 26
BK Blansko
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 5. kolo 27
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 5. kolo 28
TJ Spartak Uherský Brod
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 5. kolo 29
Basketbal Dubňany
KP Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 5. kolo 30
Basketbal Dubňany
KP Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 6. kolo 31
BK Vyškov
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 6. kolo 32
BK Vyškov
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 6. kolo 33
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 6. kolo 34
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní 6. kolo 35
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 6. kolo 36
TJ Spartak Uherský Brod
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 7. kolo 37
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 7. kolo 38
TJ Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 7. kolo 39
BK Blansko
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 7. kolo 40
BK Blansko
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 7. kolo 41
BK Žabiny Brno
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 7. kolo 42
BK Žabiny Brno
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 8. kolo 43
BK Vyškov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 8. kolo 44
BK Vyškov
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 8. kolo 45
KP Brno
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 8. kolo 46
KP Brno
BK Blansko
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 8. kolo 47
TJ Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 8. kolo 48
TJ Spartak Uherský Brod
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 9. kolo 49
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 9. kolo 50
BK Vyškov
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 9. kolo 51
TJ Spartak Uherský Brod
KP Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 9. kolo 52
TJ Spartak Uherský Brod
KP Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní 9. kolo 53
BK Blansko
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 9. kolo 54
BK Blansko
BK Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ČKD
Preview
Základní 10. kolo 55
BK Vyškov
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 10. kolo 56
BK Vyškov
BK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní 10. kolo 57
BK Žabiny Brno
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 10. kolo 58
BK Žabiny Brno
TJ Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní 10. kolo 59
KP Brno
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview
Základní 10. kolo 60
KP Brno
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Tělocvična Purkyňova 2
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. KP Brno 0 0 0
2. BK Žabiny Brno 0 0 0
3. BK Blansko 0 0 0
4. BK Vyškov 0 0 0
5. Basketbal Dubňany 0 0 0
6. Spartak Uherský Brod 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Olga Rozsívalová BK Žabiny Brno 11 1
Anežka Zapletalová Basketbal Dubňany 12 1
Ella Alexová BK Blansko 11 1
Ester Jónová Spartak Uherský Brod 13 1
Karolína Valentová BK Vyškov 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým