OP starší minižáci U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 1 1
BBK DS Brno
BK Skokani B
26. 9. 2020
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 1 2
BBK DS Brno
BK Skokani B
26. 9. 2020
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 2 3
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2020
15:00
Hala TJ Jiskra Martin Koch
Michal Vybíral
98
34
25
4
58
6
78
19
Review
Základní Turnaj 2 4
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
26. 9. 2020
16:45
Hala TJ Jiskra Michal Vybíral
Martin Koch
99
29
28
8
44
16
78
20
Review
Základní Turnaj 3 5
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
26. 9. 2020
09:00
SH Podolí u Brna Daniela Slouková
Jiří Slezák
38
76
11
12
19
34
27
53
Review
Základní Turnaj 3 6
BK Vyškov
TJ Třebíč
26. 9. 2020
-
SH Podolí u Brna Daniela Slouková
Jiří Slezák
Preview
Základní Turnaj 3 7
SK Renocar Podolí
BK Vyškov
26. 9. 2020
11:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Daniela Slouková
44
63
10
14
20
26
30
43
Review
Základní Turnaj 4 8
BK Skokani A
TJ Znojmo
26. 9. 2020
08:30
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Erik Svoboda
90
15
28
3
54
11
74
15
Review
Základní Turnaj 5 11
BC VYSOČINA
Vlčata Žďár
26. 9. 2020
09:00
Hala SMJ Jihlava Rostislav Veselý
Rostislav Veselý
16
66
2
23
9
35
10
54
Review
Základní Turnaj 5 12
Vlčata Žďár
BBK Blansko
26. 9. 2020
11:00
Hala SMJ Jihlava Rostislav Veselý
Rostislav Veselý
74
50
20
17
36
25
58
38
Review
Základní Turnaj 5 13
BC VYSOČINA
BBK Blansko
26. 9. 2020
13:00
Hala SMJ Jihlava Rostislav Veselý
Rostislav Veselý
26
52
8
14
10
25
15
38
Review
Základní Turnaj 6 14
SAM Brno
Tygři Brno
26. 9. 2020
09:00
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Jan Olbort
28
75
9
14
15
44
21
62
Review
Základní Turnaj 6 15
Tygři Brno
Sokol Podolí
26. 9. 2020
10:45
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Jan Olbort
63
26
25
5
39
11
55
19
Review
Základní Turnaj 6 16
SAM Brno
Sokol Podolí
26. 9. 2020
12:30
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Jan Olbort
52
39
21
6
27
18
39
29
Review
Základní Turnaj 4 9
TJ Znojmo
Basketbal Dubňany
26. 9. 2020
10:15
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Erik Svoboda
34
43
11
16
18
25
28
32
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Skokani A
Basketbal Dubňany
26. 9. 2020
12:00
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Erik Svoboda
78
28
28
3
46
8
64
15
Review
Základní Turnaj 8 19
Tygři Brno
BK Vyškov
10. 10. 2020
09:00
SH Morenda Jiří Slezák
Erik Svoboda
68
35
18
3
33
12
43
29
Review
Základní Turnaj 8 20
Tygři Brno
BK Vyškov
10. 10. 2020
11:00
SH Morenda Jiří Slezák
Erik Svoboda
72
50
14
12
31
27
49
39
Review
Základní Turnaj 9 21
BK Skokani B
SK Renocar Podolí
11. 10. 2020
14:30
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Dan Borek
31
73
6
26
23
37
25
57
Review
Základní Turnaj 9 22
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
11. 10. 2020
16:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Dan Borek
77
47
28
10
46
21
61
35
Review
Základní Turnaj 9 23
BK Skokani B
BK Skokani A
11. 10. 2020
17:30
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Dan Borek
40
62
10
17
14
35
26
47
Review
Základní Turnaj 10 24
SAM Brno
Jiskra Kyjov
10. 10. 2020
17:45
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Aleš Chlup
62
44
16
9
34
23
47
38
Review
Základní Turnaj 10 25
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
10. 10. 2020
16:00
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Aleš Chlup
51
47
5
15
25
25
41
33
Review
Základní Turnaj 10 26
SAM Brno
Vlčata Žďár
10. 10. 2020
14:15
ZŠ nám. Svornosti Natálie Kunclová
Aleš Chlup
59
61
10
20
30
33
44
51
Review
Základní Turnaj 11 27
BBK Blansko
BBK DS Brno
Bude upřesněno
-
SH Blansko Libor Chaloupka
Preview
Základní Turnaj 11 28
BBK Blansko
TJ Třebíč
10. 10. 2020
10:40
SH Blansko Libor Chaloupka
82
13
17
2
37
4
58
13
Review
Základní Turnaj 11 29
BBK Blansko
TJ Třebíč
10. 10. 2020
12:20
SH Blansko Libor Chaloupka
89
12
18
3
46
3
67
5
Review
Základní Turnaj 12 30
Spartak Uherský Brod
Sokol Podolí
10. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Ivo Mikulec
29
57
8
8
13
25
19
39
Review
Základní Turnaj 12 31
Sokol Podolí
BC VYSOČINA
10. 10. 2020
11:45
Sportovní hala Ivo Mikulec
35
42
10
11
16
28
27
36
Review
Základní Turnaj 12 32
Spartak Uherský Brod
BC VYSOČINA
10. 10. 2020
13:30
Sportovní hala Ivo Mikulec
32
47
8
17
12
31
24
37
Review
Základní Turnaj 7 17
Basketbal Dubňany
TJ Znojmo
10. 10. 2020
13:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
20
0
*
Review
Základní Turnaj 7 18
Basketbal Dubňany
TJ Znojmo
10. 10. 2020
15:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Jiří Chytil
20
0
*
Review
Základní Turnaj 13 33
Vlčata Žďár
Sokol Podolí
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 13 34
Vlčata Žďár
Sokol Podolí
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 14 35
BK Skokani A
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 14 36
BK Skokani A
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 15 38
BK Skokani B
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 16 40
Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 16 41
BK Vyškov
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 16 42
Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 17 43
Jiskra Kyjov
BBK DS Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 17 44
BBK DS Brno
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 17 45
Jiskra Kyjov
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 18 46
Tygři Brno
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 18 47
BC VYSOČINA
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 18 48
Tygři Brno
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 15 37
Basketbal Dubňany
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 15 39
Basketbal Dubňany
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 19 49
BC VYSOČINA
SAM Brno
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 19 50
BC VYSOČINA
SAM Brno
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 20 51
BBK Blansko
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 20 52
BBK Blansko
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 21 55
Vlčata Žďár
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 22 56
TJ Znojmo
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 22 57
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 22 58
TJ Znojmo
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 23 59
BK Vyškov
BBK DS Brno
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 23 60
BBK DS Brno
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 23 61
BK Vyškov
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 24 62
Sokol Podolí
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 21 53
Vlčata Žďár
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 24 63
Tygři Brno
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 21 54
Basketbal Dubňany
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 24 64
Sokol Podolí
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 27 71
Sokol Podolí
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 28 74
TJ Třebíč
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 29 75
SK Renocar Podolí
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 29 76
SAM Brno
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 29 77
SK Renocar Podolí
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 30 78
BK Skokani A
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 30 79
BBK Blansko
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 30 80
BK Skokani A
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 28 72
TJ Třebíč
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 28 73
Basketbal Dubňany
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 25 65
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 25 66
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 26 67
BBK DS Brno
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 26 68
BBK DS Brno
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 27 69
Sokol Podolí
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 27 70
BK Skokani B
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 31 81
Vlčata Žďár
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 31 82
Vlčata Žďár
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 32 83
Spartak Uherský Brod
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 32 84
Spartak Uherský Brod
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Základní Turnaj 33 85
SAM Brno
Sokol Podolí
Bude upřesněno
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 33 86
Sokol Podolí
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 33 87
SAM Brno
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 34 90
TJ Znojmo
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 35 91
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 35 92
Tygři Brno
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 35 93
Jiskra Kyjov
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 36 94
TJ Třebíč
BBK DS Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 36 95
BBK DS Brno
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 36 96
TJ Třebíč
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 34 88
TJ Znojmo
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 34 89
Basketbal Dubňany
BK Skokani B
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 37 97
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 37 98
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 38 99
Sokol Podolí
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 38 100
Sokol Podolí
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sokolovna Podolí
Preview
Základní Turnaj 39 101
BK Skokani B
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 39 102
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 39 103
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 40 104
BBK Blansko
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 40 105
SAM Brno
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 40 106
BBK Blansko
TJ Znojmo
Bude upřesněno
-
SH Blansko
Preview
Základní Turnaj 41 107
BBK DS Brno
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 41 108
Spartak Uherský Brod
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 41 109
BBK DS Brno
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH Brno, Bosonohy
Preview
Základní Turnaj 42 111
BK Vyškov
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
Sokolovna Hodonín
Preview
Základní Turnaj 42 110
Basketbal Dubňany
BK Vyškov
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 42 112
Basketbal Dubňany
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Základní Turnaj 43 113
Tygři Brno
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 43 114
Tygři Brno
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 45 117
TJ Znojmo
BBK DS Brno
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 45 118
BBK DS Brno
Sokol Podolí
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 45 119
TJ Znojmo
Sokol Podolí
Bude upřesněno
-
TJ Znojmo
Preview
Základní Turnaj 46 120
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 46 121
BK Skokani A
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 46 122
SK Renocar Podolí
BBK Blansko
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 47 123
BK Vyškov
Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 47 124
Jiskra Kyjov
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 47 125
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Za parkem
Preview
Základní Turnaj 48 126
TJ Třebíč
BC VYSOČINA
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 48 127
BC VYSOČINA
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 48 128
TJ Třebíč
Vlčata Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Základní Turnaj 44 115
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 44 116
BK Skokani B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tygři Brno 4 4 0 278 139 8
2. Blansko 4 3 1 273 125 7
3. Jiskra Kyjov 4 3 1 292 172 7
4. BK Skokani A 4 3 1 277 160 7
5. Vlčata Žďár 4 3 1 248 176 7
6. Basketbal Dubňany 4 3 1 111 112 7
7. BC VYSOČINA 4 2 2 131 185 6
8. SAM Brno 4 2 2 201 219 6
9. BK Vyškov 4 2 2 224 222 6
10. Renocar Podolí 4 2 2 232 217 6
11. Sokol Podolí 4 1 3 157 186 5
12. TJ Znojmo 4 0 4 49 173 4
13. Spartak Uherský Brod 4 0 4 124 301 4
14. BK Skokani B 2 0 2 71 135 2
15. TJ Třebíč 2 0 2 25 171 2
16. BBK DS Brno 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B F-
Lukáš Zezula Blansko 13 4 1.0 5.5 2.8 0.5
Daniel Mrázek Tygři Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Kos BC VYSOČINA 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Horváth Renocar Podolí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Nováček Sokol Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Šimko SAM Brno 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Marek Kovář SK Žabovvřesky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Pulkrábek SAM Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonatan Bogar BBK DS Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Mihel Spartak Uherský Brod 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Vincent Kohout TJ Třebíč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Sponar BK Skokani B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Paluda BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Pecho Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B F-
Lukáš Zezula Blansko 13 10 5 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Třebíč 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC VYSOČINA 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Vlčata Žďár 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Blansko 4 31.3 0.3 5.0 /17.3 29.0 15.5