Mladší minižáci U12, Oblastní přebor, sk. A
Základní informace
Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oblastní přebor, minižáci U12 | 1. kolo | 1 |
Válečníci Děčín
BK Brandýs n.L
|
3. 10. 2020
- |
ARMEX Sportcentrum |
Vitaliy Shumskyy Tomáš Morávek |
106
10
|
28
6
58
6
79
8 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U12 | 1. kolo | 2 |
Válečníci Děčín
BK Brandýs n.L
|
3. 10. 2020
- |
ARMEX Sportcentrum |
Tomáš Morávek Vitaliy Shumskyy |
93
18
|
26
7
48
7
74
10 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U12 | 1. kolo | 3 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
3. 10. 2020
- |
Sportcentrum SLUNETA |
Jakub Gabriel Lucie Humlová |
100
22
|
14
6
40
12
66
17 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U12 | 1. kolo | 4 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
3. 10. 2020
14:00 |
Sportcentrum SLUNETA |
Lucie Humlová Jakub Gabriel |
94
16
|
20
8
51
12
67
16 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U12 | 2. kolo | 5 |
BK Brandýs n.L
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 2. kolo | 6 |
BK Brandýs n.L
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 2. kolo | 7 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Národní |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 2. kolo | 8 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Národní |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 3. kolo | 9 |
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 3. kolo | 10 |
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 3. kolo | 11 |
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 3. kolo | 12 |
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 4. kolo | 13 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 4. kolo | 14 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 4. kolo | 15 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 4. kolo | 16 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 5. kolo | 17 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 5. kolo | 18 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 5. kolo | 19 |
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 5. kolo | 20 |
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 6. kolo | 21 |
BK Brandýs n.L
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 6. kolo | 22 |
BK Brandýs n.L
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 6. kolo | 23 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 6. kolo | 24 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 7. kolo | 25 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 7. kolo | 26 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 7. kolo | 27 |
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 7. kolo | 28 |
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 8. kolo | 29 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 8. kolo | 30 |
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 8. kolo | 31 |
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 8. kolo | 32 |
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 9. kolo | 33 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 9. kolo | 34 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 9. kolo | 35 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 9. kolo | 36 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 10. kolo | 37 |
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 10. kolo | 38 |
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U12 | 10. kolo | 39 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
Antonín Jeřábek Lucie Humlová |
30
46
|
14
16
18
23
26
29 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U12 | 10. kolo | 40 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
Václav Hošek Lucie Humlová |
45
66
|
14
15
24
35
34
50 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Brandýs n.L. | 4 | 2 | 2 | 140 | 274 | 6 | |
2. | Válečníci Děčín | 2 | 2 | 0 | 199 | 28 | 4 | |
3. | SLUNETA Ústí n.L. | 2 | 2 | 0 | 194 | 38 | 4 |
|
4. | Slovan Varnsdorf | 2 | 0 | 2 | 75 | 112 | 2 |
|
5. | BA Lynx Liberec | 2 | 0 | 2 | 38 | 194 | 2 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|
Válečníci Děčín | 2 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 16.5 | 2.0 /9.3 | 21.6 | 9.3 |
Slovan Varnsdorf | 2 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tým | 2B | TH | F- |
---|---|---|---|
Válečníci Děčín | 0 | 0/0 | 0 |
BK Brandýs n.L. | 31 | 4/15 | 13 |
Slovan Varnsdorf | 0 | 0/0 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Shumskyy Vitaliy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Morávek Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Jeřábek Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Humlová Lucie | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.9 | 1.5 | 1.7 |
Hošek Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Gabriel Jakub | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře