Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 1. kolo | 1 |
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 1. kolo | 2 |
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
13. 9. 2020
10:00 |
12. ZŠ Rozdělov |
Filip Hackl Rozálie Hacklová |
43
35
|
11
7
23
18
37
25 |
Review | |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 2. kolo | 4 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G
|
26. 9. 2020
10:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Radek Šťavík Lucie Moravcová |
58
38
|
18
8
30
20
47
30 |
Review | |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 2. kolo | 3 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Kladno U11G
|
26. 9. 2020
12:30 |
tělocvična sportovní Gymnázium |
59
39
|
10
14
27
22
45
32 |
Review | ||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 3. kolo | 5 |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
10. 10. 2020
10:00 |
12. ZŠ Rozdělov |
Jiří Veselý Michal Kamler |
52
41
|
11
11
26
21
42
23 |
Review | |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 3. kolo | 6 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
10. 10. 2020
14:00 |
Sportcentrum |
Karel Křenek Dušan Dvorský |
41
38
|
18
2
25
16
37
23 |
Review | |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 4. kolo | 7 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 4. kolo | 8 |
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 5. kolo | 9 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 5. kolo | 10 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 6. kolo | 11 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 6. kolo | 12 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 7. kolo | 13 |
TJ Sokol Kladno U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 7. kolo | 14 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 8. kolo | 15 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
TJ Sokol Kladno U11G
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 8. kolo | 16 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 9. kolo | 17 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 9. kolo | 18 |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 10. kolo | 19 |
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | 10. kolo | 20 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Kladno U11G | 3 | 2 | 1 | 134 | 135 | 5 | |
2. | BK Studánka Pardubice U11G (ms) | 2 | 1 | 1 | 97 | 80 | 3 | |
3. | Slaný U11G (ms) | 2 | 1 | 1 | 99 | 90 | 3 | |
4. | BK Brandýs U11G | 2 | 1 | 1 | 76 | 81 | 3 | |
5. | BC Benešov U11G | 1 | 0 | 1 | 38 | 58 | 1 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BC Benešov U11G | 2 | 11.0 | 1.5 | 2.0 /11.5 | 17.4 | 10.5 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms) | 4 | 20.5 | 0.3 | 3.0 /7.3 | 41.4 | 4.5 |
TJ Sokol Kladno U11G | 6 | 17.7 | 0.0 | 2.2 /5.0 | 43.3 | 5.8 |
BK Brandýs U11G | 4 | 18.8 | 0.5 | 2.5 /7.5 | 33.3 | 8.8 |
Slaný U11G (ms) | 4 | 20.3 | 1.0 | 1.8 /8.8 | 20.0 | 9.8 |
AŠ Mladá Boleslav U11G | 4 | 11.5 | 0.8 | 0.0 /1.0 | 0.0 | 0.3 |
Sokol NehvizdyU11(mix) | 6 | 13.3 | 0.7 | 1.2 /3.9 | 30.4 | 4.7 |
Basket Poděbrady z.s. U11G | 6 | 12.0 | 0.5 | 1.3 /2.8 | 47.1 | 4.2 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G | 4 | 49.8 | 0.0 | 5.0 /9.8 | 51.3 | 6.3 |
Basket Čelákovice U11G(mix) | 4 | 15.0 | 1.0 | 1.0 /3.8 | 26.7 | 5.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výborná Natálie | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Veselý Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Velda Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Šťavík Radek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Podruh Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Píval Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Pádivý Vladimír | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kvíz Leoš | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Křenek Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kamler Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hacklová Rozálie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hackl Filip | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvorský Dušan | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Bodláková Klára | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře