Středomoravský přebor
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 1 |
BCM Orli Prostějov
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
Zdeněk Latík Vratislav Doležal |
|
Preview | ||
Základní část | 1. kolo | 2 |
BCM Orli Prostějov
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
Vratislav Doležal Zdeněk Latík |
|
Preview | ||
Základní část | 1. kolo | 3 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
10. 10. 2020
09:00 |
Městská SH Zelené |
David Vyplel |
75
33
|
16
10
41
15
53
27 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 5 |
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez*2x09
|
10. 10. 2020
09:30 |
Hala TJ Slavia |
Jiří Fanta Josef Slavík |
55
12
|
20
2
33
2
42
6 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
|
10. 10. 2020
11:00 |
Městská SH Zelené |
David Vyplel |
64
39
|
18
10
36
21
44
35 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 6 |
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez*2x09
|
10. 10. 2020
11:00 |
Hala TJ Slavia |
Jiří Fanta Pavla Baďurová |
43
8
|
8
0
25
0
33
0 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 7 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 8 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 9 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SH UP Olomouc |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 10 |
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SH UP Olomouc |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 11 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 2. kolo | 12 |
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 13 |
STRABAG Zlín
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 14 |
STRABAG Zlín
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 15 |
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 16 |
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 17 |
Basket Valmez*2x09
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 3. kolo | 18 |
Basket Valmez*2x09
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 19 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 20 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 21 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 22 |
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 23 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 4. kolo | 24 |
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 25 |
TJ Slavia Kroměříž
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 26 |
TJ Slavia Kroměříž
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 27 |
Basket Valmez*2x09
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 28 |
Basket Valmez*2x09
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 5. kolo | 29 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 5. kolo | 30 |
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 6. kolo | 31 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 32 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 33 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 6. kolo | 34 |
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 6. kolo | 35 |
Basket Valmez*2x09
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 6. kolo | 36 |
Basket Valmez*2x09
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 37 |
Basket Valmez*2x09
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 38 |
Basket Valmez*2x09
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 39 |
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 40 |
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 41 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 7. kolo | 42 |
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 43 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 44 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 45 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 46 |
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 8. kolo | 47 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 8. kolo | 48 |
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 9. kolo | 49 |
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 9. kolo | 50 |
SK UP BCM Olomouc
BK Lipník /MIX/*+3x09
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Základní část | 9. kolo | 51 |
Basket Valmez*2x09
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 52 |
Basket Valmez*2x09
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SPŠSt Valašské Meziříčí |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 53 |
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 54 |
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Slavia |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 55 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 56 |
BK Lipník /MIX/*+3x09
TJ Slavia Kroměříž
|
Bude upřesněno
- |
Lipník nad Bečvou |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 57 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 58 |
STRABAG Zlín
Basket Valmez*2x09
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 59 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 60 |
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroměříž | 2 | 2 | 0 | 98 | 20 | 4 |
|
2. | Zlín | 2 | 2 | 0 | 139 | 72 | 4 |
|
3. | BCM Olomouc | 2 | 0 | 2 | 72 | 139 | 2 |
|
4. | Valmez | 2 | 0 | 2 | 20 | 98 | 2 |
|
5. | Prostějov | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | BK Lipník /MIX/ | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyplel David | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Slavík Josef | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Fanta Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baďurová Pavla | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře