Přípravná soutěž mladších minižákyň U12
Základní informace
Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přípravná soutěž U12G "A" | 1. kolo | 1 |
BC Slaný U12G (ms)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 1. kolo | 2 |
BK Brandýs n. L. U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
19. 9. 2020
09:00 |
ZŠ Na Výsluní |
Michal Dub Jaroslav Janovský |
60
22
|
8
8
27
15
44
19 |
Review | |
Přípravná soutěž U12G "A" | 2. kolo | 3 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 2. kolo | 4 |
BC Slaný U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
3. 10. 2020
09:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Radek Šťavík Rozálie Hacklová |
44
72
|
8
16
14
36
28
52 |
Review | |
Přípravná soutěž U12G "A" | 3. kolo | 5 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 3. kolo | 6 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 4. kolo | 8 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 4. kolo | 7 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
19. 9. 2020
14:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Jiří Veselý Filip Hackl |
44
55
|
14
16
26
35
34
49 |
Review | |
Přípravná soutěž U12G "A" | 5. kolo | 9 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 5. kolo | 10 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 6. kolo | 11 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 6. kolo | 12 |
BC Slaný U12G (ms)
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 7. kolo | 13 |
BC Slaný U12G (ms)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 7. kolo | 14 |
BK Brandýs n. L. U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 8. kolo | 15 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 8. kolo | 16 |
BC Slaný U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 9. kolo | 17 |
BK Brandýs n. L. U12G
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 9. kolo | 18 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BC Slaný U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 10. kolo | 19 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 10. kolo | 20 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 11. kolo | 21 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 11. kolo | 22 |
BK Brandýs n. L. U12G
BC Slaný U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 12. kolo | 23 |
Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G
BK Brandýs n. L. U12G
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
Přípravná soutěž U12G "A" | 12. kolo | 24 |
BC Slaný U12G (ms)
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brandýs U12G | 2 | 2 | 0 | 132 | 66 | 4 | |
2. | BC Slaný U12G (ms) | 2 | 1 | 1 | 99 | 116 | 3 | |
3. | Kral-JuniorU12G | 1 | 0 | 1 | 44 | 55 | 1 | |
4. | ŠSK Příbram U12G (ms) | 1 | 0 | 1 | 22 | 60 | 1 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BC Slaný U12G (ms) | 4 | 20.5 | 1.0 | 2.5 /7.3 | 34.5 | 11.0 |
Kral-JuniorU12G | 2 | 22.0 | 1.0 | 4.0 /13.5 | 29.6 | 7.5 |
Brandýs U12G | 4 | 26.5 | 0.3 | 4.3 /9.1 | 47.2 | 10.0 |
ŠSK Příbram U12G (ms) | 2 | 10.5 | 0.5 | 2.0 /8.0 | 25.0 | 11.5 |
ŠBK Sadská U12G | 2 | 25.0 | 1.0 | 7.5 /27.0 | 27.8 | 15.5 |
Sokol Kladno U12G | 2 | 26.5 | 0.5 | 5.0 /16.0 | 31.3 | 18.5 |
HB Basket U12G(ms) | 2 | 9.5 | 0.0 | 2.5 /8.0 | 31.3 | 5.0 |
Basket Říčany U12G | 2 | 23.5 | 0.0 | 2.0 /5.5 | 36.4 | 0.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
BC Slaný U12G (ms) | 27 | 2 | 4/11 | 13 |
Kral-JuniorU12G | 25 | 1 | 5/16 | 8 |
Brandýs U12G | 35 | 1 | 6/14 | 13 |
ŠSK Příbram U12G (ms) | 13 | 1 | 3/12 | 14 |
ŠBK Sadská U12G | 31 | 2 | 10/35 | 19 |
Sokol Kladno U12G | 33 | 1 | 7/22 | 25 |
HB Basket U12G(ms) | 12 | 0 | 3/9 | 7 |
Basket Říčany U12G | 24 | 0 | 4/11 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výborná Natálie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Veselý Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Šťavík Radek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kvíz Leoš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Janovský Jaroslav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hacklová Rozálie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hackl Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře