Oblastní přebor
Základní informace
Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 7 |
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
|
19. 9. 2020
09:00 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Jan Posker |
34
25
|
12
3
14
9
22
19 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 9 |
OSK Olomouc
Basket Ostrava
|
19. 9. 2020
09:00 |
Základní škola Stupkova |
Ota Baďura Filip Hudec |
90
27
|
17
11
40
14
66
27 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 3 |
TJ Loko Krnov
BK Příbor
|
19. 9. 2020
10:00 |
Hala TJ Lokomotiva |
55
33
|
8
6
33
6
47
16 |
Review | ||
Základní část | 1. kolo | 1 |
BK Start Ostrava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
20. 9. 2020
10:30 |
ZŠ pro sluchově postižené |
Tomáš Nevřela Ondřej Skácel |
12
62
|
4
12
4
24
6
44 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 8 |
BK Frýdek-Místek
BK Havířov
|
19. 9. 2020
10:30 |
SH SPŠ Frýdek Místek |
Jan Posker |
25
40
|
4
12
7
17
14
29 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 10 |
OSK Olomouc
Basket Ostrava
|
19. 9. 2020
11:00 |
Základní škola Stupkova |
Ota Baďura Filip Hudec |
89
42
|
14
12
39
18
63
39 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
TJ Loko Krnov
BK Příbor
|
19. 9. 2020
11:45 |
Hala TJ Lokomotiva |
53
50
|
17
10
27
30
51
36 |
Review | ||
Základní část | 1. kolo | 2 |
BK Start Ostrava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
20. 9. 2020
12:00 |
ZŠ pro sluchově postižené |
Tomáš Nevřela Ondřej Skácel |
32
70
|
16
14
18
26
24
45 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 11 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Basket Ostrava
|
3. 10. 2020
09:00 |
SEZŠ Rožnov p/R |
Jan Posker |
27
50
|
5
15
19
20
26
40 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 12 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Basket Ostrava
|
3. 10. 2020
10:30 |
SEZŠ Rožnov p/R |
Jan Posker |
36
42
|
6
16
18
20
28
32 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 13 |
BK Havířov
OSK Olomouc
|
3. 10. 2020
11:00 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Kraina |
43
84
|
8
26
22
40
34
60 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 15 |
SBŠ Ostrava U12
BK Frýdek-Místek
|
4. 10. 2020
12:00 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Vojtěch Ščurek Ondřej Skácel |
83
20
|
8
5
30
11
59
14 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 17 |
BK Příbor
SK Bruntál
|
4. 10. 2020
12:30 |
ZŠ npor. Loma Příbor |
Marek Slovák Michal Slovák |
25
39
|
7
3
13
25
19
27 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 14 |
BK Havířov
OSK Olomouc
|
3. 10. 2020
13:00 |
SPŠE Havířov |
Tomáš Kraina |
42
86
|
12
26
16
48
32
66 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 16 |
SBŠ Ostrava U12
BK Frýdek-Místek
|
4. 10. 2020
13:30 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Vojtěch Ščurek Ondřej Skácel |
91
18
|
15
2
40
6
70
13 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 18 |
BK Příbor
SK Bruntál
|
4. 10. 2020
14:00 |
ZŠ npor. Loma Příbor |
Michal Slovák Marek Slovák |
38
44
|
6
6
12
21
26
23 |
Review | |
Základní část | 9. kolo | 81 |
OSK Olomouc
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
16. 1. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 82 |
OSK Olomouc
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
16. 1. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 83 |
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
|
16. 1. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 84 |
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
|
16. 1. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 85 |
BK Havířov
SK Bruntál
|
16. 1. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 86 |
BK Havířov
SK Bruntál
|
16. 1. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 87 |
SBŠ Ostrava U12
TJ Loko Krnov
|
16. 1. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 88 |
SBŠ Ostrava U12
TJ Loko Krnov
|
16. 1. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 89 |
BK Příbor
BK Start Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 9. kolo | 90 |
BK Příbor
BK Start Ostrava
|
16. 1. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 91 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Start Ostrava
|
30. 1. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 92 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Start Ostrava
|
30. 1. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 93 |
BK Příbor
TJ Loko Krnov
|
30. 1. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 94 |
BK Příbor
TJ Loko Krnov
|
30. 1. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 95 |
SBŠ Ostrava U12
SK Bruntál
|
30. 1. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 96 |
SBŠ Ostrava U12
SK Bruntál
|
30. 1. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 97 |
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
|
30. 1. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 98 |
BK Havířov
BK Frýdek-Místek
|
30. 1. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 99 |
Basket Ostrava
OSK Olomouc
|
30. 1. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 10. kolo | 100 |
Basket Ostrava
OSK Olomouc
|
30. 1. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 101 |
Basket Ostrava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
6. 2. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 102 |
Basket Ostrava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
6. 2. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 103 |
OSK Olomouc
BK Havířov
|
6. 2. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 104 |
OSK Olomouc
BK Havířov
|
6. 2. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 105 |
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U12
|
6. 2. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 106 |
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava U12
|
6. 2. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 107 |
SK Bruntál
BK Příbor
|
6. 2. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 108 |
SK Bruntál
BK Příbor
|
6. 2. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 109 |
TJ Loko Krnov
BK Start Ostrava
|
6. 2. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 11. kolo | 110 |
TJ Loko Krnov
BK Start Ostrava
|
6. 2. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 111 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Loko Krnov
|
20. 2. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 112 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Loko Krnov
|
20. 2. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 113 |
BK Start Ostrava
SK Bruntál
|
20. 2. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 114 |
BK Start Ostrava
SK Bruntál
|
20. 2. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 115 |
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
|
20. 2. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 116 |
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
|
20. 2. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 117 |
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
|
20. 2. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 118 |
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
|
20. 2. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 119 |
BK Havířov
Basket Ostrava
|
20. 2. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 120 |
BK Havířov
Basket Ostrava
|
20. 2. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 121 |
BK Havířov
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
6. 3. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 122 |
BK Havířov
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
6. 3. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 123 |
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
|
6. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 124 |
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
|
6. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 125 |
OSK Olomouc
BK Příbor
|
6. 3. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 126 |
OSK Olomouc
BK Příbor
|
6. 3. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 127 |
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
|
6. 3. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 128 |
BK Frýdek-Místek
BK Start Ostrava
|
6. 3. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 129 |
SK Bruntál
TJ Loko Krnov
|
6. 3. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 130 |
SK Bruntál
TJ Loko Krnov
|
6. 3. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 131 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
SK Bruntál
|
20. 3. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 132 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
SK Bruntál
|
20. 3. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 133 |
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
|
20. 3. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 134 |
TJ Loko Krnov
BK Frýdek-Místek
|
20. 3. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 135 |
BK Start Ostrava
OSK Olomouc
|
20. 3. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 136 |
BK Start Ostrava
OSK Olomouc
|
20. 3. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 137 |
BK Příbor
Basket Ostrava
|
20. 3. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 138 |
BK Příbor
Basket Ostrava
|
20. 3. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 139 |
SBŠ Ostrava U12
BK Havířov
|
20. 3. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 140 |
SBŠ Ostrava U12
BK Havířov
|
20. 3. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 141 |
SBŠ Ostrava U12
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
27. 3. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 142 |
SBŠ Ostrava U12
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
27. 3. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 143 |
BK Havířov
BK Příbor
|
27. 3. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 144 |
BK Havířov
BK Příbor
|
27. 3. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 145 |
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
|
27. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 146 |
Basket Ostrava
BK Start Ostrava
|
27. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 147 |
OSK Olomouc
TJ Loko Krnov
|
27. 3. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 148 |
OSK Olomouc
TJ Loko Krnov
|
27. 3. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 149 |
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
|
27. 3. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 150 |
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
|
27. 3. 2021
- |
SH SPŠ Frýdek Místek |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 151 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Frýdek-Místek
|
10. 4. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 152 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Frýdek-Místek
|
10. 4. 2021
- |
SEZŠ Rožnov p/R |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 153 |
SK Bruntál
OSK Olomouc
|
10. 4. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 154 |
SK Bruntál
OSK Olomouc
|
10. 4. 2021
- |
Sportovní hala Bruntál |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 155 |
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
|
10. 4. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 156 |
TJ Loko Krnov
Basket Ostrava
|
10. 4. 2021
- |
Hala TJ Lokomotiva |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 157 |
BK Start Ostrava
BK Havířov
|
10. 4. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 158 |
BK Start Ostrava
BK Havířov
|
10. 4. 2021
- |
ZŠ pro sluchově postižené |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 159 |
BK Příbor
SBŠ Ostrava U12
|
10. 4. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 160 |
BK Příbor
SBŠ Ostrava U12
|
10. 4. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 161 |
BK Příbor
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
24. 4. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 162 |
BK Příbor
TJ Rožnov pod Radhoštěm
|
24. 4. 2021
- |
ZŠ npor. Loma Příbor |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 163 |
SBŠ Ostrava U12
BK Start Ostrava
|
24. 4. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 164 |
SBŠ Ostrava U12
BK Start Ostrava
|
24. 4. 2021
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 165 |
BK Havířov
TJ Loko Krnov
|
24. 4. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 166 |
BK Havířov
TJ Loko Krnov
|
24. 4. 2021
- |
SPŠE Havířov |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 167 |
Basket Ostrava
SK Bruntál
|
24. 4. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 168 |
Basket Ostrava
SK Bruntál
|
24. 4. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 169 |
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
|
24. 4. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 170 |
OSK Olomouc
BK Frýdek-Místek
|
24. 4. 2021
- |
Základní škola Stupkova |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Příbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
2. | OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
3. | Loko Krnov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
4. | BK FM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
5. | Bruntál | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
6. | Basket Ostrava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
7. | SBŠ Ostrava U12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
8. | Havířov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
9. | Start Ostrava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
10. | Rožnov p/R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ščurek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Skácel Ondřej | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Nevřela Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraina Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Baďura Ota | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře