Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Klatovy
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 1. kolo 2
BK Klatovy
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 1. kolo 3
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Lokomotiva Plzeň
19. 9. 2020
11:00
Kraslice Petr Hovorka
Roman Kinka
67
85
14
14
26
35
54
57
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Lokomotiva Plzeň
19. 9. 2020
13:00
Kraslice Petr Hovorka
Roman Kinka
49
67
15
14
25
31
35
51
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
19. 9. 2020
09:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Radovan Minich
53
72
16
9
21
36
31
54
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
19. 9. 2020
11:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Radovan Minich
44
91
6
26
20
50
30
70
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov
3. 10. 2020
10:00
Městská hala Aš Jan Čermák
David Řánek
3
142
0
34
1
68
1
102
Review
Základní část 2. kolo 8
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov
3. 10. 2020
11:30
Městská hala Aš David Řánek
Jan Čermák
11
136
0
34
4
68
6
108
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
4. 10. 2020
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Tauber
41
91
19
17
27
51
37
71
Review
Základní část 2. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
4. 10. 2020
14:30
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Tauber
25
80
8
26
19
56
25
64
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 2. kolo 12
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 3. kolo 13
TJ Sokol Kraslice (mix)
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 3. kolo 14
TJ Sokol Kraslice (mix)
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 3. kolo 15
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 3. kolo 17
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 3. kolo 18
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 4. kolo 19
TJ Jiskra Aš
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 4. kolo 20
TJ Jiskra Aš
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 4. kolo 21
BK Klatovy
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 4. kolo 22
BK Klatovy
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 4. kolo 23
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 4. kolo 24
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 5. kolo 25
BK Jiskra Domažlice
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 27
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 5. kolo 28
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 5. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 5. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 6. kolo 31
TJ Jiskra Aš
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 6. kolo 32
TJ Jiskra Aš
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 6. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 6. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 6. kolo 35
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 6. kolo 36
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 7. kolo 37
BK Sokolov
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 7. kolo 38
BK Sokolov
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 7. kolo 39
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 40
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 7. kolo 41
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Klatovy
3. 10. 2020
11:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Klára Pouzarová
12
118
3
29
6
55
8
85
Review
Základní část 7. kolo 42
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Klatovy
3. 10. 2020
13:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Klára Pouzarová
15
135
6
35
13
61
13
95
Review
Základní část 8. kolo 43
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 8. kolo 44
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 8. kolo 45
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 8. kolo 46
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 8. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 8. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 49
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 50
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 51
BK Sokolov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 9. kolo 52
BK Sokolov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix)
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 10. kolo 55
TJ Jiskra Aš
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 10. kolo 56
TJ Jiskra Aš
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš
Preview
Základní část 10. kolo 57
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 10. kolo 58
TJ Sokol Kraslice (mix)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 10. kolo 59
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 10. kolo 60
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Sokolov 4 4 0 441 111 8
2. BK Jiskra Domažlice 4 2 2 268 229 6
3. BK Lokomotiva Plzeň 4 2 2 218 287 6
4. BK Klatovy 2 2 0 253 27 4
5. TJ Sokol Kraslice (mix) 4 0 4 143 405 4
6. TJ Jiskra Aš 2 0 2 14 278 2
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Matěj Šnobl BK Sokolov 10 8 1.0 25.8 12.5 0.8/1.3 0.0* 0.3
Kristýna Lédlová BSK Tatran Kraslice (mix, MS) 11 4 1.0 6.8 3.3 0.3/1.0 0.0* 1.0
Matěj Vítek BK Loko Plzeň 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
Filip Šnejdar BK Klatovy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalimil Vlk BK Sokolov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vondraš BK Jiskra Domažlice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Mitrega TJ Jiskra Aš 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kunciter TJ Jiskra Aš 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
TJ Jiskra Aš 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 4 54.0 2.3 /5.1 45.0 6.0