Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Starší minižáci U13B 1. kolo 1
BA Nymburk U13B
BC Kolín U13B
26. 9. 2020
08:30
ZŠ Komenského Pavel Velda
Jan Střítežský
90
10
34
2
49
7
70
7
Review
Starší minižáci U13B 1. kolo 2
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BK R&J EBC Mělník U13B
26. 9. 2020
10:00
Hala Bios Jiří Pavýza
41
30
6
9
19
16
27
27
Review
Starší minižáci U13B 1. kolo 3
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
26. 9. 2020
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Fedor Lysov
Michal Vyhlídal
49
30
2
17
21
20
32
28
Review
Starší minižáci U13B 1. kolo 4
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BK Český Brod U13B
26. 9. 2020
12:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
45
39
14
4
24
10
30
22
Review
Starší minižáci U13B 2. kolo 5
BK Beroun U13(mix)
BK R&J EBC Mělník U13B
27. 9. 2020
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Pavýza
65
47
16
13
30
27
50
36
Review
Starší minižáci U13B 2. kolo 6
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Český Brod U13B
27. 9. 2020
10:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem
37
33
8
14
15
23
25
27
Review
Starší minižáci U13B 2. kolo 7
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
AŠ Mladá Boleslav U13B
27. 9. 2020
-
Sportovní hala Jeneč
20
0
*
Review
Starší minižáci U13B 3. kolo 8
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 3. kolo 9
BK R&J EBC Mělník U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 3. kolo 10
BA Nymburk U13B
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
10. 10. 2020
09:00
ZŠ Komenského Petr Vávra
Ondřej Píval
92
10
10
2
43
2
70
4
Review
Starší minižáci U13B 3. kolo 11
BC Kolín U13B
BK Beroun U13(mix)
10. 10. 2020
13:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Miloš Nesvadba
Lukáš Mrzena
45
83
10
31
23
40
27
63
Review
Starší minižáci U13B 4. kolo 12
BK R&J EBC Mělník U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 4. kolo 13
BA Nymburk U13B
BK Beroun U13(mix)
11. 10. 2020
09:00
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Ondřej Píval
88
36
29
10
53
20
67
28
Review
Starší minižáci U13B 4. kolo 14
BC Kolín U13B
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
11. 10. 2020
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Miloš Nesvadba
Jan Střítežský
46
59
11
25
27
30
42
42
Review
Starší minižáci U13B 5. kolo 15
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 5. kolo 16
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 5. kolo 17
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 5. kolo 18
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 6. kolo 19
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 6. kolo 20
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 6. kolo 21
BK Český Brod U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 7. kolo 22
BA Nymburk U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Starší minižáci U13B 7. kolo 23
BC Kolín U13B
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 7. kolo 24
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 7. kolo 25
BK Beroun U13(mix)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 8. kolo 26
BA Nymburk U13B
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Starší minižáci U13B 8. kolo 27
BC Kolín U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 8. kolo 28
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 8. kolo 29
BK Beroun U13(mix)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 9. kolo 30
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 9. kolo 31
AŠ Mladá Boleslav U13B
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 9. kolo 32
BK Český Brod U13B
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 9. kolo 33
BK R&J EBC Mělník U13B
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 10. kolo 34
AŠ Mladá Boleslav U13B
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 10. kolo 35
BK Český Brod U13B
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 10. kolo 36
BK R&J EBC Mělník U13B
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 11. kolo 37
BK R&J EBC Mělník U13B
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 11. kolo 38
BK Český Brod U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 11. kolo 39
AŠ Mladá Boleslav U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 12. kolo 40
BC Kolín U13B
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 12. kolo 41
BK R&J EBC Mělník U13B
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 12. kolo 42
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 12. kolo 43
BK Český Brod U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 13. kolo 44
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 13. kolo 45
BK Beroun U13(mix)
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 13. kolo 46
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 14. kolo 47
BK Český Brod U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 14. kolo 48
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 14. kolo 49
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 14. kolo 50
BK Beroun U13(mix)
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 15. kolo 51
BC Kolín U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 15. kolo 52
BA Nymburk U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Starší minižáci U13B 15. kolo 53
BK R&J EBC Mělník U13B
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 16. kolo 54
BK Beroun U13(mix)
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 16. kolo 55
BA Nymburk U13B
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Starší minižáci U13B 16. kolo 56
BC Kolín U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 16. kolo 57
BK R&J EBC Mělník U13B
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Starší minižáci U13B 17. kolo 58
BK Český Brod U13B
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 17. kolo 59
AŠ Mladá Boleslav U13B
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 17. kolo 60
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 17. kolo 61
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 18. kolo 62
AŠ Mladá Boleslav U13B
BA Nymburk U13B
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Starší minižáci U13B 18. kolo 63
BK Český Brod U13B
BC Kolín U13B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Starší minižáci U13B 18. kolo 64
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Starší minižáci U13B 18. kolo 65
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BK Beroun U13(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 19. kolo 66
BK Beroun U13(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 19. kolo 67
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 19. kolo 68
BC Kolín U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Starší minižáci U13B 20. kolo 69
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BA 2006 Roudnice n.L.U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Starší minižáci U13B 20. kolo 70
KELTI Nové Strašecí U13B(mix)
AŠ Mladá Boleslav U13B
Bude upřesněno
-
Hala Bios
Preview
Starší minižáci U13B 20. kolo 71
BK Beroun U13(mix)
BK Český Brod U13B
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Starší minižáci U13B 20. kolo 72
BA Nymburk U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Poulíček BŠ Tygři Praha 13 5 1.0 13.4 5.8 0.2 1.2/2.0 60.0 1.4
Michal Hamtil BANymbU13B 13 6 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Štvánová BK Ber U13(mix) 14 3 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jakub Coubal Kol U13B 12 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.7
Antonín Konopka Bol U13B 12 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Baltaretu Roudnice U13B(mix) 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Svojš Kelti U13B(mix) 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hampl Měl U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Malínský ČBr U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Dostál BK Beroun 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Hodboď Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BŠ Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Nymburk U13B 3 43.3 0.3 2.3 /7.6 30.4 6.0
BC Kolín U13B 3 12.7 0.0 8.3 /8.3 100.0 12.7
Kelti Nov Strašecí U13B(mix) 3 15.7 1.0 2.3 /10.0 23.3 0.0
R&J EBC Mělník U13B 2 17.0 0.5 3.0 /9.5 31.6 10.0
BA 2006´ Roudnice n. L.U13B(mix) 2 19.0 0.5 3.5 /12.5 28.0 11.5
AŠ Mladá Boleslav U13B 1 13.0 1.0 1.0 /9.0 11.1 17.0
BŠ Tygři U13B(ms) 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Český Brod U13B 2 16.5 0.5 1.5 /2.5 60.0 0.0
BK Beroun U13(mix) 3 29.0 0.0 3.7 /11.0 33.3 17.0