Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13
Základní informace
Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní VPI | 1. kolo | 13003 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
Královští Sokoli - KVAL
|
26. 9. 2020
09:00 |
tělocvična sportovní Gymnázium |
Jakub Šrámek David Schmidt |
49
61
|
15
24
29
36
39
49 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13005 |
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
|
26. 9. 2020
09:00 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Roman Mareš |
46
60
|
8
18
25
26
34
43 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13007 |
BSK TJ Jičín
BK Vividbooks Pardubice
|
27. 9. 2020
09:00 |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
15
103
|
2
15
4
45
11
75 |
Review | ||
základní VPI | 1. kolo | 13004 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
Královští Sokoli - KVAL
|
26. 9. 2020
10:45 |
tělocvična sportovní Gymnázium |
David Schmidt Jakub Šrámek |
58
63
|
17
13
23
34
47
43 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13006 |
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
|
26. 9. 2020
10:45 |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
Roman Mareš |
38
63
|
0
21
18
23
28
41 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13008 |
BSK TJ Jičín
BK Vividbooks Pardubice
|
27. 9. 2020
11:00 |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
34
93
|
16
16
20
46
27
67 |
Review | ||
základní VPI | 1. kolo | 13001 |
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
|
27. 9. 2020
13:00 |
SH Holubova ul. |
Adam Dvořák |
77
27
|
15
14
33
20
57
22 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13002 |
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
|
27. 9. 2020
14:45 |
SH Holubova ul. |
Adam Dvořák |
78
29
|
18
8
39
16
56
18 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13009 |
Sokol Hradec Králové - kval
Sokol Hradec Králové "B"
|
21. 9. 2020
15:00 |
Tělocvična TJ Sokol |
Alice Konštacká Magdalena Klausová |
136
4
|
42
2
66
4
104
4 |
Review | |
základní VPI | 1. kolo | 13010 |
Sokol Hradec Králové - kval
Sokol Hradec Králové "B"
|
21. 9. 2020
16:45 |
Tělocvična TJ Sokol |
Magdalena Klausová Alice Konštacká |
152
2
|
37
0
67
0
121
2 |
Review | |
základní VPI | 2. kolo | 13011 |
BVK Holice
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13012 |
BVK Holice
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13013 |
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13014 |
BK Vividbooks Pardubice
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13015 |
SŠB Pardubice
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13016 |
SŠB Pardubice
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 2. kolo | 13019 |
BK Bizoni Náchod
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
11. 10. 2020
09:30 |
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 |
Pavel Prouza |
24
87
|
3
16
3
43
18
49 |
Review | |
základní VPI | 2. kolo | 13017 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Ústí nad Orlicí
|
11. 10. 2020
10:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Tomáš Polda Michal Bělka |
78
38
|
23
4
44
11
64
19 |
Review | |
základní VPI | 2. kolo | 13020 |
BK Bizoni Náchod
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
11. 10. 2020
11:30 |
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 |
Pavel Prouza |
24
129
|
2
32
9
69
21
108 |
Review | |
základní VPI | 2. kolo | 13018 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Ústí nad Orlicí
|
11. 10. 2020
12:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Michal Bělka Tomáš Polda |
81
34
|
17
6
33
16
56
26 |
Review | |
základní VPI | 3. kolo | 13021 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13022 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13023 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13024 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13025 |
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13026 |
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13027 |
Sokol Hradec Králové - kval
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13028 |
Sokol Hradec Králové - kval
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13029 |
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 3. kolo | 13030 |
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13031 |
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13032 |
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13033 |
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13034 |
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13035 |
Královští Sokoli - KVAL
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13036 |
Královští Sokoli - KVAL
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13037 |
BK Bizoni Náchod
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13038 |
BK Bizoni Náchod
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13039 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 4. kolo | 13040 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13041 |
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13042 |
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13043 |
BSK TJ Jičín
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13044 |
BSK TJ Jičín
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13045 |
Sokol Hradec Králové - kval
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13046 |
Sokol Hradec Králové - kval
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13047 |
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13048 |
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13049 |
BK Vividbooks Pardubice
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 5. kolo | 13050 |
BK Vividbooks Pardubice
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13051 |
BVK Holice
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13052 |
BVK Holice
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13053 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13054 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13055 |
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13056 |
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13057 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13058 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13059 |
BK Ústí nad Orlicí
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 6. kolo | 13060 |
BK Ústí nad Orlicí
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13061 |
BSK TJ Jičín
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13062 |
BSK TJ Jičín
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13063 |
Sokol Hradec Králové - kval
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13064 |
Sokol Hradec Králové - kval
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13065 |
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13066 |
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13067 |
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13068 |
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13069 |
SŠB Pardubice
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 7. kolo | 13070 |
SŠB Pardubice
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13071 |
BVK Holice
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13072 |
BVK Holice
Královští Sokoli - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13073 |
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13074 |
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13075 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13076 |
BK Studánka Pardubice - KVAL
BK Vividbooks Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13077 |
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13078 |
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
|
Bude upřesněno
- |
Hala SUŠP, Zahradní ul. |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13079 |
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 8. kolo | 13080 |
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové - kval
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní areál Jičín - malá hala |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13081 |
Sokol Hradec Králové - kval
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13082 |
Sokol Hradec Králové - kval
BVK Holice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13083 |
Sokol Hradec Králové "B"
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13084 |
Sokol Hradec Králové "B"
BSK TJ Jičín
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13085 |
BK Vividbooks Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13086 |
BK Vividbooks Pardubice
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13087 |
SŠB Pardubice
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13088 |
SŠB Pardubice
BK Studánka Pardubice - KVAL
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Studánka |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13089 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview | |||
základní VPI | 9. kolo | 13090 |
Královští Sokoli - KVAL
BK Bizoni Náchod
|
Bude upřesněno
- |
hala ZŠ Kukleny |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Královští Sokoli - KVAL | 4 | 4 | 0 | 283 | 179 | 8 | |
2. | BK Studánka Pardubice - KVAL | 4 | 2 | 2 | 323 | 172 | 6 | |
3. | Sokol Hradec Králové - kval | 2 | 2 | 0 | 288 | 6 | 4 | |
4. | BK Vividbooks Pardubice | 2 | 2 | 0 | 196 | 49 | 4 | |
5. | BVK Holice | 2 | 2 | 0 | 155 | 56 | 4 | |
6. | SŠB Pardubice | 2 | 2 | 0 | 123 | 84 | 4 | |
7. | BK Ústí nad Orlicí | 4 | 0 | 4 | 156 | 282 | 4 | |
8. | BK Bizoni Náchod | 4 | 0 | 4 | 104 | 371 | 4 | |
9. | BSK TJ Jičín | 2 | 0 | 2 | 49 | 196 | 2 | |
10. | Sokol Hradec Králové "B" | 2 | 0 | 2 | 6 | 288 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BVK Holice | 2 | 36.0 | 0.5 | 4.0 /11.5 | 34.8 | 4.0 |
BK Bizoni Náchod | 4 | 11.0 | 0.0 | 4.0 /13.0 | 30.8 | 9.0 |
BK Studánka Pardubice - KVAL | 4 | 37.5 | 0.3 | 5.0 /13.5 | 37.0 | 11.3 |
Královští Sokoli - KVAL | 4 | 32.3 | 0.5 | 4.8 /13.3 | 35.8 | 12.5 |
BK Ústí nad Orlicí | 4 | 16.8 | 1.3 | 1.8 /7.6 | 23.3 | 10.0 |
SŠB Pardubice | 2 | 27.0 | 1.5 | 3.0 /9.5 | 31.6 | 9.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 9.0 | 0.0 | 6.5 /13.0 | 50.0 | 9.5 |
BK Vividbooks Pardubice | 2 | 45.0 | 1.0 | 5.0 /10.5 | 47.6 | 16.0 |
Sokol Hradec Králové - kval | 2 | 70.5 | 1.0 | 0.0 /3.0 | 0.0 | 1.5 |
Sokol Hradec Králové "B" | 2 | 1.5 | 0.0 | 0.0 /1.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Studánka Pardubice "B" | 4 | 28.8 | 0.0 | 1.8 /5.6 | 31.8 | 16.0 |
BK NAPOS Vysoká n.L. | 4 | 25.5 | 0.0 | 2.5 /12.0 | 20.8 | 7.3 |
Sokol Vysoké Mýto | 2 | 8.0 | 0.0 | 2.0 /7.5 | 26.7 | 6.5 |
BK Loko Trutnov | 2 | 19.0 | 0.0 | 3.5 /10.5 | 33.3 | 7.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Šrámek Jakub | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Schmidt David | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Prouza Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nývltová Eva | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mareš Roman | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Konštacká Alice | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Klausová Magdalena | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Frintová Bára | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dvořák Adam | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Doubková Tereza | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Beránek Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bělka Michal | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře