Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní VPI 1. kolo 13001
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
27. 9. 2020
13:00
SH Holubova ul. Adam Dvořák
77
27
15
14
33
20
57
22
Review
základní VPI 1. kolo 13002
BVK Holice
BK Bizoni Náchod
27. 9. 2020
14:45
SH Holubova ul. Adam Dvořák
78
29
18
8
39
16
56
18
Review
základní VPI 1. kolo 13003
BK Studánka Pardubice -kval
Královští Sokoli
26. 9. 2020
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Jakub Šrámek
David Schmidt
49
61
15
24
29
36
39
49
Review
základní VPI 1. kolo 13004
BK Studánka Pardubice -kval
Královští Sokoli
26. 9. 2020
10:45
tělocvična sportovní Gymnázium David Schmidt
Jakub Šrámek
58
63
17
13
23
34
47
43
Review
základní VPI 1. kolo 13005
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
26. 9. 2020
09:00
Hala SUŠP, Zahradní ul. Roman Mareš
46
60
8
18
25
26
34
43
Review
základní VPI 1. kolo 13006
BK Ústí nad Orlicí
SŠB Pardubice
26. 9. 2020
10:45
Hala SUŠP, Zahradní ul. Roman Mareš
38
63
0
21
18
23
28
41
Review
základní VPI 1. kolo 13007
BSK Continental TJ Jičín - kval
BK Vividbooks Pardubice-kval
27. 9. 2020
09:00
Sportovní areál Jičín - malá hala 15
103
2
15
4
45
11
75
Review
základní VPI 1. kolo 13008
BSK Continental TJ Jičín - kval
BK Vividbooks Pardubice-kval
27. 9. 2020
11:00
Sportovní areál Jičín - malá hala 34
93
16
16
20
46
27
67
Review
základní VPI 1. kolo 13009
Sokol Hradec Králové - kval
Sokol Hradec Králové "B"
21. 9. 2020
15:00
Tělocvična TJ Sokol Alice Konštacká
Magdalena Klausová
136
4
42
2
66
4
104
4
Review
základní VPI 1. kolo 13010
Sokol Hradec Králové - kval
Sokol Hradec Králové "B"
21. 9. 2020
16:45
Tělocvična TJ Sokol Magdalena Klausová
Alice Konštacká
152
2
37
0
67
0
121
2
Review
základní VPI 2. kolo 13011
BVK Holice
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 2. kolo 13012
BVK Holice
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 2. kolo 13013
BK Vividbooks Pardubice-kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 2. kolo 13014
BK Vividbooks Pardubice-kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 2. kolo 13015
SŠB Pardubice
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 2. kolo 13016
SŠB Pardubice
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 2. kolo 13017
Královští Sokoli
BK Ústí nad Orlicí
11. 10. 2020
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Tomáš Polda
Michal Bělka
78
38
23
4
44
11
64
19
Review
základní VPI 2. kolo 13018
Královští Sokoli
BK Ústí nad Orlicí
11. 10. 2020
12:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Bělka
Tomáš Polda
81
34
17
6
33
16
56
26
Review
základní VPI 2. kolo 13019
BK Bizoni Náchod
BK Studánka Pardubice -kval
11. 10. 2020
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Pavel Prouza
24
87
3
16
3

43
18
49
Review
základní VPI 2. kolo 13020
BK Bizoni Náchod
BK Studánka Pardubice -kval
11. 10. 2020
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Pavel Prouza
24
129
2
32
9
69
21
108
Review
základní VPI 3. kolo 13021
BK Studánka Pardubice -kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 3. kolo 13022
BK Studánka Pardubice -kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 3. kolo 13023
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 3. kolo 13024
BK Ústí nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 3. kolo 13025
BSK Continental TJ Jičín - kval
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 3. kolo 13026
BSK Continental TJ Jičín - kval
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 3. kolo 13027
Sokol Hradec Králové - kval
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 13028
Sokol Hradec Králové - kval
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 13029
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 13030
Sokol Hradec Králové "B"
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 4. kolo 13031
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 4. kolo 13032
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 4. kolo 13033
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 4. kolo 13034
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 4. kolo 13035
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní VPI 4. kolo 13036
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní VPI 4. kolo 13037
BK Bizoni Náchod
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 4. kolo 13038
BK Bizoni Náchod
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 4. kolo 13039
BK Studánka Pardubice -kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 4. kolo 13040
BK Studánka Pardubice -kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 5. kolo 13041
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 5. kolo 13042
BK Ústí nad Orlicí
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 5. kolo 13043
BSK Continental TJ Jičín - kval
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 5. kolo 13044
BSK Continental TJ Jičín - kval
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 5. kolo 13045
Sokol Hradec Králové - kval
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 5. kolo 13046
Sokol Hradec Králové - kval
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 5. kolo 13047
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 5. kolo 13048
Sokol Hradec Králové "B"
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 5. kolo 13049
BK Vividbooks Pardubice-kval
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 5. kolo 13050
BK Vividbooks Pardubice-kval
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 6. kolo 13051
BVK Holice
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 6. kolo 13052
BVK Holice
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 6. kolo 13053
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní VPI 6. kolo 13054
Královští Sokoli
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní VPI 6. kolo 13055
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 6. kolo 13056
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 6. kolo 13057
BK Studánka Pardubice -kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 6. kolo 13058
BK Studánka Pardubice -kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 6. kolo 13059
BK Ústí nad Orlicí
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 6. kolo 13060
BK Ústí nad Orlicí
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 7. kolo 13061
BSK Continental TJ Jičín - kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 7. kolo 13062
BSK Continental TJ Jičín - kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 7. kolo 13063
Sokol Hradec Králové - kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 7. kolo 13064
Sokol Hradec Králové - kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 7. kolo 13065
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 7. kolo 13066
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 7. kolo 13067
BK Vividbooks Pardubice-kval
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 7. kolo 13068
BK Vividbooks Pardubice-kval
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 7. kolo 13069
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 7. kolo 13070
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 8. kolo 13071
BVK Holice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 8. kolo 13072
BVK Holice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 8. kolo 13073
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 8. kolo 13074
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 8. kolo 13075
BK Studánka Pardubice -kval
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 8. kolo 13076
BK Studánka Pardubice -kval
BK Vividbooks Pardubice-kval
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 8. kolo 13077
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 8. kolo 13078
BK Ústí nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Hala SUŠP, Zahradní ul.
Preview
základní VPI 8. kolo 13079
BSK Continental TJ Jičín - kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 8. kolo 13080
BSK Continental TJ Jičín - kval
Sokol Hradec Králové - kval
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
základní VPI 9. kolo 13081
Sokol Hradec Králové - kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 9. kolo 13082
Sokol Hradec Králové - kval
BVK Holice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 9. kolo 13083
Sokol Hradec Králové "B"
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 9. kolo 13084
Sokol Hradec Králové "B"
BSK Continental TJ Jičín - kval
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 9. kolo 13085
BK Vividbooks Pardubice-kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 9. kolo 13086
BK Vividbooks Pardubice-kval
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 9. kolo 13087
SŠB Pardubice
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 9. kolo 13088
SŠB Pardubice
BK Studánka Pardubice -kval
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní VPI 9. kolo 13089
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
základní VPI 9. kolo 13090
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala ZŠ Kukleny
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 6 1.0 11.2 5.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.2
Lukáš Frinta BK Bizoni Náchod 11 12 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.3
Magdalena Vlastníková BK Studánka Pardubic 12 2 1.0 23.0 11.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 3.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 13 2 1.0 20.0 6.0 2.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec "B" 13 4 1.0 9.3 4.3 0.3 0.0/1.0 0.0* 0.5
Ema Šedová BVK Holice 13 2 1.0 11.5 5.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Miroslav Beneda SŠB Pardubice 13 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Janková BSK Continental TJ J 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Nikola Vargová Sokol Hradec "B" 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Helena Nimshausová Sokol Vysoké Mýto 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
David Chmel BLNP 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amelie Uhříčková BK Loko Trutnov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
31 František Sýkora BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BVK Holice 2 36.0 0.5 4.0 /11.5 34.8 4.0
BK Bizoni Náchod 4 11.0 0.0 4.0 /13.0 30.8 9.0
BK Studánka Pardubice-kval 4 37.5 0.3 5.0 /13.5 37.0 11.3
Královští Sokoli 4 32.3 0.5 4.8 /13.3 35.8 12.5
BK Ústí nad Orlicí 4 16.8 1.3 1.8 /7.6 23.3 10.0
SŠB Pardubice 2 27.0 1.5 3.0 /9.5 31.6 9.0
BSK Continental TJ Jičín - kval 2 9.0 0.0 6.5 /13.0 50.0 9.5
BK Vividbooks Pardubice-kval 2 45.0 1.0 5.0 /10.5 47.6 16.0
Sokol Hradec Králové - kval 2 70.5 1.0 0.0 /3.0 0.0 1.5
Sokol Hradec Králové "B" 2 1.5 0.0 0.0 /1.0 0.0 2.0
BK Studánka Pardubice "B" 4 28.8 0.0 1.8 /5.6 31.8 16.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 25.5 0.0 2.5 /12.0 20.8 7.3
Sokol Vysoké Mýto 2 8.0 0.0 2.0 /7.5 26.7 6.5
BK Loko Trutnov 2 19.0 0.0 3.5 /10.5 33.3 7.5