Krajský přebor II.

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor muži II. 1. kolo 1
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
Městská hala Aš Lucie Veselá
Vladimír Koranda
Preview
Krajský přebor muži II. 1. kolo 2
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov U 23
Bude upřesněno
-
Cheb Petr Fiala
Ondřej Štych
Preview
Krajský přebor muži II. 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Václav Ježek
Petr Skořepa
Preview
Krajský přebor muži II. 2. kolo 4
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 2. kolo 5
BK Sokolov U 23
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Krajský přebor muži II. 2. kolo 6
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 3. kolo 7
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 3. kolo 9
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov U 23
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 4. kolo 10
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov U 23
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 4. kolo 11
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 4. kolo 12
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 5. kolo 14
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 5. kolo 15
BK Sokolov U 23
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Krajský přebor muži II. 6. kolo 16
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 6. kolo 17
BK Sokolov U 23
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Krajský přebor muži II. 6. kolo 18
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 7. kolo 19
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 7. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov U 23
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 7. kolo 21
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 8. kolo 22
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 8. kolo 23
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 8. kolo 24
BK Sokolov U 23
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Krajský přebor muži II. 9. kolo 25
BK Sokolov U 23
TJ Spartak Chodov
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Krajský přebor muži II. 9. kolo 26
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 9. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 10. kolo 28
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 10. kolo 29
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
Bude upřesněno
-
Preview
Krajský přebor muži II. 10. kolo 30
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov U 23
Bude upřesněno
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Jiskra Aš 0 0 0
2. TJ Loko Cheb 0 0 0
3. TJ Thermia K. Vary 0 0 0
4. Spartak Chodov 0 0 0
5. BK Sokolov U 23 0 0 0
6. TJ Sokol Kraslice 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 3B
Jan Volf BK Sokolov 23 1 1.0 3.0 1.0
Vladimír Krýsl TJ Loko Cheb 40 1 0.0 0.0 0.0
Jiří Koubek Jiskra Aš 41 1 0.0 0.0 0.0
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 45 1 0.0 0.0 0.0
Martin Hora Spartak Chodov 44 1 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Jan Volf BK Sokolov 23
Tým Z
Tým