Městský přebor II
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní | 1. kolo | 1 |
BK B4N Brno
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
Ondřej Josefus Natálie Kunclová |
|
Preview | ||
základní | 1. kolo | 2 |
Sokol Juliánov
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Krásného |
Ivo Melichárek Martin Sekáč |
|
Preview | ||
základní | 1. kolo | 3 |
Basket Kohouti C
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Štěpán Urbánek Ondřej Josefus |
|
Preview | ||
základní | 1. kolo | 4 |
T.J. Sokol Podolí B
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
Jiří Krejčiřík Štěpán Urbánek |
|
Preview | ||
základní | 1. kolo | 5 |
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Karel Janík Jiří Slezák |
|
Preview | ||
základní | 2. kolo | 6 |
T.J. Sokol Podolí B
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Podolí |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 7 |
BBK Brno
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 9 |
Sokol Židlochovice B
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Židlochovice |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 10 |
SK Žabovřesky S
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 8 |
Basket Kohouti D
Basket Kohouti C
|
30. 9. 2020
19:45 |
Gymnázium Matyáše Lercha |
Natálie Karabínová Ivor Matějek |
57
75
|
15
23
29
37
40
58 |
Review | |
základní | 3. kolo | 11 |
Sokol Juliánov
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 3. kolo | 12 |
Basket Kohouti C
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Plovdivská |
|
Preview | |||
základní | 3. kolo | 13 |
Basket Kohouti D
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Plovdivská |
|
Preview | |||
základní | 3. kolo | 14 |
Sokol Šlapanice B
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 3. kolo | 15 |
Basket Kohouti B
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Matyáše Lercha |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 16 |
BBK Brno
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 4. kolo | 17 |
Basket Kohouti D
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 4. kolo | 18 |
Sokol Židlochovice B
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 4. kolo | 19 |
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 4. kolo | 20 |
BK B4N Brno
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 5. kolo | 21 |
Basket Kohouti C
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 5. kolo | 22 |
TJ Kaménka
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 5. kolo | 23 |
Sokol Šlapanice B
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 25 |
T.J. Sokol Podolí B
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 5. kolo | 24 |
Basket Kohouti B
Basket Kohouti D
|
7. 10. 2020
19:45 |
Gymnázium Matyáše Lercha |
Kristýna Jansová Ondřej Chodura |
58
29
|
14
10
26
16
42
22 |
Review | |
základní | 6. kolo | 26 |
Basket Kohouti D
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 6. kolo | 27 |
Sokol Židlochovice B
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 6. kolo | 28 |
SK Žabovřesky S
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 6. kolo | 29 |
BK B4N Brno
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 6. kolo | 30 |
Sokol Juliánov
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 7. kolo | 31 |
TJ Kaménka
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 7. kolo | 32 |
Sokol Šlapanice B
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 33 |
Basket Kohouti B
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 7. kolo | 34 |
T.J. Sokol Podolí B
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 7. kolo | 35 |
BBK Brno
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 36 |
Sokol Židlochovice B
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 37 |
SK Žabovřesky S
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 38 |
BK B4N Brno
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 39 |
Sokol Juliánov
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 40 |
Basket Kohouti C
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 9. kolo | 41 |
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 42 |
Basket Kohouti B
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 9. kolo | 43 |
T.J. Sokol Podolí B
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 9. kolo | 44 |
BBK Brno
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 9. kolo | 45 |
Basket Kohouti D
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 10. kolo | 46 |
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 10. kolo | 47 |
BK B4N Brno
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 10. kolo | 48 |
Sokol Juliánov
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 10. kolo | 49 |
Basket Kohouti C
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 10. kolo | 50 |
TJ Kaménka
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 11. kolo | 51 |
Basket Kohouti B
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 11. kolo | 52 |
T.J. Sokol Podolí B
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 11. kolo | 53 |
BBK Brno
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 11. kolo | 54 |
Basket Kohouti D
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 11. kolo | 55 |
Sokol Židlochovice B
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 12. kolo | 56 |
Sokol Židlochovice B
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 12. kolo | 57 |
Basket Kohouti D
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 12. kolo | 58 |
BBK Brno
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 12. kolo | 59 |
T.J. Sokol Podolí B
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 12. kolo | 60 |
Basket Kohouti B
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 13. kolo | 61 |
Sokol Šlapanice B
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 62 |
TJ Kaménka
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 13. kolo | 63 |
Basket Kohouti C
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 13. kolo | 64 |
Sokol Juliánov
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 13. kolo | 65 |
BK B4N Brno
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 14. kolo | 66 |
SK Žabovřesky S
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 14. kolo | 67 |
Sokol Židlochovice B
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 14. kolo | 68 |
Basket Kohouti D
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 14. kolo | 69 |
BBK Brno
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 14. kolo | 70 |
T.J. Sokol Podolí B
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 15. kolo | 71 |
Basket Kohouti B
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 15. kolo | 72 |
Sokol Šlapanice B
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 73 |
TJ Kaménka
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 15. kolo | 74 |
Basket Kohouti C
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 15. kolo | 75 |
Sokol Juliánov
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 16. kolo | 76 |
BK B4N Brno
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 16. kolo | 77 |
SK Žabovřesky S
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 16. kolo | 78 |
Sokol Židlochovice B
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 16. kolo | 79 |
Basket Kohouti D
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 16. kolo | 80 |
BBK Brno
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 17. kolo | 81 |
T.J. Sokol Podolí B
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 17. kolo | 82 |
Basket Kohouti B
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 17. kolo | 83 |
Sokol Šlapanice B
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 84 |
TJ Kaménka
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 17. kolo | 85 |
Basket Kohouti C
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 18. kolo | 86 |
Sokol Juliánov
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 18. kolo | 87 |
BK B4N Brno
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 18. kolo | 88 |
SK Žabovřesky S
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 18. kolo | 89 |
Sokol Židlochovice B
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 18. kolo | 90 |
Basket Kohouti D
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 19. kolo | 91 |
BBK Brno
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 19. kolo | 92 |
T.J. Sokol Podolí B
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 19. kolo | 93 |
Basket Kohouti B
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 19. kolo | 94 |
Sokol Šlapanice B
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 95 |
TJ Kaménka
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 96 |
Basket Kohouti C
Sokol Šlapanice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 97 |
Sokol Juliánov
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 98 |
BK B4N Brno
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 99 |
SK Žabovřesky S
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 100 |
Sokol Židlochovice B
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 21. kolo | 101 |
Basket Kohouti D
SK Žabovřesky S
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 21. kolo | 102 |
BBK Brno
BK B4N Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 21. kolo | 103 |
T.J. Sokol Podolí B
Sokol Juliánov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 21. kolo | 104 |
Basket Kohouti B
Basket Kohouti C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 21. kolo | 105 |
Sokol Šlapanice B
TJ Kaménka
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 106 |
TJ Kaménka
Basket Kohouti B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 107 |
Basket Kohouti C
T.J. Sokol Podolí B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 108 |
Sokol Juliánov
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 109 |
BK B4N Brno
Basket Kohouti D
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 110 |
SK Žabovřesky S
Sokol Židlochovice B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Basket Kohouti B | 1 | 1 | 0 | 58 | 29 | 2 |
|
2. | Basket Kohouti C | 1 | 1 | 0 | 75 | 57 | 2 |
|
3. | Basket Kohouti D | 2 | 0 | 2 | 86 | 133 | 2 |
|
4. | BK B4N Brno | 0 | 0 | 0 |
|
|||
5. | Sokol Juliánov | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | Sokol Podolí B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
7. | Sok Šlapanice B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
8. | BBK Brno | 0 | 0 | 0 |
|
|||
9. | Sokol Židlochovice B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
10. | SK Žabovřesky S | 0 | 0 | 0 |
|
|||
11. | TJ Kaménka | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Matějek Ivor | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Chodura Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře