Severomoravská liga mužů - 2.třída
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní část | 1. kolo | 3 |
BK Hladnov Slezská
TJ TŽ Třinec
|
11. 9. 2020
18:30 |
Gymnázium Hladnov |
Tomáš Holubek Dominik Holaň |
71
46
|
21
11
36
29
55
35 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 4 |
BO TJ Hlučín
Vsetínský Basket
|
15. 9. 2020
18:30 |
Sportovní hala |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
75
36
|
18
10
37
13
50
25 |
Review | |
Základní část | 1. kolo | 2 |
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK ODRY
|
10. 9. 2020
20:30 |
ZŠ Dvorského |
Vojtěch Ščurek Ondřej Veselý |
69
90
|
20
19
36
45
53
78 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 6 |
BK ODRY
BK Hladnov Slezská
|
25. 9. 2020
18:15 |
Odry |
Jan Menšík Miroslav Slovák |
59
80
|
14
26
32
44
48
63 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 8 |
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
|
5. 10. 2020
19:30 |
SH Krytý bazén |
Jan Menšík Miroslav Slovák |
93
55
|
22
14
48
30
71
44 |
Review | |
Základní část | 2. kolo | 7 |
BK Labrador Ostrava C
BK Snakes Háj ve Slezsku
|
22. 9. 2020
20:15 |
Trojhalí |
Jan Posker Václav Sýkora |
80
79
|
29
18
50
31
66
65 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 11 |
BO TJ Hlučín
BK ODRY
|
6. 10. 2020
18:30 |
Sportovní hala |
Tomáš Holubek Jan Posker |
54
73
|
6
19
24
37
29
48 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 12 |
Vsetínský Basket
TJ TŽ Třinec
|
9. 10. 2020
18:30 |
Sportovní hala Na Lapači Vsetín |
Jan Menšík Filip Hudec |
64
48
|
21
16
37
22
52
36 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 10 |
BK Hladnov Slezská
BK Labrador Ostrava C
|
9. 10. 2020
19:00 |
Gymnázium Hladnov |
Tomáš Nevřela Ondřej Rusz |
72
63
|
20
12
25
24
45
43 |
Review | |
Základní část | 3. kolo | 9 |
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín C
|
8. 10. 2020
20:40 |
ZŠ Dvorského |
Marek Pilch Dominik Holaň |
52
81
|
12
24
28
47
46
63 |
Review | |
Základní část | 12. kolo | 45 |
BC Nový Jičín C
BK Snakes Háj ve Slezsku
|
6. 2. 2021
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 46 |
BK Labrador Ostrava C
BK Hladnov Slezská
|
6. 2. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 47 |
BK ODRY
BO TJ Hlučín
|
6. 2. 2021
- |
Odry |
|
Preview | |||
Základní část | 12. kolo | 48 |
TJ TŽ Třinec
Vsetínský Basket
|
6. 2. 2021
- |
5. ZŠ Třinec-Terasa |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 49 |
Vsetínský Basket
BK ODRY
|
20. 2. 2021
- |
Sportovní hala Na Lapači Vsetín |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 50 |
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava C
|
20. 2. 2021
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 51 |
BK Hladnov Slezská
BC Nový Jičín C
|
20. 2. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Základní část | 13. kolo | 52 |
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Labrador Ostrava B
|
20. 2. 2021
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 53 |
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Slezská
|
27. 2. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 54 |
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
|
27. 2. 2021
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 55 |
BK Labrador Ostrava C
Vsetínský Basket
|
27. 2. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 14. kolo | 56 |
BK ODRY
TJ TŽ Třinec
|
27. 2. 2021
- |
Odry |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 57 |
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava C
|
13. 3. 2021
- |
5. ZŠ Třinec-Terasa |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 58 |
Vsetínský Basket
BC Nový Jičín C
|
13. 3. 2021
- |
Sportovní hala Na Lapači Vsetín |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 59 |
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
|
13. 3. 2021
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 15. kolo | 60 |
BK Hladnov Slezská
BK Snakes Háj ve Slezsku
|
13. 3. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 61 |
BK Snakes Háj ve Slezsku
BO TJ Hlučín
|
27. 3. 2021
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 62 |
BK Labrador Ostrava B
Vsetínský Basket
|
27. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 63 |
BC Nový Jičín C
TJ TŽ Třinec
|
27. 3. 2021
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview | |||
Základní část | 16. kolo | 64 |
BK Labrador Ostrava C
BK ODRY
|
27. 3. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 68 |
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Slezská
|
10. 4. 2021
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 65 |
BK ODRY
BC Nový Jičín C
|
10. 4. 2021
- |
Odry |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 66 |
TJ TŽ Třinec
BK Labrador Ostrava B
|
10. 4. 2021
- |
5. ZŠ Třinec-Terasa |
|
Preview | |||
Základní část | 17. kolo | 67 |
Vsetínský Basket
BK Snakes Háj ve Slezsku
|
10. 4. 2021
- |
Sportovní hala Na Lapači Vsetín |
|
Preview | |||
Základní část | 18. kolo | 69 |
BK Hladnov Slezská
Vsetínský Basket
|
24. 4. 2021
- |
Gymnázium Hladnov |
|
Preview | |||
Základní část | 18. kolo | 70 |
BK Snakes Háj ve Slezsku
TJ TŽ Třinec
|
24. 4. 2021
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
Základní část | 18. kolo | 71 |
BK Labrador Ostrava B
BK ODRY
|
24. 4. 2021
- |
Trojhalí |
|
Preview | |||
Základní část | 18. kolo | 72 |
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava C
|
24. 4. 2021
- |
SH Krytý bazén |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nový Jičín C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
2. | Labrador B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
3. | Snakes Háj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
4. | Hladnov Slezská | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
5. | Hlučín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
6. | Vsetín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
7. | Třinec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
8. | Odry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
9. | Labrador C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
10. | Odry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
11. | Vsetín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselý Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Sýkora Václav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Miroslav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Rusz Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Nevřela Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Holubek Tomáš | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře