Západočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Jiskra Domažlice
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 1. kolo 2
SKB Rokycany "B"
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 1. kolo 3
BK Klatovy "B"
BK Klatovy U19
25. 9. 2020
20:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jiří Mužík
70
56
22
13
42
21
53
37
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
23. 9. 2020
19:00
SH Plzeň - hala č.4 Václav Galajda
Jiří Mužík
80
61
25
17
42
31
58
48
Review
Základní část 2. kolo 5
Slavoj Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 2. kolo 6
BK Klatovy U19
BK Lokomotiva Plzeň "C"
10. 10. 2020
17:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Lubomír Porvich
67
96
6
18
37
41
53
66
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Sokolov
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 2. kolo 8
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany "B"
10. 10. 2020
18:00
Městská sportovní hala Martin Kozel
Michal Kuncl
65
64
10
23
26
40
48
54
Review
Základní část 3. kolo 9
SKB Rokycany "B"
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 3. kolo 10
BK Klatovy "B"
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 4. kolo 13
Slavoj Plzeň
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 4. kolo 14
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 4. kolo 15
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 4. kolo 16
SKB Rokycany "B"
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 5. kolo 17
BK Klatovy "B"
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 5. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň "C"
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 5. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 5. kolo 20
BK Klatovy U19
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 6. kolo 21
Slavoj Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 6. kolo 22
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 6. kolo 23
SKB Rokycany "B"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 6. kolo 24
BK Klatovy "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 7. kolo 27
BK Klatovy U19
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 7. kolo 28
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 8. kolo 29
Slavoj Plzeň
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 8. kolo 30
BK Sokolov
SKB Rokycany "B"
2. 10. 2020
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Ondřej Štych
98
58
23
13
48
31
77
44
Review
Základní část 8. kolo 31
BK Klatovy U19
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 8. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 33
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 34
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 9. kolo 35
BK Klatovy "B"
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 9. kolo 36
SKB Rokycany "B"
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 10. kolo 37
Slavoj Plzeň
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 10. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 10. kolo 39
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 10. kolo 40
BK Klatovy U19
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 11. kolo 41
BK Klatovy U19
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 11. kolo 44
BK Klatovy "B"
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 12. kolo 45
Slavoj Plzeň
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 12. kolo 46
SKB Rokycany "B"
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 12. kolo 47
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 48
BK Sokolov
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 13. kolo 49
BK Sokolov
Slavoj Plzeň
Bude upřesněno
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
Základní část 13. kolo 50
BK Klatovy U19
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Rokycany "B"
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 13. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň "C"
BK Klatovy "B"
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Základní část 14. kolo 53
Slavoj Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň "C"
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavoj Plzeň
Preview
Základní část 14. kolo 54
BK Klatovy "B"
BK Lokomotiva Plzeň "B"
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 14. kolo 55
SKB Rokycany "B"
BK Klatovy U19
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 14. kolo 56
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Loko Plzeň "C" 2 2 0 176 128 4
2. BK Sokolov 1 1 0 98 58 2
3. BK Klatovy "B" 1 1 0 70 56 2
4. BK Jiskra Domažlice 1 1 0 65 64 2
5. SKB Rokycany "B" 2 0 2 122 163 2
6. BK Klatovy U19 2 0 2 123 166 2
7. Loko Plzeň "B" 1 0 1 61 80 1
8. Sj. Plzeň 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Volmut BK Klatovy "B" 28 1 1.0 16.0 6.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Tomáš Červený BK Klatovy 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Toman BK Klatovy 23 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Václav Faust BK Loko Plzeň 16 2 25.0 2.0 0.0 0.5 / 3.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Jaroslav Smrčka BK Sokolov 35 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Zeman Loko Plzeň "C" 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dienstbier SKB Rokycany "B" 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Cerha Sj. Plzeň 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Novák Jiskra Domažlice 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Macht BK Jiskra Domažlice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SKB Rokycany "B" 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 1 33.0 9.0 5.0 /7.0 71.4 10.0
BK Klatovy "B" 1 22.0 5.0 11.0 /19.0 57.9 18.0
BK Klatovy U19 2 15.0 6.0 13.5 /25.5 52.9 20.5
Loko Plzeň "C" 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Plzeň "B" 1 15.0 9.0 4.0 /12.0 33.3 27.0