Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      14. 4. 2021 Kendíková Lenka přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      10. 9. 2020 Myška Jakub přestup BK Lipník n. Bečvou SKUP Olomouc
      4. 9. 2020 Praženica Tomáš přestup BK Baník Most BK Chomutov
      29. 6. 2020 Sovadina Jan přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      11. 6. 2021 Májová Karin přestup BC Benešov Basket Slovanka
      27. 8. 2021 Hrnčíř Michal přestup VSK VŠB Ostrava Snakes Ostrava
      2. 9. 2021 Konečný Kristián přestup Moravský spolek TYGŘI Brno TYGŘI JBC Brno
      6. 9. 2021 Pur Martin přestup BK Mohelnice SKUP Olomouc
      14. 9. 2021 Haiblík Johan přestup Slavoj BK Litoměřice BK Ústí nad Labem a.s.
      15. 9. 2021 Prokop Richard přestup TJ Svitavy BCM Orli Prostějov
      23. 9. 2021 Šálková Kristýna přestup BK Pirelli Praha TJ Podolí Praha 4
      19. 10. 2021 Hermann Oskar přestup BSK Fenix Modřany Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      26. 10. 2021 Kranz Šimon přestup Slavia Kroměříž VSK MENDELU Brno
      14. 4. 2021 Klingohrova Alexandra přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      18. 9. 2020 Voláková Anežka přestup BSK TJ Jičín BaK Plzeň
      31. 8. 2020 Bryška Jan přestup BK Ústí nad Orlicí BK Litomyšl
      25. 8. 2020 Toul Vojtěch přestup BCM Orli Prostějov Slavia Kroměříž
      29. 7. 2020 Svobodová Sabrina přestup BA Sparta Praha SKB Strakonice
      29. 6. 2020 Bráblík Jan přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      1. 6. 2020 Beníčková Antonie přestup Spartak Uh. Brod OSK Olomouc
      6. 3. 2020 Šimek Ondřej přestup SKB Zlín Slavia Kroměříž
      11. 6. 2021 Kafka Matěj přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      27. 7. 2021 Sirůčková Liliana přestup BSK České Budějovice ŠSK při 3. ZŠ Příbram
      6. 9. 2021 Buben Matěj přestup TJ Slovan Varnsdorf BK Děčín
      19. 10. 2021 Dvořák Lukáš přestup BK Real Roudnice n.L. BA 2006´ Roudnice n.Labem
      26. 10. 2021 Povolný Jan přestup BK Ústí nad Labem ŠSK při 14. ZŠ Ústí nad Labem
      14. 4. 2021 Kmínek Vladimír přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Zemanová Lucie přestup BK Vyškov Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      25. 8. 2020 Skokánková Veronika přestup Lokomotiva Karlovy Vary Aritma Praha
      27. 7. 2020 Urban David přestup Basketbalový brněnský klub z.s. Slezi Basket Brno
      29. 6. 2020 Štěpánek Filip přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      28. 5. 2020 Richterová Kateřina přestup Basket Poděbrady BK Brandýs n. L.
      11. 6. 2021 Menšík Roman přestup SKB Zlín TBS Přerov, z.s.
      27. 7. 2021 Patáková Adéla přestup BSK České Budějovice ŠSK při 3. ZŠ Příbram
      27. 8. 2021 Sedláková Eliška přestup ASK Lovosice BK Skřivánek Ústí n.L.
      2. 9. 2021 Florianová Tereza přestup Basketbal Čelákovice BK Brandýs n. L.
      15. 9. 2021 Zatloukal Štěpán přestup BK NH Ostrava TJ Šumperk
      19. 10. 2021 Svoboda Jan přestup BK Děčín Sokol Hostivař
      14. 4. 2021 Kolář Ondřej přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Úlehla Vojtěch přestup TJ Rožnov p. Radhoštěm Basket Valmez
      18. 9. 2020 Plass David přestup NBK Praha, BA Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      4. 9. 2020 Hejda Daniel přestup Sokol Písek BSK České Budějovice
      25. 8. 2020 Pokorný Marek přestup Sokol Žižkov BK Kralupy - junior
      27. 7. 2020 Fialová Eliška přestup BK Strakonice SKB Strakonice
      29. 6. 2020 Štěpánek Martin přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      28. 5. 2020 Motlíčková Barbora přestup Basket Poděbrady BK Brandýs n. L.
      14. 6. 2021 Kulíšková Karolína přestup TBS Přerov, z.s. SKB Zlín
      30. 7. 2021 Lošonský Pavol přestup Sokol Hradec Králové PP BC Kolín s.r.o.
      27. 8. 2021 Čech Martin přestup BK Chomutov BK Teplice
      2. 9. 2021 Nejmanová Natálie přestup Basketbal Čelákovice BK Brandýs n. L.
      15. 9. 2021 Šebesta David přestup BSK Fenix Modřany Jižní Supi, zapsaný spolek
      23. 9. 2021 Dvořáková Zlata přestup BK Jihlava TJ Třebíč
      19. 10. 2021 Chlum Matyáš přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. Sokol Vyšehrad
      14. 4. 2021 Kolář Štěpán přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Nimmo Adam přestup TJ Rožnov p. Radhoštěm Basket Valmez
      16. 9. 2020 Černý Kamil přestup BK Opava Basket Opava 2010
      10. 9. 2020 Haiblík Johan přestup BK Ústí nad Labem a.s. Slavoj BK Litoměřice
      31. 8. 2020 Kozák Pavel přestup BK Kondoři Liberec TJ Slovan Varnsdorf
      27. 7. 2020 Paroubková Zdeňka přestup BK Strakonice SKB Strakonice
      29. 6. 2020 Chupík Radek přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      28. 5. 2020 Šístková Josefína přestup Basket Poděbrady BK Brandýs n. L.
      14. 6. 2021 Fryčová Monika přestup TBS Přerov, z.s. SKB Zlín
      6. 9. 2021 Vrána Jan přestup Sokol Kr. Vinohrady USK Praha
      9. 9. 2021 Baštář Melichar přestup BA Sparta Praha SPK Polabí
      15. 9. 2021 Khoury Ravi Nabil přestup BSK Fenix Modřany Jižní Supi, zapsaný spolek
      14. 4. 2021 Kolářová Berta přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Vyoralová Natálie přestup Sokol Nusle SK Prosek
      31. 8. 2020 Pagentine Chris přestup BK Kondoři Liberec Basketbalová Akademie Radotín z.s.
      27. 7. 2020 Krejčová Jolana přestup BK Strakonice SKB Strakonice
      29. 6. 2020 Josefus Ondřej přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      7. 2. 2020 Kadaně Filip přestup TJ Lokomotiva Plzeň Slavoj Plzeň
      14. 6. 2021 Ryklová Veronika přestup Sokol Hradec Králové BSK TJ Jičín
      14. 9. 2021 Svoboda Matěj přestup Svitavský basket BK Děčín s.r.o.
      15. 9. 2021 Benda Ondřej přestup BK Týn nad Vltavou Sokol Písek
      14. 4. 2021 Kopalová Kateřina přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Křivka David přestup SK Žabovřesky Brno BK Vyškov
      25. 9. 2020 Hálek Jan přestup VSK Iuridica Praha Sokol Žižkov
      27. 7. 2020 Malá Eliška přestup BK Strakonice SKB Strakonice
      29. 6. 2020 Reška Marek přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      7. 2. 2020 Petříková Barbora přestup BK Pelhřimov TJ Jiskra Havl. Brod
      14. 6. 2021 Opavová Anna přestup Sokol Hradec Králové BSK TJ Jičín
      6. 8. 2021 Šafarčík Petr přestup Basketball Nymburk BK Pardubice, a.s.
      6. 9. 2021 Vonášek Marek přestup BK Teplice Slavoj BK Litoměřice
      9. 9. 2021 Černá Magdaléna přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. BK Studánka Pardubice
      15. 9. 2021 Císař Martin přestup Tourist Říčany Slovan Bohnice
      14. 4. 2021 Kopp Jaroslav přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      1. 10. 2020 Mik Benjamin přestup SK Žabovřesky Brno Brno United Košíková z.s.
      25. 9. 2020 Bruchala Stanislav přestup VSK Iuridica Praha Sokol Žižkov
      18. 9. 2020 Dohnal Tomáš přestup SPK Polabí Basket Poděbrady
      27. 7. 2020 Štěpová Barbora přestup DDM Praha 10 Sokol Nusle
      29. 6. 2020 Balek Michal přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      10. 8. 2021 Ostruszková Nikol přestup SBŠ Ostrava Basket Ostrava
      6. 9. 2021 Štěpánek Radim přestup TJ Jiskra Havl. Brod BK Pardubice
      9. 9. 2021 Mach Tomáš přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. SK Slavia Praha - basketbal z.s.
      15. 9. 2021 Jodlová Ema přestup BSK České Budějovice BK Tábor
      14. 4. 2021 Hrušková Kristina přestup DDM Praha 10 Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      4. 9. 2020 Žáček Tobiáš přestup SK Žabovřesky Brno SK Basketbal Tišnov
      27. 7. 2020 Bucková Adéla přestup DDM Praha 10 Sokol Nusle
      29. 6. 2020 Dobíšek Leopold přestup Sokol Šlapanice Slovan Černá Pole
      14. 6. 2021 Podzemský Antonín přestup BK Teplice BK Ústí nad Labem
      Reklama
      Česko - Bělorusko