Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      1. 2. 2020 Svojanovský Jiří hostování BCM Orli Prostějov Svitavský basket
      3. 2. 2020 Lapin Sergey nový hráč BK Pirelli Praha
      3. 2. 2020 Krpač Jakub přestup BK Kondoři Liberec BA LYNX Liberec
      3. 2. 2020 Borský Dominik přestup Hugo Praha Baník Praha
      3. 2. 2020 Kovář Petr přestup SK Žabovřesky Brno Sokol Husovice
      3. 2. 2020 Krist Adam přestup SK Žabovřesky Brno SAM Brno
      3. 2. 2020 Vlášek Jiří přestup TJ Thermia K. Vary TJ Lokomotiva Plzeň
      3. 2. 2020 Kolář František hostování TJ Thermia K. Vary BK Chomutov
      3. 2. 2020 Bařinka Ondřej přestup VSK PřF UK BK Brandýs n. L.
      3. 2. 2020 Taševská Anežka přestup SK Královka PORG Basket
      3. 2. 2020 Slavík Jakub přestup BCM Orli Prostějov Slavia Kroměříž
      3. 2. 2020 Vitásek Michal přestup BCM Orli Prostějov Slavia Kroměříž
      3. 2. 2020 Gorgol Matěj přestup BK NH Ostrava VSK ČVUT Praha
      3. 2. 2020 Novotný Šimon nový hráč TJ Turnov
      3. 2. 2020 Libřická Tereza nový hráč TJ Lokomotiva Trutnov
      3. 2. 2020 Mičaník Petr nový hráč DDM Praha 10
      3. 2. 2020 Stryjová Jana nový hráč Basket Ostrava
      3. 2. 2020 Zárubová Tereza nový hráč Basket Ostrava
      3. 2. 2020 Svrčková Ema nový hráč BK HB Basket, z.s.
      3. 2. 2020 Svrčková Nela nový hráč BK HB Basket, z.s.
      3. 2. 2020 Kos Jáchym nový hráč TJ Thermia K. Vary
      3. 2. 2020 Sedláková Adéla nový hráč SK Basketbal Tišnov
      3. 2. 2020 Vrána Matyáš nový hráč DDM Praha 10
      3. 2. 2020 Trestr Tobiáš nový hráč BC Benešov
      3. 2. 2020 Šimkovičová Nikol nový hráč SBŠ Ostrava
      4. 2. 2020 Korman Pavel přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. Sokol Hostivař
      4. 2. 2020 Eisman Erik přestup SKB Rokycany TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 2. 2020 Mandík Jakub přestup SKB Rokycany TJ Lokomotiva Plzeň
      4. 2. 2020 Střela Roman přestup BK Kladno Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      4. 2. 2020 Benda Marek přestup BK Žďár nad Sázavou BK Jihlava
      4. 2. 2020 Ihring Michal přestup SKB Zlín Basket Opava 2010
      4. 2. 2020 Ihring Dominik přestup SKB Zlín Basket Opava 2010
      4. 2. 2020 Džubera Damián přestup Snakes Ostrava BK Příbor
      4. 2. 2020 Viktora Lukáš přestup BA Sparta Praha BK Kladno
      4. 2. 2020 Viktora Michal přestup BA Sparta Praha BK Kladno
      4. 2. 2020 Rodgers Adrian nový hráč BK Ústí nad Labem a.s.
      5. 2. 2020 Štroblová Claudie přestup Basket Poděbrady Basketbal Sokol Horní Počernice pobočný spole
      5. 2. 2020 Vitásek Michal hostování Slavia Kroměříž BCM Orli Prostějov
      5. 2. 2020 Havel Erik přestup BK Příbor Snakes Ostrava
      5. 2. 2020 Machala Milan přestup BK Příbor Snakes Ostrava
      5. 2. 2020 Derflerová Veronika přestup BCM Sokolov Aritma Praha
      6. 2. 2020 Bezdíčková Julie hostování SŠB Pardubice Sokol Hradec Králové
      6. 2. 2020 Valíčková Natálie přestup TJ Slovan Varnsdorf Bižuterie Jablonec n. N.
      6. 2. 2020 Bafiová Aneta hostování TJ Slovan Varnsdorf Bižuterie Jablonec n. N.
      6. 2. 2020 Doležalová Anežka hostování TJ Slovan Varnsdorf Bižuterie Jablonec n. N.
      6. 2. 2020 Petrušková Eliška hostování BK Strakonice Aritma Praha
      6. 2. 2020 Pešková Anastázie hostování BK Strakonice Lokomotiva Karlovy Vary
      6. 2. 2020 Bernasová Nella hostování BK Strakonice Lokomotiva Karlovy Vary
      6. 2. 2020 Semelka Lukáš hostování Sokol Josefov SK Týniště nad Orlicí
      6. 2. 2020 Jelínek Lukáš nový hráč Basketbalový brněnský klub z.s.
      6. 2. 2020 Poskočil Dominik nový hráč TJ Třebíč
      6. 2. 2020 Škrabal Petr nový hráč BK Kralupy - junior
      6. 2. 2020 Bartošík Patrik nový hráč BK Opava
      6. 2. 2020 Trippé Sára nový hráč BK HB Basket, z.s.
      6. 2. 2020 Krauzová Taťána nový hráč Basketbalová Akademie Radotín z.s.
      6. 2. 2020 Tho Anh Nguen nový hráč BC Kolín
      6. 2. 2020 Bílová Ema nový hráč Basketbalová Akademie Radotín z.s.
      6. 2. 2020 Picek Marek nový hráč Sokol Písek
      6. 2. 2020 Petrová Linda nový hráč SK Basketbal Tišnov
      6. 2. 2020 Karas Adam nový hráč TJ Jiskra Havl. Brod
      6. 2. 2020 Dvořáková Vanda nový hráč TJ Jiskra Havl. Brod
      6. 2. 2020 Fiala Matts Benjamín nový hráč TJ Jiskra Havl. Brod
      6. 2. 2020 Štícha Albert nový hráč BC Kolín
      6. 2. 2020 Krupka Michal nový hráč TJ Sokol Nové Strašecí z.s.
      6. 2. 2020 Střela Martin nový hráč NBK Praha, BA
      6. 2. 2020 Poustka Tobiáš nový hráč TJ Jiskra Havl. Brod
      6. 2. 2020 Danel Medard Hugo nový hráč Sokol Vyšehrad
      6. 2. 2020 Lažanský Alexej nový hráč BK Děčín
      6. 2. 2020 Hubníková Tereza nový hráč SBŠ Ostrava
      6. 2. 2020 Štverková Lucka nový hráč Basketbalový brněnský klub z.s.
      6. 2. 2020 Lukeš Jan nový hráč BK Sokolov
      6. 2. 2020 Serban Mark nový hráč Basketbal Sokol Horní Počernice pobočný spole
      6. 2. 2020 Vojtek Tadeáš nový hráč Sokol Písek
      6. 2. 2020 Tomšík Ondřej nový hráč SK Basketbal Tišnov
      6. 2. 2020 Soquessa Cristian nový hráč Basketbal Sokol Horní Počernice pobočný spole
      6. 2. 2020 Štěpán David nový hráč TJ Thermia K. Vary
      7. 2. 2020 Kadaně Filip přestup TJ Lokomotiva Plzeň Slavoj Plzeň
      7. 2. 2020 Petříková Barbora přestup BK Pelhřimov TJ Jiskra Havl. Brod
      7. 2. 2020 Šavrda Josef hostování BK Teplice BK Chomutov
      7. 2. 2020 Puršl Šimon hostování Svitavský basket TJ Košíře
      7. 2. 2020 Chromieková Sára nový hráč SBŠ Ostrava
      7. 2. 2020 Neubauer Tomáš nový hráč BK Skokani Brno
      7. 2. 2020 Chvátal Martin nový hráč BK Skokani Brno
      8. 2. 2020 Janda Štěpán hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      8. 2. 2020 Holubka Filip hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      8. 2. 2020 Bobek Oskar hostování TJ Turnov BK Kondoři Liberec
      8. 2. 2020 Fröhlich Filip hostování BK Baník Most BK Ústí nad Labem
      11. 2. 2020 Lysenko Natálie nový hráč BK Strakonice
      11. 2. 2020 Rizáková Johana hostování BK Pelhřimov BK Strakonice
      11. 2. 2020 Sekera Jiří přestup Jírovcovo náměstí Hugo Praha
      11. 2. 2020 Malatinský Pavel přestup VSK MENDELU Brno Slavia Havířov
      11. 2. 2020 Šimonová Tereza hostování BK Pelhřimov BK Strakonice
      11. 2. 2020 Paduová Ladislava přestup BK HB Basket, z.s. Lokomotiva Karlovy Vary
      11. 2. 2020 Beránek Patrik hostování TJ Lokomotiva Plzeň SKB Rokycany
      11. 2. 2020 Machala Milan hostování Snakes Ostrava BK Příbor
      11. 2. 2020 Havel Erik hostování Snakes Ostrava BK Příbor
      11. 2. 2020 Krystlík Vojtěch hostování Sokol Pražský BSK Fenix Modřany
      11. 2. 2020 Kobosil Martin přestup BK Česká Lípa Sokol Vyšehrad
      11. 2. 2020 Gebauer Dominik hostování BK Opava Basket Opava 2010
      11. 2. 2020 Klapuch Lukáš hostování BK Opava TJ Lokomotiva Krnov
      Reklama
      OH