Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      17. 9. 2021 Lízálek Marek hostování Jižní Supi, zapsaný spolek Meteor TLC
      30. 9. 2021 Košata Hynek hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BC Benešov
      24. 9. 2021 Jarolímek David hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BSK Fenix Modřany
      29. 9. 2021 Sojka Matěj hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BSK Fenix Modřany
      6. 10. 2021 Bartoš Václav hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BC Benešov
      20. 9. 2021 Pietsch Tomáš hostování Jižní Supi, zapsaný spolek Meteor TLC
      24. 9. 2021 Novák Václav hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BSK Fenix Modřany
      16. 9. 2021 Šebesta David hostování Jižní Supi, zapsaný spolek Sokol Dubeč
      16. 9. 2021 Čapek Jan hostování Jižní Supi, zapsaný spolek Sokol Dubeč
      15. 9. 2021 Košata Matěj hostování Jižní Supi, zapsaný spolek BC Benešov
      8. 9. 2021 Walter William hostování Jižní Supi, zapsaný spolek Sokol Dubeč
      23. 9. 2021 Vaníček Jakub přestup TJ Sokol Blatná SKB Strakonice
      15. 9. 2021 Hynková Dominica hostování Basketbal SK Královo Pole KP Brno
      22. 9. 2021 Paťorková Anna hostování Basketbal SK Královo Pole KP Brno
      22. 9. 2021 Fadrhonsová Karolína hostování Basketbal SK Královo Pole KP Brno
      22. 9. 2021 Dudáčková Ludmila hostování Basketbal SK Královo Pole KP Brno
      12. 9. 2021 Čech Martin hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      14. 9. 2021 Šváb Radim hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      17. 9. 2021 Jansa Tomáš přestup BASKET BRNO, z.s. Svitavský basket
      8. 10. 2021 Holaň Dominik hostování BASKET BRNO, z.s. SK Podolí
      19. 9. 2021 Nečas Jakub hostování BASKET BRNO, z.s. Basket Brno
      19. 9. 2021 Křivánek Petr hostování BASKET BRNO, z.s. Basket Brno
      19. 9. 2021 Husták Ondřej hostování BASKET BRNO, z.s. Basket Brno
      15. 9. 2021 Slovák Roman hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      15. 9. 2021 Šerý Ondřej hostování BASKET BRNO, z.s. SK Podolí
      23. 9. 2021 Koulisianis Nikos hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      23. 9. 2021 Jůza Tomáš přestup BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      29. 9. 2021 Chaloupka Martin hostování BASKET BRNO, z.s. BBK Blansko
      29. 9. 2021 Krátký Josef hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      12. 10. 2021 Richter Lukáš přestup BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      29. 9. 2021 Jahoda Martin hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      12. 10. 2021 Richter Tomáš přestup BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      16. 9. 2021 Tesař Jan hostování BASKET BRNO, z.s. SK Podolí
      21. 9. 2021 Čech Martin přestup BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      12. 9. 2021 Houzar Tomáš hostování BASKET BRNO, z.s. SK Podolí
      12. 9. 2021 Pitrun Frederik hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      14. 9. 2021 Koulisianis Joanis hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      12. 9. 2021 Osvítil Filip hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      14. 9. 2021 Svoboda František hostování BASKET BRNO, z.s. SAM Brno
      27. 9. 2021 Škraňka Adam přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Jižní Supi, zapsaný spolek
      21. 6. 2021 Buchtelová Andrea přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      21. 6. 2021 Sinnreichová Klára přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      30. 9. 2021 Škraňka Filip hostování Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Jižní Supi, zapsaný spolek
      23. 6. 2021 Chumová Lucie přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      22. 9. 2021 Novák Zdeněk hostování Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Vyšehrad
      15. 9. 2021 Zmatlíková Tereza přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Aritma Praha
      15. 9. 2021 Nová Aneta přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Aritma Praha
      7. 6. 2021 Karolová Beáta přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Houšková Leontýna přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Klingohrova Alexandra přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Kaiserová Anna přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Matejková Natálie přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Hrušková Adriana přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Scharingerová Nora přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      7. 6. 2021 Maxová Sára přestup Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Sokol Nusle
      17. 9. 2021 Fraitag Matěj hostování Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy Basketbal Čelákovice
      31. 8. 2021 Schneiderová Karolína hostování Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy Basketbal Čelákovice
      31. 8. 2021 Kravecká Sofija hostování Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy Basketbal Čelákovice
      31. 8. 2021 Mošnova Michaela hostování Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy Basketbal Čelákovice
      2. 9. 2021 Kattan Rahmani Adam hostování BA Baník Ostrava z.s. BCM Orli Prostějov
      7. 9. 2021 Šiller Vít přestup BK Meteor Praha, z.s. BK Litomyšl
      17. 9. 2020 Szoma Michal přestup BK Meteor Praha, z.s. OP Prostějov
      16. 9. 2020 Zajíček Šimon přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. CTS Basket Praha
      24. 8. 2021 Zavadil Jakub přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Sokol Dolní Počernice
      30. 9. 2021 Demečko Martin přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Sokol Pražský
      12. 11. 2020 Adášek Dominik přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. BK Meteor Praha, z.s.
      13. 9. 2021 Dedek Jiří přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. BK NH Ostrava a.s
      30. 9. 2020 Hlaváček Dušan přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Sokol Motol
      2. 9. 2021 Bašta Martin přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Sokol Kbely
      29. 9. 2020 Novotný Filip hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      14. 9. 2021 Ťažký Martin přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. BC Benešov
      22. 9. 2020 Palička Jan hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      6. 10. 2020 Brojo Dominik hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Košíře
      12. 10. 2021 Celina Dominik přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. BK Beroun
      3. 10. 2020 Potužník David přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Basketbalová Akademie Radotín z.s.
      25. 8. 2020 Ťažký Martin hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. BC Benešov
      27. 8. 2021 Vansa Miroslav přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Sokol Dolní Počernice
      27. 8. 2021 Zach Daniel přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. Sokol Vyšehrad
      22. 9. 2021 Palička Jan hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. SK Zbraslav
      22. 9. 2021 Burian Marek přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Košíře
      1. 10. 2020 Gottfried Richard hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Košíře
      12. 9. 2021 Olejník Daniel hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      23. 9. 2021 Pražák Matouš hostování Basketbalový klub Nový Bydžov z.s. VSK Iuridica Praha
      8. 9. 2020 Pražák Matouš hostování Basketbalový klub Nový Bydžov z.s. VSK Iuridica Praha
      10. 9. 2021 Socha Ondřej přestup Basketbal Lomnice nad Popelkou, z.s. Sokol Nová Paka
      17. 9. 2021 Pecko Tadeáš přestup BABY BASKET ACADEMY PLZEŇ z.s. TJ Lokomotiva Plzeň
      16. 9. 2021 Havlík Adam přestup BABY BASKET ACADEMY PLZEŇ z.s. TJ Lokomotiva Plzeň
      14. 9. 2021 Borl Marek přestup BABY BASKET ACADEMY PLZEŇ z.s. TJ Lokomotiva Plzeň
      5. 10. 2021 Apanovych Yelyzaveta hostování Black Cats, z.s. BSK České Budějovice
      10. 9. 2021 Kadlecová Lucie přestup Black Cats, z.s. BSK České Budějovice
      7. 9. 2021 Budín Lukáš přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Hrňa David přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Gajdoš Vladislav přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Vlček Tomáš přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Pešák Matěj přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Fegler Jakub přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Tichý David přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Dvorský Jakub přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Rudolf Martin přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      4. 9. 2020 Kubíček Tomáš přestup Středisko volného času Odry, příspěvková orga MaVoKaJ z.s.
      Reklama
      OH