MČR a NF/F 2022

Místo konání: Jindřichův Hradec/Pelhřimov

Termín: 7.-8. května 2022

Preview 

Review prvního dne

Review druhého dne

Rozpis zápasů
Datum Semifinále Čas Místo
7. května GBA Sojky Pelhřimov Tygři Brno 80:65 (27:15, 42:31, 65:47) SH Pelhřimov
7. května Basket Brno USK Praha 78:73 (14:21, 38:42, 54:55) SH Pelhřimov
  O 3. místo
8. května Tygři Brno USK Praha 60:82 (21:20, 35:49, 45:65) Městská sportovní hala Jindřichův Hradec
  Finále
8. května GBA Sojky Pelhřimov BASKET Brno 86:66 (16:15, 37:25, 64:43) Městská sportovní hala Jindřichův Hradec

Místo konání: Hradec Králové

Termín: 6.-8. května 2022 

Web akce: www.hradeckelvice.cz

Preview

Review

Rozpis zápasů
Datum Čtvrtfinále Čas Místo
6. května Sokol Hradec Králové Žabiny Brno 78:49 (23:14, 47:33, 56:45) Hradec Králové
6. května BK Havířov USK Praha 51:67 (16:18, 25:30, 40:46) Hradec Králové
6. května Basket Slovanka Levhartice Chomutov 57:62 (14:22, 22:30, 35:40) Hradec Králové
6. května BA Sparta Praha Loko Trutnov 63:46 (20:11, 36:25, 52:34) Hradec Králové
  O 5.-8. místo
7. května Žabiny Brno BK Havířov 75:68 (26:14, 41:26, 59:51) Hradec Králové
7. května Basket Slovanka LOKO Trutnov 75:52 (17:17, 37:27, 62:42) Hradec Králové
  O 7. místo
8. května BK Havířov LOKO Trutnov 74:67 (21:21, 31:41, 46:54) Hradec Králové
  O 5. místo
8. května Žabiny Brno Basket Slovanka 62:82 (22:21, 31:47, 53:60) Hradec Králové
  Semifinále
7. května Levhartice Chomutov BA Sparta Praha 63:90 (16:18, 33:50, 40:68) Hradec Králové
7. května Sokol Hradec Králové USK Praha 69:52 (16:16, 33:24, 50:35) Hradec Králové
  O třetí místo
8. května Levhartice Chomutov USK Praha 72:64 (14:15, 30:28, 55:48) Hradec Králové
  Finále
8. května Sokol Hradec Králové BA Sparta Praha 74:72 (20:19, 40:35, 48:56) Hradec Králové

MČR kadetů U17

Místo konání: Brno

Termín: 14.-15. května 2022

Rozpis zápasů
Datum Semifinále Čas Místo
14. května Tygři Brno Sokol Pražský 61:57 (17:15, 34:28, 49:39) SH Morenda, Brno
14. května USK Praha BK Lions Jindřichův Hradec 83:82 (21:18, 38:37, 58:55) SH Morenda, Brno
O 3. místo
15. května Sokol Pražský BK Lions Jindřichův Hradec 76:92 (17:22, 38:45, 56:63) SH Morenda, Brno
Finále
15. května Tygři Brno USK Praha 67:79 (17:20, 33:44, 51:61) SH Morenda, Brno

Místo konání: Hradec Králové

Termín: 13.-15. května 2022

Web akce: www.hradeckelvice.cz

Rozpis zápasů
Datum Čtvrtfinále Čas Místo
13. května Sokol Hradec Králové Levhartice Chomutov 88:50 (33:18, 56:26, 69:34) Hradec Králové
13. května Tygři Praha BA Sparta 65:53 (19:13, 24:21, 43:30) Hradec Králové
13. května Basket Slovanka Žabiny Brno 64:57 (20:17, 31:31, 46:43) Hradec Králové
13. května HB Basket USK Praha 61:72 (13:15, 27:35, 45:50) Hradec Králové
  O 5.-8. místo
14. května Levhartice Chomutov HB Basket Praha 60:53 (14:19, 29:24, 41:37) Hradec Králové
14. května BA Sparta Praha Žabiny Brno 64:63 (11:12, 24:22, 44:48) Hradec Králové
  O 7. místo
15. května Žabiny Brno HB Basket Praha 74:60 (11:18, 35:32, 57:44) Hradec Králové
  O 5. místo
15. května BA Sparta Praha Levhartice Chomutov 73:69 (19:20, 40:32, 59:45) Hradec Králové
  Semifinále
14. května Tygři Praha Basket Slovanka 70:45 (17:14, 40:22, 52:30) Hradec Králové
14. května Sokol Hradec Králové USK Praha 78:42 (24:11, 36:22, 63:27) Hradec Králové
  O 3. místo
15. května USK Praha Basket Slovanka 74:79 (12:20, 33:38, 57:60) Hradec Králové
  Finále
15. května Sokol Hradec Králové Tygři Praha 79:55 (21:15, 42:23, 67:42) Hradec Králové

Místo konání: Ostrava

Termín: 6.-8. května 2022

Web akce: https://www.bknhostrava.cz/mcr-u15-2022/

Rozpis zápasů
Datum Čtvrtfinále Čas Místo
6. května  Válečníci Děčín BK Opava 100:60 (22:21, 50:29, 78:38) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
6. května  Tygři Brno Sokol Písek 61:50 (19:9, 27:22, 45:40) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
6. května  USK Praha Snakes Ostrava 81:59 (23:18, 45:29, 65:38) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
6. května  NH Ostrava BK Vividbooks Pardubice 63:54 (22:17, 35:27, 52:36) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  O 5.-8. místo
7. května  BK Opava Sokol Písek Sršni 76:89 (16:27, 42:47, 59:73) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
7. května  BK Snakes Ostrava BK VIVIDBOOKS Pardubice 82:96 (21:23, 54:45, 69:67) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  O 7. místo
8. května  BK Snakes Ostrava BK Opava 80:59 (21:12, 41:30, 50:38) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  O 5. místo
8. května  BK VIVIDBOOKS Pardubice Sokol Písek Sršni 84:75 (18:25, 38:42, 63:58) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  Semifinále
7. května  Válečníci Děčín Tygři Brno 69:53 (16:15, 30:23, 52:41) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
7. května  USK Praha BK NH Ostrava 75:84 (18:20, 38:44, 54:66) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  O 3. místo
8. května  Tygři Brno USK Praha 59:74 (19:24, 33:43, 47:62) Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava
  Finále
8. května  Válečníci Děčín BK NH Ostrava 80:74 (18:19, 42:40, 66:53)  Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava

Místo konání: Hradec Králové

Termín: 6.-8. května 2022

Web akce: www.hradeckelvice.cz

Rozpis zápasů
Datum Čtvrtfinále Čas Místo
6. května  Levhartice Chomutov OSK Olomouc 63:49 (16:9, 38:20, 49:34) SH Třebeš, Hradec Králové
6. května  Sokol Hradec Králové HB Basket 77:64 (16:22, 36:36, 63:46) SH Třebeš, Hradec Králové
6. května  USK Praha SBŠ Ostrava 66:69 (18:10, 28:28, 48:42) SH Třebeš, Hradec Králové
6. května  Žabiny Brno BA Sparta 63:45 (13:17, 25:30, 47:41) SH Třebeš, Hradec Králové
  O 5.-8. místo
7. května  OSK Olomouc HB Basket Praha 47:70 (11:23, 20:42, 37:58) SH Třebeš, Hradec Králové
7. května  USK Praha BA Sparta 59:44 (16:16, 30:22, 45:30) SH Třebeš, Hradec Králové
  O 7. místo
8. května BA Sparta OSK Olomouc 54:69 (16:23, 28:48, 41:62) SH Třebeš, Hradec Králové
  O 5. místo
8. května HB Basket Praha USK Praha 74:62 (17:14, 36:28, 50:51) SH Třebeš, Hradec Králové
  Semifinále
7. května  Levhartice Chomutov Sokol Hradec Králové 64:50 (12:11, 35:23, 52:31) SH Třebeš, Hradec Králové
7. května  SBŠ Ostrava Žabiny Brno 38:67 (11:18, 17:35, 25:45) SH Třebeš, Hradec Králové
  O 3. místo
8. května Sokol Hradec Králové SBŠ Ostrava 72:54 SH Třebeš, Hradec Králové
  Finále
8. května Žabiny Brno Levhartice Chomutov 57:53 SH Třebeš, Hradec Králové

Místo konání: Brno

Termín: 29. dubna – 1. května 2022

Rozpis zápasů
Čtvrtfinále Výsledek
Sluneta Ústí nad Labem BK Snakes Ostrava 61:47 (12:26, 27:37, 40:38)
Tygři Brno Sokol Pražský 67:87 (14:19, 35:40, 53:61)
Tygři Praha BK Vividbooks Pardubice 71:74 (12:9, 32:32, 55:48)
NH Ostrava Lokomotiva Plzeň 74:55 (24:18, 41:25, 57:41)
O 5.-8. místo
BK Snakes Ostrava Tygři Brno 56:67 (13:20, 25:37, 39:52)
Tygři Praha Lokomotiva Plzeň 61:50 (5:23, 26:42, 42:46)
O 7. místo
Lokomotiva Plzeň BK Snakes Ostrava 51:62 (11:15, 33:30, 44:47)
O 5. místo
Tygři Brno Tygři Praha 82:78 (19:27, 43:38, 65:57)
Semifinále
Sluneta Ústí nad Labem Sokol Pražský 78:106 (25:21, 42:47, 55:78)
BK Vividbooks Pardubice NH Ostrava 66:61 (18:16, 25:34, 45:47)
O 3. místo
NH Ostrava Sluneta Ústí nad Labem 84:50 (13:16, 33:27, 60:33)
Finále
Sokol Pražský BK Vividbooks Pardubice 93:72 (23:18, 44:33, 77:51)

Místo konání: Hradec Králové

Termín: 29. dubna – 1. května 2022

Web akce: www.hradeckelvice.cz

Rozpis zápasů
Čtvrtfinále Výsledek
Tygři Praha K2 Prostějov 74:41 (15:13, 32:22, 54:30)
Studánka Pardubice BK Strakonice 60:41 (15:9, 37:18, 50:30)
USK Praha SBŠ Ostrava 73:31 (22:12, 40:20, 58:25)
Sokol Hradec Králové ŠBK Parker-Hannifin Sadská 70:52 (19:20, 34:27, 52:37)
O 5.-8. místo
K2 Prostějov BK Strakonice 39:49 (14:3, 23:25, 25:40)
SBŠ Ostrava ŠBK Parker-Hannifin Sadská 46:55 (24:6, 34:19, 43:42)
O 7. místo
K2 Prostejov SBŠ Ostrava 52:58 (16:16, 27:33, 41:43)
O 5. místo
BK Strakonice ŠBK Parker-Hannifin Sadská 56:61 (5:15, 19:31, 41:40)
Semifinále
Tygři Praha Studánka Pardubice 55:53 (23:12, 31:29, 39:39) 
USK Praha Sokol Hradec Králové 70:76 (18:14, 29:29, 46:54)
O 3. místo
USK Praha Studánka Pardubice 62:70 (15:14, 29:35, 43:44)
Finále
Sokol Hradec Králové Tygři Praha 63:55 (20:14, 29:26, 48:44)

Reklama
Vstupenky Eurobasket