Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. |
9. 4. 2024
Út 18:45 |
Veteránské naděje Děčín
TJ Slovan Varnsdorf A
|
89
112
|
27
37
40
68
65
90 |
Severočeská liga play-off, finále o 3-4 |
|
review |
1. |
5. 4. 2024
Pá 19:30 |
TJ Slovan Varnsdorf A
Veteránské naděje Děčín
|
57
79
|
18
19
33
38
50
55 |
Severočeská liga play-off, finále o 3-4 |
|
review |
1. |
22. 3. 2024
Pá 19:30 |
BK Levharti Chomutov
Veteránské naděje Děčín
|
74
73
|
24
16
40
33
63
49 |
Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A |
|
review |
2. |
19. 3. 2024
Út 20:00 |
Veteránské naděje Děčín
BK Levharti Chomutov
|
85
101
|
27
26
41
54
65
78 |
Severočeská Liga mužů, play-off semifinále 1.-4. A |
|
review |
14. |
1. 3. 2024
Pá 19:30 |
Veteránské naděje Děčín
TJ Slovan Varnsdorf A
|
73
83
|
18
23
46
45
63
64 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
10. |
24. 2. 2024
So 18:00 |
BK Levharti Chomutov
Veteránské naděje Děčín
|
83
84
|
22
17
48
33
66
61 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
13. |
17. 2. 2024
So 15:30 |
USK Slavia Liberec
Veteránské naděje Děčín
|
82
76
|
19
22
35
40
56
53 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
12. |
9. 2. 2024
Pá 19:30 |
Veteránské naděje Děčín
BK Baník Most
|
63
71
|
20
20
37
37
47
52 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
11. |
27. 1. 2024
So 17:00 |
Slavoj BK Litoměřice C
Veteránské naděje Děčín
|
91
95
|
19
28
45
46
66
75 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
9. |
11. 1. 2024
Čt 19:30 |
Veteránské naděje Děčín
BK Teplice A
|
75
55
|
30
14
42
26
65
43 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
8. |
15. 12. 2023
Pá 19:30 |
BA Louny
Veteránské naděje Děčín
|
66
62
|
19
15
30
23
49
45 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
7. |
1. 12. 2023
Pá 19:30 |
TJ Slovan Varnsdorf A
Veteránské naděje Děčín
|
70
84
|
25
20
48
43
59
63 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
6. |
24. 11. 2023
Pá 18:30 |
Veteránské naděje Děčín
USK Slavia Liberec
|
71
60
|
23
12
38
30
57
46 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
5. |
10. 11. 2023
Pá 19:00 |
BK Baník Most
Veteránské naděje Děčín
|
82
81
|
17
19
37
47
55
62 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
4. |
3. 11. 2023
Pá 18:30 |
Veteránské naděje Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
|
87
72
|
22
10
47
33
70
56 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
3. |
20. 10. 2023
Pá 19:30 |
Veteránské naděje Děčín
BK Levharti Chomutov
|
67
61
|
10
20
30
37
50
52 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
2. |
13. 10. 2023
Pá 19:30 |
BK Teplice A
Veteránské naděje Děčín
|
88
93
|
24
10
44
37
59
61
79
79 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |
1. |
29. 9. 2023
Pá 19:30 |
Veteránské naděje Děčín
BA Louny
|
90
94
|
15
19
37
33
52
52
65
65
74
74
84
84 |
muži, Severočeská liga, zákl. část |
|
review |